8357 відвідувачів онлайн
3 210 72

Заблоковано рух вантажівок через пункти пропуску "Сірет" та "Вікову-де-Сус" на кордоні із Румунією, - ДПСУ

де,сус,вікову

На кордоні із Румунією заблоковано рух вантажівок через два пункти пропуску.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на дані Держприкордонслужби.

"Рух вантажівок через пункти пропуску "Сірет" та "Вікову-де-Сус" заблоковано! Близько 12.00 фермери поновили блокування руху вантажних автомобілів на напрямку пункту пропуску "Сірет", який знаходиться навпроти українського пункту пропуску "Порубне", - йдеться в повідомленні.

Також почалося блокування румунського пункту пропуску "Вікову-де-Сус", що навпроти українського – "Красноїльськ".

"Інші види транспорту, а також пішоходи в обох пунктах пропуску оформлюються встановленим порядком як на в’їзд, так і виїзд з України", - додали у ДПСУ.

Топ коментарі
+16
ЕС це дуже цікава штука - коли наша молодь вливати їм молоду кров чи їм продавати нам їхні товари - то вільний ринок, але якщо ми продавати наші товари - то не дай бог це це ж їм в збиток.
показати весь коментар
15.01.2024 14:00 Відповісти
+13
Кацапська агентура працює.
показати весь коментар
15.01.2024 14:00 Відповісти
+10
Хто такі ці "фермери", які блокують рух через ПП під час війни? Такі міцні, що поліція, та інші силові структури виявляються безсилими проти "фермерів"? Хто організатор, чия драхматургія "фермерського руху" блокування КПП? Де "фермери" проходили відповідне навчання та злагодження?
показати весь коментар
15.01.2024 14:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ЕС це дуже цікава штука - коли наша молодь вливати їм молоду кров чи їм продавати нам їхні товари - то вільний ринок, але якщо ми продавати наші товари - то не дай бог це це ж їм в збиток.
показати весь коментар
15.01.2024 14:00 Відповісти
так, ніхто не хоче працювати собі в збиток. Тому від нас і вимагають піднять ціни і перестати демпінгувати. Але Зеленському від своїх олігархів-дружбанів, які володіють агрохолдингами капають %%.
показати весь коментар
15.01.2024 16:02 Відповісти
Я звичайно не лауреат з економіки але хіба вільний ринок це не коли виграє той хто запропонує краще ціна якість? І якщо у нас та же якість за нижчу ціну - хіба це не добре? Чи тут мафія і ми маєм тримати ціни бо Франція Польша і ще хтось не матимуть кому продати? - тоді який це вільний ринок?
показати весь коментар
15.01.2024 16:27 Відповісти
є кращі ціни, а є демпінг. Це коли в тебе надлишок товару, вдома тобі його продавати нікому (з очевидних причин, бо населення на території України зменшилось на третину), а бабки хочеться - тому ти терміново вивалюєш надлишки по цінам, які були б збиткові навіть для тебе самого.

