За 2 тижні на Авдіївку скинули близько 250 авіабомб, у місті залишається понад 1,1 тис. осіб

Про це повідомив глава ОВА Вадим Філашкін, інформує Цензор.НЕТ.
"За перші два тижні нового року ворог скинув близько 250 авіабомб на Авдіївку", - йдеться в повідомленні.
Протягом минулого року місто зазнало 146 авіаударів
За його словами, в Авдіївці досі залишається 1131 людина — евакуація триває. Зокрема, за минулу добу з лінії фронту евакуйовано 78 людей, у тому 9 дітей.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
Sunrise #586870
показати весь коментар
15.01.2024 11:01 Відповісти Мені подобається 0 Посилання