16 987 66

Іран завдав ударів балістичними ракетами по іракському місту Ербіль поблизу консульства США

ракети,іран

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

Вибухи пролунали приблизно за 40 кілометрів на північний схід від міста Ербіль, в районі поблизу консульства США, а також житлових будинків цивільного населення.

Повітряний рух в аеропорту Ербіля було припинено.

ЗМІ повідомляють про двох загиблих, п'ятеро поранених цивільних осіб були доставлені в місцеву лікарню після вибухів.

"Балістичні ракети були використані для знищення шпигунських центрів і зборів антиіранських терористичних груп в регіоні", - йдеться в заяві іранської гвардії.

Топ коментарі
+20
По моему тегеранские бункеры пора разносить глубинными томагавками и устанавливать временное правительство. Аблизьяны совсем с ума сошли.
показати весь коментар
16.01.2024 01:23 Відповісти
+18
так куда попали ракеты - там и база НАТО...\что непонятного...?\
показати весь коментар
16.01.2024 01:15 Відповісти
+15
и это хорошо !
и это правильно!

"тепер ця сладкая парочка" рашка-ірашка б'ють вже не по двох союзниках США, а по самим Штатам - вже не пропєтляєшь на мексиканському кордоні.

гдє деньгі, Зін ? пора разговється на допомогу союзникам
показати весь коментар
16.01.2024 01:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Іран офіційно визнав, що ******** по базі США...
https://t.me/huyovy_kharkiv/137714
показати весь коментар
16.01.2024 01:06 Відповісти
біля консульства міська забудівля, нема там ніякої бази. збили, уламки впали на якийсь приватний, судячи з кількості загиблих.
показати весь коментар
16.01.2024 01:12 Відповісти
так куда попали ракеты - там и база НАТО...\что непонятного...?\
показати весь коментар
16.01.2024 01:15 Відповісти
В даному випадку Іран офіційно визнав, що це були "шпигунські центри ізраільских агентів", а про "база сша" схоже кремлєботи пішли розганяти.
показати весь коментар
16.01.2024 01:16 Відповісти
та по барабану Страдивари с этими разгонами...!
показати весь коментар
16.01.2024 01:29 Відповісти
А Харків також в Ірані є - незнав незнав теперка буду знати .
показати весь коментар
16.01.2024 01:18 Відповісти
где Иран, а где Харьков...?!!!\карту купи...фраза из фильма...)\
показати весь коментар
16.01.2024 01:28 Відповісти
Канал на який ви дали посилання як називається ?
показати весь коментар
16.01.2024 01:32 Відповісти
да я то понял сразу на что намёк...!)\не обижайся, правда - даже ив мыслях не было обидеть...!\
просто ещё радостное настроение - вчера моя Днюха - и подарок от ЗСУ два жирных кацмалёта прибили...\как ты думаешь - это хороший подарок...?\
показати весь коментар
16.01.2024 01:39 Відповісти
Шодо карти - це палка з двома кінцями ( у моєму випадку ), якшо на картах я орієнтуюсь ше якось - то ось в на місцевості мені інколи дійсно потрібна карта, в мене географічний кретинизм - з якого я сам приколююсь, такшо - я не водовіз ( не ображаюсь ).
показати весь коментар
16.01.2024 01:51 Відповісти
приємно, що поспілкувалися з гумором...!!!
показати весь коментар
16.01.2024 02:00 Відповісти
топографический
показати весь коментар
16.01.2024 02:33 Відповісти
А у вас топографічний кретинизм - ну шо тутка надрукуєш , я вам співчуваю - ви мало того шо на місцевості блукаєте так ше із картами трабли маєте ( головне шо почуття гумору ви не втратили ).
показати весь коментар
16.01.2024 03:14 Відповісти
Шутить над собой - удел сильных. Respect. Просто, не существует такого понятия как "географический кретинизм", хотя, вы вправе называть свои недостатки, как вам заблагорассудится.
показати весь коментар
16.01.2024 06:48 Відповісти
тут таке - Трамп буквально на днях нагадав, що Іран може створити ЯО лише за кілька тижнів.

