9211 відвідувач онлайн
8 285 90

Саміт НАТО у Вашингтоні навряд чи матиме для України якісь значні позитивні результати, - генерал Ходжес

нато,україна

Про це в ефірі телемарафону заявив екскомандувач Сухопутних сил США у Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Щиро кажучи, я не налаштований оптимістично – я не чую висловів чи розмов, які вказували б на те, що у 2024 році у Вашингтоні результат може бути успішнішим, ніж у 2023-му у Вільнюсі. Я дивлюся на Орбана в Угорщині, на Фіцо у Словаччині – вони обидва зараз виконують кремлівську роботу у різні способи усередині ЄС. Угорщина навіть заблокувала рух Швеції в НАТО. Я не відчуваю достатнього рівня енергії щодо питання українського членства", - сказав генерал.

Він додав, що хотів би помилятися, однак наразі має такі відчуття.

Ходжес також зазначив, що він особисто зосереджений на тому, щоб США здобули ясність щодо цілей в Україні, зокрема, що Україні треба справді допомогти здобути перемогу, бо це відповідає інтересам Америки. Тому, на його переконання, слід продовжувати виступати за підтримку вступу України до Альянсу.

"НАТО стане кращим того самого дня, коли прийме Україну. Але я буду чесний з вами та моїми українськими друзями – я зараз не дуже оптимістичний, що ми побачимо щось краще порівняно з тим, що ми побачили на саміті НАТО у Вільнюсі", - зауважив екскомандувач Сухопутних сил США у Європі.

