9297 відвідувачів онлайн
2 942 56

Працюємо над масштабуванням роботи системи SAP у війську та автоматизацією логістичних процесів, - Умєров

міноборони

Про це повідомив у фейсбуці міністр оборони України Рустем Умєров, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми зробили важливий крок. Презентували перший етап впровадження автоматизованої системи управління оборонними ресурсами на базі System Analysis Program Development (SAP) у війську.

Ефективність матеріально-технічного забезпечення, продуманість логічничних процесів має вирішальне значення у протистоянні російській агресії. Нова система також допомагає нам бачити конкретні потреби підрозділів і швидко забезпечувати їх", - зазначає він.

За словами Умєрова, зараз система повністю працює в одному з наших центрів забезпечення оперативного рівня, що охоплює багато військових частин.

Умєров також подякував нашим партнерам за підтримку у впровадженні системи – зокрема Сполученим Штатам Америки, які колись дали старт цьому процесу, та Німеччині, яка надає нам більше ліцензій для програмного забезпечення SAP.

"Очікуємо на подальшу підтримку із забезпечення інфраструктури та масштабування роботи системи. Паралельно разом з Генеральним штабом ЗСУ працюємо над подальшою автоматизацією логістичних процесів. Вдячний за ефективну співпрацю Генеральному штабу, Міністерству цифрової трансформації та Командуванню сил логістики", - резюмує Умєров.

Топ коментарі
+6
SAP - сама крута система логістики та бухгалтерії.
півсвіту на ній працює, від Майкрософта !!!!, Люфтганзи, нашого Нацбанку, великих підприємств і т.д.

Пишу, бо знаю, колись підпрацьовував в українській фірмі-партнері SAP
показати весь коментар
13.01.2024 10:28 Відповісти
+5
Це вже Пріська про3,14здону дає?
показати весь коментар
13.01.2024 10:27 Відповісти
+4
Коли ці полупокерси кінчені стулять свою брехливу пельку?....
показати весь коментар
13.01.2024 10:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Коли ці полупокерси кінчені стулять свою брехливу пельку?....
показати весь коментар
13.01.2024 10:27 Відповісти
по системі SAP немає чого сказати?

то стули пельку, кацапе.
поки Умеров мало косячить
показати весь коментар
13.01.2024 10:32 Відповісти
тебе довбню ще не посилали сьогодні....так йди......сам знаєш куди...
показати весь коментар
13.01.2024 11:44 Відповісти
...захльобиваясь утрєннєй чашкой горячєй злоби 😂

не поперхнись! 😂👍
показати весь коментар
13.01.2024 11:54 Відповісти
Чого кличка як у собаки герою? які ж ви смішні і ущербні полупокерси...
показати весь коментар
13.01.2024 15:19 Відповісти
Це вже Пріська про3,14здону дає?
показати весь коментар
13.01.2024 10:27 Відповісти
ні, це ініціатива Умерова
SAP не Вінда, її за півгодини не встановиш, потрібна програмна адаптація до особливостей конкретної корпорації, такої як ЗСУ.
пам'ятаю наша фірма впровадили SAP в Нацбанк та якийсь картонний комбінат, а потім постійно її підлаштовувала.

але ця система реально "бачить" в логістиці ВСЕ !
показати весь коментар
13.01.2024 10:43 Відповісти
Так SAP це система чи програмне забезпечення?
показати весь коментар
13.01.2024 10:55 Відповісти
і те, і інше - логічна система логістики (вибачайте за каламбур), яка має своє власне потужне і розгалужене програмне забезпечення для маси певних задач - від фінансів до обліку і руху товарів по складах і т.д.
показати весь коментар
13.01.2024 11:04 Відповісти
1С Предприятие
показати весь коментар
13.01.2024 11:42 Відповісти
да, да, конечно !

напиши Білу Гейтсу і Люфтганзі щоб знесли свій SAP та хакнули 1С Предприятие
показати весь коментар
13.01.2024 13:53 Відповісти
SAP - сама крута система логістики та бухгалтерії.
півсвіту на ній працює, від Майкрософта !!!!, Люфтганзи, нашого Нацбанку, великих підприємств і т.д.

Пишу, бо знаю, колись підпрацьовував в українській фірмі-партнері SAP
показати весь коментар
13.01.2024 10:28 Відповісти
+нафтогаз
показати весь коментар
13.01.2024 10:35 Відповісти
+ 💯!

