Працюємо над масштабуванням роботи системи SAP у війську та автоматизацією логістичних процесів, - Умєров

Про це повідомив у фейсбуці міністр оборони України Рустем Умєров, інформує Цензор.НЕТ.
"Ми зробили важливий крок. Презентували перший етап впровадження автоматизованої системи управління оборонними ресурсами на базі System Analysis Program Development (SAP) у війську.
Ефективність матеріально-технічного забезпечення, продуманість логічничних процесів має вирішальне значення у протистоянні російській агресії. Нова система також допомагає нам бачити конкретні потреби підрозділів і швидко забезпечувати їх", - зазначає він.
За словами Умєрова, зараз система повністю працює в одному з наших центрів забезпечення оперативного рівня, що охоплює багато військових частин.
Умєров також подякував нашим партнерам за підтримку у впровадженні системи – зокрема Сполученим Штатам Америки, які колись дали старт цьому процесу, та Німеччині, яка надає нам більше ліцензій для програмного забезпечення SAP.
"Очікуємо на подальшу підтримку із забезпечення інфраструктури та масштабування роботи системи. Паралельно разом з Генеральним штабом ЗСУ працюємо над подальшою автоматизацією логістичних процесів. Вдячний за ефективну співпрацю Генеральному штабу, Міністерству цифрової трансформації та Командуванню сил логістики", - резюмує Умєров.
то стули пельку, кацапе.
поки Умеров мало косячить
не поперхнись! 😂👍
SAP не Вінда, її за півгодини не встановиш, потрібна програмна адаптація до особливостей конкретної корпорації, такої як ЗСУ.
пам'ятаю наша фірма впровадили SAP в Нацбанк та якийсь картонний комбінат, а потім постійно її підлаштовувала.
але ця система реально "бачить" в логістиці ВСЕ !
напиши Білу Гейтсу і Люфтганзі щоб знесли свій SAP та хакнули 1С Предприятие
півсвіту на ній працює, від Майкрософта !!!!, Люфтганзи, нашого Нацбанку, великих підприємств і т.д.
Пишу, бо знаю, колись підпрацьовував в українській фірмі-партнері SAP
я думаю і в Україні половина корпорацій вже працює на SAP
цей SAP одна із провідних корпорацій у світі - цікавий приклад як з повітря можна заробити сотні міліардів
але, зрештою, крадуть не комп'ютери, а люди за допомогою комп'ютерів.
так що і в ЗСУ може знайтись "кулібін"-кулинич
по друге таки прикладів тисячи
як на мене найкращі то оракл майкрософт та еппл
ваш сап то вже надбудова над СКБД
Я мав на увазі що з тієї жижи що в голові, а не з чорної із землі, як кацапи заробляють😂
Русня може отримати доступ, злити всі дані, а потім знищити всі дані.
Не повториться історія з кацапською податковою службою?
ми ж живемо у епоху пара та електрики, а не волів та фортепьяно
захист треба робити, статистичну веріфікацію і тп а не ховати голову у пісок
Протести в Казахстані взимку 2022 придушили не тільки російськими "міротворцамі", але і вимиканням банківських послуг в регіонах, де відбулись заколоти. Готівка у Казахстані майже відсутня, всі розрахунки через картки. Вимкнули картки - і вже хліба немає можливості купити. Давай, протестуй. Без їжі залишишся. А спробуєш вкрасти - сядеш за законом.
але я зрозумів ваш сарказм
Інтерфейс для інопланетян)
Чому ми не в НАТО?! Так ось, через це! Данилов, як завжди, розвалившись у шкіряному кріслі, проглаголить, про «космічні кораблі які бороздять простори» ….а далі, як завжди, планів громадйо…
Совдепія та самопихатість! Яка там ситуація з мобілізацією в Україні….
Не на часі…
у цій системі накладними мізки не запудриш.
впровадження цієї системи дуже позитивний крок
"комп'ютер ошибся"
я лише відповідав: "да, да конечно..." 😂
до речі я сам оракліст з 97 року
скажу вам, льогко!
залізо не зрозуміє ніколи "всю глибину глибин" людської душі і шкідливих звичок
то баловство а не тести
повірте якщо вам реально буде загрожувати довічне ви будете потіти як свиня з пульсом під 120
при Івані Степановичі Полтораку система обліку трималась принаймі на порядку, моралі і Prozzoro.
а з 24.02.22 Яйценосний навіть Прозоро відключив....