16 103 24

Зворушливі кадри перших хвилин після повернення воїна з полону: "Мамо, не плач. Я знаю, що тобі не можна плакати". ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відповідне відео опубліковане у соцмережі.

"Мамо, не плач. Я знаю, що тобі не можна плакати. Ми вже скоро побачимося", - сказав воїн.

Топ коментарі
+23
💛💙
З поверненням!
показати весь коментар
03.01.2024 23:31 Відповісти
+23
Боже мой!
С какими нелюдями мы воюем
Наши украинские мужчины
После плена
Выглядят как узники Освенцима
А мы этих нелюдей как в шведских тюрьмах содержим
Почему мир этого не видит???
показати весь коментар
03.01.2024 23:40 Відповісти
+17
Момо, не плачте , бо він живий

Радійте, то свято!
показати весь коментар
03.01.2024 23:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
💛💙
З поверненням!
показати весь коментар
03.01.2024 23:31 Відповісти
Українську частину обміну приймали представники дипломатичної служби ОАЕ. Як вони переправлялись додому нам невідомо. Російську частину обміну з бази концентрації "Захід-2" в Вінницькій області трьома партіями переправляли на білоруський кордон.

123 цивільних осіб і 90 військових України обміняли на 8 цивільних (затримані агенти) і 890 військових РФ.
показати весь коментар
03.01.2024 23:31 Відповісти
Додому повертаються 230 захисників. Серед них представників Збройних сил України - 130 (серед них ТрО - 14, ВМС - 14), Національної гвардії - 55, Державної прикордонної служби - 38, Національної поліції - 1 та шестеро цивільних, які були незаконно позбавлені волі.
показати весь коментар
03.01.2024 23:50 Відповісти
Ви ще вірите цифрам від влади?
показати весь коментар
04.01.2024 00:39 Відповісти
але в рос новинах була цифра 248
показати весь коментар
04.01.2024 02:24 Відповісти
Це інформація з сайту "Хроніки одного президента".
показати весь коментар
04.01.2024 06:18 Відповісти
Момо, не плачте , бо він живий

Радійте, то свято!
показати весь коментар
03.01.2024 23:34 Відповісти
Боже мой!
С какими нелюдями мы воюем
Наши украинские мужчины
После плена
Выглядят как узники Освенцима
А мы этих нелюдей как в шведских тюрьмах содержим
Почему мир этого не видит???
показати весь коментар
03.01.2024 23:40 Відповісти
Бо зрадники з влади України не дають зробити "як ви наших - так ми ваших" (годуємо, посилки, дзвінки, листування).
показати весь коментар
03.01.2024 23:51 Відповісти
Простите, мы не орки
показати весь коментар
03.01.2024 23:53 Відповісти
Просто надо всему миру показывать
Какая пропасть между цивилизацией
И страной нелюдей
показати весь коментар
03.01.2024 23:54 Відповісти
Добро повинно бути з кулаками.
показати весь коментар
04.01.2024 00:08 Відповісти
Вот скоты, мрази кацапские! До чего людей в плену доводят - возвращаются не люди а призраки. Кацапня это не люди а квинтэссенция зла!
показати весь коментар
03.01.2024 23:52 Відповісти
Давно відомо...що кацапи то не люди...
показати весь коментар
03.01.2024 23:59 Відповісти
230!!! гарна новина!!!
але зе спаклюжив у своєму зверненні цю радість.
сказавши що це заслуга малюка, буданова та *****, ЄРМАКА!!!!!
а в Україні голуби серуть на голову теж з відома єрмака???
може миші плодяться при його участі???
чи кури несуться бо так каже єрмак??
якийсь пісдец
як буданов повпливав на це, як що він в рф вже признаний терористом???
може малюк не має статті в параші???
звісно що вже має...
то як вони могли це зробити??
а може зовсім другі люди над цим працювали???
добре шо собі особисто не подякував...
показати весь коментар
04.01.2024 00:08 Відповісти
мыши отвечают за размножение голубей
за размножение кур отвечает сам Ермак
на самом деле он никто, обычный госслужащий на зарплате, за него никто не голосовал
пустое место
показати весь коментар
04.01.2024 03:44 Відповісти
А кончена кварталовська банда на своєму кацапському шоу на навий рік ржала над переселенкою з Скадовська.Вибачте що не по темі.
показати весь коментар
04.01.2024 04:53 Відповісти
офіційно єрмак ніхто
але саме він керує країною і боневтік у нього прессекретар
показати весь коментар
04.01.2024 08:33 Відповісти
І жодного Азовця...
показати весь коментар
04.01.2024 10:05 Відповісти
ВДОМА ЖИВІ )
показати весь коментар
04.01.2024 11:10 Відповісти
Я вже думаю зараз буба з Дєрьмаков десь вилізуть. Новина не розкрита
показати весь коментар
04.01.2024 11:13 Відповісти
«На місцях» час від часу обмінювалися полоненими неофіційно, без зайвого галасу.
Наприклад, цим славилися чеченські формування російської армії, вони давали по кілька українців на кожного свого.
Такі обміни були узгоджені на рівні командирів підрозділів.
Але на найгарячіших ділянках фронту такі переговори, проведені без звітності перед вищим начальством, можуть закінчитися трибуналом.

novayagazeta.eu
показати весь коментар
04.01.2024 19:39 Відповісти