На Таврійському напрямку російські окупанти починають бунтувати і тікають з окопів, - Сили оборони

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олександр Штупун, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.
"Ворог, зазнавши втрат у попередні дні, діє хвилями, дещо зменшує кількість атак. По-перше, в нього свята новорічні, і не дуже хочуть росіяни йти в атаку взагалі, деякі підрозділи починають бунтувати і відмовляються або тікають з окопів, щоб не йти. Тобто саботують. І в цей час, коли піхотні атаки дещо знижені, ворог намагається максимально завдати втрат логістичним шляхам, нашим укріпленням і дістати наших воїнів, щоб потім знову кинути вперед - в "м’ясні" штурми - нову піхоту, яку він позбирав або підтягнув резерви", - зазначив Штупун.
Він нагадав, що напередодні вдвічі збільшилась кількість атак, і сьогодні ворог не полишає спроб оточити Авдіївку: "Сьогодні вже відбито 14 ворожих спроб покращити тактичне положення в районах Новобахмутівки, Степового, Авдіївки і ще 9 атак неподалік Первомайського та Невельського".
За оприлюдненою речником інформацією, кількість артобстрілів ворога коливається на рівні 900-1000 на добу. Такими обстрілами ворог намагається знищити укріплення Сил оборони.
Інформуючи про ситуацію на Запорізькому напрямку, Штупун зазначив, що наразі ворог намагається повернути втрачене положення, раніше втрачені позиції.
"Вже сьогодні відбито сім атак. Ворог намагався йти вперед в районі Роботиного і північно-західніше Вербового", - сказав він.
Відповідаючи на питання, чи відчувається дефіцит боєприпасів у Сил оборони на цьому напрямку, речник наголосив: "На нашому напрямку кількість боєприпасів дозволяє виконувати завдання. І ми продовжуємо діяти ефективно - наші артилеристи, наші оператори БПЛА. Загальні втрати ворога так і тримаються - 400-500 осіб на добу".
Штупун також зауважив, що у ворога немає переваги в дронах на полі бою.
"Я б не сказав, що у ворога є перевага в дронах, він застосовує до 100 одиниць. Коли краща погода, то до 150. Наш РЕБ доволі успішно на певних напрямках бореться з цією загрозою", - розповів Штупун.
це буде перемога не без внеску 95 кварталу
1+1 вы **** твари.
▫️ППО SKYNEX з ************
▫️2 РЛС TRML-4D
▫️10 БМП Marder
▫️********** до Leopard 2A6
▫️Ракети до ЗРК IRIS-T SLM
▫️Ракети до ЗРК Patriot
▫️9080 *********** калібру 155-мм
▫️2 машини для розмінування WISENT
▫️1 танк-мостовкладач Biber
▫️3350 бойових касок
▫️30 систем виявлення дронів
▫️10 наземних оглядових РЛС GO1
▫️10 вантажівок Zetros
▫️3 тягача 8x8 HX81 та напівпричіп
▫️34 інші транспортні засоби
▫️305 штурмових гвинтівок МК 556
▫️0,75 млн набоїв
▫️1152 зимових маскувальних сіток
Ну уже меру нада знать!! Ваш это ЗЕговняшный зеленый марафон просто шапками закидал врага!! Победили почти всех, враг уже бежит!! ©