Окупанти вдарили по середмістю Харкова: попередньо 17 постраждалих, 2 жінки - у тяжкому стані, - ОВА (оновлено)

Про це повідомив у телеграм-каналі глава Харківської ОВА Олег Синєгубов, інформує Цензор.НЕТ.
"Окупанти вдарили по житловій інфраструктурі в середмісті Харкова, пошкоджені багатоповерхові будинки", - ідеться в повідомленні.
В ОВА зазначили, що 43-річну жінку госпіталізували у тяжкому стані. Ще десять людей - у легкому та середньому станах. Медики продовжують огляд постраждалих.
Пізніше Синєгубов додав: "На цю хвилину внаслідок ударів рф по середмістю Харкова - 16 постраждалих. 2 жінки - у тяжкому стані".
Пізніше він додав: "Кількість постраждалих внаслідок удару рф збільшилася до 17 осіб. У важкому стані залишають 2 жінки. 12 людей також госпіталізовані, перебувають у лікувальній установі в середньому та легкому станах. Три людини від госпіталізації відмовилися, їм була надана медична допомога на місці".
1 - Демилитаризация - Украина должна разоружиться
2 - Денацификация - Украинцы должны отказаться от государства Украина, от украинского языка, культуры и гражданства на пользу хрюсского паспорта.
Если это все воплотится в жизнь - кацапы что захотят, то и сделают с украинским народом и никто не сможет помочь, так как это будет считаться внутренними делами рашки.
Выход только один - Принуждать кацапов к мирным переговорам методом бумеранга. Сегодня несколько домов в Белгороде должно упасть
Зеленський закликав світ донести це до вух російського військово-політичного керівництва.