4681 відвідувач онлайн
41 744 209

Існування України буде приводом для нападу Росії і за 10, і за 50 років, - Медведєв

медведев

Про це заявив заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Наявність самостійної держави на історичних російських територіях тепер буде постійним приводом для відновлення військових дій", - написав він.

Медведєв видав чергову порцію образ на адресу України, назвавши її "раковим новоутворенням", її керівництво - нелегітимним, а країну - несамостійною у правовому значенні.

"Значить, імовірність нової сутички зберігатиметься невизначено довго. Практично завжди. Понад те, існує стовідсоткова імовірність нового конфлікту, які б папірці про безпеку не підписував Захід з маріонетковим київським режимом", - пише Медведєв.

За його словами, новий напад Росії може відбутися "і за десять, і за п’ятдесят років".

Медведєв вірить, що українці, "як би вони зараз і не бажали смерті росіянам" і "як би не ненавиділи російське керівництво", одного дня нібито виберуть не вічно воювати й помирати, а жити у "великій спільній державі".

Топ коментарі
+112
Зайвий аргумент за те, аби не існувало росії
показати весь коментар
17.01.2024 14:19 Відповісти
+72
Це добре, що таке глаголить. Чіткість поглядів, мети має бути на поверхні.
показати весь коментар
17.01.2024 14:20 Відповісти
+62
Одного дня це ********** гигне. Як і мільйони скрєпних під@рів. А Україна була, є і буде.
показати весь коментар
17.01.2024 14:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
На димона напала білка
показати весь коментар
18.01.2024 04:09 Відповісти
чтоб русскомирские напасти
которые несёт Орда
не захлестнули в одночасье
родные ваши города
любой вменяемый отныне
обязан чётко понимать,
что ради мира в Украине
кацапов нужно убивать! (с)
показати весь коментар
18.01.2024 04:33 Відповісти
ты не димон,ты гондон.
показати весь коментар
18.01.2024 07:00 Відповісти
Ну вот наконец то стало все понятно. А то *** нацисты, гуси , биолпборатори .....
показати весь коментар
18.01.2024 08:06 Відповісти
Не, ну а шо ви хотіли?
Цей "ядерний" пупсік настільки маленький, що місця під мізкі у голові - просто немає...
показати весь коментар
18.01.2024 08:20 Відповісти
Ну шо сказать, у медеда грошей не выстачае на утку, потому и трындит... Известный российский художник Сергей Елкин нарисовал забавную карикатуру, посвященную http://lime.apostrophe.ua/article/scandal/2016-09-15/v-seti-ajiotaj-vokrug-sekretnoy-dachi-medvedeva/7290 тайной даче премьер-министра РФ Дмитрия Медведева, где есть домик для утки.bСвежий рисунок Елкина опубликовали в Twitter Мид Роисси. "Д - Дискриминация", - подписали его. На нем изображена уточка, которая идет за российским премьером Медведевым и ноет: "Конечно... У собак Шувалова целый самолет, а у меня только маленький домик". P.S. "А по статистике Медведева, у него уже миллион забаненных за твиты про его дачу", - комментируют в Twitter.



показати весь коментар
18.01.2024 08:21 Відповісти
Невірна аксіома.
Вона має звучати так:
ІСНУВАННЯ МОСКОВІЇ, як імперії, СМЕРТЕЛЬНА загроза для людства!
Світ МУСИТЬ вирішити цю проблему!
показати весь коментар
18.01.2024 10:12 Відповісти
Ну тем самым медведка подтверждает необходимость победы Украины с превращением рф в 12-17 независимых государств.
показати весь коментар
18.01.2024 13:50 Відповісти
Сторінка 3 з 3