Топ коментарі
+18
ну то виженіть нахєр з НАТО Угорщину, а вслід за нею і Словаччину...Що за безхребетні..
Самі б сабе вже хоч спитали..чи Угорщина та Словаччина роблять велику погоду в НАТО? ідіотизм повний.
показати весь коментар
01.01.2024 14:34 Відповісти
+18
Вони там потрібні, щоб було кого звинувачувати у власній імпотентності.
показати весь коментар
01.01.2024 14:46 Відповісти
+17
Перед тим, як вимагати обійти вето мад'ярів, фіцовців, та прочої неміряної швалі в НАТО (а в Євросоюзі їх ще більше) - слід визнати провал чинної української дипломатії, якою нині керує *ОПа ЄрЗе. А ще радикальніше - змінити всіх цих керівників. Нема чого скаржитися на світові демократичні інституції з притаманими кожній демократії недоліками, якщо в нас, в Україні, править дебільна автократична кліка.
показати весь коментар
01.01.2024 14:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну то виженіть нахєр з НАТО Угорщину, а вслід за нею і Словаччину...Що за безхребетні..
Самі б сабе вже хоч спитали..чи Угорщина та Словаччина роблять велику погоду в НАТО? ідіотизм повний.
показати весь коментар
01.01.2024 14:34 Відповісти
Вони там потрібні, щоб було кого звинувачувати у власній імпотентності.
показати весь коментар
01.01.2024 14:46 Відповісти
Ви знаєте про юридичні можливості виключити країну з НАТО проти її бажання? Ну так розкажіть, замість того, що писати пустопорожні звинувачення на адресу союзників.
показати весь коментар
01.01.2024 14:47 Відповісти
Перед тим, як вимагати обійти вето мад'ярів, фіцовців, та прочої неміряної швалі в НАТО (а в Євросоюзі їх ще більше) - слід визнати провал чинної української дипломатії, якою нині керує *ОПа ЄрЗе. А ще радикальніше - змінити всіх цих керівників. Нема чого скаржитися на світові демократичні інституції з притаманими кожній демократії недоліками, якщо в нас, в Україні, править дебільна автократична кліка.
показати весь коментар
01.01.2024 14:48 Відповісти
От що найбільше сподобалось-дебільна... як би сказав Цимбалюк: "ми тут називаємо речі своїми іменами"
показати весь коментар
01.01.2024 15:29 Відповісти
Давайте більше ******** зброї а не так як зараз чайними ложками . Тоді Україна відтрахає орду і ви швидко нас приймети в НАТО бо ми найкращі.
показати весь коментар
01.01.2024 14:36 Відповісти
все вірно- а чи в системі гребаної геополітики це комусь інтересно.- тільки вічні інтереси правять цим світом.... - а так реально, кацапню можна булоб нашими ЗСУ та їхньою новітнею зброєю розмазати по нашому чорнозему...- але (((
показати весь коментар
01.01.2024 14:38 Відповісти
та мало би бути інтересно. краще зараз усім адекватним світом так відтрахати кацапів тут в Україні, щоб потім не витрачати сотні мільярдів, а то навіть і трильйони доларів на нову Холодну війну, яка неодмінно настане при умові замороження нинішньої війни кацапів з Україною..
показати весь коментар
01.01.2024 15:05 Відповісти
все вірно- і тільки так...- але у них інші розклади...., а Україна "печеться на пательні"((
показати весь коментар
02.01.2024 17:41 Відповісти
тоді ми їх будемо приймати у своє нато
показати весь коментар
01.01.2024 14:45 Відповісти
То колись, у кращі для України часи, обсяги військової допомоги головних партнерів вимірялися "піпетками" або "чайними ложками", а зараз, хіба що конденсатом водяного пару... Нажаль.
показати весь коментар
01.01.2024 14:56 Відповісти
Воїни найкращи , а зеМАРОДЕРИ в МО і жОПі ермака - найгірші найбрудніші , під час страшної навали ГРАБУЮТЬ НА МІЛЛІАРДИ І МАРОДЕРЯТЬ навіть ГУМАНІТАРКУ , чому не покарані СТАРУХ, Тимошенко, РЕЗНІЧЕГКО, резніков …………?????
показати весь коментар
01.01.2024 15:38 Відповісти
Рузня вже НАТО бомбить шахедами і ракетами, нато язик в жопі, така собі реклама
показати весь коментар
01.01.2024 14:36 Відповісти
Нажаль буде новий гитлеризм та третття світова. Захід тупорилий в одну й ту саму воду.
показати весь коментар
01.01.2024 14:37 Відповісти
можливо якимось "гуманоїдам" все це наше надоїсть...- прилетять ....утихомирять.../ маю надію/мрію)))
показати весь коментар
01.01.2024 14:39 Відповісти
😄. Ні, ми тут що б вчитись, прийдеться самим..
показати весь коментар
01.01.2024 14:46 Відповісти
Адекватные американцы... напоминают рептилоидам особенно трампистам про какие долги США перед Украиной идет речь...
1. Клинтон покаялся и рвет на своей голове волосы по поводу как он повелся у Москвы на поводу.. ЗАСТАВИВ ПО ДЕБИЛЬНОСТИ СВОЕЙ отдать ядерное оружие Украину.. что было бы совсем иной историей человечества на сегодня...а тем кто не в курсе.... срок ракет поставленных Украине истекал в 2022-2027 годах..
2. Это когда они же заставили Кучмы уничтожить 60 самолетов Ту 22 м3 и отдать потом России 378 ракет Х 22 и 11 самолетов суммарно-- Ту 22 95 и 160...
3. Это когда Ющенко под давлением США и за деньги США уничтожил все баллистические ракеты 300 км дальность...и масса боеголовки 1000 кг.. все за деньги США и это выдавалось как достижение также как оказалось Ющенко приказал уничтожить последние 10 самолетов ракетоносцев Ту 22 м3 которые на всякий случай оставив Кучма у ВВС Украины и ракеты к ним распилить...
4. Оказалось эта Абамка приказал ЯНУКОВИЧУ ПЕРЕДАТЬ РОССИИ 97 КГ ОБАГАЩЕННОГО УРАНА!!!!!!!!!!!! также что в нашей безоружности и обороны в нуль виноваты равно как и США так и Россия.. война не в 2014 году началась и тем более не в 2022 году а в 1991 году.... а поражение Украины стало в 1993 году воплощаться в план + тут Массандровские договорняки Договор про Керченскую протоку и внутреннее море Азовское и Харьковские соглашения о продлении аренды ЧФ базы в Севастополе и все при согласии с США..США тупо нас сдавали и сдают по факту России......
показати весь коментар
01.01.2024 15:05 Відповісти
... а де в усіх цих діях ви спостерігали містера Трампа ?
показати весь коментар
01.01.2024 15:37 Відповісти
Не надійтеся марно, вони нас сприймають як гусінь у акваріумі, інколи у деяких виростають крила й вони перетворюються на метеликів .
показати весь коментар
01.01.2024 15:57 Відповісти
Я так розумію,що крім пенсіонера Ходжеса,у якого язик, як віник,більше слухати там нікого,бо ніхто,нічого і не каже,тупо "забивши" хер на те,що коїться в Україні.
показати весь коментар
01.01.2024 14:39 Відповісти
Кажуть. Наприклад, кажуть, для чого ще допомагати Україні зброєю? Не треба допомагати!
Україна вже знищила цілу кадрову армію вторгнення РФ, сама втратила сотні тисяч громадян, половину економіки... Вона вже відпрацьований матеріал.
Нехай, кажуть, РФ тепер зайде, окупує та "переварюватиме" окуповану Україну ще років десять...
Поки "переварюватиме" небезпеки для НАТО немає, ніякі країни НАТО рашисти атакувати не будуть, бо будуть ситі Україною... От такий цинічний "рієлполітік".
показати весь коментар
01.01.2024 15:17 Відповісти
Я сказав те саме,тільки коротше .
показати весь коментар
01.01.2024 15:27 Відповісти
Ніхто не буде давати ресурси на розбудову авторитарної держави під проводом хриплого лідора.
показати весь коментар
01.01.2024 14:41 Відповісти
От оце вірно, поки не піде ця влада ніхто не захоче викидати гроші у зелену прірву
показати весь коментар
01.01.2024 14:53 Відповісти
Не фантазируйте, ничего такого нет, никого не интересуют ваши внутренние разборки, ну разве только тех, кто против помощи Украине, вот они могут вас и процитировать, в качестве иллюстрации, "кому мы помогаем, и на кого тратим деньги",но будут иметь в виду не Зеленского, а Украину.
показати весь коментар
01.01.2024 17:29 Відповісти
Ога, нікого не цікавить, окрім США які викочують лист, адресований офіційним українським посадовцям, стосовно рекомендацій по боротьби з корупцією. Шо значить оприлюднити текст листа? Це означає що усі попередні усні прохання, умовляння, попередження не справили враження на хриплого і його 5-6 менеджерів.
показати весь коментар
01.01.2024 18:16 Відповісти
Після чого гарант скликав журналістів на прес-конференцію, де неофіційно їх попрохав не висвітлювати в пресі події пов'язані з корупцією укрочиновників.
показати весь коментар
01.01.2024 18:19 Відповісти
таким людям проще сделать во всем виноватым зеленского. Типа запад хороший, и - если б не зеленский, то проблема была б решена. Они не понимают и не хотят понять, что дело не в нем. Потому что проблему с зеленским решить можно, а вот настоящую проблему, а именно импотентную позицю запада, решить совершенно невозможно. Поэтому проще помечтать, как все было бы хорошо без зеленского и нас бы сразу взяли в нато
показати весь коментар
01.01.2024 20:15 Відповісти
Я згоден, бо основна проблема в головах місцевого населення.
показати весь коментар
02.01.2024 15:42 Відповісти
Генерал Годжес (агов, редактори! h і ch/kh розрізняєте?) трохи неправильно сказав. Насправді, саміт NATO у Вошингтоні не матиме для України жодних позитивних результатів.

