11567 відвідувачів онлайн
26 451 190

На зарплати військовим у 2024 році не вистачає 430 млрд гривень, - Гончаренко

зарплата,військові,воїн

Про це заявляє у своєму телеграм-каналі народний депутат Олексій Гончаренко, передає Цензор.НЕТ.

За його словами дефіцит становить 36%, або 430 млрд грн тільки по статті видатків "грошове забезпечення".

Топ коментарі
+79
головне щоб на офіс , серіали і марафон вистачало .
показати весь коментар
06.01.2024 17:26 Відповісти
+55
Господи, які ж вони виродки. І чим саме вони будуть оснащати тих 500 тисяч мобілізованих?
показати весь коментар
06.01.2024 17:27 Відповісти
+55
Не хватае у бюджеті грошей?

що роблять розумні люди? Зменьшують витрати.

Скорочують апарат.

Зараз точна цифра « чиновників - держслужбовців» невідома
До війни це було 300 000 плюс.
якщо їх сократити у двічи
( раніш Саакашвілі пропагував у тричі)
то громадяни цього навіть не побачать.

в Україні роздутий бюракратичний апарат, включаючи непотрібні міністерства. Це все залишки з СРСР.

Гроші е! Не требо « владі» дурити суспільство.
показати весь коментар
06.01.2024 17:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Вкрали?