я думаю і в Україні половина корпорацій вже працює на SAP


цей SAP одна із провідних корпорацій у світі - цікавий приклад як з повітря можна заробити сотні міліардів
показати весь коментар
13.01.2024 10:47 Відповісти
якщо будете дивитись не мудафон, а пристойні закордонні новини, то в "бєгущєй строкє" внизу серед котировок світових корпорацій буде SAP


але, зрештою, крадуть не комп'ютери, а люди за допомогою комп'ютерів.
так що і в ЗСУ може знайтись "кулібін"-кулинич
показати весь коментар
13.01.2024 11:10 Відповісти
по перше не з повітря а з свого розуму
по друге таки прикладів тисячи
як на мене найкращі то оракл майкрософт та еппл
ваш сап то вже надбудова над СКБД
показати весь коментар
13.01.2024 11:24 Відповісти
самые так!
Я мав на увазі що з тієї жижи що в голові, а не з чорної із землі, як кацапи заробляють😂
показати весь коментар
13.01.2024 11:30 Відповісти
А як у неї з кіберзахистом, головним чином від соціальної інженерії?
Русня може отримати доступ, злити всі дані, а потім знищити всі дані.
Не повториться історія з кацапською податковою службою?
показати весь коментар
13.01.2024 10:50 Відповісти
відверто - не знаю, бо кіберзахистом займаються свої профі
показати весь коментар
13.01.2024 10:52 Відповісти
але поскільки SAP світова корпорація, то думаю що й кіберзахист у неї не касперський 😁
показати весь коментар
13.01.2024 10:55 Відповісти
В усіх цих цифрових системах є основні проблеми: втручання ззовні важко відслідкувати; інформацію легко вкрасти, отримавши до неї доступ (це вам не сфоткати особисто тисячі документів); наслідки важко подолати. Особливо якщо ви не просто все понищили одним махом, а впродовж деякого часу вносили абсолютно хибні дані.
показати весь коментар
13.01.2024 10:55 Відповісти
що зробиш?
ми ж живемо у епоху пара та електрики, а не волів та фортепьяно
показати весь коментар
13.01.2024 11:13 Відповісти
Якась європейська країна, не пам'ятаю вже яка, відмовилась від електронного голосування на виборах через можливе втручання росії. Повернулись до паперових бюлетенів. Так що жіжіталізація - палиця о двох кінцях. Надмірна створює великий ризик, що одного ранку ви прокинетесь у цифровому концтаборі.
показати весь коментар
13.01.2024 11:15 Відповісти
то якись дурні-луддити
захист треба робити, статистичну веріфікацію і тп а не ховати голову у пісок
показати весь коментар
13.01.2024 11:26 Відповісти
Хтось писав, правда чи ні, не знаю, але цілком можливо.
Протести в Казахстані взимку 2022 придушили не тільки російськими "міротворцамі", але і вимиканням банківських послуг в регіонах, де відбулись заколоти. Готівка у Казахстані майже відсутня, всі розрахунки через картки. Вимкнули картки - і вже хліба немає можливості купити. Давай, протестуй. Без їжі залишишся. А спробуєш вкрасти - сядеш за законом.
показати весь коментар
13.01.2024 11:30 Відповісти
для цьго бекапи роблять з складним алгорітмом
показати весь коментар
13.01.2024 11:22 Відповісти
але все ж таки краще мати не електричні гроші, а настоящі, паперові, хрумкі, закатані у банках, які стоять рядочком під ліжком 😂
показати весь коментар
13.01.2024 11:34 Відповісти
під час постійних обстрілів ракетами? це ризик бо бумага горить а цифрові гроші лежать у бекапах