Допоки Штати робитимуть ставку на збереження недоімперії (і, як наслідок, на продовження закріпачення пригноблених нею народів), членство України у NATO вкрай малоймовірне.
показати весь коментар
01.01.2024 14:42 Відповісти
Санкції проти РФ не працюють..., убивати кацапів і знищувати виробництва зброї на їх території у нас права нема, бо ескалація..., кацапи безкарно запускають шахіди і ракети убиваючи українців, нарощують виробництво зброї, нам по крихтам дають зброю лиш би повністю не подохли і не капітулювали, бо інакше РФ в гості прийде до НАТО... і їх такий розклад повністю влаштовує
Але щодо нас, наших дітей, які залишаються в країні, перспектива такого ******* на роки, якось так собі...
показати весь коментар
01.01.2024 14:42 Відповісти
Чого нема, бери любу свою зброю і пуляй хоч по Уралу. Тільки щось з виробництвом зброї в нас не те, тільки обіцянки.
показати весь коментар
01.01.2024 14:48 Відповісти
Пока Голобородько и дЕрмак рулят не будет ни НАТО ни ЕС...дадут разве что один самолёт ...типа АН-2...или макет Томагавка 🇺🇸
показати весь коментар
01.01.2024 14:45 Відповісти
Поки я писав свій пост в - ви, Сенатор-мол. мене, що називається "апереділ" ; і доволі лаконічно
показати весь коментар
01.01.2024 14:51 Відповісти
бред. Кто бы ни был сейчас президентом, в нато нас бы не взяли не возьмут.
показати весь коментар
01.01.2024 20:18 Відповісти
91 доба до закінчення конституційного терміну правління президента Зеленського
показати весь коментар
01.01.2024 14:50 Відповісти
В марте 2019 года я вам говорил, будете жрать Рейтинг Голобородьки 73%>>>не верили ..
показати весь коментар
01.01.2024 14:50 Відповісти
Порошенко:
-отримав Безвіз;
-підписав Асоціацію;
-налагодив ріст ВВП;
-здобув Томос;
-уникнув великої війни та виграв час;
-відновив Армію і т.д.