Оце - демпінг. Він банально шкодить економіці іншої країни і вільний ринок тут ні до чого.
показати весь коментар
15.01.2024 17:27 Відповісти
Кацапська агентура працює.
показати весь коментар
15.01.2024 14:00 Відповісти
Уряди Польщі та Румунії блокуванню не перешкоджають, з боку ЄС та США тиша. Скрізь кацапська агентура...
показати весь коментар
15.01.2024 14:20 Відповісти
Спробуйте перешкодити. Здіймється зойк "національний бізнєс ущємляют, на кого работаєт нашє правітєльство?!"
Русня вміє у спецоперації. Все відбувається ніби само собою, божєнька так управіл. Але чомусь завжди на користь русні.
показати весь коментар
15.01.2024 14:25 Відповісти
Ті ж поляки всю історію воювали проти нас. А румуни? На чиєму боці вони були в 41 - 45-му? Даремно сподіватись, що споконвічні вороги раптом стануть друзями. Чудес не буває.
показати весь коментар
15.01.2024 14:35 Відповісти
Японія?
показати весь коментар
15.01.2024 14:37 Відповісти
І Японія. Вона далеко і поки що в нас не було спірних питань. А хай тільки з"являться...
показати весь коментар
15.01.2024 14:46 Відповісти
Так от по спірним питанням і тертя. По іншим - ні. З румунами взагалі територіальна суперечка була, і що? Ворогами стали, як Індія з Пакистаном? А могли б.
показати весь коментар
15.01.2024 14:49 Відповісти
Не все зразу. Тоді пронесло. Тепер вже не дуже. Спірні питання? Так при бажанні їх завжди можна висмоктати з одного місця. Портрет в кабінеті Залужного, наприклад...
показати весь коментар
15.01.2024 14:53 Відповісти
І русня цим успішно займається, що ми тут бачимо.
В той самий час успішно душить протиріччя всередині себе.
І це добре, насправді.
показати весь коментар
15.01.2024 14:55 Відповісти
вони були на тому боці що треба, на боці коричневих нацистів воювали проти кацапського окупаційного лайна і біонепотребу !!! потім вчасно зрадили коричнивих нацистів і стали на бік червоних нацистів, за що червоні нацисти нагородили румунського короля Міхея орденом "пабеди" !!!
показати весь коментар
15.01.2024 14:58 Відповісти
У кацапів грошви повно. Купити корисних ідіотів не так вже й дорого
показати весь коментар
15.01.2024 14:26 Відповісти
зате дурне у швейцарії!

