Вибух у сільраді на Закарпатті: кількість загиблих зросла до 2 осіб, - Офіс Генпрокурора

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив Офіс Генерального прокурора.
За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури продовжується досудове розслідування за фактом підриву гранат депутатом Керецьківської сільської ради Хустського району, що стався 15 грудня 2023 року.
"Сьогодні, 15 січня 2024 року, від отриманих унаслідок вибуху травм у реанімаційному відділенні помер ще один постраждалий – 47-річний депутат сільради. Він працював у Керецьківській ОТГ на посаді начальника ЦНАПу", - ідеться в повідомленні.
Нагадаємо, наступного дня після інциденту констатовано смерть одного з депутатів, якого госпіталізували до медзакладу у тяжкому стані.
У межах кримінального провадження призначено низку експертиз, які наразі тривають. Остаточна правова кваліфікація дій підривника буде визначена після їх проведення.
Нагадаємо, 15 грудня в будівлі Керецьківської сільської ради Мукачівського району під час засідання сесії один із депутатів - Сергій Батрин - підірвав гранати. Поліція кваліфікувала дії депутата як терористичний акт, підривникові загрожує до 10 років в'язниці.
Підозрюю, "ця музика буде вічною".
На кшталт плівок Мельниченка або малайзійського Боїнга.
На місці рідних, що втратили близьких, і суду нетреба очікувати …
А судді МАЙДАНУ, ХТО??
https://www.youtube.com/watch?v=tkqpUtXhLsQ