Зеленський очікує від липневого саміту НАТО оборонного та політичного рішення для України

Про це президент сказав під час спільної пресконференції з президентом Литви Гітанасом Наусєдою у Вільнюсі в середу, 10 січня, передає Цензор.НЕТ.
Зеленський зазначив, що за результатами саміту Україні хотілося б збільшити кількість ППО та отримати "хоча б один конкретний крок назустріч НАТО".
"Хотілося б отримати дві конкретні речі - оборонне рішення й політичне. Щодо оборони, я вже сказав — посилюємо протиповітряну оборону України. Я хотів би отримати посилення пакета кількістю систем, які так нам потрібні. Саме системи й саме конкретні ракети, які борються проти російської балістик. Щодо політичних рішень, то хочеться отримати хоча б один конкретний крок назустріч до НАТО", - додав президент.
Наусєда ж підкреслив, що якщо до саміту у Вільнюсі у 2023 році у країн-членів Альянсу були якісь сумніви, чи зможе Україна стати членом НАТО, то після зустрічі обговорюється, коли країна зможе стати членом НАТО. Також Наусєда додав, що для членства важливим є виконання Річної національної програми.
"Щоби Вашингтон так само міг послати такий сигнал для вашої держави, здається, важливо звернути увагу на національну програму, і дуже важливо, щоб ця програма була успішною, щоб можна будо показати, що ви хочете долучитися до НАТО…", - сказав литовський президент.
Але ж у нього і строк у березні завершиться!! Конституція діє!
Постійно, чогось, від інших…
Конкретно?
І мозок українців, але то вже- для душі.
Як схоче.