а зовнішньою політикою займається не-кацапський агент та не-зрадник ярмак
показати весь коментар
15.01.2024 14:04 Відповісти
І так наша економіка на ладан дихає -- перекриите нам ше кордони .
показати весь коментар
15.01.2024 14:06 Відповісти
Хто такі ці "фермери", які блокують рух через ПП під час війни? Такі міцні, що поліція, та інші силові структури виявляються безсилими проти "фермерів"? Хто організатор, чия драхматургія "фермерського руху" блокування КПП? Де "фермери" проходили відповідне навчання та злагодження?
показати весь коментар
15.01.2024 14:10 Відповісти
Розпочинати, напевно, потрібно із запитання, а хто ж ті "транзитери", що демпінгують транзитними товарами в Румунії. Польща нічого не навчила чи просто комусь потрібно той варіант повторити, щоб вже остаточно добити наше сільське господарство і нашу економіку?
показати весь коментар
15.01.2024 14:17 Відповісти
Люта маячня. Вже 1000 тут в коментарях розжовано...
показати весь коментар
15.01.2024 14:21 Відповісти
То не маячня, то скоріше диверсія під прикриттям ОПи. Неконтрольований імпорт нашої с/г продукції призвів до обвалу цін в балканських країнах, от і протести. В результаті нам перекриті практично всі дороги в ЄС. А недолуге в Швейцарії з дЄрмаком далі про свою формулу гундосить. До речі, а для чого в нас утримується ціле МЗС? Може його розігнати, воно й так не при справах?
показати весь коментар
15.01.2024 14:27 Відповісти
Польскі продукти в наших магазинах завдяки дотаціям набагато дешевші від наших. То кому треба перекрити дороги? Хто демпінгує? Чи то другоє? Чи преференції повинні бути лише в "ізбранних європєйців", а якісь там українці і так перетопчуться?
показати весь коментар
15.01.2024 14:31 Відповісти
Ну то перекривай, а не звізди! Давай, блокуй, як ті ж поляки, словаки чи румуни. Вони за своє борються, а тут лиш позвіздіти і когось винним зробити.
До речі, а чого ж то ті товари дешевші твій розум тобі не підказує? Може то не поляки, а може свої гетьманцеви?
показати весь коментар
15.01.2024 14:38 Відповісти
Я вже написав, чому дешевші. Завдяки дотаціям від ЄС. Перекрити кордони? Заборонити імпорт? Так ти ж першим почнеш волати, що "розсираємось з братами".
показати весь коментар
15.01.2024 14:44 Відповісти
Довбню! З 1-го січня в Україні почав працювати ринок землі для юридичних осіб. Відповідно, фермери повинні знайти кошти, щоб купувати орендовану землю. То для них величезна проблема. От товстосуми і затіяли ігрища, щоб ту землю за безцінь скупити, бо ті ж фермери навесну не те що землю купити, пального не зможуть, щоб ту землю обробити. Дійде то до тебе?
Тут не румуни, не поляки, тут своя мерзота колотить.
А чому наші товари в нас при наших зарплатах дорожчі ніж в Польщі чи Німеччині таких довбнів, як ти, не цікавить? То все поляки і румуни винні? С/г в цілому світі дотується, а в нас з нього останні жили витягають, а тепер навіть зібране продати заблоковано. Ти б, до речі. подумав, що жерти будеш, якщо ті фермери поля порожніми залишать. І які ціни будуть, не цікавить? От тоді побігаєш за польськими...
показати весь коментар
15.01.2024 14:56 Відповісти
Які ігрища? Заблокували кордон? Товстосуми?
показати весь коментар
15.01.2024 15:00 Відповісти
Тупий, не доходить? Співчуваю, але нічим допомогти не можу...