в свою чергу Минобороны рашки анонсировало подписание большого межгосударственного договора между Россией и Ираном

совпаденіє ? нє думаю !!! рашка-ірашка-трампушка грают як відмінний сімфоничний оркестр

отже, не дивуйтесь, якщо випробування ЯО в Ірані відбудеться вже завтра і вони заявлять, що достроково виготовили кілька десятків ядерних ***********

Штати і Ізраіль сядут на жопу
показати весь коментар
16.01.2024 02:23 Відповісти
а ще сьогодні орки бомбили Нью-Йорк.
поки що на Донбасі
Боженька дає знаки Америці - ду-май-те !
показати весь коментар
16.01.2024 02:40 Відповісти
Іран повністю знищив базу і консульство США. Відповідальність взяли на себе терористи КСІР
показати весь коментар
16.01.2024 01:17 Відповісти
ні по базі, ні по консульству навіть не попало
показати весь коментар
16.01.2024 01:26 Відповісти
Зараз напишуть
показати весь коментар
16.01.2024 01:31 Відповісти
https://www.radiosvoboda.org/a/news-iran-irak-kurdystan-balistyka-ataka/32775582.html Міжнародні медіа пишуть, що ударів було завдано по восьми об'єктах неподалік від консульства США
показати весь коментар
16.01.2024 01:53 Відповісти
Кілька питань виникло
1) Консульство розташоване поза межами населених пунктів? Такі установи розміщаються взагалі-то у великих містах! Та ще й в їх центральних частинах А тут - "за 40 км від міста"
2) Консульство розташоване на американській військовій базі? А як туди люди потрапляють? Як американці так і іракці?
показати весь коментар
16.01.2024 07:41 Відповісти
Та ні, ніпочому ніщо не попало, ніде нічого не прилітало, бо в них діскусіі. Зачекайте ще незабаром і по вас прилитить
показати весь коментар
16.01.2024 09:14 Відповісти
и это хорошо !
и это правильно!

"тепер ця сладкая парочка" рашка-ірашка б'ють вже не по двох союзниках США, а по самим Штатам - вже не пропєтляєшь на мексиканському кордоні.

гдє деньгі, Зін ? пора разговється на допомогу союзникам
показати весь коментар
16.01.2024 01:18 Відповісти
Минобороны анонсировало подписание большого межгосударственного договора между Россией и Ираном
показати весь коментар
16.01.2024 01:38 Відповісти
В понедельник, 15 января 2024 года, состоялись телефонные переговоры главы российского военного ведомства Сергея Шойгу и иранского министра обороны и поддержки бригадного генерала Мохаммада Аштиани. Стороны обсудили вопросы двухстороннего военного и военно-технического сотрудничества, а также региональной безопасности.
показати весь коментар
16.01.2024 01:40 Відповісти
По моему тегеранские бункеры пора разносить глубинными томагавками и устанавливать временное правительство. Аблизьяны совсем с ума сошли.
показати весь коментар
16.01.2024 01:23 Відповісти
США Рейгана таке робити побоялися,і це ще Іран був ослаблений, а зараз Іран це передова військова країна з крутим ВПК
показати весь коментар
16.01.2024 02:14 Відповісти
в часи Рейгана іранці просто дуріли від аятолли Хомейні, а зараз - країна на межі революції, бо аятоли з їх законами вже багатьом вперлись.

чогось назавжди запам'ятався сюжет по чорно-білому ТБ як на самому початку революції Хомейні прогулюється в садику якогось отеля (себто віли) в Парижі, готуючись до відльоту з еміграції до Ірану.

