Саміт НАТО у Вашингтоні навряд чи матиме для України якісь значні позитивні результати, - генерал Ходжес

Про це в ефірі телемарафону заявив екскомандувач Сухопутних сил США у Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Щиро кажучи, я не налаштований оптимістично – я не чую висловів чи розмов, які вказували б на те, що у 2024 році у Вашингтоні результат може бути успішнішим, ніж у 2023-му у Вільнюсі. Я дивлюся на Орбана в Угорщині, на Фіцо у Словаччині – вони обидва зараз виконують кремлівську роботу у різні способи усередині ЄС. Угорщина навіть заблокувала рух Швеції в НАТО. Я не відчуваю достатнього рівня енергії щодо питання українського членства", - сказав генерал.
Він додав, що хотів би помилятися, однак наразі має такі відчуття.
Ходжес також зазначив, що він особисто зосереджений на тому, щоб США здобули ясність щодо цілей в Україні, зокрема, що Україні треба справді допомогти здобути перемогу, бо це відповідає інтересам Америки. Тому, на його переконання, слід продовжувати виступати за підтримку вступу України до Альянсу.
"НАТО стане кращим того самого дня, коли прийме Україну. Але я буду чесний з вами та моїми українськими друзями – я зараз не дуже оптимістичний, що ми побачимо щось краще порівняно з тим, що ми побачили на саміті НАТО у Вільнюсі", - зауважив екскомандувач Сухопутних сил США у Європі.
ну то виженіть нахєр з НАТО Угорщину, а вслід за нею і Словаччину...Що за безхребетні..
Самі б сабе вже хоч спитали..чи Угорщина та Словаччина роблять велику погоду в НАТО? ідіотизм повний.
1. Клинтон покаялся и рвет на своей голове волосы по поводу как он повелся у Москвы на поводу.. ЗАСТАВИВ ПО ДЕБИЛЬНОСТИ СВОЕЙ отдать ядерное оружие Украину.. что было бы совсем иной историей человечества на сегодня...а тем кто не в курсе.... срок ракет поставленных Украине истекал в 2022-2027 годах..
2. Это когда они же заставили Кучмы уничтожить 60 самолетов Ту 22 м3 и отдать потом России 378 ракет Х 22 и 11 самолетов суммарно-- Ту 22 95 и 160...
3. Это когда Ющенко под давлением США и за деньги США уничтожил все баллистические ракеты 300 км дальность...и масса боеголовки 1000 кг.. все за деньги США и это выдавалось как достижение также как оказалось Ющенко приказал уничтожить последние 10 самолетов ракетоносцев Ту 22 м3 которые на всякий случай оставив Кучма у ВВС Украины и ракеты к ним распилить...
4. Оказалось эта Абамка приказал ЯНУКОВИЧУ ПЕРЕДАТЬ РОССИИ 97 КГ ОБАГАЩЕННОГО УРАНА!!!!!!!!!!!! также что в нашей безоружности и обороны в нуль виноваты равно как и США так и Россия.. война не в 2014 году началась и тем более не в 2022 году а в 1991 году.... а поражение Украины стало в 1993 году воплощаться в план + тут Массандровские договорняки Договор про Керченскую протоку и внутреннее море Азовское и Харьковские соглашения о продлении аренды ЧФ базы в Севастополе и все при согласии с США..США тупо нас сдавали и сдают по факту России......
Україна вже знищила цілу кадрову армію вторгнення РФ, сама втратила сотні тисяч громадян, половину економіки... Вона вже відпрацьований матеріал.
Нехай, кажуть, РФ тепер зайде, окупує та "переварюватиме" окуповану Україну ще років десять...
Поки "переварюватиме" небезпеки для НАТО немає, ніякі країни НАТО рашисти атакувати не будуть, бо будуть ситі Україною... От такий цинічний "рієлполітік".
Допоки Штати робитимуть ставку на збереження недоімперії (і, як наслідок, на продовження закріпачення пригноблених нею народів), членство України у NATO вкрай малоймовірне.
Але щодо нас, наших дітей, які залишаються в країні, перспектива такого ******* на роки, якось так собі...
-отримав Безвіз;
-підписав Асоціацію;
-налагодив ріст ВВП;
-здобув Томос;
-уникнув великої війни та виграв час;
-відновив Армію і т.д.
Найвеличніший лідер **********:
-побудую Діснейленд;
-висаджу млрд дерев;
-виготовлю млн дронів;
-виконаю умови для вступу в ЄС;
-проведу реформи для вступу в НАТО;
-обіцяю переобіцять обіцяне;
Коговиблдьнавибирали.
Зараз чомусь проти
Чому? Хто тоді був президентом?
Тоді президентом був республіканець Джорж Буш
Демократи також багато корисного зробили.
Що?