Блокують румуни, бо своє захищають, а наші фермери банкрутують, бо "свої" виродки ніяк нажертись не можуть... До речі, платити за то все будемо всі ми. Ну то таке, то для тебе занадто складно зрозуміти.
показати весь коментар
15.01.2024 15:03 Відповісти
Захищають своє лише в суді. А не знищуючи економіку воюючої країни. Це вже війна. З таким "захистом" поляки і румуни нічим не кращі куйла. Той теж всім розповідає, що "захищає своє".
показати весь коментар
15.01.2024 15:10 Відповісти
Економіку воюючої країни (України) знищують не польські чи румунські фермери а наш, "рідний" балаган у владі! Для того, щоб тої всьої херні не було потрібно було, по-перше" контролювати експортерів і тісно співпрацювати з владою тих країн. Не ніжкою тупцяти і хамити, а співпрацювати. Але ж хто то має робити? ОПа чи інструктори по мінету? в ОПи свої справи, а в мінтчиків свої. МЗС у нас, фактично, вже недієздатне.
Але ще раз - вся та херня лише з однією метою - ринок землі... Все як завжди, а для піплу організовують чергове шоу.
показати весь коментар
15.01.2024 15:18 Відповісти
Хлопчику, співпраця з владою тих країн, на їх думку, полягає в задоволенні лише ЇХ інтересів, не зважаючи на власні. Невже до тебе ще і досі це не дійшло? Контролювати експортерів? Ти смієшся? З якого переляку? І яким чином? Направляти на територію чужих держав наряди своєї поліції, щоб вони слідкували, хто там де розвантажується? Є законодавство ЄС і експортери зобов"язані його виконувати. І саме держави ЄС повинні контролювати їх виконання на своїй території. Ринок землі? Все давно розподілене і продане. Чекали лиш легалізації.
показати весь коментар
15.01.2024 15:48 Відповісти
Дитинко, ти ніколи не чув, що таке дипломатія? Про компроміси і домовленості не чув? Ну і в ОПі про таке не чули, бо ж в трускавецькому універи про таке не вчили. Коли недолугий недомірок вискакує, тупцяє ніжкою і на всіх кричить то зовсім не дипломатія, абсолютно не вона.
Ну і функції держави тобі також невідомі? От для чого вона взагалі і що вона МАЄ робити, які в державного апарату обов`язки? Також ні? Зрозуміло.
Головною умовою від Єврокомісії для зняття мораторію і був саме той контроль! І експортерів, і ринку! Але ж для того треба, щоб тим займались притомні грамотні люди і професійні дипломати, а не криворізька шпана...
Ну не дійде до тебе то ніяк, в школу ж ти, очевидно, не ходив, а в Трускавці про то розказати не встигли, там зовсім іншого вчили....
показати весь коментар
15.01.2024 15:56 Відповісти
Товчеш одну і ту саму маячню. Ще раз питаю: як наша держава може проконтролювати фуру, яка заїхала на територію Польщі чи Румунії? Опиши цей процес.
показати весь коментар
15.01.2024 16:02 Відповісти
Не бачив жодних доказів, тільки спекулятивна балаканина.
показати весь коментар
15.01.2024 14:28 Відповісти
Очі роззуй, якщо не бачиш. Або до окуліста звернись. Вимоги тих румунів тобі невідомі? А ти поцікався - обвал цін на с/г продукцію на Балканах внаслідок неконтрольованого імпорту з України.
А ще, довбні, поцікавтесь скільки наших фермерів навесну не зможуть зорати-посіяти. Чи все значно простіше - земельку ж треба за безцінь скупити, от і всі ігрища.
показати весь коментар
15.01.2024 14:32 Відповісти
