7 284 14

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 367 620 осіб (+830 за добу), 6050 танків, 8699 артсистем, 11 238 бойових броньованих машин. ІНФОГРАФІКА

знищення,ліквідація

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 11.01.24 орієнтовно становлять:

особового складу - близько 367620 (+830) осіб,

танків - 6050 (+12) од,

бойових броньованих машин - 11238 (+22) од,

артилерійських систем - 8699 (+15) од,

РСЗВ - 957 (+1) од,

засоби ППО - 641 (+2) од,

літаків - 329 (+0) од,

гелікоптерів - 324 (+0) од,

БПЛА оперативно-тактичного рівня - 6834 (+0),,

крилаті ракети - 1806 (+1),

кораблі /катери - 23 (+0) од,

підводні човни - 1 (+0) од,

автомобільної техніки та автоцистерн - 11596 (+21) од,

спеціальна техніка - 1337 (+1)

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 367 620 осіб (+830 за добу), 6050 танків, 8699 артсистем, 11 238 бойових броньованих машин. ІНФОГРАФІКА 01

Топ коментарі
+17
Минув 3609 день москальсько-української війни.
74! одиниці техніки та 830! чумардосів.
Арта 16, броня 34!, логістика 21!.
Рахунок ППО спецтехніка 2 - 1.
Техніка з кожним днем знову набирає оберти, чумардоси стабільно кожен день в районі 800.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможем.

P.s. 367 000!!! це більше, ніж таке місто як Якутськ ...
показати весь коментар
11.01.2024 09:01 Відповісти
+14
Дякую хлопці-хоч тут усе гарно.
показати весь коментар
11.01.2024 08:36 Відповісти
+12
Залізо йде,вата йде,ні кінця,ні краю навалі нема
показати весь коментар
11.01.2024 08:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Залізо йде,вата йде,ні кінця,ні краю навалі нема
показати весь коментар
11.01.2024 08:11 Відповісти
Те ж саме можна було сказати про німців у 1941-1942 році
показати весь коментар
11.01.2024 09:10 Відповісти
У німців не було переваги в танках, літаках та о/с від слова взагалі.
показати весь коментар
11.01.2024 09:26 Відповісти
Тільки німецьким фашистам це не заважало наступати аж до сталінграду. А російські фашисти вже взяли Київ за три дні з їх перевагою у танках
показати весь коментар
11.01.2024 09:31 Відповісти
Саме так, не треба порівнювати видатні армії з рашистськими деградантами. Та ж Орда для них це незаслужена похвала.
показати весь коментар
11.01.2024 09:39 Відповісти
Видатні - не видатні, а для українців звірствами у Бучі, катівнями рашисти прирівняли себе до німецьких фашистів із Бабиним Яром та Освенцимом
показати весь коментар
11.01.2024 09:45 Відповісти
У Німеччині були - НИЦИСТИ! Уже починає дратувати, що люди досі не можуть запамятати, що в Німеччині була націонал-соціалістична робітнича партія, а фашисти були в Італії.
показати весь коментар
11.01.2024 21:33 Відповісти
То все - міфологія офіційних совкових істориків. Станом на 22.06.1941 у німців була перевага лише в особовому складі. Танків, арти, літаків у Совка було більше.
Просто здавалась червона армія сотнями тисяч.
Станом на вересень 1941 в полон здалося від 2,5 млн (офіційна совкова історія) до 7 млн (Віктор Суворов) червоноармійців.

Ну це тіпа 170 нацгвардійців на Чорнобильській АЕС - ломануло їх воювати 24.02.2022. Впжкого озброєння в них не було, **** ***...
Тому ми тут у Бучанському районі бігали з ментовськими АКСУ та трьома обіймами трасерів.
показати весь коментар
11.01.2024 09:32 Відповісти
Ну так зараз російські фашисти вже втратили більше половини танків
показати весь коментар
11.01.2024 09:42 Відповісти
Не сци - кінець вже майорить.
показати весь коментар
11.01.2024 12:47 Відповісти
Дякую хлопці-хоч тут усе гарно.
показати весь коментар
11.01.2024 08:36 Відповісти
Минув 3609 день москальсько-української війни.
74! одиниці техніки та 830! чумардосів.
Арта 16, броня 34!, логістика 21!.
Рахунок ППО спецтехніка 2 - 1.
Техніка з кожним днем знову набирає оберти, чумардоси стабільно кожен день в районі 800.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможем.

P.s. 367 000!!! це більше, ніж таке місто як Якутськ ...
показати весь коментар
11.01.2024 09:01 Відповісти