показати весь коментар
06.01.2024 18:12 Відповісти
Ну что кондомы штопаные дождались? 1млрд грн. на дроны выделить год назад их жаба задавила. Уже бы рашистов до крымского моста гнали. будь у нас тогда столько дронов. Но у нас как всегда думали все само рассосется. Теперь тыковку чешут где взять уже 1трлн.грн. на новых мобиков и зарплаты для старых. И до етих даунов до сих пор не доходит что мясом воевать оказывается нихрена не дешевле чем техникой.
показати весь коментар
06.01.2024 18:15 Відповісти
почему ,вы не можете сопоставить все ФАКТЫ ЗРАДЫ и работы на любимого маньяка ВЛ. Вл.? Зеленский &Ермак не ДАУНЫ, а ВРАГИ ! ОНИ ДАЖЕ НЕ ШИФРУЮТСЯ ДЕЙСТВУЮ НАГЛО И ЦИНИЧНО , плюют на всех союзников , и погибших сотни тысяч украинцев ! Их партия « слуга народа» , какого народа ? Еврейского и советского ! «Какая разница» ! Зеленский извинялся только раз перед кадыркиным , а перед вами за демонстративный САБОТАЖ подготовки к вторжению 24 февраля , за уничтожение собственного производителя в такой ответственный момент ? КАССИРОВАТЬ МИЛЛИАРДЫ ЗЕВЫРОДКИ НЕ ДАУНЫ !
показати весь коментар
08.01.2024 08:38 Відповісти
Якщо їм не вистачає на хліб, нехай їдять пірожиниє.
показати весь коментар
06.01.2024 18:17 Відповісти
зараз не вистачає, а що буде коли з економіки витягнуть ще 200-300 тис юнітів та кинуть в окопи...
ТІльки дурні з жопи на припіздент сподіваються на 300 млрд кацапських активів, та грошей від Байдена перед виборами, вангую "грантів" ми більше ніколи не отримаємо тільки кредити.
показати весь коментар
06.01.2024 18:27 Відповісти
Пропонуєш здатися?
показати весь коментар
07.01.2024 15:56 Відповісти
пропоную тилових щурів у погонах на схід відправити, а то їх 2\3 від загального числа ЗСУ, і розвивати ***** економіку, бо без неї рекрутинг мобіків не буде мати взагалі ніякого змісту.
Ніхто за миску супу, з під палки, а до того йде, воювати не буде.
І взагалі ніхто навіть не замислюється що нас чекає після війни....таке враження що нікому це не потрібно, закінчення війни. А буде повна *****, і чим довше йде війна тим вона буде більшою.
показати весь коментар
07.01.2024 17:22 Відповісти
Ти, звичайно, не знаєш скільки людей в тилу потрібно для забезпечення потреб одного бійця на фронті?
Тобто ти пропонуєш здатися.
показати весь коментар
07.01.2024 23:32 Відповісти
звісно що не 1 до 4 як є зараз. ми не параша з її великими просторами та логістичними проблемами.
І так вояка чому не мобілізують мобіків в тил, а тих хто 2 роки воює на львівських чи закарпатських фронтах на схід... питання звісно риторичне.
показати весь коментар
08.01.2024 14:54 Відповісти
Ти трохи вдарений в голову? Це щоб не дивуватися.
показати весь коментар
08.01.2024 17:17 Відповісти
надо надо набрать еще полмиллиона, тогда точно хватит и на зарплаты и на всё остальное
показати весь коментар
06.01.2024 18:28 Відповісти
Пропоную позабирати в зажерливих вчителів бешені зарплати в 4000$- залишити 200-і досить! А то зовсім вже розпаніли при "зелених"!
показати весь коментар
07.01.2024 20:21 Відповісти
забрали еще в 2020 когда школы перевели на дистанционку
показати весь коментар
07.01.2024 20:38 Відповісти
зеля з кагалом навмисне провалив мобілізацію,а йолопи рішили кийками загнати народ в окопи.а тут вилізла економічна складова війни - тут кийками і погрозами ручних судів не поможеш,гдє правільниє рєшенія гаспадин преЗЕдент ?
показати весь коментар
06.01.2024 18:31 Відповісти
Звісно навмисно, провалили закон щоб не змогли набрати військових, та провалили наступ.
Тягнути час коли потрібно діяти це у них така стратегія, щоб подовше тримати у стані війни.
показати весь коментар
06.01.2024 19:55 Відповісти
В цьому році в багатьох містах створили Департаменти відновлення та реформування, зібралися гроші на відновлення дерибанити, а гроші не дають
показати весь коментар
06.01.2024 19:16 Відповісти
Нужен как минимум один умный во власти.
Я так подозреваю, что у нас стратегией на государственном уровне никто не занимается. Поэтому все решения по факту свершившихся событий. Так ни войну не выиграть, ни экономику поднять или поставить на военные рельсы.
показати весь коментар
06.01.2024 19:44 Відповісти
Треба кілька десятків розумних. Один не роздереться.
показати весь коментар
07.01.2024 15:35 Відповісти
Головне щоб Вам баламутам вистачало..
показати весь коментар
06.01.2024 20:08 Відповісти
Ну не вистачає ..і шо ви зробите ...підключите 73% лохторат ...може по приколу ? потрусять зеленского гаманці ? Та допоможуть військовим, які захищають цих лохів?