"Фермери", які порушують закон і завдають збитків перевізникам, повинні бути затримані та дати пояснення з цілей і мотивів своїх протиправних дій. Повинні бути виявлені організатори та фінансові спонсори блокування ПП. Хай затримані пояснять та вкажуть на конкретних "транзитерів", які "остаточно добивають с/г та економіку". Якщо йдеться про контрабас чи незаконний продаж товарів, чи демпінг, то припинення цих дій за законом не передбачає блокування міжнародних ПП.
показати весь коментар
15.01.2024 14:31 Відповісти
Які, нахрін закони вони там в себе і Румунії порушують? І чого б то вони мали слідство проводити? В нас своя держава, своя ОПа, яка то все кришує. Достатньо в одного-другого зернотрейдера забрати ліцензію, щоб такої херні не творили, але ж в тому й ціль.
показати весь коментар
15.01.2024 14:34 Відповісти
Якої херні? Це чесна конкуренція, яка і полягає в зниженні ціни на свій товар з метою приваблення покупців. Чи в тебе якесь інше уявлення про конкуренцію?
показати весь коментар
15.01.2024 14:40 Відповісти
Яка нахрін чесна, коли то зерно в наших фермерів за безцінь забирають! Про яку чесність ти тут триндиш? Або, яка чесність, коли порушуються умови договору транзиту? Ринок ЄС насичений, а тому квотований. В нас квот на продаж НЕМА. Нам було дозволено лише транзит, то яким хером тут румуни чи поляки?
показати весь коментар
15.01.2024 14:59 Відповісти
Ці блокування вже давно-давним ні з яким транзитом не пов"язані. І не були ніколи. Для вирішення всіх спірних питань є суди. Мета ж цих блокувань - знищити нашу економіку і тим самим отримати додатковий важіль, щоб всадити нас за стіл переговорів з рашкою. Невже це ще комусь не зрозуміло?
показати весь коментар
15.01.2024 15:05 Відповісти
Та досить вже молоти цю х.йню . В тебе - в усьому винуваті зернотрейдери .
По твоєму керівництво ЄС дурне й сліпе , чи може хочеш сказати що його купили зернотрейдери , якщо воно не бачить ніякого демпінгу і скасувало для України обмеження .?
Там зовсім інші причини . Поляки наприклад цим блокуванням домоглися від своєї влади пільг на кредити і збільшення дотацій . Румунські фермери те побачили , подумали - а шо так можна було , ми хіба дурніші поляків , і взялися блокувати й собі . Невже це не зрозуміло ?
показати весь коментар
15.01.2024 15:01 Відповісти
Теж одна з причин. Як кажуть, кількох зайців одним пострілом.
показати весь коментар
15.01.2024 15:06 Відповісти
Скасувало обмеження ЧОГО?! На що зняті обмеження? На яких умовах? Чи просто чув дзвін? Контроль експорту з нашого боку, ліцензування і, головне, недопущення падіння цін на тих ринках. А в результаті що? В результаті, практично, повна блокада... Бо чому? Бо безконтрольніть, бо падіння цін, бо хто ж за то в нас буде відповідати, коли у владі одні паяци і 95 квартал...
Пілять, та що вас стільки довбнів, де ж ви такі беретесь?
показати весь коментар
15.01.2024 15:11 Відповісти
Ти з Марсу щойно прилетів , чи з запою тільки вийшов ?? Ну на , хоч почитай останні новини .
-------------------------------------------------------------------------------
15.09.2023р
Європейська комісія не продовжила заборону на імпорт українського https://suspilne.media/tag/zerno/ зерна в сусідні з Україною країни Європейського союзу.


