8888 відвідувачів онлайн
3 683 58

Влада не має робити помилки, які допустила перед повномасштабним вторгненням. Фінансування армії треба збільшити, - Порошенко

порошенко

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу політсили.

"Вже немає сумніву, що третій рік війни буде складнішим за попередні два. Це – гірка правда життя, якою треба навчитися розмовляти з власним народом. Вона далека від солодкої брехні телемарафону на кшталт "кави в Ялті" і "влітку завершення війни". Брехня повністю демотивує український народ і перешкоджає мобілізації.

Позиція нашої фракції – не повторювати помилки, які ви робили перед війною, коли ви півроку не ставили на голосування наші законопроєкти по укріпленню обороноздатності і збільшенню фінансування армії. Зараз ми вимагаємо негайно поставити і розглянути: перше – законопроєкт про "п’яту" колону росії, московську церкву. Друге – треба негайно припинити спробу зіткнути військове і військово-політичне керівництво держави. І для цього розглянути законопроєкт про погодження з Головнокомадувачем призначення та звільнення командувачів. Він несе за це відповідальність, а можливості впливу не має ніякого", – сказав він.

П'ятий президент наголосив, що "ЄС" вимагає спростити процедуру надання УБД.

"Ми вимагаємо 30% ПДФО бригад повернути на рахунки бригад. Ми вимагаємо створити ТСК про фортифікаційні споруди, бо відсутність будівництва є злочином", – зазначив Порошенко.

За словами лідера "Європейської Солідарності", керівництво ВР також має негайно скасувати заборону на трансляції засідань Верховної Ради, заборону на трансляції засідань погоджувальної ради і запустити журналістів у фоє Ради.

"Керівництво парламенту має скасувати огидні і незаконні розпорядження про блокування виїзду депутатів та формування постійних делегацій в міжпарламентських об’єднаннях. Тому що це кримінальний злочин – перешкоджання міжпарламентській дипломатії. А самодурство ніколи не переможе дипломатію", – підсумував п’ятий Президент.

Топ коментарі
+27
Чому на всю раду, адекватний лише Порох?!
показати весь коментар
10.01.2024 14:36 Відповісти
+24
показати весь коментар
10.01.2024 14:40 Відповісти
+24
Порох всегда говорит правильные вещи. О необходимости усилить оборону и выделить деньги на армию он криком кричал перед началом вторжения, но зеленые шестерки и прихлебатели всячески оскорбляли его и называли "популистом".
показати весь коментар
10.01.2024 14:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чому на всю раду, адекватний лише Порох?!
показати весь коментар
10.01.2024 14:36 Відповісти
Тому, що рулить квартал-шоу.
показати весь коментар
10.01.2024 14:41 Відповісти
показати весь коментар
10.01.2024 14:47 Відповісти
Ну десь так 😁.. https://www.facebook.com/100007341077803/videos/206104265668552/?app=fbl
показати весь коментар
10.01.2024 15:46 Відповісти
показати весь коментар
10.01.2024 14:40 Відповісти
Пєца понти ганяє
показати весь коментар
10.01.2024 14:52 Відповісти
та да:
"Ми вимагаємо створити ТСК про фортифікаційні споруди, бо відсутність будівництва є злочином"
від знайомих на кількох "гарячих напрямках" - фортифікація не будується, ваабщє !!!
показати весь коментар
10.01.2024 15:00 Відповісти
Порошенко проинспектировал фортификационные укрепления в районе Донецка

https://hvylya.net/authors/hvilja "Хвиля" 10.10.2014
https://hvylya.net/news/exclusive/poroshenko-proinspektiroval-fortifikatsionnyie-ukrepleniya-v-rayone-donetska.html

показати весь коментар
10.01.2024 15:08 Відповісти
Минобороны: Завершено строительство около 600 километров фортификационных сооружений. ФОТОрепортаж Источник:
18.08.2015 р. !!!!!

показати весь коментар
10.01.2024 15:22 Відповісти
Зесрань пердить, але незламно
показати весь коментар
10.01.2024 15:15 Відповісти
показати весь коментар
10.01.2024 15:17 Відповісти
Було колись - в Україні

Ревіли гармати;

Було колись - запорожці

Вміли пановати.

Пановали, добували

І славу, і волю;