показати весь коментар
06.01.2024 20:21 Відповісти
А що там наші мільярдери, ті що країніу роззброїли в 90х, все в Монако…
показати весь коментар
06.01.2024 20:23 Відповісти
то все так робиться через гузно спеціально згідно Оманських домовленостей щоб злити Україну *******
показати весь коментар
06.01.2024 21:11 Відповісти
І треба визнати - досягли в цьому неабияких успіхів. Без зміни керівництва країни нам кінець
показати весь коментар
07.01.2024 18:30 Відповісти
На марафон і на зепадаль зато вистачає.
показати весь коментар
06.01.2024 21:16 Відповісти
Головне щоб депутати і опа гроші отримали, а зсу потерпить, їх же багато
показати весь коментар
06.01.2024 21:29 Відповісти
Потрібно скорочувати держ аппарат, всеріно користі нуль!
Наприклад, маємо 17 членів ЦВК, зарплата та виплати у них 200-300 тисяч гривень щомісяця кожному, за які заслуги не зрозуміло, вибори, раз на 5 років, а зараз взагалі не зрозуміло але ці рила утримують по 200-300 тисяч щомісяця
показати весь коментар
06.01.2024 21:35 Відповісти
живу в прифронтовій зоні і бачу все не зновин. так от, є величезна кількість військових, які не задіяні в бойових діях, але виплати на місяць близько 50 тис. це при тому, що харчування здійснюється безкоштовно. ніяких бюджетів не вистачить на це.
показати весь коментар
06.01.2024 21:47 Відповісти
Ти їм бороди там стрижеш, чи що, звідкіля така інформація 😁
показати весь коментар
06.01.2024 22:10 Відповісти
Міністр фінансів каже що все добре !)))
показати весь коментар
06.01.2024 21:52 Відповісти
Тобто без грошей з Америки буде гарантований фінансовий колапс. Держава-банкрот не здатна утримувати дієздатну армію майже в мільйон.
Скоро можна буде дізнатись як цебути в шкурі Німеччини у Першу Світову.
показати весь коментар
06.01.2024 21:55 Відповісти
Зе влада звертає війну і хоче домовлятися з кацапами - все до цього йде.
А Зе клоун хоче правити Україною і післі кінця свого президентського терміну 31 березня.
показати весь коментар
06.01.2024 22:08 Відповісти
Стаття 103. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п'ять років.
Стаття 76. Конституційний склад Верховної Ради України - чотириста п'ятдесят народних депутатів України, які обираються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п'ять років.
показати весь коментар
07.01.2024 08:22 Відповісти
Покажи це Зе владі і Зе депутатам, вони посміються і скажуть що їм можна і надалі керувати країною.
показати весь коментар
07.01.2024 18:04 Відповісти
бюджет України на 2019 рік, без витрат на оборону: 900 млрд. грн;
бюджет України на 2024 рік, без витрат на оборону: 1 трлн 400 млрд. грн.
Тобто зелена влада накрутила видатки по цивільним статтям бюджету в 1.5 рази. Це при тому, що територій і населення з 2019 року стало на 20% менше.
І не треба казати про курс долара: пенсії і виплати бюджетникам платять не в доларах, і зарплати в них, які були, такі і є.
показати весь коментар
06.01.2024 22:29 Відповісти
емоційно я звісно на вашому боці, але ж треба дивитись в очі фактам теж...мінімалка піднялась? так, і декілька разів. Зараз 7100 грн. А була 6700 грн. 7100/6700=6% підвищення. До того ж з усіх тих хто виїхав до ЕС, практично усі досі отримують на українську картку "переселенські". Тобто держава на них аж ніяк не економить, навпаки.
показати весь коментар
07.01.2024 19:34 Відповісти
шлюхи клоунські коли ви вернете вкрадені коломойським 150 млрд, ахметовим тільки по реттердаму 40 млрд., а ще укртелеком, укррудпром, обленерго, електростанції... **** лиш два гандона олігарха вкрали річну зп ЗСУ
показати весь коментар
06.01.2024 22:32 Відповісти
На зарплати не буде вистачати бо бізнес особливо середній і малий не витримують і закриваються, зростає безробіття, податків менше надходить
Навіть якщо в уряді і не вкрадуть то грошей не тільки для зсу не вистачить але й на лікарів, вчителів, та пенсіонерів
Ось до чого призвела війна
А не буде зарплат і пенсій, не будуть комуналку оплачувати, не зможуть лікуватися хто хворіє
І також голодувати, тобто будуть економити на їжі
Це навіть важко уявити що буде далі...
показати весь коментар
06.01.2024 22:52 Відповісти
Меня на НГ оставили без пособия, не выплатили. Вот надеюсь, что в этом месяце выдадут и за предыдущий. А кушать хочется...
показати весь коментар
07.01.2024 00:18 Відповісти
А работать не пробовало?
показати весь коментар
07.01.2024 11:32 Відповісти
