9392 відвідувача онлайн
3 665 24

Британія засудила використання Росією ракет із Північної Кореї для атак по Україні

британія

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це повідомляє Reuters.

"Британія рішуче засуджує рішення Росії використовувати балістичні ракети, отримані з Північної Кореї, у недавніх атаках на Україну. Ми закликаємо Північну Корею припинити постачання зброї до Росії", - заявив представник міністерства закордонних справ Британії.

За словами представника міністерства закордонних справ Британії, проти Північної Кореї можуть бути запроваджені нові санкції за передачу ракет Росії.

"Британія продовжить працювати зі своїми партнерами, щоб гарантувати, що Північна Корея заплатить високу ціну за підтримку незаконної війни Росії в Україні", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+21
Корейці ж надали їх россії з вимогою не застосовувати по території України...чи не так ,НАТО ?
PS Сарказм...
показати весь коментар
05.01.2024 07:08 Відповісти
+13
Високу ціну платить Україна.
Всі інші просто заробляють на знищенні українців.
показати весь коментар
05.01.2024 07:13 Відповісти
+10
Навряд чи. Судячи з безхребетності західного світу, вони можуть шантажувати світ дуже довго.
показати весь коментар
05.01.2024 07:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Корейці ж надали їх россії з вимогою не застосовувати по території України...чи не так ,НАТО ?
PS Сарказм...
показати весь коментар
05.01.2024 07:08 Відповісти
Тепер кусають себе за крайню плоть в очікуванні потужних санкцій...
показати весь коментар
05.01.2024 07:13 Відповісти
Мабуть північні корейці знову перейдуть на траву та підножний корм...
показати весь коментар
05.01.2024 07:11 Відповісти
Навряд чи. Судячи з безхребетності західного світу, вони можуть шантажувати світ дуже довго.
показати весь коментар
05.01.2024 07:36 Відповісти
Вони з цього корму і не виходили.
показати весь коментар
05.01.2024 07:50 Відповісти
Високу ціну платить Україна.
Всі інші просто заробляють на знищенні українців.
показати весь коментар
05.01.2024 07:13 Відповісти
У першу чергу блазні з 95 кварталу
показати весь коментар
05.01.2024 07:30 Відповісти
Українці платять високу ціну саме через свої пусті голови, та тупий вибір у 2019 . Какая разница. Ну хоть поржом
показати весь коментар
05.01.2024 07:45 Відповісти
Круто. Це краще *озабоченності*?
показати весь коментар
05.01.2024 07:17 Відповісти
А чого Ви чекали від Англії чи іншої країни? Напасти на Північну Корею? Північнокорейськими ракетами вдарили по Англії? Ні. Чого Вам і таким як Ви постійно хороші справи наших партнерів здаються поганими, і всі постійно їх обливають бпудом, а коли у 2019 році вибирали асфальт-війну, а не мир-ракети, то ніхто себе не хаяв, а зараз всі мають за нас заступитися? Такого не буде від слова ніколи.
показати весь коментар
05.01.2024 07:54 Відповісти
Тьфу,***.
показати весь коментар
05.01.2024 07:29 Відповісти
Це доводить те, що Україна повинна класти асфальт виробляти власну зброю.
показати весь коментар
05.01.2024 07:39 Відповісти
В даному випадку санкції треба вводити одразу проти Китаю(КНР). Ну або впливати іншими засобами передусім, на Китай Бо КНДР підтримується Китаєм (як і росія) і може фактично уникати будь-яких санкцій, отримуючи все необхідне з Китаю. А Китай, відповідно, має певні важелі впливу на політику Північної Кореї та схильний використовувати її як своє "проксі".
показати весь коментар
05.01.2024 08:10 Відповісти
У випадку з Україною, то тільки Україна може дати собі раду, але вона цього не робить. Бо... Дєрьмаки, Кращевтіки, молодиє риги в Раді, в керівництві держави Україна всі хто завгодно, крім українця. То може сам українець винний, що його ставлять в незручну позу?
показати весь коментар
05.01.2024 08:32 Відповісти
В середньому на день Росія отримує майже 900 мільйонів євро для фінансування своєї агресії. Від початку повномасштабного вторгнення в Україну Росія заробила на експорті нафти, природного газу та вугілля близько 550 мільярдів євро. Про це свідчать дані Center for Research on Energy and Clean Air (CREA).
показати весь коментар
05.01.2024 08:43 Відповісти
Без разрешения Китая красные собакоеды не продали бы ни одной ракеты.
показати весь коментар
05.01.2024 08:46 Відповісти
Це просто якийсь триндєц, гаспада... Оці всі заяви із засудженням це вже просто вчорашній, а позавчорашній день. На кого це розраховано? Якщо на агресора, то чхати він на них хотів. На нас? Так нам вони як мертвому припарка. Хіба що для архіву власного? Щоб потім нащадкам своїм продемонструвати, як вони "потужно" відповідали русні на вбивство ними українців...
показати весь коментар
05.01.2024 08:51 Відповісти
Могли б просто помовчати, ці потужні заяви викликають огиду і гнів такий же, а може і більший, за безпосередньо ракетні обстріли.
показати весь коментар
05.01.2024 09:12 Відповісти
показати весь коментар
05.01.2024 09:18 Відповісти
эффект домино. Если одному можно, то почему другому нельзя. Тем более если за это все равно ничего не будет
показати весь коментар
05.01.2024 21:02 Відповісти
Судячи зі всього, цей демократичний світ вчергове ********-я до ручки, по історії, кожні 700 - 800 років, приходили варвари і знищували цивілізації, а такі заяви (світових лідерів) і їхні дії лише сприяють всьому цьому.
Всіх хто пише, а що вони можуть зробити, ЙДІТЬ НАЙУХ, бо якщо вони не можуть дати раду скаженому тушканчику то гріш їм ціна, і їхнім коаліціям.
показати весь коментар
05.01.2024 09:23 Відповісти
Не возможно поверить что это слова МИДа Великобритании.
показати весь коментар
05.01.2024 11:33 Відповісти
полная деградация. Отдайте нам яо и наше ракеты, скоты