вот чим думав Захід, відпускаючи цього фрукта в розбурхану країну ?
показати весь коментар
16.01.2024 02:37 Відповісти
є даже кандидат в керівники
арахамія
показати весь коментар
16.01.2024 04:15 Відповісти
При байдене это никогда не произойдёт
показати весь коментар
16.01.2024 05:45 Відповісти
О,о!!!
показати весь коментар
16.01.2024 01:25 Відповісти
Ну что сказать... Выражаем глубокую озабоченность!
показати весь коментар
16.01.2024 01:26 Відповісти
Що , знову плануєте відбутися санкціями проти гобліна та аксьонова ?
показати весь коментар
16.01.2024 01:27 Відповісти
Планують збирати торби і тікати, як з Афганістану
показати весь коментар
16.01.2024 01:52 Відповісти
з Курдістану США немає чого тікати, а з Іраку начебто збирались, але як на мене - повна дурня!

покласти стільки людей, техніки і грошей на цей Ірак, щоб у ньому вишивали рашиські нафтові компанії і забиратись геть ?

з плануванням політики у США величезні проблеми
показати весь коментар
16.01.2024 02:04 Відповісти
Саме так. Штати давно вже самі на себе не схожі
показати весь коментар
16.01.2024 02:09 Відповісти
надеяться конечно можем - но скорее всего ничего не будет...\от слова совсем...\
показати весь коментар
16.01.2024 01:31 Відповісти
Ну чисто символически десяток томагавков запустят по каким ни будь пустым ангарам или казармам, расскажут что уничтожили "заводы" и все.
показати весь коментар
16.01.2024 01:35 Відповісти
а представь - дали бы эти томагавки ЗСУ с условием применить по Ирану...?
не удивлюсь что после этого не стало бы пол Ирана...\наши могут...!!!\
показати весь коментар
16.01.2024 01:42 Відповісти
Иран огромная страна. Они в три раза больше Украины по территории и в отличии от нас вся страна это горы.
показати весь коментар
16.01.2024 01:54 Відповісти
Короче, ракете сложно лететь будет, чтобы не врезаться в очередной горный хребет.
показати весь коментар
16.01.2024 01:56 Відповісти
Территория Ирана это Ирак+Турция+Сирия+остальной ближний восток. Исключение Йемен и Сауды, где почти все страны это пустыня.
показати весь коментар
16.01.2024 02:00 Відповісти
Иран на карте. Видно что они чуть меньше Саудов, но покрывают собой все от Турции до Ирака и еще остаеся.
показати весь коментар
16.01.2024 02:02 Відповісти
ну это же юмор - но в каждой шутке есть доля правды...!!!\просто смайлик забыл поставить...!\
хотя ещё никто не топил такие корабли как МацКва, никто ещё не сбивал такие кацаполёты как А-50...\кроме нас...\
так что не будем пессимистами - пусть дадут томагавки - потом будут удивляться...!!!
показати весь коментар
16.01.2024 02:05 Відповісти
Просто написал про полИрана. Если на них скинуть сто атомных бомб, то с ними ничего не случится. Кроме миллионов погибших. Куда там томагавкам.
показати весь коментар
16.01.2024 02:07 Відповісти
есть такой принцип Домино...
никто нам не даст томагавков - сами Штаты даже не знают их полных возможностей...\патамуша их у них много...!\
это у нас принцип - вот это под помидорчики...!!!
показати весь коментар
16.01.2024 02:13 Відповісти
Только у Украины нет баллистики. У всех нормальных пацанов баллистика есть.
показати весь коментар
16.01.2024 01:53 Відповісти
Хочешь, чтобы Украина была "нормальным пацаном", типа как Иран или Северная Корея?
показати весь коментар
16.01.2024 01:57 Відповісти
Когда дело касается военных возможностей, то неплохо бы иметь баллистику.
показати весь коментар
16.01.2024 01:58 Відповісти
коли це справа жити чи не жити - так точніше і не тільки балістика,