А пособия только по безработице что ли?
показати весь коментар
07.01.2024 11:59 Відповісти
По уходу за неходячим инвалидом
показати весь коментар
09.01.2024 14:54 Відповісти
А ти про банки, Епіцентри, Ашани прочухай, я ВЖЕ мовчу про інші мережі особливо де пальне. А ще є ********* які ВЗАГАЛІ мимо каси зерно вивозять. А ще кричимо про 300 російських млрд на повернення, А ДЕ **** ГРОШІ з офшорів?? Мабуть не на часі((
показати весь коментар
07.01.2024 14:02 Відповісти
А може Резнікових всяких потрусити?А ще можна перестати бруківку класти! Знов таки ж , нахер Дерьмака з собою по заграницях возити?
показати весь коментар
06.01.2024 23:53 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2024 23:59 Відповісти
Може ми цих зелених трохи сократим?
показати весь коментар
07.01.2024 02:13 Відповісти
73 процентов дебилов,хуже не будет,все по приклу
показати весь коментар
07.01.2024 00:06 Відповісти
а чому це не депутатам та міністрам не вистачає на жалованіє стопіццот мільйонів гривень???
показати весь коментар
07.01.2024 04:26 Відповісти
Шановні, в Україні йде 3-й рік війни!
Тому скоротіть кількість дошкільних закладів, оптимізуйте кількість шкіл до економічно-доцільного рівня або взвгалі переведіть на on-line всю освіту, скоротіть кільуість закладів вищої освіти, що лише друкують і видають дипломи та деруть шалені гроші як зі студентів на сесіях, так і з викладачів за укладання контрактів на роботу, скоротіть наукові установи які вже давно не наукові бо нічого не досліджують і не вносять свій внесок у державу, оптимізуйте або об'єднайте заклади культури, і гроші знайдуться. Все це марнотрацтво, що розпилює кошти в нікуди! Не буде забезпечене військо, зливайте панове воду!
Русня лише чекає коли в Україні настане економічний крах!
показати весь коментар
07.01.2024 08:05 Відповісти
Він вже є.Ви тількі зрозимили?
показати весь коментар
07.01.2024 09:28 Відповісти
ото підр - хоть і під українськими гаслами, мабуть з батальйону Монако
показати весь коментар
07.01.2024 14:05 Відповісти
Вчителям обіцяли зп підняти.
показати весь коментар
07.01.2024 15:40 Відповісти
в мене враження що вчителі зараз - як валіза без ручки. Нема бажання позбутися кадрів що ************ в майбутньому (типу є надія що війна скоро закінчится - але ж це не так), з іншої сторони зараз вони НІХЕРА не роблять. Діти завжди типу онлайн-навчання, так і того онлайн ніхера немає!!! Вчителі просто пишуть дітям майже завжди - "асінхронне заняття". Тобто самопідготовка и йдуть по своїм справам. А якщо батьки починають щось писати - "в мене обстріли та сірєна". Що це за навчання та нах воно у ТАКОМУ вигляді потрібне - велике питання. Як и питання нах ота когала тих асинхронних вчителів.... А вони ж отримують зарплатню за це все...
показати весь коментар
07.01.2024 19:42 Відповісти
Знову здерти по третьому колу шкіру з бюджетників пропонуєте : Сірякв вчителів легше всього роздіти остаточно!
показати весь коментар
07.01.2024 20:32 Відповісти
Ну так, саме вчителі у нас найбільший руйнівник бюджету
показати весь коментар
07.01.2024 21:52 Відповісти
Меньше слушайте этого черта
показати весь коментар
07.01.2024 09:33 Відповісти
Головне, щоб на телемарафон вистачило
показати весь коментар
07.01.2024 09:39 Відповісти
Навіть під час війни на армію не вистачає, зато на зарплати депутатам завжди є...
показати весь коментар
07.01.2024 10:22 Відповісти
Та й таких дописувачів - на панель, нехай прибуток приносять, і не тільки собі. Обов'язково з касовим апаратом щоби працювали.
показати весь коментар
07.01.2024 10:59 Відповісти
Відразу відчувається що ЗЕвиборець Філімонова!! Таку ***** молоти! Дитсадки що б прибуток приносили!
показати весь коментар
07.01.2024 20:34 Відповісти
Військовий збір на кожного дрібного в розмірі 200$ на місяць, приносити їжу із собою і замість вихователів у дитсадку по черзі батьки чергують. Сарказм, якщо щось
показати весь коментар
07.01.2024 21:54 Відповісти
Спитайте постачальницю харчів для ЗСУ Тетяну Глиняну, яка стала власницею готелів у хорватському місті Спліт за 10 млн.евро.
Може вона допоможе?
показати весь коментар
07.01.2024 12:05 Відповісти
І допоможе. 1% з усіх чайових кожного 31 числа непарного місяця піде на дрони
показати весь коментар
07.01.2024 21:57 Відповісти
таня отели в хорватии купила не для себя . таня там как чучело и прикрытие точно также как хенераль наумов у баканова выехал с мешками долларов и брюликов . но об этом масейчук-каломойская сказала ..нэ на часи.. нельзя лодку расшатывать --- мешки за борт с баблом выпадают