Минулося - осталися

Могили на полі.
показати весь коментар
10.01.2024 15:25 Відповісти
Я так розумію, ти кацап, або ж підкацапник. То лише їм не жо вподоби, коли Україна будує фортифікації.
показати весь коментар
10.01.2024 16:28 Відповісти
я такий кацап як ти мавпа
показати весь коментар
10.01.2024 20:06 Відповісти
Значить підкацапник.
показати весь коментар
10.01.2024 21:55 Відповісти
А ЩО "ганяє" Зеленський? "Дуньку Кулакову"?
показати весь коментар
10.01.2024 20:36 Відповісти
Такі очевидні для здорової людини висновки треба пояснювати у ВР...
показати весь коментар
10.01.2024 14:40 Відповісти
Якщо ця влада збільшить фінансування Армії,то яйця будуть вже по 45 коп,фляги китайські пластмасові-по 15 баксів і готелі будуть скуповувати в Коршавелі,Маямі ,і т.д.
показати весь коментар
10.01.2024 14:41 Відповісти
Та хоч по 100 грн. НаріТ може спати спокійно. Більше ніхто ні про що не дізнається.
Останню перепону подолано.
Рада призначила подругу Зеленського головою Рахункової палати
Джерело:
показати весь коментар
10.01.2024 14:50 Відповісти
Зараз вже Йовка побіжить до Єрмака жаліться. Треба завести діло.
показати весь коментар
10.01.2024 14:41 Відповісти
Порох всегда говорит правильные вещи. О необходимости усилить оборону и выделить деньги на армию он криком кричал перед началом вторжения, но зеленые шестерки и прихлебатели всячески оскорбляли его и называли "популистом".
показати весь коментар
10.01.2024 14:42 Відповісти
Зеленые слуги тогда кричали Пороху с трибун за пару дней до вторгнення: "не мешайте, когда работают профессионалы!" При том, что они с Турчиновым умоляли слуг, что нужно срочно выделить деньги на заправку танков, танки без топлива стоят, что нужно хотя бы бригады вывести на боевые позиции на границах Украины и так далее. Но " профессионалам" похер на все было, что тогда, что сейчас. Но отчасти народ Украины сам виноват, выбрали слуг, теперь пусть радуются. Если бы не было монобильшости- Зеленского было бы легче поставить на место.
показати весь коментар
10.01.2024 15:57 Відповісти
"Порох всегда говорит правильные вещи." - якби ще і робив....

"негайно поставити і розглянути: перше - законопроєкт про "п'яту" колону росії, московську церкву." - що заважало це зробити коли був президентом?
показати весь коментар
10.01.2024 17:39 Відповісти
кацап, іди нах.й
показати весь коментар
10.01.2024 18:29 Відповісти
та він і цього посилання не зрозуміє. Як і того, що масштабні проекти за один день, за каденцію не робляться. Що в конкретному випадку потрібно було створити ПЦУ (об'єднання проукраїнських церков та священослужителів) і отримати Томос..
показати весь коментар
10.01.2024 19:34 Відповісти
"Перехід на особистості - тактика пропаганди, назва якої походить від латинського вислову «Argumentum ad hominem (Argumentum ad personam)» - «аргумент, спрямований на людину». Пропагандисти вдаються до особистісних нападів на опонента, коли не можуть спростувати його аргументи."
показати весь коментар
11.01.2024 09:55 Відповісти
Яка "влада",про що йде мова й що ,Порошенку,ще не зрозуміло з цією "владою"?!

Голова ВР Стефанчук закрив засідання і відмовився ставити ухвалу про звільнення Безуглої з посади заступника голови Комітету з національної безпеки, - нардепи Гончаренко та Желєзняк.

Це як розуміти?)
показати весь коментар
10.01.2024 14:45 Відповісти
Так розуміти, що дєрьмак нє вєліт.
показати весь коментар
10.01.2024 14:49 Відповісти
Никак. Зеля и Ермак не дали разрешения трогать свою ручную шавку. Вениславский уже тронул, пришлось подать заяву "по собственному".
показати весь коментар
10.01.2024 15:00 Відповісти
якщо ви не розумієте проблеми - то поясню: це проблема вибору в 2019-му році.
Але, судячи зі смайлику - це ви розумієте; а для 73/43%зебілів, тієї частини, яку життя змусило задуматися, таке пояснення буде не зайвим.
показати весь коментар
10.01.2024 15:05 Відповісти
показати весь коментар
10.01.2024 15:19 Відповісти
...але якщо збільшити фінансування Сил оборони України, то тоді же не усі земародери, дермаки-арахніди-разнікокови зможуть нєплохо прібарахліться?.. как жИдь тада?
показати весь коментар
10.01.2024 14:52 Відповісти
Це були не помилки!
показати весь коментар
10.01.2024 15:01 Відповісти
так отож.. відразу після виборів 2019-го в Україну почали повертатись портнови, лєнки бондаренки і проча ригівська гбешна шобла.. я вже мовчу про розставляння на державні і спеціальні посади в органах агентів кремля... а Пороху закидають, що той водив бізнесові шури-мури з медведчуком. Порох принаймні того медведчука не призначав на керівні пости в державних органах чи в спецорганах. і не факт, що обміни полоненими тоді в 2014-му і в 2015-му були би можливі, якби не ця комунікація.
показати весь коментар
10.01.2024 15:20 Відповісти
так, розумна людина але зраду називае помилками. чи вистаче йго підняти людей проти влади?
показати весь коментар
10.01.2024 15:04 Відповісти
вам ще рано в політику, якщо не розумієте таких очевидностей... чому лідер опозиції під час війни називає зраду у владі помилками і не піднімає народу проти неї...
показати весь коментар
10.01.2024 16:02 Відповісти
Якась Гнида ігнорувала численні попередження союзників про широкомасштабний наступ, якась Гнида відводила ЗСУ з вже деокупованих територій та розміновувала все що бачила, якась Гнида за поданням дружбанів дитинства напризначала кодло зрадників таких як Садохін, Кулініч, Наумов та ін. чим спричинила здачу Півдня.