але я зрозумів ваш сарказм
показати весь коментар
13.01.2024 11:58 Відповісти
дякую 😂👍
показати весь коментар
13.01.2024 12:40 Відповісти
Поки не буде адекватного механізму списання, неможливо побачити реальної потреби у військових, тобто на папері все є 100% а в реальності все інакше...
показати весь коментар
13.01.2024 12:58 Відповісти
1 великий мінус:
Інтерфейс для інопланетян)
показати весь коментар
13.01.2024 13:00 Відповісти
Плюс пару обленерго
показати весь коментар
13.01.2024 14:03 Відповісти
Вони працюють....
показати весь коментар
13.01.2024 10:37 Відповісти
колись же треба і працювати, не весь час яйцями крутити ...
показати весь коментар
13.01.2024 10:50 Відповісти
Не "колись", а "свого часу". Редактору "двiйка"))))
показати весь коментар
13.01.2024 10:43 Відповісти
А чому отой, яйценосний в очочках, якого призначив його преЗЕдент, гальмував цей процес у ЗСУ та ГШ ЗСУ ??? Хто йому забороняв? Де була, ота убога структура для заробляння грошей, РНБОУ з купою на посадах «нужних людєй» від дивних осіб!!
Чому ми не в НАТО?! Так ось, через це! Данилов, як завжди, розвалившись у шкіряному кріслі, проглаголить, про «космічні кораблі які бороздять простори» ….а далі, як завжди, планів громадйо…
Совдепія та самопихатість! Яка там ситуація з мобілізацією в Україні….
Не на часі…
показати весь коментар
13.01.2024 11:08 Відповісти
бо SAP це величезна Prozoro -
у цій системі накладними мізки не запудриш.

впровадження цієї системи дуже позитивний крок
показати весь коментар
13.01.2024 11:17 Відповісти
із мобілізацією як в Мальчіше-Кіьальчише: "нам би день простоять, да ночь продержаться, а там дезертиры с Тисы на помощь придут" 🤕
показати весь коментар
13.01.2024 11:24 Відповісти
В будь якої технології є слабка ланка - мавпа яка тисне на кнопки
показати весь коментар
13.01.2024 11:13 Відповісти
ну да, колись, у КИЇВЕНЕРГО тітки казали:
"комп'ютер ошибся"

я лише відповідав: "да, да конечно..." 😂
показати весь коментар
13.01.2024 11:21 Відповісти
вангую далі буде київстар-2.0 тільки у МО
показати весь коментар
13.01.2024 11:27 Відповісти
ну тоді треба переходити на глиняні таблички - цей документообіг а ля хамураппі навіть не горить, як паперовий, а навпаки, лише випалюєтьця і перетворюється на вічні керамічні накладні
показати весь коментар
13.01.2024 11:44 Відповісти
ні, треба адмінів на поліграфі перевіряти кожного тижня
до речі я сам оракліст з 97 року
показати весь коментар
13.01.2024 11:56 Відповісти
колись, ще студентом, бавились на лекціях по психології отим поліграфом - як його обдурити.
скажу вам, льогко!
залізо не зрозуміє ніколи "всю глибину глибин" людської душі і шкідливих звичок
показати весь коментар
13.01.2024 12:45 Відповісти
бо вам тоді не загрожували довічним за держзраду
то баловство а не тести

повірте якщо вам реально буде загрожувати довічне ви будете потіти як свиня з пульсом під 120
показати весь коментар
13.01.2024 12:52 Відповісти
пітніти... нелегко мова дається хай йому грєць!
показати весь коментар
13.01.2024 12:53 Відповісти
Борітеся - поборите!
показати весь коментар
13.01.2024 13:00 Відповісти
у цьому і прикол, що на поліграфі треба весь думати про щось паскудне, потіти і гіпертонити, тоді стрілка у них буде постіно зашкалювати
показати весь коментар
13.01.2024 13:59 Відповісти
ну тоді вас звільнять бо ви постійно нервуєте, це підозріло
показати весь коментар
13.01.2024 14:42 Відповісти
людей із потнимі ладошкамі завжди дискрімінують
показати весь коментар
13.01.2024 15:13 Відповісти
Майже два роки війни, а Зельониє цим тільки тепер надумали зайнятись? Чи це звичний черговий піар з пустими балачками, а робити ніхто нічого не буде?
показати весь коментар
13.01.2024 11:39 Відповісти
гарне питання.
при Івані Степановичі Полтораку система обліку трималась принаймі на порядку, моралі і Prozzoro.

а з 24.02.22 Яйценосний навіть Прозоро відключив....
показати весь коментар
13.01.2024 11:49 Відповісти
бо.... вірно ! "НЕ НА ЧАСІ" 👿
показати весь коментар
13.01.2024 11:50 Відповісти
Найперше, щоб кожну одиницю цього всього... не ******** зелені підари.
показати весь коментар
13.01.2024 14:17 Відповісти