Найвеличніший лідер **********:
-побудую Діснейленд;
-висаджу млрд дерев;
-виготовлю млн дронів;
-виконаю умови для вступу в ЄС;
-проведу реформи для вступу в НАТО;
-обіцяю переобіцять обіцяне;

Коговиблдьнавибирали.
показати весь коментар
01.01.2024 14:50 Відповісти
В 2008 США було за Україну в НАТО, та й вторгнення в Грузію зупинили.
Зараз чомусь проти

Чому? Хто тоді був президентом?
Тоді президентом був республіканець Джорж Буш

Демократи також багато корисного зробили.
Що?
"Змусили" Україну віддати ядерну зброю - коли президентом був Клінтон - демократ
Тим самим знизили ризик випадкового удару по США

Відтягнули велику війну, на 8 років
Віддайте Крим, тільки не стріляйте - віцепрезидент Байден по Україні, при президенті Обама - демократи

Допомогали тренувати армію України - тільки не давали зброю при Обама - демократ
Першу зброю дав Трамп - республіканець

Дали 1 млрд кредиту
За умови що буде звільнений генпрокурор котрий відкрив справу по буризмі, це вимога Байдена демократа

Трамп наклав санкції на СП2, котрі працювали.
Байден зняв, та ввів санкції "із ада" - котрі не працюють

Дивно як міняються підходи, коли при владі республіканці, чи демократи
показати весь коментар
01.01.2024 14:51 Відповісти
трампіст, твій клоун вже пообіцяв ***** здати Україну в перший же день, як прийде до влади.
показати весь коментар
01.01.2024 14:54 Відповісти
А чому при ньому нічого не було, а почалось при Байдені?

Чому республіканці запропонували лендліз, а не демократи?
Чому Байден не скористався лендлізом?

Чому "будемо з вами скільки потрібно", міняеться на "скільки зможемо"
а коли могли, то не скористались цим?

Конгрес за два роки надав 25.5млрд на PDA, та 20.5млрд на USAI
Як скористалась адміністрація
1.6млрд втрачено в 2022, 5.3млрд не надано в 2023, це 6.9млрд, 27% від наданих грошей
З цих грошей важкої техніки надано менше ніж на 4млрд, це 16%

USAI
на 10млрд заключили контракти, з невідомим роком виготовлення
а ще на 10млрд, до сих пір навіть контрактів немає

Що дасть наступний пакет на 110млрд, де для України на PDA планують 11млрд
менше ніж в 2023 році

Це щось вирішить, чи через рік будемо на тих же позиціях, якщо не гірше?
показати весь коментар
01.01.2024 19:13 Відповісти
Навіщо Україні вся ця агітація , і дебати на тему хто кращий - демократи чи республіканці .? Ми що будемо обирати президента США ?
Та пох . Хто б не був . Головне - аби підтримували Україну .
І по друге - Буш молодший був справжнім республіканцем , яструбом що до русні , а трапм - ганчірка . Для нього ***** - хороший хлопець .
Ну а по третє - на відмові України від ЯЗ найбільше полягав Буш старший , а Клінтон , коли змінив його на посту президента , довершив розпочату ним справу .
показати весь коментар
01.01.2024 15:21 Відповісти
Тоді виходять, наступні варіанти
Трамп - буде за перемовини
Байден - буде, за дайте ще грошей в загальному кошику, де на Україну буде менше половини, на зброю ще менше, та хай все продовжується як є, ще рік, потім ще, ще, ще...