Про це https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/ip_23_4497 йдеться у повідомленні на сайті Єврокомісії.

У ЄК проаналізували дані щодо впливу експорту 4 категорій сільськогосподарської продукції на ринок ЄС і дійшли висновку, що завдяки роботі Координаційної платформи та тимчасовим заходам, запровадженим 2 травня 2023 року, "викривлення ринку в 5 країнах-членах, які межують з Україною, зникли".

"Конструктивна позиція всіх учасників платформи допомогла розв'язати конкретні проблеми та забезпечила те, що експорт до третіх країн за межами ЄС йде та навіть збільшується", - повідомили у комісії.

У Комісії зазначили, що чинні обмежувальні заходи закінчуються сьогодні.

Водночас Україна погодилася запровадити правові заходи (як, наприклад, систему ліцензування експорту) протягом 30 днів, щоб уникнути сплеску цін на зерно.

Крім того, з 16 вересня Україна має запровадити ефективні заходи контролю за експортом чотирьох груп товарів, щоб "запобігти будь-яким ринковим викривленням у сусідніх державах-членах". Київ має подати План дій не пізніше закінчення робочого дня 18 вересня 2023 року.
показати весь коментар
15.01.2024 15:20 Відповісти
А далі?! Які умови мала б виконати Україна? Неосилив? Завеликий тест? Контроль експортерів, ліцензування, контроль цін, План дій... Ну і? В результаті повна блокада, бо ж дебіли, бо ж 95-й квартал...
показати весь коментар
15.01.2024 15:23 Відповісти
.. Бл - та чи тобі повилазило , чи хз ..? Ти читати вмієш ?
Обмеження знято тому що - "викривлення ринку в 5 країнах-членах, які межують з Україною, зникли".
Вимоги ЄС українська влада виконала . І взяла на себе зобов'язання - запровадити правові заходи (як, наприклад, систему ліцензування експорту)
Якби вона вимог ЄС не виконала , зараз претензії у Єврокомісії були б до України , а не до Польщі . ! Зрозумів чи знову - ні . ?
До того ж - поляки заблокувавши кордон - висунули претензії своїй владі ( по кредитам і дотаціям ) а не Україні по експорту зерна . !! Чи ти й цього не чув .? Клепки в голові не вистачає осилити заяву Єврокомісії , чи що з тобою таке ?
показати весь коментар
15.01.2024 15:52 Відповісти
Попробую ще так: Всі ці проблеми мали бути передбачені і контрольовані нашою владою. В першу чергу! Тобто, не поляки чи румуни, а наша влада має контролювати експортерів, моніторити ринок і співпрацювати з владою цих держав. Для того в нас ціле МЗС є. Не срана ОПа з дЄрмаком, а МЗС. А по-факту, МЗС в нас усунуто від міжнародних зносин, все контролює шпана в ОПі. От і результат!
Чому так? Ну так ринок землі ж у нас відкритий, земелька ж наша та за безцінь багатьох цікавить.
показати весь коментар
15.01.2024 15:30 Відповісти
Ще раз: яким чином наша влада може проконтролювати наші фури на території інших держав?
показати весь коментар
15.01.2024 15:50 Відповісти
А для того є контроль документів і обігу коштів. За фурою бігати і в неї заглядати не потрібно. Сам водій зерно не продає, а продає зернотрейдер, який, до речі, не у фурі і навіть не в Україні, а десь в Монако.
показати весь коментар
15.01.2024 16:01 Відповісти
Смішний ти. По документах там, швидше за все, повний порядок. Чи ти справді вважаєш, що трейдери такі вже тупі?
показати весь коментар
15.01.2024 16:08 Відповісти
І ще, коли починаються подібні проблеми, а вони розпочались ще минулою весно, то не ніжкою недомірку тупцяти треба було, а професійних дипломатів і свої правоохоронні органи залучати треба було. Але ж в ОПі такі не водяться.
показати весь коментар
15.01.2024 16:03 Відповісти
Досить вже писати маячню. Може, треба було ще Залужного покарати, за те що повісив у своєму кабінеті портрет, який не подобається полякам?
показати весь коментар
15.01.2024 16:10 Відповісти
Зрозуміло. Все, останні аргументи витягаєш, тузи з рукава?
показати весь коментар
15.01.2024 16:13 Відповісти
Це реальність. Зрозумій, що портрети, могили, зерно - все це лиш висмоктані з одного місця причини, щоб затіяти сварку і насрати сусідній країні. Дай собі відповідь на питання, що вже тобі тут задавали: чому блокуються не фури з зерном, що їде в бік тієї ж Польщі, а навпаки, фури, що їдуть в Україну? З ліками, продуктами та іншими товарами, в тому числі і допомогою нашим військовим, яка зараз так необхідна?
показати весь коментар
15.01.2024 16:24 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2024 16:30 Відповісти
Діда-бабу ще згадай...
От цікаво. Про все ти згадав, навіть про портрет в кабінеті Залужного, а те, що влада в нас тупа і недолуга, що бездарні клоуни країною керують і маємо на всі боки проблеми, то ти оминаєш. А що так, за то можуть наказати, пайки подоляк не видасть?
показати весь коментар
15.01.2024 16:17 Відповісти
мамин розумник ,поясни чому тоді блокують фури на в'їзд в Україну коли вони вже вивантажили продукцію за твоєю логікою ?
показати весь коментар
15.01.2024 15:34 Відповісти
Мдя... Складний випадок...
Якщо заблокувати в`їзд, то по-факту буде повністю заблоковано кордон, а то вже прикордонний конфлікт. Самі ж польські прикордонники того допустити не можуть.
Дійшло? Хоча, сумніваюсь...
показати весь коментар
15.01.2024 15:40 Відповісти
то поки блокують Україна продовжує засипати Європу зерном ? може треба сказати - горщик не вари ? дебільна логіка до мене ніколи не доходила ! зерно в Польщу не надходить з 16.04.2023 це тобі для загального розвитку .
показати весь коментар
15.01.2024 15:48 Відповісти
так там окрім зерна купа іншої продукції, яка іде по демпінговим цінам.

але ж звісно всі навколо під**аси, одні ми Прекрасній Ідеальні Янголятка - і всі хочуть нам зробить погано.

Кругом Врагі.
показати весь коментар
15.01.2024 16:04 Відповісти
назви якої продукції ? і скажи чому не блокуються уряди і українські посольства ?
показати весь коментар
15.01.2024 16:10 Відповісти
Так хоча б і кукурудза наприклад.