"Українська ядерна зброя має бути !"
показати весь коментар
16.01.2024 02:08 Відповісти
ні бро Кулеба заявив, що будемо лопатами махатись
показати весь коментар
16.01.2024 07:25 Відповісти
Ще один крок до світової війни... 3СВ, русня з чалмами і китайозами не зупиниться.
показати весь коментар
16.01.2024 01:59 Відповісти
BBC

Корпус вартових ісламської революції Ірану (КВІР) заявив, що завдав ударів балістичними ракетами по кількох цілях в Іраку та Сирії. Зокрема, за даними іранських сил, було атаковано «ізраїльський шпигунський центр» поблизу столиці курдського автономного району в Іраку міста Ербіль, а також об'єкти в Сирії, пов'язані з угрупованням «Ісламська держава».
показати весь коментар
16.01.2024 03:17 Відповісти
Згідно із заявою КВІР, ракетного удару було завдано по штаб-квартирі ізраїльської розвідувальної служби "Моссад" у курдському регіоні Іраку. Незалежного підтвердження цих звинувачень немає.
показати весь коментар
16.01.2024 03:18 Відповісти
Двоє неназваних американських чиновників повідомили Reuters, що американські об'єкти не були пошкоджені в результаті удару.
показати весь коментар
16.01.2024 03:28 Відповісти
Известный курдский бизнесмен Пешрав Дзейи погиб в результате ударов КСИР по Эрбилю, передаёт иракский телеканал Rudaw.

В его дом прилетело четыре ракеты. Агентство Shafaq News добавляет, что вместе с предпринимателем погибли четыре члена его семьи.

В сети пишут, что Пешрав Дзейи владел компаниями Empire и Falcon Group и был тесно связан с израильским МОССАД.
показати весь коментар
16.01.2024 03:50 Відповісти
У цій ситуації є для України і плюс, і мінус. Мінус у тому, що Штати не будуть ділитися зброєю, бо накопичуватимуть її для війни з Іраном і для можливого зіткнення з Китаєм. Плюс у тому, що Іран теж не буде ділитися з кацапами. Але якщо врахувати, що останнім часом поставки зброї в Україну із США і так заморозились, то плюс виглядає більший. Ну і привітреспубліканцям і Саллівану, які тормозили постаіки озброєнь. Якби вчасно поставили все, що треба було Залужному, все закінчилося б поразкою кацапів. Іран сидів би в дупі, як і корейський Кім, а Китай взяв би велику паузу. Можливо, це мої фантазії.
показати весь коментар
16.01.2024 03:22 Відповісти
Іран буде ділитися.Та вже за все заплачено.
показати весь коментар
16.01.2024 05:25 Відповісти
"начало конца"? (с) Ізвєстія, 1981...
показати весь коментар
16.01.2024 06:05 Відповісти
какого конца -америка зажралась -закупорилась в собственных проблемках и решила -что латинские беженцы -это важнее 3 МИРОВОЙ ВОЙНЫ -которая уже начинается -между условным глобальным Югом и Западом и все это раскачивается на Лубянке -деньгами -связями -инструкторами и оружием
показати весь коментар
16.01.2024 06:35 Відповісти
лубянка може раскачати хіба що собі члєн...
русня - впливовий гєопалітічєскій ігрок..(с) лаврік-лсд
показати весь коментар
16.01.2024 07:38 Відповісти
Я так розумію, це відповідь терористичного керівництва ірану на "приватне повідомлення" США.

Старому сцикливому Альцгеймеру пора роздуплитися і готуватися до війни!
Пропетляти вже не вийде.
Парашка, іран, хамас, хесбола мають бути знищені! Стерті з лиця Землі!
показати весь коментар
16.01.2024 08:15 Відповісти
Абсолютно вірно. Але. В тій компанії є Китай і КНДР. І військовий потенціал всіх їх разом більший, ніж у всього НАТО...
показати весь коментар
16.01.2024 08:39 Відповісти
..ликвидировать это полотенцеголовое болото, тож мне нашли что обсуждать.
показати весь коментар
16.01.2024 09:37 Відповісти