12010 відвідувачів онлайн

Прем’єр Баварії та очільник ХСС Зедер закликав Шольца надати Україні німецькі ракети Taurus

ракета,taurus

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua.

Німеччина та ЄС зіштовхуться зі справжньою небезпекою, якщо Росія виграє війну в Україні, а єдиним виходом із ситуації є постачання ракет Taurus, вважає Зедер. Це "єдиний серйозний шанс для України здобути нову сміливість, а для росіян – не перемогти", заявив політик.

Окрім надання ЗСУ німецьких крилатих ракет Taurus, Зедер виступає за посилення армії Німеччини й називає серед пріоритетів:

  • розширення обороноздатності через покращення танкових військ та артилерії;
  • необхідність створення "власної армії дронів";
  • повернення обов’язкової служби в армії.
Топ коментарі
+17
https://www.facebook.com/alexnoiyit?__cft__[0]=AZXE3YurOkYANk9SxU2UVAXPWX3fDwJSJdfPVkaBpRt_yJzoOW4o-UJIt65ABE1S0A-da8K1teKqcO74mzlILDsD1Kn3oOD-GzJCGfSKTuSWgYYlDn3SNZMn4cORVsSVkYv2ndPzUCVWmSJoHZN12ixlTIqzvDPQaCvbPLruXjsl3v3HDC7t6Pz9xR8CPuvlw7Q&__tn__=-UC%2CP-R Alex N Alex Noyt

https://www.facebook.com/alexnoiyit/posts/***********************************************************************?__cft__[0]=AZXE3YurOkYANk9SxU2UVAXPWX3fDwJSJdfPVkaBpRt_yJzoOW4o-UJIt65ABE1S0A-da8K1teKqcO74mzlILDsD1Kn3oOD-GzJCGfSKTuSWgYYlDn3SNZMn4cORVsSVkYv2ndPzUCVWmSJoHZN12ixlTIqzvDPQaCvbPLruXjsl3v3HDC7t6Pz9xR8CPuvlw7Q&__tn__=%2CO%2CP-R 1 ч. ·

Ми дивуємося, чому Німеччина досі не може поставити на далекобійні ракети Таурус - невже не розуміють і не мають фізичної можливості? Ні. Просто в Німеччині, як і в інших країнах НАТО, окрім Прибалтики - здатність держави реагувати на військові виклики настільки деградувало, що важко уявити. В багатьох аспектах деградувала ще більше ніж у нас, попри фінансування оборонного сектору та його спеців в десятки разів більше.

Свіжий приклад - вже РІК!!! над полігонами в Німеччині, де тренуються військові ЗСУ на техніці НАТО - літають російські розвідувальні БПЛА. І наразі ЖОДНОГО не було збито. І не через брак технічних засобів, а тупо через бюрократію - поліція та військова група протидії цим БПЛА, під командуванням цілого бригадного генерала Вольфганга Йордана, два місяці не можуть розібратись між собою, хто має право їх збивати і якими засобами!!! Це уявляється лютою маячнею - але це реальність країни-лідера НАТО з військової точки зору.

Тому зволікання у передачі багатьох видів зброї, яка може реально наблизити перемогу над росіянами, це на жаль не виключення, а правило.
показати весь коментар
07.01.2024 17:06 Відповісти
+8
є і в Німеччині притомні політики...
показати весь коментар
07.01.2024 17:07 Відповісти
+7
от справжній християнин.
показати весь коментар
07.01.2024 17:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://www.facebook.com/alexnoiyit?__cft__[0]=AZXE3YurOkYANk9SxU2UVAXPWX3fDwJSJdfPVkaBpRt_yJzoOW4o-UJIt65ABE1S0A-da8K1teKqcO74mzlILDsD1Kn3oOD-GzJCGfSKTuSWgYYlDn3SNZMn4cORVsSVkYv2ndPzUCVWmSJoHZN12ixlTIqzvDPQaCvbPLruXjsl3v3HDC7t6Pz9xR8CPuvlw7Q&__tn__=-UC%2CP-R Alex N Alex Noyt