показати весь коментар
08.01.2024 06:36 Відповісти
Треба ще зменшувати! Та що там зменшувати, взагалі відмінити! А то одягають їх, кормлять, а вони ще й гроші просять. Получаються раби у нас якісь половинчасті - хоч і прав нема, але гроші якісь платять. Ні, якщо раб, то повинен бути повноцінним!
PS А сімей у рабів бути не повинно. Хай дружина з дітьми йде в метро милостиню просити!
Тоді і мобілізація краще піде. І добровольці знову з"являться.
показати весь коментар
07.01.2024 12:17 Відповісти
Зате у МО Умерова хватає міліардів на закупівлі тисяч новеньких! пікапів по 45000$ при собівартості близько 25000$ за новий
показати весь коментар
07.01.2024 14:30 Відповісти
Пропоную яйця Рєзнікову відрізати і продати, вони високої проби, трохи діру зарплатну можна закрити буде.
показати весь коментар
07.01.2024 14:57 Відповісти
оптимістично.
показати весь коментар
07.01.2024 14:58 Відповісти
Слушайте пусиь зеленкийдаст команду ыключить печатный стаанок в тихоря и напечатает для ЗСУ деннг в пепвую чеченскую Баксы печатал ДУДАЕВ и не боялся а тут гляди ,,,Экономику подорвать боимся ,,,так скоро страны не будет если боятся будете,,,
пока есть обменные пункты в Украине печайте гривны для солдат и платите зарплату ,,,иначе сми ското поедите на передовую , если ваш любимый Валера придет к власти то он вас всех в кучу соберёт и на фронт отправит
показати весь коментар
07.01.2024 15:42 Відповісти
Включайте печаиный станок бумага есть надеюсь ,,,или у Украины нет своего печатнрго станка вото олько честно скажите нет а то бы уже печатали полным ходом в тихоря и через обменики на баксы меняли ,,,,,😁
показати весь коментар
07.01.2024 15:46 Відповісти
Треба бюджетників скорочувати
В державі війна а тут багато лікарів, а немає кого лікувати багато хто поїхав з країни, вчителів, бо учнів мало.
Міські та сільські ради скорочувати
А військові не повині мати зарплату щоб тільки на комуналку вистачало
Вони повині достатньо заробляти бо захищають кожного громадянина України
А ще де взяти гроші?
В Україні багато пенсіонерів отримують по від 10 тисяч до 100 тисяч
Поставте пенсії 2 тисячі всім і нехай так і живуть як всі люди тоді головне що на військових буде вистачати
показати весь коментар
07.01.2024 15:52 Відповісти
Скорочувати чиновників всіх рівнів , телемарафон , серіали , і звичайно ОП , ВР , КАБМІН .Обласні , районні розігнати нах неробів , скоротити суди ,.І будуть гроші .
показати весь коментар
07.01.2024 17:06 Відповісти
На передодні Нового Року, прокурори Миколаївської області отримали преміальні - по 200000(двісті тисяч) гривень. А скіки прокурорів по всій зеленій країні. А скіки сімей у новорічну ніч, отримали повідомлення про загибель, або зникненя безвісті війскових. У Миколаїві бачу,кожного дня, машини 200. З боку Херсону та Запоріжжя
показати весь коментар
07.01.2024 18:58 Відповісти
Серьёзно ? На мудофон деньги нашлись , на куму Зеленского с её "шоу " на канале ДОМ , деньги тоже нащлись? ***** , а на ЗСУ денег нет ?
показати весь коментар
07.01.2024 19:51 Відповісти
https://nashigroshi.org/2024/01/07/yak-shche-odyn-pidlehlyy-reznikova-prykuryv-sotni-mil-*****-na-kharchakh-minoborony/ Як ще один тиловий пацюк прикурив сотні мільйонів на харчах Міноборони
показати весь коментар
07.01.2024 21:29 Відповісти
А это уже с учетом мобилизации еще 500к людей или еще без учета?
показати весь коментар
07.01.2024 22:24 Відповісти
Судя по всему без учета.
показати весь коментар
07.01.2024 22:47 Відповісти
Постачальниця «яєць по 17 грн.» скупила готелі у Хорватії.
https://nashigroshi.org/2024/01/06/postachal-nytsia-iaiets-po-17-skupyla-hoteli-u-khorvatii/

До речі, Олексію Резнікову 57 років, тільки двоє дітей. Не інвалід. Як він покинув країну? Чому не на фронті?
показати весь коментар
07.01.2024 22:44 Відповісти
тобто зелені воювати не збираються!
І як тоді це корелюється з мобілізацією?!
показати весь коментар
07.01.2024 22:47 Відповісти
показати весь коментар
08.01.2024 01:19 Відповісти
беня каломойский украл у державного ..приватбанка.. 155млрд грн если 430-155=275 млрд надо забрать у бени 155 млрдов пока он сидит . потом здрыстнет в израиль и все
показати весь коментар
08.01.2024 06:30 Відповісти
Так а куда еще 500к собрались мобилизовывать? Ідіть, тримайте, там у посадці усе є.
показати весь коментар
08.01.2024 08:37 Відповісти
Сторінка 2 з 2