"Змусили" Україну віддати ядерну зброю - коли президентом був Клінтон - демократ
Тим самим знизили ризик випадкового удару по США
Відтягнули велику війну, на 8 років
Віддайте Крим, тільки не стріляйте - віцепрезидент Байден по Україні, при президенті Обама - демократи
Допомогали тренувати армію України - тільки не давали зброю при Обама - демократ
Першу зброю дав Трамп - республіканець
Дали 1 млрд кредиту
За умови що буде звільнений генпрокурор котрий відкрив справу по буризмі, це вимога Байдена демократа
Трамп наклав санкції на СП2, котрі працювали.
Байден зняв, та ввів санкції "із ада" - котрі не працюють
Дивно як міняються підходи, коли при владі республіканці, чи демократи
Чому республіканці запропонували лендліз, а не демократи?
Чому Байден не скористався лендлізом?
Чому "будемо з вами скільки потрібно", міняеться на "скільки зможемо"
а коли могли, то не скористались цим?
Конгрес за два роки надав 25.5млрд на PDA, та 20.5млрд на USAI
Як скористалась адміністрація
1.6млрд втрачено в 2022, 5.3млрд не надано в 2023, це 6.9млрд, 27% від наданих грошей
З цих грошей важкої техніки надано менше ніж на 4млрд, це 16%
USAI
на 10млрд заключили контракти, з невідомим роком виготовлення
а ще на 10млрд, до сих пір навіть контрактів немає
Що дасть наступний пакет на 110млрд, де для України на PDA планують 11млрд
менше ніж в 2023 році
Це щось вирішить, чи через рік будемо на тих же позиціях, якщо не гірше?
Та пох . Хто б не був . Головне - аби підтримували Україну .
І по друге - Буш молодший був справжнім республіканцем , яструбом що до русні , а трапм - ганчірка . Для нього ***** - хороший хлопець .
Ну а по третє - на відмові України від ЯЗ найбільше полягав Буш старший , а Клінтон , коли змінив його на посту президента , довершив розпочату ним справу .
Трамп - буде за перемовини
Байден - буде, за дайте ще грошей в загальному кошику, де на Україну буде менше половини, на зброю ще менше, та хай все продовжується як є, ще рік, потім ще, ще, ще...
Що краще?
Тобто там дене потрібно, вони розкидаються грошима. А тем де є реальна загроза, вони шлангують і починають вигадувати неіснуючі причини.
Є варіант теж атакувати Америку, але те що буде далі і як підуть фінансу для України, навряд чи вас сподобається.
Через які саме дрібниці вони починали війни і який був рівень тих супротивників?
І ще раз. Ірак і РФ - це противники однієї вагової категорії? Чи якщо Ангола зіб'є американський дрон та РФ, то реагувати треба однаково, незалежно від наслідків?
https://www.nbcnews.com/id/wbna7634313
Так і написано the CIA's top weapons inspector in Iraq said Monday that the hunt for weapons of mass destruction has "gone as far as feasible" and has found nothing, closing an investigation into the purported programs of Saddam Hussein that were used to justify the 2003 invasion.
Досить вже жити в парадигмі НАМ ВСІ ДАЛЖНІ.
І навіть допомога озброєннями теж. Допомагають вже 2 роки - формально свій моральний обов'язок виконали. А допомагати ще рік, 5 чи 10 вони не повинні. Особливо якщо Україна сама нічого не робить.
США просто більше не гегемон, от і все. Інше це наслідки з цього.
Політики США в першу чергу відстоюють інтереси своїх виборців. А виборці явно проти ідеї мати ризик щоб на них полетіли ядерні ракети. Це потрібно втямити нарешті, аби розуміти чому Америка веде себе як веде.
Щодо зобов'язань. Прочитайте нарешті той клятий меморандум. Я ж вже писав, навіть як би це був повноцінний договір, там все одно жодного слова про захист України збройними силами. Чи допомогу військову до тих пір, поки теріторії не будуть повернуті. Ні одне формулювання під це не підтягнеш. Дякуйте вашим президентам і дипломатам за це в першу чергу, а не шукайте винних у порушенні пацанського слова.
радбез оон з кого складений ? чому там нема Японії та Німеччини ?
чому досі в Японії та Німеччини нема власної ядерної зброї ?
та тому що "статус-кво" - це "побєждать націзм", тобто все "статус-кво" побудовано на русскіх забаганках, це сталін написав геополітичні скрижалі 20-го сторіччя, а Черчиль в силу ненависті до німців погодився. Рузвельту ж, як і теперішнім американським політикам, був смачніший тихоокеанський регіон, ринок копалин, дешевих робочих рук та збуту американських машин, а не знесилена власними амбіціями Європа. Захід програв big time, коли погодився на таку інтерпретацію "статус-кво". Бо в крємля завжди знайдуться якісь "новые нацисты котрых надо побєждать"
ау, Захід, дайте іншу інтерпретацію "статус-кво", де вона ?!
. . . немає . . .
Якщо зЕрмак та Ко, то позитивних результатів не буде, 100%.