https://www.facebook.com/alexnoiyit/posts/***********************************************************************?__cft__[0]=AZXE3YurOkYANk9SxU2UVAXPWX3fDwJSJdfPVkaBpRt_yJzoOW4o-UJIt65ABE1S0A-da8K1teKqcO74mzlILDsD1Kn3oOD-GzJCGfSKTuSWgYYlDn3SNZMn4cORVsSVkYv2ndPzUCVWmSJoHZN12ixlTIqzvDPQaCvbPLruXjsl3v3HDC7t6Pz9xR8CPuvlw7Q&__tn__=%2CO%2CP-R 1 ч. ·

Ми дивуємося, чому Німеччина досі не може поставити на далекобійні ракети Таурус - невже не розуміють і не мають фізичної можливості? Ні. Просто в Німеччині, як і в інших країнах НАТО, окрім Прибалтики - здатність держави реагувати на військові виклики настільки деградувало, що важко уявити. В багатьох аспектах деградувала ще більше ніж у нас, попри фінансування оборонного сектору та його спеців в десятки разів більше.

Свіжий приклад - вже РІК!!! над полігонами в Німеччині, де тренуються військові ЗСУ на техніці НАТО - літають російські розвідувальні БПЛА. І наразі ЖОДНОГО не було збито. І не через брак технічних засобів, а тупо через бюрократію - поліція та військова група протидії цим БПЛА, під командуванням цілого бригадного генерала Вольфганга Йордана, два місяці не можуть розібратись між собою, хто має право їх збивати і якими засобами!!! Це уявляється лютою маячнею - але це реальність країни-лідера НАТО з військової точки зору.

Тому зволікання у передачі багатьох видів зброї, яка може реально наблизити перемогу над росіянами, це на жаль не виключення, а правило.
показати весь коментар
07.01.2024 17:06 Відповісти
є і в Німеччині притомні політики...
показати весь коментар
07.01.2024 17:07 Відповісти
Це не свідомість, а звичайна передвиборна боротьба.
показати весь коментар
07.01.2024 18:44 Відповісти
а Шольц, я так розумію, на вибори не йде
показати весь коментар
07.01.2024 21:10 Відповісти
от справжній християнин.
показати весь коментар
07.01.2024 17:08 Відповісти
Так вже і ЄНП і її опизиція - ХДС/ХСС вимагають....
Щольц що, безсмертний, як Меркель?
показати весь коментар
07.01.2024 18:29 Відповісти
німецькі тефлонові пательні - після користування навіть мити не треба.
показати весь коментар
07.01.2024 18:36 Відповісти
Да шо єто такоє!
показати весь коментар
07.01.2024 17:11 Відповісти
Алкачка кончена
показати весь коментар
07.01.2024 17:17 Відповісти
показати весь коментар
07.01.2024 17:45 Відповісти
Щось вона стає схожою на Брєжнєва
показати весь коментар
07.01.2024 17:59 Відповісти
Кацапи після 50 всі стають на адно ліцо, бо бухають з малечку безпросвітньо.
показати весь коментар
07.01.2024 18:06 Відповісти
А тим часом на пітьмі :

