Вибух пролунав на залізничних коліях поблизу нафтобази у російському Нижньому Тагілі, - росЗМІ

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ASTRA.
Вибух пролунав на залізничних коліях поряд з нафтобазою в Нижньому Тагілі, а саме у районі станції Сан-Донато
"Вибуховий пристрій був закріплений під цистерною. Поряд було виявлено ще одне. Постраждалих немає", - йдеться в повідомленні.
Водночас після цього рух потягів у Нижньому Тагілі було призупинено. Зазначається, що наразі там проводять "оперативні заходи" правоохоронці.
Топ коментарі
(Цікавий факт: Царська Росія продала Аляску США, а гроші від продажу витратили на закупівлю обладнання для будівництва і роботи залізниць.)
Бо літаками танки, вагони зі снарядами та ракетами або цистерни з пальним сильно не навозишся. А от залізницею - легко.
Водночас контролювати всі залізниці... Тим більше, всі вагони... Всі підшипники на вагонах... - Навряд вдасться. Тож це відносно легка ціль, ураження якої може загальмувати воєнну логістику.
До речі, пальне (дизель, авіаційне пальне) для воєнної техніки - теж цікава ціль.