11 457 34

На Таврійському напрямку російські окупанти починають бунтувати і тікають з окопів, - Сили оборони

рф

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олександр Штупун, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Ворог, зазнавши втрат у попередні дні, діє хвилями, дещо зменшує кількість атак. По-перше, в нього свята новорічні, і не дуже хочуть росіяни йти в атаку взагалі, деякі підрозділи починають бунтувати і відмовляються або тікають з окопів, щоб не йти. Тобто саботують. І в цей час, коли піхотні атаки дещо знижені, ворог намагається максимально завдати втрат логістичним шляхам, нашим укріпленням і дістати наших воїнів, щоб потім знову кинути вперед - в "м’ясні" штурми - нову піхоту, яку він позбирав або підтягнув резерви", - зазначив Штупун.

Він нагадав, що напередодні вдвічі збільшилась кількість атак, і сьогодні ворог не полишає спроб оточити Авдіївку: "Сьогодні вже відбито 14 ворожих спроб покращити тактичне положення в районах Новобахмутівки, Степового, Авдіївки і ще 9 атак неподалік Первомайського та Невельського".

За оприлюдненою речником інформацією, кількість артобстрілів ворога коливається на рівні 900-1000 на добу. Такими обстрілами ворог намагається знищити укріплення Сил оборони.

Інформуючи про ситуацію на Запорізькому напрямку, Штупун зазначив, що наразі ворог намагається повернути втрачене положення, раніше втрачені позиції.

"Вже сьогодні відбито сім атак. Ворог намагався йти вперед в районі Роботиного і північно-західніше Вербового", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чи відчувається дефіцит боєприпасів у Сил оборони на цьому напрямку, речник наголосив: "На нашому напрямку кількість боєприпасів дозволяє виконувати завдання. І ми продовжуємо діяти ефективно - наші артилеристи, наші оператори БПЛА. Загальні втрати ворога так і тримаються - 400-500 осіб на добу".

Штупун також зауважив, що у ворога немає переваги в дронах на полі бою.

"Я б не сказав, що у ворога є перевага в дронах, він застосовує до 100 одиниць. Коли краща погода, то до 150. Наш РЕБ доволі успішно на певних напрямках бореться з цією загрозою", - розповів Штупун.

Топ коментарі
+20
То був "снарядний голод", а це вже нова серія - "бунти".
показати весь коментар
04.01.2024 20:18 Відповісти
+17
Да почти два года ,как "бунтуют".Топорная пропаганда.
показати весь коментар
04.01.2024 20:25 Відповісти
+14
Щось ''зєблошмарафоном'' тут понесло..
показати весь коментар
04.01.2024 20:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ото б були відлякувачі від русні, на кшталт тих, що в аеропортах. Чи як від тарганів, комарів..по кордону розставити - і поф, нехай чи дохнуть, чи тікають..
показати весь коментар
04.01.2024 20:12 Відповісти
загадковий Таврійський напрямок...
показати весь коментар
04.01.2024 20:18 Відповісти
ось-ось іще трохи і вони всі звідти втечуть...і з скадовська тоже...
це буде перемога не без внеску 95 кварталу
показати весь коментар
04.01.2024 20:24 Відповісти
Судя по сводкам Таврийский напрямок ************ уже пол росии.
показати весь коментар
04.01.2024 20:55 Відповісти
...о...то точно..
показати весь коментар
04.01.2024 21:16 Відповісти
Не патриотично конечно так говорить---сам знаю. Но и раньше иногда спрашивал тут. А кто возле Авдеевки так с той стороны прёт---и сдаваться не рвутся? И под Бахмутом так было. И с Майринкой так тоже. Ну гвардия сибирская, белку в глаз лупят. Затих обдрыстович---спросить не у кого.
показати весь коментар
04.01.2024 21:03 Відповісти
То був "снарядний голод", а це вже нова серія - "бунти".
показати весь коментар
04.01.2024 20:18 Відповісти
"Два три тижнi" - сбежал в США, и в него никто не стрелял. А, простым людям в спины стреляют.

1+1 вы **** твари.
показати весь коментар
04.01.2024 20:19 Відповісти
Да почти два года ,как "бунтуют".Топорная пропаганда.
показати весь коментар
04.01.2024 20:25 Відповісти
реально ******* сцать в уши
показати весь коментар
04.01.2024 21:36 Відповісти
Мозги начали включатся .
показати весь коментар
04.01.2024 20:31 Відповісти
Щось ''зєблошмарафоном'' тут понесло..
показати весь коментар
04.01.2024 20:32 Відповісти
Так расписали журналасты, будто завтра уже Перемога.
показати весь коментар
04.01.2024 20:33 Відповісти
Я, плачу... Мне очень больно, за ребят на фронте. Из-за, США - которым важнее права ЛГБТ и забор, чем жизни людей. Из-за - психически больного Зеленского, Данилова, Подоляка...
показати весь коментар
04.01.2024 20:36 Відповісти
я цю .уйню чюю вже 2 роки, алеж хтось штурмує Авдіївку
показати весь коментар
04.01.2024 20:39 Відповісти
Зрадойоби вже подарували Авдіївку путєну на новий рік.
показати весь коментар
04.01.2024 20:41 Відповісти
А какой ценой ее держат? И сколько вложено в асфальт а не в Стугну
показати весь коментар
04.01.2024 21:05 Відповісти
Ви б з'їздили і перевірили,пане кацап.
показати весь коментар
04.01.2024 21:35 Відповісти
Якщо збентежили зграю тарганів, вони почитають тікати. Проте, на жаль, вцілілі знову повертаються. Тож треба насамперед знищити їхній осередок-базу.
показати весь коментар
04.01.2024 20:40 Відповісти
Німеччина доставила в Україну черговий пакет допомоги

▫️ППО SKYNEX з ************
▫️2 РЛС TRML-4D
▫️10 БМП Marder
▫️********** до Leopard 2A6
▫️Ракети до ЗРК IRIS-T SLM
▫️Ракети до ЗРК Patriot
▫️9080 *********** калібру 155-мм
▫️2 машини для розмінування WISENT
▫️1 танк-мостовкладач Biber
▫️3350 бойових касок
▫️30 систем виявлення дронів
▫️10 наземних оглядових РЛС GO1
▫️10 вантажівок Zetros
▫️3 тягача 8x8 HX81 та напівпричіп
▫️34 інші транспортні засоби
▫️305 штурмових гвинтівок МК 556
▫️0,75 млн набоїв
▫️1152 зимових маскувальних сіток
показати весь коментар
04.01.2024 20:42 Відповісти
То з ким же воюють наші хлопці???
показати весь коментар
04.01.2024 21:01 Відповісти
Дибилы , блд©!!!! ✓
Ну уже меру нада знать!! Ваш это ЗЕговняшный зеленый марафон просто шапками закидал врага!! Победили почти всех, враг уже бежит!! ©
показати весь коментар
04.01.2024 21:03 Відповісти
..угостите их GBU-105...
показати весь коментар
04.01.2024 21:34 Відповісти
удалити просто а сказати немали що? повторю ще раз, той полковник мае роботу язиком, він бреше як і уся наша влада. ми тримаемось дивом і молимось щоб хоча трохи дали снарядів та мін. втрати у нас величезні, і ніяка курва з великими зірками за це не відповідае.
показати весь коментар
04.01.2024 22:02 Відповісти