7519 відвідувачів онлайн
3 769 22

США скличуть Радбез ООН і посилять санкції, щоб завадити передачі зброї РФ, - Білий дім

оон,радбез

Про це заявив у четвер у Вашингтоні координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"По-перше, закупівля Росією балістичних ракет у КНДР прямо порушує численні резолюції РБ ООН. Ми порушимо питання про ці угоди в Раді Безпеки ООН разом із нашими союзниками й партнерами, і ми вимагатимемо, щоби Росія знову була притягнута до відповідальності за нехтування своїми міжнародними зобов’язаннями",- наголосив Кірбі у заяві щодо застосування Росією північнокорейських ракет.

По-друге, за його словами, США запровадять додаткові санкції проти тих, хто сприяє передачі зброї Росії. У цьому зв’язку представник адміністрації США звернув увагу на передачу Іраном бойових безпілотників Росії, а також наміри продати балістичні ракети. Наразі, за його словами, США не мають підтверджень, що передача ракет уже відбулася, однак, за оцінками американської розвідки, Росія має намір закупити у Ірану ракетні комплекси.

"По-третє, ми продовжимо оприлюднювати для громадськості інформацію та викривати ці угоди зі зброєю, як ми робимо сьогодні, бо ми не дозволимо іншим країнам приховано допомагати російській військовій машині", - наголосив представник Білого дому.

У цьому зв’язку він підкреслив, що найефективнішою відповіддю з боку США все ж має стати подальше забезпечення України життєво важливими засобами ППО та іншими видами військового обладнання.

"Для цього потрібно, щоб Конгрес невідкладно схвалив наш запит на додаткове фінансування для України. Росія покладається на своїх друзів, щоб поповнити військові арсенали та створити умови для війни проти України… Українці заслуговують на те, щоб американський народ і нинішній уряд продовжували підтримувати їх",- заявив Кірбі.

Як повідомлялося, у четвер Білий дім повідомив, що Росія отримала і вперше застосувала по території України балістичні ракети, отримані від Північної Кореї.

Топ коментарі
+13
Вони реально знущаються?
показати весь коментар
04.01.2024 22:04 Відповісти
+8

США скличуть Радбез ООН і посилять санкції


показати весь коментар
04.01.2024 22:01 Відповісти
+7
І шо воно дасть ,нічого ...скличуть ,посидють та розійдуться ні з чим. Дайте нам зброю ,це буде дієво
показати весь коментар
04.01.2024 21:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І шо воно дасть ,нічого ...скличуть ,посидють та розійдуться ні з чим. Дайте нам зброю ,це буде дієво
показати весь коментар
04.01.2024 21:57 Відповісти
женік і сумськой з нетерпінням чекаю на ваше гав - така нагода....
показати весь коментар
04.01.2024 21:58 Відповісти
Дєнєх нєт, но ви дєржитєсь!
показати весь коментар
04.01.2024 21:59 Відповісти
Стурбованістю їх закликами і резолюціями.так і переможемо.
показати весь коментар
04.01.2024 22:00 Відповісти
РФ уже запускала по Украине северокорейские баллистические ракеты. Это произошло 30 декабря и 2 января, - WP
показати весь коментар
04.01.2024 22:01 Відповісти
Так , але про застосування ракет написано і тут(в кінці статті) , якщо матеріал дочитати до кінця .
показати весь коментар
04.01.2024 22:57 Відповісти

США скличуть Радбез ООН і посилять санкції


показати весь коментар
04.01.2024 22:01 Відповісти
Вони реально знущаються?
показати весь коментар
04.01.2024 22:04 Відповісти
справді? як сміливо!!!
а тим часом..."Состояние богатейших россиян выросло на 50 млрд дол за 2023 год - Bloomberg"
показати весь коментар
04.01.2024 22:11 Відповісти
Нельзя бомбить ибо Владивосток находится как внутренний портовый город Китая (так в ихних картах Китая) .
показати весь коментар
04.01.2024 23:59 Відповісти
Прощай, Владивосток, здравствуй Хойсэнвои!
показати весь коментар
05.01.2024 00:03 Відповісти
*****, походу заходу пізда
показати весь коментар
04.01.2024 22:17 Відповісти
ООН йди *****.
показати весь коментар
04.01.2024 22:17 Відповісти
Американцы, братья, давайте заканчивать заниматься фигней и принимайте срочно пакет помощи на 24 год. Хватит уже там яйца мять в Сенате.
показати весь коментар
04.01.2024 22:27 Відповісти
Зачем так жестоко?! Это просто зверство какое-то!
показати весь коментар
04.01.2024 22:44 Відповісти
Всем чем надо рашка уже запаслась. Клоуны конченные со своими санкциями. Казахо твари все поставят рашке,и Грузино рабы. Мы так и не разорвали с этими тварями конакты.
показати весь коментар
04.01.2024 22:45 Відповісти
потужна заява!
показати весь коментар
04.01.2024 23:47 Відповісти
Ці західні дебіли дочекаюттся до появи в іранських чурок ЯЗ.Потім прийдеться влазити в ядерну війну між Іраном і Ізраілем.
показати весь коментар
05.01.2024 01:14 Відповісти
При чому тут радбез??? Потрібно всього два кроки щоб убити економіку Мордора:
1 ембарго на нафту і газ.
2 відключити СВІФТ по справжньому.
Все!
показати весь коментар
05.01.2024 07:58 Відповісти