10348 відвідувачів онлайн
5 717 13

Вибух пролунав на залізничних коліях поблизу нафтобази у російському Нижньому Тагілі, - росЗМІ

крим,залізниця

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ASTRA.

Вибух пролунав на залізничних коліях поряд з нафтобазою в Нижньому Тагілі, а саме у районі станції Сан-Донато

"Вибуховий пристрій був закріплений під цистерною. Поряд було виявлено ще одне. Постраждалих немає", - йдеться в повідомленні.

Водночас після цього рух потягів у Нижньому Тагілі було призупинено. Зазначається, що наразі там проводять "оперативні заходи" правоохоронці.

Топ коментарі
+5
Бомбила с Нижнего Тагила
показати весь коментар
08.01.2024 17:21 Відповісти
+4
Знову "неповнолітні дагестанці"??))
показати весь коментар
08.01.2024 17:39 Відповісти
+2
Там раньше была ментовская зона,так что это все оборотни в погонах сотворили,расстрелять всех.
показати весь коментар
08.01.2024 17:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Бомбила с Нижнего Тагила
показати весь коментар
08.01.2024 17:21 Відповісти
Мабуть "бімбил" Верхний Тагил
показати весь коментар
08.01.2024 19:50 Відповісти
Чого це воно так раптом???
показати весь коментар
08.01.2024 17:24 Відповісти
Там раньше была ментовская зона,так что это все оборотни в погонах сотворили,расстрелять всех.
показати весь коментар
08.01.2024 17:28 Відповісти
Надо взять заложников с Сан-Донато и расстрелять.
показати весь коментар
08.01.2024 17:29 Відповісти
Знову "неповнолітні дагестанці"??))
показати весь коментар
08.01.2024 17:39 Відповісти
Тагі-і-і-іл!!!
показати весь коментар
08.01.2024 18:22 Відповісти
А может они просто "грелись"?)

показати весь коментар
08.01.2024 18:22 Відповісти
И продолжение
показати весь коментар
08.01.2024 18:23 Відповісти
Найкраще кацапам підійде грітись від палаючого літака
показати весь коментар
08.01.2024 19:51 Відповісти
Можна почати палити літаки. Палаючий літак виділяє багато тепла
показати весь коментар
08.01.2024 22:55 Відповісти
Залізниці - це ДУЖЕ важлива складова логістики в Росії.

(Цікавий факт: Царська Росія продала Аляску США, а гроші від продажу витратили на закупівлю обладнання для будівництва і роботи залізниць.)

Бо літаками танки, вагони зі снарядами та ракетами або цистерни з пальним сильно не навозишся. А от залізницею - легко.

Водночас контролювати всі залізниці... Тим більше, всі вагони... Всі підшипники на вагонах... - Навряд вдасться. Тож це відносно легка ціль, ураження якої може загальмувати воєнну логістику.

До речі, пальне (дизель, авіаційне пальне) для воєнної техніки - теж цікава ціль.
показати весь коментар
09.01.2024 05:54 Відповісти