Залужний обговорив з головнокомандувачем Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі Каволі посилення української ППО та можливі дії ворога

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку головкома ЗСУ в фейсбуці.
"Розповів про ситуацію на фронті. Оперативно-стратегічна обстановка залишається складною, але контрольованою. Збройні Сили України продовжують ведення оборонних операцій, концентруються на відбитті атак противника та нанесенні йому максимальних втрат у живій силі та техніці.
З генералом Каволі детально обговорили можливі дії противника, які очікуються протягом найближчих тижнів та місяців. Окремо зупинилися на питанні протидії масованим ракетним ударам противника. Акцентував увагу на необхідності посилення системи нашої протиповітряної оборони", - повідомив Залужний.
і єрмак обговорив, і зе!поц обговорив, і навіть кулєба обговорив.
то кому, повірять?