Росіяни імітували обміни для полоненого бійця ЗСУ і говорили, що від нього відмовилась Україна, – Лубінець

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця в ефірі національного телемарафону.
В омбудсмена запитали про те, як себе почувають повернуті додому українці. Лубінець заявив, що фізично вони всі "дуже погані", військові виснажені та схудлі.
Відповідаючи на запитання щодо їхнього морального стану, він зазначив: "Я скажу відверто: всі хлопці та дівчата морально стійкі та хоробрі й, коли зрозуміли, що вони дійсно повернулися в Україну, казали, що вони сильні та їх ніхто не зламав".
Лубінець розповів історію, яка, за його словами, свідчить про черговий випадок знущань з українців на користь пропаганди.
"Мені сьогодні повідомив один хлопець, що його декілька разів вивозили нібито на обмін, а потім повертали й казали, що від нього відмовилась Україна. Весь цей час насправді російська сторона жодного разу не погоджувала його на обмін. Я фіксую це як фізичні та психологічні тортури над людиною", – розповів він.
Нагадаємо, сьогодні, 3 січня, відбувся найбільший обмін військовополоненими, під час якого Україна змогла повернути 230 бійців та цивільних.
Пишаєтеся собою, гниди?
Вона брала участь в обороні Маріуполя, приймала участь в боях за завод Ілліча, за Азовсталь.
Пройшла пекельний майже дворічний полон.