Що краще?
показати весь коментар
01.01.2024 19:17 Відповісти
Таке враження, що Україна, як за радянських часів для народу, записується у чергу для отримання своєї частки за вседержавним інтересом від всесвітнього пирога. Чергове засідання відповідних структур - як та перекличка за списками. На превелий жаль - отакі маємо реалії.
показати весь коментар
01.01.2024 14:57 Відповісти
Трампа пасодють как говорил Папанов в фильме Берегись автомобиля 😁 агент дохлого КГБ ещё с 1988 года...,популист типа наш Голобородько...
показати весь коментар
01.01.2024 14:57 Відповісти
Насправді США стало проблемою НАТО не хочучи цього. Трамп хоч і м__к але, але в дечому він правий: Європа розслабилась, не вкладалась в оборонку, надіялась на ядерну парасольку США. Вся їх військова і політична аналітика виявилась порожнім місцем. Вищою мірою наївності буде думати шо США буде ризикувати ядерними апокаліпсисом заради "якоїсь там" Польщі чи Естонії, а причину вони вигадають, як вигадали причину не допомагати там в повній мірі. Нам потрібні реальні союзи з країнами які мають аналогічну небезпеку.
показати весь коментар
01.01.2024 15:00 Відповісти
нет для нас потужних стран для союза, з аналогічною небезпекою.
показати весь коментар
01.01.2024 20:20 Відповісти
Генерал Годжес озвучил то,чего не скажет Байден или глава Пентагона с Госсекретарем USA...
показати весь коментар
01.01.2024 15:02 Відповісти
Та ми вже все зрозуміли з вами. Можете навіть не пояснювати. Здоровенний бугайз купою ******** зброї боїться гопніка з заточкою.
показати весь коментар
01.01.2024 15:09 Відповісти
Трішки не так.Ніхто не хоче порушувати будь-які фінансово-економічні зв'язки з парашею,тільки с тієї причини,що вона напала на країну,яка за три десятиріччя не змогла (не захотіла) впевнено стати на ноги і показати,що вона дійсно незалежна.В тих самих Штатах 90+ відсотків населення навіть не чули,що таке Україна в де вона є.Якщо за два роки війни сюди дали техніки і ресурсів,щоб тільки не померли,попутно провівши випробування деяких зразків в реальних умовах,то сподіватись,що ось зараз ,ось ось,як дадуть,все що забажаєм-ну це треба бути "трішки" наівними.
показати весь коментар
01.01.2024 15:25 Відповісти
Афганістан сотнями років існує у напівфеодальному стані. І корупція там є, і реформи ніхто особливо не проводив. І нічого - 2 трильйони вгатили. Купу зброї надали також.

Тобто там дене потрібно, вони розкидаються грошима. А тем де є реальна загроза, вони шлангують і починають вигадувати неіснуючі причини.
показати весь коментар
01.01.2024 15:41 Відповісти
В Афганістані були ті, хто атакував Америку і війна почалась для того щоб їх знищити.
Є варіант теж атакувати Америку, але те що буде далі і як підуть фінансу для України, навряд чи вас сподобається.
показати весь коментар
01.01.2024 15:47 Відповісти
Я вибачаюсь, а московія не атакувала у кіберпросторі штати під час виборчої кампанії? Не збивала їхні дрони? Не вступала у пряме протистояння з ними у Сирії? Це все жалюгідні відмазки, щоб нічого не робити в Україні. Такі самі як і риторика про "захист кожного дюйму території НАТО".
показати весь коментар
01.01.2024 16:02 Відповісти
Ти всерйоз сподіваєшся що через збитий дрон вони почнуть ядерну війну, яка нанесе в мільярд раз більше збитків та втрат?
показати весь коментар
01.01.2024 16:09 Відповісти
Ми на "ти"? Вони починали війни і через менші дрібниці.
показати весь коментар
01.01.2024 16:12 Відповісти
І чому акцент на дроні? Це єдине, шо ВИ встигли прочитати?
показати весь коментар
01.01.2024 16:15 Відповісти
Тому що це єдине реальне з перерахованого, що здійснювалось напряму як збройні сили дежрави проти збройних сил іншої, а не через проксі. Що може вважатись casus belli.
Через які саме дрібниці вони починали війни і який був рівень тих супротивників?
показати весь коментар
01.01.2024 16:21 Відповісти
Які дрібниці? Наприклад, пробірка з білим порошком. Казуси вигадують вони ж самі. Причому тут у них теж своя шкала збочена.
показати весь коментар
01.01.2024 16:24 Відповісти
Про пробірку з порошком ви тут тягаєте тези російської пропаганди. Підтвердження наявності хімічної зброї в Іраку було і від експертів ООН.
І ще раз. Ірак і РФ - це противники однієї вагової категорії? Чи якщо Ангола зіб'є американський дрон та РФ, то реагувати треба однаково, незалежно від наслідків?
показати весь коментар
01.01.2024 16:32 Відповісти
О. російська пропаганда пішла... Ну ось - американска пропаганда:

