9046 відвідувачів онлайн
5 265 22

Російські загарбники на окупованій Херсонщині створюють мережу військкоматів, вже відкрили вакансії у Генічеську, - облрада

ворог,кацап,русня,орк

Про це у телеграмі повідомив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський, передає Цензор.НЕТ.

"Окупаційна адміністрація продовжує створювати мережу військкоматів у Херсонській області та набирати до них персонал", - зазначив він.

Соболевський зауважив, що чергове підтвердження цих дій - відкрито вакансії до військкомату у Генічеську, одразу кілька відділів потребують спеціалістів.

Топ коментарі
+7
Так, що у тих, хто зараз не піде до ЗСУ, і не приведи Будда, опиниться під окупацією, буде чудова нагода взяти участь у мясних штурмах проти литовців, чи поляків. Як я люблю наших зебілів
показати весь коментар
16.01.2024 13:06 Відповісти
+7
спочатку набирають персонал, невдовзі будуть збирати людей на м'ясо...

Хто здав ворогу південь України і громдян України в рабство ворогу?
показати весь коментар
16.01.2024 13:20 Відповісти
+4
Ось, чого і чекали ЖДУНИ, на окупованих територіях України.
Свято наближається ..
показати весь коментар
16.01.2024 13:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так, що у тих, хто зараз не піде до ЗСУ, і не приведи Будда, опиниться під окупацією, буде чудова нагода взяти участь у мясних штурмах проти литовців, чи поляків. Як я люблю наших зебілів
показати весь коментар
16.01.2024 13:06 Відповісти
це все вже було, починаючи з війни з Неполеоном аж до агресії в Фінляндію і Польщу і наші дні Авганістан. Москалі набирали в промислових кількостях хохлів які не хотіли воювати і какая разніца і кидали в мясні штурми і топили в Дніпрі. А потім різна наволоч вилізає і захоплюється як ваєвалі з фашістамі.
показати весь коментар
16.01.2024 13:11 Відповісти
Мужик с бабой гуляли по лесу. Обезьяна бабу ухватила и давай (мы люди взрослые).
На крики о помощи, мужик посоветовал рассказать обезьянке что у женщины болит голова, или устала на работе.
Военкоматам кацапским нужно объяснить о правах человека
показати весь коментар
16.01.2024 14:56 Відповісти
Ось, чого і чекали ЖДУНИ, на окупованих територіях України.
Свято наближається ..
показати весь коментар
16.01.2024 13:08 Відповісти
ні .. просто буде вже адміністрація поліція суди прокуратури та інші силові структури
показати весь коментар
16.01.2024 13:09 Відповісти
"Главноє, што уліца асвєщена і заасфальтована"©
показати весь коментар
16.01.2024 13:10 Відповісти
а кагда паржать ?
показати весь коментар
16.01.2024 13:19 Відповісти
спочатку набирають персонал, невдовзі будуть збирати людей на м'ясо...

Хто здав ворогу південь України і громдян України в рабство ворогу?
показати весь коментар
16.01.2024 13:20 Відповісти
Не набрасывайте. Юрьев день два года длится.
Все кому не нравилось выехали через Запорожье, Европу, Крым или Грузию.
показати весь коментар
16.01.2024 15:00 Відповісти
виїхали ті, в кого є чи була така можливість.
А "какая разніца" та без можливостей залишились. А вони - громадяни України... як би там не було б...
показати весь коментар
16.01.2024 15:10 Відповісти
"жизнь налаживается/зачем нам эта Украина/россия все устроит"
показати весь коментар
16.01.2024 13:20 Відповісти
Я много видел с оккупированных. Украину они не ждали. Налаживают типа жизнь и планы строят.
показати весь коментар
16.01.2024 13:21 Відповісти
ШТА!? Путін ***** ілі нєт?
показати весь коментар
16.01.2024 13:26 Відповісти
Не спрашивал. Там некого спрашивать. Никого нет дома просто. В голове.
показати весь коментар
16.01.2024 13:29 Відповісти
что ж, люди ждали, пока пойдет воевать Кошовой, дождались кацапской повестки. Теперь будут писать в газету красная 3.14зда, что б сын газманова шел.
показати весь коментар
16.01.2024 14:48 Відповісти
+++
показати весь коментар
16.01.2024 15:01 Відповісти
Як там з хилянтами на окупованих територіях, відстрочки і бронь діють? Права людини, в бусіки заволікають? )) У тас тут типу північна корея, зате там демократія.
показати весь коментар
16.01.2024 14:52 Відповісти
І підуть. І ніхто не буде заморачуватись законом про мобілізацію, ніхто не буде казати про батальони монако,( хоча в рашці їх набагато більше ніж в Україні), ніхто не буде пливти через кордони Европи через річки. Щось не так з цією країною стало. Ніхто не знає шо саме сталось.
показати весь коментар
16.01.2024 15:23 Відповісти
Я знаю. Хохлам потрібен пан, без нього життя не життя, це у вільній країні ниють про мотивацію, прокурорів на фронті та инші хрінь, а коли кацапи гребуть, то хохли радісно слухаються, бо це їхні любий пан.
показати весь коментар
16.01.2024 17:14 Відповісти
Це моє бачення ситуації.
показати весь коментар
16.01.2024 17:15 Відповісти
Вільну територію України теж неначе хтось окупував.
показати весь коментар
16.01.2024 15:58 Відповісти