12239 відвідувачів онлайн
6 000 34

29 українців не евакуювали із Сектора Гази через їхню співпрацю з ХАМАСом

газа,сектор

Про це повідомив посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук у коментарі hromadske, інформує Цензор.НЕТ.

За словами посла в Секторі Гази залишилось більше ніж 29 українських громадян. Йдеться про тих, які, зокрема, не захотіли виїжджати раніше.

"Ми ж не можемо примусово їх звідти витягнути. Ми вмовляли людей виїхати, але не всі погодились з різних причин. У когось літні батьки, комусь чоловіку не дозволили. Ці 29 громадян — це все чоловіки, які співпрацювали з ХАМАСом у той чи інший спосіб", - пояснив Корнійчук. І додав, що українська сторона боролася за кожного свого громадянина. Для частини українців було погоджене проведення додаткових заходів безпеки під час їхнього перебування в Єгипті, щоб далі відпустити.

"Комусь пощастило менше, тобто, мабуть, щодо них є більше доказів про їхню співпрацю з ХАМАСом. Але рано чи пізно ця ситуація розвʼяжеться, війна не буде нескінченною", - зауважив він.

Посол підкресли, що в України, як і у всіх країн-партнерів, така сама ситуація: загальний відсоток тих, кому не дозволено виїхати, не перевищує 7 %.

Нагадаємо, раніше 29 громадянам України відмовили в евакуації із Сектора Гази.

Топ коментарі
+17
Логічно. От хай ХАМАС ними і опікується.
показати весь коментар
11.01.2024 22:16 Відповісти
+14
Ці 29 громадян - це все чоловіки, які співпрацювали з ХАМАСом у той чи інший спосіб", - пояснив Корнійчук. І додав, що українська сторона боролася за кожного свого громадянина.
============
хамасовців нам тільки не вистачало тут...
показати весь коментар
11.01.2024 22:29 Відповісти
+13
Умовляли, опікувались. Гидота
показати весь коментар
11.01.2024 22:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Логічно. От хай ХАМАС ними і опікується.
показати весь коментар
11.01.2024 22:16 Відповісти
показати весь коментар
11.01.2024 22:16 Відповісти
Умовляли, опікувались. Гидота
показати весь коментар
11.01.2024 22:17 Відповісти
Чуваки які купили українське громадянство
показати весь коментар
11.01.2024 22:18 Відповісти
походу филиалу фсб не повезло
евреи им развяжут языки
показати весь коментар
11.01.2024 23:10 Відповісти
почесні опзжопівці напевно
показати весь коментар
11.01.2024 22:18 Відповісти
Для ізраїльтян і президент уряду Іспанії Педро Санчез і Голова ООН є мало не членами ХАМАСу з-за того, що сказали, що ізраїльтяни проводять геноцид щодо палестинців.
показати весь коментар
11.01.2024 22:19 Відповісти
Ізраїль правий
показати весь коментар
11.01.2024 22:19 Відповісти
Ізраїль колись був не правий?
показати весь коментар
11.01.2024 22:21 Відповісти
Голова ООН - такий собі авторитет, українці це вже побачили... Шпанці теж дивні, педофіла пєтушарія видати нам не можуть!
показати весь коментар
11.01.2024 23:30 Відповісти
Був запит на екстрадицію ?
показати весь коментар
12.01.2024 01:09 Відповісти
Он тільки в самій Україні таких русо-хамасяцьких ''українців'' хоч греблю гати.
показати весь коментар
11.01.2024 22:20 Відповісти
Дуже добре - тут ще тільки посіпак та спільників терористів бракувало. Вистачить і того, що минулі рази якихось замотаних "алахакбарських" наложниць з їх смуглявим виводком понавозили - ще не відомо, яких від них проблем чекати.
показати весь коментар
11.01.2024 22:20 Відповісти
если это так написано значит ини реально являются акторами хамасовских движений,потому что поддерживают хамас в помойке под названием газа все ,та таким микроскопическим исключением что его можно не учитывать
показати весь коментар
11.01.2024 22:21 Відповісти
Юра ти чи не Юра, космонавт чи не космонавт - вчи українську мову, будь ласка. Я ж вивчив. Не бажаеш - вали з цензар, будь ласка.Ти реальнго дратуєш. Якщо знаєш німецьку, то сиди на гілках там чи на исруських пабликах.
показати весь коментар
11.01.2024 22:28 Відповісти
В мени е така думка,що коли я намагатимусь спилковатися украинсъкою мовою яку ще не дуже гарно розумию то мене тут прийматимуть за кацапа...бо виглядает це дуже кринжово
показати весь коментар
11.01.2024 23:34 Відповісти


