Іран завдав ударів балістичними ракетами по іракському місту Ербіль поблизу консульства США

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.
Вибухи пролунали приблизно за 40 кілометрів на північний схід від міста Ербіль, в районі поблизу консульства США, а також житлових будинків цивільного населення.
Повітряний рух в аеропорту Ербіля було припинено.
ЗМІ повідомляють про двох загиблих, п'ятеро поранених цивільних осіб були доставлені в місцеву лікарню після вибухів.
"Балістичні ракети були використані для знищення шпигунських центрів і зборів антиіранських терористичних груп в регіоні", - йдеться в заяві іранської гвардії.
Топ коментарі
https://t.me/huyovy_kharkiv/137714
просто ещё радостное настроение - вчера моя Днюха - и подарок от ЗСУ два жирных кацмалёта прибили...\как ты думаешь - это хороший подарок...?\
в свою чергу Минобороны рашки анонсировало подписание большого межгосударственного договора между Россией и Ираном
совпаденіє ? нє думаю !!! рашка-ірашка-трампушка грают як відмінний сімфоничний оркестр
отже, не дивуйтесь, якщо випробування ЯО в Ірані відбудеться вже завтра і вони заявлять, що достроково виготовили кілька десятків ядерних ***********
Штати і Ізраіль сядут на жопу
поки що на Донбасі
Боженька дає знаки Америці - ду-май-те !
1) Консульство розташоване поза межами населених пунктів? Такі установи розміщаються взагалі-то у великих містах! Та ще й в їх центральних частинах А тут - "за 40 км від міста"
2) Консульство розташоване на американській військовій базі? А як туди люди потрапляють? Як американці так і іракці?
и это правильно!
"тепер ця сладкая парочка" рашка-ірашка б'ють вже не по двох союзниках США, а по самим Штатам - вже не пропєтляєшь на мексиканському кордоні.
гдє деньгі, Зін ? пора разговється на допомогу союзникам
чогось назавжди запам'ятався сюжет по чорно-білому ТБ як на самому початку революції Хомейні прогулюється в садику якогось отеля (себто віли) в Парижі, готуючись до відльоту з еміграції до Ірану.
вот чим думав Захід, відпускаючи цього фрукта в розбурхану країну ?
арахамія
покласти стільки людей, техніки і грошей на цей Ірак, щоб у ньому вишивали рашиські нафтові компанії і забиратись геть ?
з плануванням політики у США величезні проблеми
не удивлюсь что после этого не стало бы пол Ирана...\наши могут...!!!\
хотя ещё никто не топил такие корабли как МацКва, никто ещё не сбивал такие кацаполёты как А-50...\кроме нас...\
так что не будем пессимистами - пусть дадут томагавки - потом будут удивляться...!!!
никто нам не даст томагавков - сами Штаты даже не знают их полных возможностей...\патамуша их у них много...!\
это у нас принцип - вот это под помидорчики...!!!
"Українська ядерна зброя має бути !"
Корпус вартових ісламської революції Ірану (КВІР) заявив, що завдав ударів балістичними ракетами по кількох цілях в Іраку та Сирії. Зокрема, за даними іранських сил, було атаковано «ізраїльський шпигунський центр» поблизу столиці курдського автономного району в Іраку міста Ербіль, а також об'єкти в Сирії, пов'язані з угрупованням «Ісламська держава».
В его дом прилетело четыре ракеты. Агентство Shafaq News добавляет, что вместе с предпринимателем погибли четыре члена его семьи.
В сети пишут, что Пешрав Дзейи владел компаниями Empire и Falcon Group и был тесно связан с израильским МОССАД.
русня - впливовий гєопалітічєскій ігрок..(с) лаврік-лсд
Старому сцикливому Альцгеймеру пора роздуплитися і готуватися до війни!
Пропетляти вже не вийде.
Парашка, іран, хамас, хесбола мають бути знищені! Стерті з лиця Землі!