948 1

Росіяни закликають мешканців окупованих територій повідомляти про покинуті машини, які вони потім переганяють у РФ, - Центр нацспротиву

авто,окупація

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає Цензор.НЕТ.

"Поліцаї ТОТ півдня закликали місцевих мешканців повідомляти про "безгосподарчі" машини. Йдеться про транспорт, власники якого або залишили домівку через "визволителів", або були репресовані цими "визволителями".

Такі машини окупанти вилучають на штрафмайданчик і потім вивозять до РФ, пошуками власників ніхто не займається, адже у РФ не існує інституту "приватної власності"", - йдеться в повідомленні.

Коментувати
Сортувати:
***** дозволило на цій війні офіційнемародерство
це мабудь вперше, після революції 1917го а може й раніше
показати весь коментар
03.01.2024 13:49 Відповісти