Блокувати які уряди? І що дасть блокада посольства України? Їсти фермерам то хочеться зараз, а не коли їм вийде наш посол і скаже ідіть нах "робіть дрони собі вдома самі"
показати весь коментар
15.01.2024 17:31 Відповісти
я відкрию тобі таємницю кукурудза теж зерно і ввезення її польський уряд заборонив 16.04.2023. свої уряди блокувати ! бо тільки польський уряд вирішує який буде податок на землю в Польщі ! ти знаєш вимоги польський фермерів ? я знаю , румунських ні .
показати весь коментар
15.01.2024 17:50 Відповісти
Так тому, курва, і вся та срачка. не треба було того робити, щоб сьогодні задницю не чухати. Ну чого ж то до дебілів то не дійде. Поляк чи румун робить то, що йому вигідно, але ж спровокували наші сволочі. Мало того, замість домовлятись почали ніжкою тупцяти і страшити. І що, дуже хтось того недомірка настрашився? Аж дуже?
От скільки разів за останні пів року в тих країнах були наші міністр МЗС чи дипломати високого рангу? Скільки раундів перемовин було проведено? Про що домовлено, на які компроміси погодились? А? А ніхрена! Не було. Вийшло то зелене чмо і ніжкою тупнуло, і все!
Маємо результат. Зато весело і прикольно, все як замовляли...
показати весь коментар
15.01.2024 16:10 Відповісти
Залужний теж спровокував. І воїни УПА. І ще багато чого в історії. Не набридло?
показати весь коментар
15.01.2024 16:12 Відповісти
до тебе дійсно ніколи не дійде ! все вже домовлено з ЄС треба просто виконувати те під чим підписались .
показати весь коментар
15.01.2024 16:14 Відповісти
Тобто, зайти до когось до хати, насрати посередині, а потім вимагати, щоб з тобою домовлялись?
А з тобою не хочуть домовлятись, от і все! І як пса паршивого гонять. Ще раз, скільки разів наші дипломати були в тих країнах за останні півроку? А може рік, два, три...? Дипломати, а не шпана всіляка. Хоча в МЗС і дипломатів мало що залишилось. В основному, випускники трускавецької академії і криворізькі "юристи". То може і в тому проблема, ще дебіли дебілів керувати країною поставили? Ніяких думок?
Ну то чого ж тепер, зато ж весело і по-приколу, а хіба ні? Просто знаю людей, які навесну напевно в поле вже й не вийдуть, бо задниця вже повна. А там і без тих полів залишаться, бо на неї вже черга пархатих стоїть. Ох і посміємось ми потім, правда ж? Але ж то все румуни і поляки, то все вони винні будуть, курва...
показати весь коментар
15.01.2024 16:26 Відповісти
хто насрав що ти несеш ? щоб їздили дипломати треба було голосувати за дипломата .ти весь бюлетень читав ? ще раз повторюю блокування кордонів заборонено ! чому не блокують посольства ? блокувальники чомусь блокують фури з тим що потрібне фронту . Мадяр каже фури з вантажем для нього стояли два тижні , а на лівому березі гинули герої бо їм не вистачало допомоги .
показати весь коментар
15.01.2024 16:43 Відповісти
Та нікому ми не насирали. Насрали їхнім фермерам їхні ж бариги, які скуповували наше дешевше зерно. Саме через них польські фермери в прольоті. До них і претензії.
показати весь коментар
15.01.2024 16:45 Відповісти
Справа в тому, що їхнім баригам продавали наші... Якось так. А недолуге, замість навести лад тупцяло ніжкою. От і дотупцялось. Хоча, все, як вони хотіли: кордон заблокований, наші фермери в задниці, ринок землі відкритий, а там вже черга. Ну і пуйло задоволене, бо в нас проблеми та й допомога стоїть...
Розпочати пояснення з початку? Все, як в квітні 19-го хотіли, хіба ні?
показати весь коментар
15.01.2024 17:20 Відповісти
Це в нас війна, у них її немає. Вони просто кацапсячі бабосики відпрацьовують. Ніколая чаушеску на них немає...
показати весь коментар
15.01.2024 15:17 Відповісти
Є перспектива XXVII сьезда всех мировіх фермеров на кордон України для вирішення питань з кредитами та дотаціями. Далі прибудуть заготконтори рогів та копит.
показати весь коментар
15.01.2024 14:57 Відповісти
то для кого ви будуєте дорогу з України до портів ? я бачу одну просту причину європейські уряди хочуть гарно заробити на українському зерні , як заробили турки в 2022 році .
показати весь коментар
15.01.2024 15:56 Відповісти