Зворушливі кадри перших хвилин після повернення воїна з полону: "Мамо, не плач. Я знаю, що тобі не можна плакати". ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відповідне відео опубліковане у соцмережі.
"Мамо, не плач. Я знаю, що тобі не можна плакати. Ми вже скоро побачимося", - сказав воїн.
Топ коментарі
З поверненням!
123 цивільних осіб і 90 військових України обміняли на 8 цивільних (затримані агенти) і 890 військових РФ.
Радійте, то свято!
С какими нелюдями мы воюем
Наши украинские мужчины
После плена
Выглядят как узники Освенцима
А мы этих нелюдей как в шведских тюрьмах содержим
Почему мир этого не видит???
Какая пропасть между цивилизацией
И страной нелюдей
але зе спаклюжив у своєму зверненні цю радість.
сказавши що це заслуга малюка, буданова та *****, ЄРМАКА!!!!!
а в Україні голуби серуть на голову теж з відома єрмака???
може миші плодяться при його участі???
чи кури несуться бо так каже єрмак??
якийсь пісдец
як буданов повпливав на це, як що він в рф вже признаний терористом???
може малюк не має статті в параші???
звісно що вже має...
то як вони могли це зробити??
а може зовсім другі люди над цим працювали???
добре шо собі особисто не подякував...
за размножение кур отвечает сам Ермак
на самом деле он никто, обычный госслужащий на зарплате, за него никто не голосовал
пустое место
але саме він керує країною і боневтік у нього прессекретар
Наприклад, цим славилися чеченські формування російської армії, вони давали по кілька українців на кожного свого.
Такі обміни були узгоджені на рівні командирів підрозділів.
Але на найгарячіших ділянках фронту такі переговори, проведені без звітності перед вищим начальством, можуть закінчитися трибуналом.
novayagazeta.eu