29 українців не евакуювали із Сектора Гази через їхню співпрацю з ХАМАСом

Про це повідомив посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук у коментарі hromadske, інформує Цензор.НЕТ.
За словами посла в Секторі Гази залишилось більше ніж 29 українських громадян. Йдеться про тих, які, зокрема, не захотіли виїжджати раніше.
"Ми ж не можемо примусово їх звідти витягнути. Ми вмовляли людей виїхати, але не всі погодились з різних причин. У когось літні батьки, комусь чоловіку не дозволили. Ці 29 громадян — це все чоловіки, які співпрацювали з ХАМАСом у той чи інший спосіб", - пояснив Корнійчук. І додав, що українська сторона боролася за кожного свого громадянина. Для частини українців було погоджене проведення додаткових заходів безпеки під час їхнього перебування в Єгипті, щоб далі відпустити.
"Комусь пощастило менше, тобто, мабуть, щодо них є більше доказів про їхню співпрацю з ХАМАСом. Але рано чи пізно ця ситуація розвʼяжеться, війна не буде нескінченною", - зауважив він.
Посол підкресли, що в України, як і у всіх країн-партнерів, така сама ситуація: загальний відсоток тих, кому не дозволено виїхати, не перевищує 7 %.
Нагадаємо, раніше 29 громадянам України відмовили в евакуації із Сектора Гази.
евреи им развяжут языки
Реєстрація: 08 березня 2023
Заходив: 09 січня 2024 в 23:37
Мене читають: 0
Я читаю: 0
та голосували за ставленика єрмака
Міжнародний суд ООН проводить перше дводенне слухання у справі, порушеній Південною Африка звинувачення Ізраїлю в геноциді проти палестинців у Газі.
Це безпрецедентний випадок. Експерти кажуть, що це перший випадок, коли єврейську державу судять відповідно до Конвенції ООН про геноцид, яка була складена після Другої світової війни у світлі звірств, скоєних проти єврейського народу під час Голокосту.
А есть такая национальность "палестинец"?
Что ты мелешь?
============
хамасовців нам тільки не вистачало тут...
рано или поздно тайное станет явным