"Київстар" не підтверджує інформацію СБУ про багатомісячне перебування хакерів у системі

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.
"Київстар" не підтверджує інформацію, розповсюджену в соціальних мережах і деяких ЗМІ, про нібито багатомісячний доступ хакерів "всередині" компанії до особистих даних абонентів і їхній витік. Офіційне розслідування кібератаки на мережу "Київстар", яка сталася 12 грудня 2023 року, ще триває. Розглядаються різні версії, жодна з яких поки що не є остаточною. Вся інформація щодо розслідування кібератаки є на сайті Служби безпеки України, яка безпосередньо задіяна в цьому процесі. Жодних фактів витоку персональних даних абонентів під час розслідування не виявлено", – йдеться в заяві компанії.
У компанії додали, що кібератака на мережу мобільного оператора вплинула на деякі технологічні системи, які відповідали за роботу зв’язку, "але вони були відновлені протягом кількох днів завдяки фаховій роботі спеціалістів і партнерів компанії".
"Київстар" також заявляє, що вже застосував додаткові заходи для кіберзахисту, "зокрема посилене управління доступом, впроваджено додаткові системи контролю серверів і робочих станцій, плануються наступні кроки із посилення кібербезпеки".
Раніше керівник департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк повідомив агенції Reuters, що щонайменше з травня 2023 року хакери мали повний доступ до системи "Київстару".
Нагадаємо, зранку 12 грудня, в роботі оператора мобільного "Київстар" стався масштабний збій. У "Київстарі" заявили про потужну хакерську атаку.
так лише "цивіли" ходять
чи, київстар, нарівні з сбу? може відкривати рота?
Оце ваша хвальона мінцифра? Дія, яку ви усім нав'язуєте?