Глава МЗС Литви Ландсбергіс заявив, що його не запросили на зустріч із Зеленським

Про це пише LRT, інформує Цензор.НЕТ.
За словами Ландсбергіса, він не був запрошений на зустріч офісом президента Литви.
"Це не якийсь демарш із мого боку, це не моє рішення, що мене там немає", - сказав Ландсбергіс журналістам біля будівлі уряду в середу.
Хоча Ландсбергіс зустрів президента України у Вільнюському аеропорту, він сказав, що це було лише ввічливе "привітання".
Міністр також не став давати оцінки тому, чи порушила канцелярія президента Литви дипломатичну практику, не запросивши його на зустріч.
Топ коментарі
ОПа руліт
і
1) чи був на цій зустрічі куліба (в складі делегації від України) ?
2) кому так не подобається активна і чітка позиція міністра МЗС Литви стосовно підтримки України?
Хоча, зрештою, якщо цей прикрий інцидент не ЗЄльона плєсєнь, то це ваші литовські справи
За допомогу щиро дякуємо!
Маленька Литва робить більше деяких великих венгрій 😂👍
Таке враження що зелений дійсно ходяча катастрофа-став президентом України-почалася повна війна. Де не поїде -там проблеми виникають. І цю закономірність використовує одна опівська падла.
«Ми задоволені цим важливим рішенням, яке, поряд з майбутнім вступом Швеції до НАТО, стане важливим внеском у зміцнення регіональної безпеки та оборони Латвії», - сказав Спрудс, який зараз бере участь у Шведській конференції з національної оборони