Існування України буде приводом для нападу Росії і за 10, і за 50 років, - Медведєв

Про це заявив заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Наявність самостійної держави на історичних російських територіях тепер буде постійним приводом для відновлення військових дій", - написав він.
Медведєв видав чергову порцію образ на адресу України, назвавши її "раковим новоутворенням", її керівництво - нелегітимним, а країну - несамостійною у правовому значенні.
"Значить, імовірність нової сутички зберігатиметься невизначено довго. Практично завжди. Понад те, існує стовідсоткова імовірність нового конфлікту, які б папірці про безпеку не підписував Захід з маріонетковим київським режимом", - пише Медведєв.
За його словами, новий напад Росії може відбутися "і за десять, і за п’ятдесят років".
Медведєв вірить, що українці, "як би вони зараз і не бажали смерті росіянам" і "як би не ненавиділи російське керівництво", одного дня нібито виберуть не вічно воювати й помирати, а жити у "великій спільній державі".
которые несёт Орда
не захлестнули в одночасье
родные ваши города
любой вменяемый отныне
обязан чётко понимать,
что ради мира в Украине
кацапов нужно убивать! (с)
Цей "ядерний" пупсік настільки маленький, що місця під мізкі у голові - просто немає...
Вона має звучати так:
ІСНУВАННЯ МОСКОВІЇ, як імперії, СМЕРТЕЛЬНА загроза для людства!
Світ МУСИТЬ вирішити цю проблему!