показати весь коментар
07.01.2024 17:21 Відповісти
показати весь коментар
07.01.2024 17:31 Відповісти
Новина тим більш приємна тим, що протягом тривалого часу Маркус Зьодер був відомий як русофіл.
показати весь коментар
07.01.2024 17:42 Відповісти
Там немає ніякої симпатії до України тільки бажання насолити конкуренту Шольцу і його коаліції.
показати весь коментар
07.01.2024 18:48 Відповісти
второй глаз ему надо подбить , может до него дойдет
показати весь коментар
07.01.2024 17:45 Відповісти
Додавлюйте Щольца !
показати весь коментар
07.01.2024 17:49 Відповісти
Щось кацапом засмерділо ...
показати весь коментар
07.01.2024 18:04 Відповісти
а ваша фтараяой первая армия боевых ********** в мире какой раз у Киева берёт...?
показати весь коментар
07.01.2024 18:26 Відповісти
Сховайся, вилупку козломордий, обратно у чорний пакет і не відблискуй
показати весь коментар
07.01.2024 19:30 Відповісти
Немає ніяких таурусів. Є поодинокі екземпляри для демонстрації. Що, хочете щоб віддали останнє, всі три?
Якби були то вже б дали.
показати весь коментар
07.01.2024 18:01 Відповісти
Немецкие танки созданы для учений и парадов, а не для реальных боевых действий, - https://www.spiegel.de/politik/ukraine-krieg-kiews-problem-mit-den-deutschen-pannen-panzern-a-cd9421ae-4a96-4d4f-983a-6205a063ae15 Spiegel

Комиссия из Германии, посетившая ремонтный центр в Литве для немецких танков, оказалась неприятно удивлена количеством техники, вышедшей из строя из-за внутренних дефектов.

Немецкий офицер признался Spiegel, что немецкие танки быстро изнашиваются в боевых условиях. Украинские же военные отмечают, что у Leopard хрупкие гусеницы - ослабление их натяжения приводит к поломкам.
показати весь коментар
07.01.2024 18:13 Відповісти
Подивіться про німецькі танки в другій світовій там теж багато подібних проблем було, але при всіх проблемах все ж вони кращі чим баштомети радянської школи танкобудування.
показати весь коментар
07.01.2024 18:39 Відповісти
Зьодер дуже специфічний німецький політик. Не спішіть його нахвалювати.
показати весь коментар
07.01.2024 18:36 Відповісти
Він це в пику Шольцу і коаліції світлофору заявляє. Там немає ніякої симпатії до України зовсім.
показати весь коментар
07.01.2024 18:38 Відповісти
Так какого болта мы на вас миллиарды тратим а ваши братья поляки вообще отморозились анет они же вам эмбарго захерачели и границу перекрыли. Посмотрим когда реально в Европу вступать будете они вам еще свой оскал покажут.
заездили здесь этими ракетами когда время придет тогда и получите.
разберитесь сначала с своими ворами в правительстве а то скоро вам вообще перестанут помогать.
у нас своих проблем выше крыши если правые к власти придут точно помощь остановится
показати весь коментар
07.01.2024 19:06 Відповісти
Свинособака вибігла за парєбрік і жалісно скавучить.
показати весь коментар
07.01.2024 19:34 Відповісти
А чого вона у вас сквачить? Дайте їй їжі, погладьте . Не вмієте за тваринами доглядати
показати весь коментар
07.01.2024 19:42 Відповісти
Судячи з її прапорця, вона в вас скавучить. Таких тварин в нас відправляють до кабзона. Якщо годуватимете, вона вас зжере.
показати весь коментар
07.01.2024 19:52 Відповісти
Ви в Німеччині наче живете, а до сих пір радянські міфи про братні народи підтримуєте.
показати весь коментар
07.01.2024 19:38 Відповісти
Я не можу розбиратися з українськими політиками бо не маю відношення до України. І що ви маєте на увазі під розбиратися? Розкрийте думку вашу?
показати весь коментар
07.01.2024 19:40 Відповісти
толку от этих таурусов, если ими будет запрещено бить по территории эрефии. Только удары по заводам в зауралье могут сломать клепание нового оружия в промышленных масштабах.
показати весь коментар
07.01.2024 19:13 Відповісти
крым выбить тоже неплохо
показати весь коментар
07.01.2024 23:13 Відповісти
зеленский, досить бути хвойдою та приймати і з переду і з заду - або зброя, або банківськи ячейки з діамантами.
показати весь коментар
07.01.2024 19:14 Відповісти