5389 відвідувачів онлайн
2 273 22

Кулеба про дезінформаційні кампанії РФ щодо допомоги США: Вірте не у фейки, а в Україну

кулеба

Про це глава МЗС Дмитро Кулеба заявив в інтерв'ю ABC News, інформує Цензор.НЕТ.

"Кожна спроба Росії дезінформувати світ про передбачуваний витік або незаконний обіг американської зброї в інших частинах світу виявлялася фейком", - зазначив міністр.

Кулеба також наголосив, що вся військова допомога від США та партнерів буде використана для якнайшвидшого завершення цієї війни та перемоги України.

"Тож не вірте у фейки, а вірте в Україну", - додав глава МЗС України.

Топ коментарі
+17
"Тож не вірте у фейки, а вірте в Україну". Мы в Украину верим, мы в вас не верим.
показати весь коментар
16.01.2024 08:11 Відповісти
+14
але проблема в тому, що керують брехуни, злодії і зрадники.
показати весь коментар
16.01.2024 08:18 Відповісти
+7
То що Єрмак літав до США теж російский фейк ?
показати весь коментар
16.01.2024 08:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Тож не вірте у фейки, а вірте в Україну". Мы в Украину верим, мы в вас не верим.
показати весь коментар
16.01.2024 08:11 Відповісти
1.5 міліарда долларів 23 році знову витрачено на дороги, якби хоча б мільярд витратили на дрони не потрібно було розповідати про лопати.але можливо когось ця заява розчулить у Штатах.
майже 2 млрд грн спрямовано на телемарафон 1 млрд на медикаменти для військовослужбовців, звичайно брехня по телевізору важливіша за життя та здоров'я наших захисників.
показати весь коментар
16.01.2024 09:32 Відповісти
В Украіну я вірю -- партнери шото подустали
показати весь коментар
16.01.2024 08:16 Відповісти
але проблема в тому, що керують брехуни, злодії і зрадники.
показати весь коментар
16.01.2024 08:18 Відповісти
То що Єрмак літав до США теж російский фейк ?
показати весь коментар
16.01.2024 08:19 Відповісти
Та , попри шалену офіційну пропаганду , кацапи й самі в ту маячню ( про продаж Україною зброї наліво ) не надто вірять .
показати весь коментар
16.01.2024 08:21 Відповісти
Підклоун, навіть не блазень, підшмата.
показати весь коментар
16.01.2024 11:28 Відповісти
Із позитиву - Рамасвамі усе, невдача спіткала індуського спортсмена. В перегонах він більше участь не бере.
показати весь коментар
16.01.2024 08:33 Відповісти
Індійська. Він збирався вирішувати проблеми індії з китаєм за наш рахунок
показати весь коментар
16.01.2024 08:48 Відповісти
Ramaswami knew he had no chance to get the nomination. He was mostly sucking up to Trump and bashing Hailey and DeSantis, hoping Trump will pick him for Vice President. But two such epic assholes on one ticket would be too much even for Trump. So he will likely pick Nikki when all is said and done.
показати весь коментар
16.01.2024 09:03 Відповісти
Думаєш - тебе хтось читатиме? Більшість форумчан навіть ліниться читать великі коментарі українською чи російською!
показати весь коментар
16.01.2024 09:15 Відповісти
Верить нельзя никому. Даже себе. Кулебе головного мозга - можно.
показати весь коментар
16.01.2024 08:46 Відповісти
у влади залишились, тільки гасла.
справ, більше нема.
катаються по давосам, надувають бульки, за наш кошт, результату, нуль.
показати весь коментар
16.01.2024 09:02 Відповісти
Україна понад усе....!Зе-мародеров на нари!
показати весь коментар
16.01.2024 09:06 Відповісти
"Блазень" спробував править як французський "король-сонце" - "Держава - це Я!" Але виявився "іржавим кишеньковим ліхтариком" І зараз тільки час від часу "поблимує" в задній кишені штанів д"Єрмака
показати весь коментар
16.01.2024 09:19 Відповісти
І ти один з них...засланий.
показати весь коментар
16.01.2024 09:27 Відповісти
тогда борсь лопатой с дезой и сосёнками
показати весь коментар
16.01.2024 09:45 Відповісти
Та ми якось Зельоним вже давно не віримо!
показати весь коментар
16.01.2024 10:38 Відповісти