Росіяни протягом 14 січня завдали 3 ракетних та 60 авіаційних ударів, здійснили 45 обстрілів із РСЗВ, - Генштаб

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється у офіційному фейсбуці Генштабу ЗСУ.
У повідомленні зазначається: "Загалом ворог завдав 3 ракетних та 60 авіаційних ударів, здійснив 45 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура".
Тримаймося та допомагаймо нашим Захисникам України!
Українці перемагають, орків ***** у цій московській війні!
А ЖДУНІВ, пабєди та шашликів, пильнуймо, щоб вони перед своїм кінцем, не нагадили!!
Слава Україні!