https://www.nbcnews.com/id/wbna7634313

Так і написано the CIA's top weapons inspector in Iraq said Monday that the hunt for weapons of mass destruction has "gone as far as feasible" and has found nothing, closing an investigation into the purported programs of Saddam Hussein that were used to justify the 2003 invasion.
показати весь коментар
01.01.2024 16:43 Відповісти
Ну і як те, що його не знайшли відміняє те, що до того рапортували що воно там є?
показати весь коментар
01.01.2024 16:51 Відповісти
Це демагогія. Я не хочу продовжувати спілкування у такому ключі. Ви вважаєте, що нам ніхто і нічим не зобов'язаний? Чудово. Продовжуйте і далі виправдовувати лицемірів, брехунів та боягузів. Тільки своїй країні ВИ не допомагаєте таким чином. Скоріше навпаки...
показати весь коментар
01.01.2024 16:57 Відповісти
Ні не, зобов'язані. Ми вже розібрались, що не існує навіть такого документу, який би це зобов'язував. Все інше - лірика і із рубріки моралізаторства, не більше.
Досить вже жити в парадигмі НАМ ВСІ ДАЛЖНІ.
показати весь коментар
01.01.2024 17:04 Відповісти
А, то ми вже ваговими категоріями все вимірюємо? Тобто є ядерна зброя - не захищаеємо, немає - захищаємо? До речі, їх ніхто не просить вже про захист. Їх просто просять надати озброєння у достатній кількості. Вони й цього не хочуть робити...
показати весь коментар
01.01.2024 16:46 Відповісти
Саме так, а ти б однаково реагував на п'яного забулдигу, який до тебе докопується та на чемпіона MMA?
показати весь коментар
01.01.2024 16:53 Відповісти
Вище відповів. Відповідь вичерпна. Більше немає про що говорити.
показати весь коментар
01.01.2024 16:58 Відповісти
І хто сказав, що вони саме там були? Чи у Іраку? І що це за безглуздя - вводити армію до країни і сидіти там 20 з гаком років, щоб потім вполювати Осаму у... Пакістані?
показати весь коментар
01.01.2024 16:05 Відповісти
Американці і сказали. Чому ти вирішив що вони повинні витрачати так само як на свою власну армію?
показати весь коментар
01.01.2024 16:08 Відповісти
Так отож. Як з Будапештським меморандумом. Хочемо - виконуємо, не хочемо - не виконуємо. А, я ж забув - це ж просто меморандум...
показати весь коментар
01.01.2024 16:13 Відповісти
А що з тим меморандумом? По його назві все про нього сказано. Там же ніде немає пункту використання своїх військ для захисту Україну, навіть якби це був ратифікований договір, а не туалетний папір.
показати весь коментар
01.01.2024 16:23 Відповісти
Це є міжнародний правовий документ, під яким стоїть підпис американского президента. Якщо вони з такою легкістю відмовляються від нього, то тоді всім їхнім наступним обіцянкам вірити теж не можна. Вони крахна-банкрот, у всіх сенсах...
показати весь коментар
01.01.2024 16:40 Відповісти
Можеш скільки завгодно намагатись підвищувати статус того папірця, але зобов'язань воювати за Україну там навіть не прописано.
І навіть допомога озброєннями теж. Допомагають вже 2 роки - формально свій моральний обов'язок виконали. А допомагати ще рік, 5 чи 10 вони не повинні. Особливо якщо Україна сама нічого не робить.
США просто більше не гегемон, от і все. Інше це наслідки з цього.
показати весь коментар
01.01.2024 16:56 Відповісти
США все ще країна номер 1. Просто керують нею покидьки. Ось і все. А тут цим покидькам всіляко підіграють та допомагають. В тому числі і коментарями про відстуність зобов'язань про допомогу з їхнього боку. Бо, бачте, папірець не той. Не "пахвормє" написаний...
показати весь коментар
01.01.2024 17:00 Відповісти
Знову одне й те саме, доводиться ходити по кругу. Міжнародні відносини це не пацанський двір, де можна пред'являти США що вони не мужик і лох. Саме так ведуть себе наші коментатори.
Політики США в першу чергу відстоюють інтереси своїх виборців. А виборці явно проти ідеї мати ризик щоб на них полетіли ядерні ракети. Це потрібно втямити нарешті, аби розуміти чому Америка веде себе як веде.
Щодо зобов'язань. Прочитайте нарешті той клятий меморандум. Я ж вже писав, навіть як би це був повноцінний договір, там все одно жодного слова про захист України збройними силами. Чи допомогу військову до тих пір, поки теріторії не будуть повернуті. Ні одне формулювання під це не підтягнеш. Дякуйте вашим президентам і дипломатам за це в першу чергу, а не шукайте винних у порушенні пацанського слова.
показати весь коментар
01.01.2024 17:11 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2024 15:12 Відповісти
Ну так одне діло п*здіть«ми з вами будемо до кінця» і зовсім друга справа щось зробить.
показати весь коментар
01.01.2024 15:23 Відповісти
Навряд чи НАТО взагалі колись щось матиме позитивне.
показати весь коментар
01.01.2024 15:39 Відповісти
для виконання давнішніх підкилимних домовленосте між США і 3,14дерацією, щодо поділу України , неприйняття її ані в НАТО,ні в ЄС за взаємної згоди, в ЄС були підготовлені угорсько- словацькі громовідводи.Мабуть За обопільною домовленістю між США І і 3,14дерацією,з України буде зроблено буфер між НАТО І 3,14дерацією і Україну так і залишуть найбіднішою поруйнованою,розбитою державою із багатомільйонним народом на одинці із своїми проблемами і ворогами...,та окупованими рашистом територіями...
показати весь коментар
01.01.2024 15:43 Відповісти
що таке "статус-кво", про який політики Заходу гелгочуть як ті гуси?
радбез оон з кого складений ? чому там нема Японії та Німеччини ?
чому досі в Японії та Німеччини нема власної ядерної зброї ?