Реєстрація: 08 березня 2023

Заходив: 09 січня 2024 в 23:37

Мене читають: 0

Я читаю: 0
показати весь коментар
11.01.2024 22:38 Відповісти
через їхню співпрацю з ХАМАСом
та голосували за ставленика єрмака
показати весь коментар
11.01.2024 22:24 Відповісти
CNN

Міжнародний суд ООН проводить перше дводенне слухання у справі, порушеній Південною Африка звинувачення Ізраїлю в геноциді проти палестинців у Газі.

Це безпрецедентний випадок. Експерти кажуть, що це перший випадок, коли єврейську державу судять відповідно до Конвенції ООН про геноцид, яка була складена після Другої світової війни у світлі звірств, скоєних проти єврейського народу під час Голокосту.
показати весь коментар
11.01.2024 22:27 Відповісти
Ізраїль відповість у суді в п'ятницю.
показати весь коментар
11.01.2024 22:30 Відповісти
Люди сидять у приміщенні Міжнародного суду ООН у Гаазі, Нідерланди, 11 січня.
показати весь коментар
11.01.2024 22:38 Відповісти
якщо там суд такий самий, як і ООН - Ізраїль мабуть добре поржав.
показати весь коментар
11.01.2024 22:39 Відповісти
Дебіли. Ізраїль всім мирним жителям рекомендував покинути сектор. Але чомусь Єгипет і інші арабські країни не хочуть пропускати на свою територію палестинців. Може треба було б і їм звинувачення висунути? Для повної справедливості?
показати весь коментар
11.01.2024 22:55 Відповісти
вони ж не захищаються. У всьому ж винна жертва.
показати весь коментар
11.01.2024 22:56 Відповісти
Мирні жителі заручники ХАМАСу. З всіма наслідками цього статусу. Ви в курсі, що за минулий рік з сектору гази втікло на підручних плвзасобах 200 000 палестинців? Від ХАМАСу. Це концтабір і гетто для релігійних фанатиків.
показати весь коментар
11.01.2024 23:21 Відповісти
Нда?
А есть такая национальность "палестинец"?
Что ты мелешь?
показати весь коментар
12.01.2024 12:49 Відповісти
Ці 29 громадян - це все чоловіки, які співпрацювали з ХАМАСом у той чи інший спосіб", - пояснив Корнійчук. І додав, що українська сторона боролася за кожного свого громадянина.
============
хамасовців нам тільки не вистачало тут...
показати весь коментар
11.01.2024 22:29 Відповісти
Та ватани з України,котрі і рускім мірам мріяли,а може на ньго і працювали,а може й були там для картинки,мовляв українці ось напали на вас,а ви їм допомагаєте((
показати весь коментар
11.01.2024 22:36 Відповісти
...хитрожопі свідки "секти какаяразніца" квітнуть зеленим цвітом
показати весь коментар
11.01.2024 22:46 Відповісти
фсбшная агентура под украинской крышей
рано или поздно тайное станет явным
показати весь коментар
11.01.2024 23:06 Відповісти
29 НЕ українців не евакуювали із Сектора Гази через їхню співпрацю з ХАМАСом.
показати весь коментар
12.01.2024 06:05 Відповісти
29 арабов, имеющих украинское гражданство, так точнее.
показати весь коментар
12.01.2024 12:50 Відповісти