11705 відвідувачів онлайн
1 265 4

626 хімічних атак здійснила Росія з початку широкомасштабної війни. Щодня фіксується до 10 випадків, - Сили підтримки ЗСУ

хімічна

Про це служба зв`язків з громадськістю Командування Сил підтримки Збройних сил України повідомляє у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Силами оборони зафіксовано 626 фактів застосування російською федерацією боєприпасів, які споряджені отруйними хімічними речовинами. З них лише за січень поточного року 51 випадок.

При цьому динаміка застосування зростає. Щодня фіксується до 10 випадків застосування хімічних речовин.

Найчастіше ворог використовує гранати, такі як К-51, РГР, які скидає з БПЛА. Проте застосовуються і саморобні вибухові пристрої, споряджені речовинами подразнювальної дії. А також здійснюються артилерійські обстріли снарядами із вмістом хімічно небезпечних речовин.

14 грудня 2023 виявлено застосування нового типу спеціальних газових гранат РГ-ВО з вмістом хімічної речовини CS.

36 випадків застосування небезпечних хімічних речовин було задокументовано і направлено для проведення слідчих дій у рамках кримінального провадження групами радіаційної, хімічної, біологічної розвідки зі складу військових частин Командування Сил підтримки спільно зі Службою безпеки України", - йдеться у повідомленні.

Коментувати
Сортувати:
Де фіксується?
В радбезі оону?
показати весь коментар
13.01.2024 18:50 Відповісти
При чому ООН, там тільки занепокоєння.
Прокурорів сюди, з фіксацією і ордерок наступний. там пара вже є.
показати весь коментар
13.01.2024 19:03 Відповісти
Ну і де різні захисники ''правил ведення війни''? Чого їм заціпило?
показати весь коментар
13.01.2024 19:15 Відповісти
Більшість таких ЄпереживальниківЄ переживають проти тих хто їх не може по серйозному "поставити" на місце ( одна справа переживати проти країн Заходу - де їм ніц не загрожує, інша справа переживати проти автократій і подібного - де їх за їх переживання можуть тойво ).
показати весь коментар
13.01.2024 20:06 Відповісти