та тому що "статус-кво" - це "побєждать націзм", тобто все "статус-кво" побудовано на русскіх забаганках, це сталін написав геополітичні скрижалі 20-го сторіччя, а Черчиль в силу ненависті до німців погодився. Рузвельту ж, як і теперішнім американським політикам, був смачніший тихоокеанський регіон, ринок копалин, дешевих робочих рук та збуту американських машин, а не знесилена власними амбіціями Європа. Захід програв big time, коли погодився на таку інтерпретацію "статус-кво". Бо в крємля завжди знайдуться якісь "новые нацисты котрых надо побєждать"

ау, Захід, дайте іншу інтерпретацію "статус-кво", де вона ?!

. . . немає . . .
показати весь коментар
01.01.2024 15:50 Відповісти
чого ж нато терпить тих фіц та йорбанів
показати весь коментар
01.01.2024 15:57 Відповісти
Миттєвий позитив почнеться коли Україна зненацька заявить про наявність ядерного заряду, який невідомо звідки виник. Таке життя....нажаль. Інакше ніхто не розчехлиться. На Сході- дикі варвари,на Заході-хитрожопі нікчеми.
показати весь коментар
01.01.2024 16:08 Відповісти
Ну, це з огляду на те, хто буде вирішувати це питання.
Якщо зЕрмак та Ко, то позитивних результатів не буде, 100%.
показати весь коментар
01.01.2024 16:25 Відповісти
Господи, та вже всім давно зрозуміло. Ніяке НАТО нам не світить, поки не здохне *****, і паРашу не очолить хтось нормальний, хто не буде розмахувати ядерним дрючком. А так, як там усі шизануті імперці і нормальних просто немає, а народ - зомбована фашня, то на ескалацію заради України НАТО ніколи не піде.
показати весь коментар
01.01.2024 16:32 Відповісти
Ищите и обрящите, толцыте и отверзется!
показати весь коментар
01.01.2024 17:17 Відповісти
Який для України може бути позитив, якщо у нас тепер Офісно-презедентська система управління державою?
показати весь коментар
01.01.2024 17:23 Відповісти
Я ні на що не натякаю але , 2004рік "помаранчева революція", 2014 "революція гідності", 2024 "?"
показати весь коментар
01.01.2024 17:41 Відповісти
а 1994рік "угода у москві кравчук-єльцин-клінтон ,про повне ядерне розброєння України "
показати весь коментар
01.01.2024 17:47 Відповісти