Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 367 620 осіб (+830 за добу), 6050 танків, 8699 артсистем, 11 238 бойових броньованих машин. ІНФОГРАФІКА

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.
Як зазначається, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 11.01.24 орієнтовно становлять:
особового складу - близько 367620 (+830) осіб,
танків - 6050 (+12) од,
бойових броньованих машин - 11238 (+22) од,
артилерійських систем - 8699 (+15) од,
РСЗВ - 957 (+1) од,
засоби ППО - 641 (+2) од,
літаків - 329 (+0) од,
гелікоптерів - 324 (+0) од,
БПЛА оперативно-тактичного рівня - 6834 (+0),,
крилаті ракети - 1806 (+1),
кораблі /катери - 23 (+0) од,
підводні човни - 1 (+0) од,
автомобільної техніки та автоцистерн - 11596 (+21) од,
спеціальна техніка - 1337 (+1)
Топ коментарі

Просто здавалась червона армія сотнями тисяч.
Станом на вересень 1941 в полон здалося від 2,5 млн (офіційна совкова історія) до 7 млн (Віктор Суворов) червоноармійців.
Ну це тіпа 170 нацгвардійців на Чорнобильській АЕС - ломануло їх воювати 24.02.2022. Впжкого озброєння в них не було, **** ***...
Тому ми тут у Бучанському районі бігали з ментовськими АКСУ та трьома обіймами трасерів.
74! одиниці техніки та 830! чумардосів.
Арта 16, броня 34!, логістика 21!.
Рахунок ППО спецтехніка 2 - 1.
Техніка з кожним днем знову набирає оберти, чумардоси стабільно кожен день в районі 800.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможем.
P.s. 367 000!!! це більше, ніж таке місто як Якутськ ...