Гнида відчуває що понесе за це відповідальність, і Гнида підозрює, що це буде не «політична» чи «кримінальна» відповідальність.

Гнида буде триматись за владу до кінця.
показати весь коментар
10.01.2024 15:05 Відповісти
цей? повєрхностний говномандувач !!!

показати весь коментар
10.01.2024 15:31 Відповісти
Не можна таке озвучувати. Бо зразу вилізе якась зелена хфойда і звинуватить у популізмі
показати весь коментар
10.01.2024 15:07 Відповісти
Порошенко профессиональный дипломат и закончил крутой институт свое время,в отличии от Голобородькииге каталися по заграницам с гастролями ,а собирал новую Українську армію 🔱❤️🖤🔱 по крихтах... Дяка Далі Грібаускайте...дуже допомоглп влітку 2014 року,коли було дуже тяжко... Слава ЗСУ та Генералу Залужному Потужному Гетьману України ✊💪🇺🇦🇺🇦🇺🇦🔱❤️🖤🥇🥇🥇
показати весь коментар
10.01.2024 15:22 Відповісти
Не раскрылось бы, что Порох родного брата за сто баксов зарезал (по последним данным бензопилой по горлу), то мог бы и президентом остаться.
показати весь коментар
10.01.2024 15:30 Відповісти
З усіх проблем діяльності Верховної Ради та всієї чинної влади (за які говорить Порох) на сьогодні влада ЄрЗе попросту відморозиться.
Як не прикро це визнавати. Єдине правильне рішення - знести цю владу. Але як це зробити і так зробити, щоб наші союзники не припинили нам допомагати у війні з касапами аж до нашої перемоги - не знаю.
показати весь коментар
10.01.2024 15:39 Відповісти
Але яким чином?
Минулого року Україна самостійно не профінансувала й половини витрат на оборону.
В цьому й тих 14 млрд$ внутрішніх бюджетних надходжень не буде.
Кагалу на Велике Крадівництво більше не дадуть, бо теж НЕлохи.
Як?
показати весь коментар
10.01.2024 15:43 Відповісти
А ми "ламали голову" - чого це Порошенка не випускали недавно з України? Виявляється - Угорщина його чекала для того, щоб він отримав 38 млн доларів за підтримку Орбана!!!
Пора верещать про чергове "збагачення" Порошенка!
показати весь коментар
10.01.2024 16:03 Відповісти
да вже верещат в телеграмі. 38 лямів від Орбана, міліард на війнй і т.д
показати весь коментар
10.01.2024 16:30 Відповісти
Так верещать, "позітівні" блогери розповідають, що орбан перерахував ці гроші Порошенко на картку. І головне, що зелене лайно в ці побрехеньки вірить.
показати весь коментар
10.01.2024 17:25 Відповісти
Це що, Безвугла вже методички шрайбає подоляцьким ПТУ-шникам? То ж яке уміщє треба мати, щоб таке вигадати! Тим уміщєм бо не осягнути, що дешевше і скорше було ******* відразу перерахувати гроші на Порошенкову картку, ніж залучати для цього посередником Орбана.
показати весь коментар
10.01.2024 17:38 Відповісти
Я сьогодні реготав : Один "свіжозаряджений" поганки погнав" на генерала Собка Щось про "кормушку" Ну я його й запитав чи він ту кормушку сам міряв - чи просто "потриндіть" прийшов Адміністратор побачив його "кляузу" і стер коментар Той поліз із розборками - йому відповіли що за образу Але не переводяться ідіоти на форумі - цей "намаханий" не зрозумів що за образу військовослужбовця - і на мене "покотив бочку" адміну Так адмін йому "бан" вліпив!
показати весь коментар
10.01.2024 21:02 Відповісти

Цих персонажів я називаю "винахідливими ідіотами".
показати весь коментар
10.01.2024 21:12 Відповісти
Це у тому значенні, що "ищут на жопу приключения"?
показати весь коментар
10.01.2024 21:21 Відповісти
.

Не знаю, що вони шукають, але знаю, що знаходять саме неприємності.
показати весь коментар
10.01.2024 21:25 Відповісти
ненавижу всіх хто голосував за 🤡 шоб вам пад..ам місця не було в Україні , нах в московію, прокляті відсотки !
показати весь коментар
10.01.2024 17:03 Відповісти
В тебе ідіосинкразія на державницьку позицію Євросолідарності та Пороха? Ну, всім вам популістам ніколи не вгодиш; вам би краще розвиватись десь в бульбостані, там бульбопюрер ще якось тримає свою популістичну економіку за рахунок лаптєстану... поки що...
показати весь коментар
11.01.2024 06:05 Відповісти
назвати професійного прагматичного державного діяча і бізнесмена - популістом... навіть при всіх його недоліках ... це щось і з чимось... Ну, хіба що - якщо це зробив індивід з ІQ рівня безумної...
показати весь коментар
11.01.2024 07:23 Відповісти