14488 відвідувачів онлайн
4 172 69

Ми готові виробляти більше боєприпасів для України, але Польща не може нести основний тягар війни, потрібна справедливість, - Сікорський

сікорський

Як інформує Цензор.НЕТ, із посиланням на Європейську правду  таку заяву зробив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський в Давосі.

Сікорський зазначив: "Ми дивимося на всі питання, пов'язані з Україною, свіжим поглядом. Ми вивчаємо, які у нас є можливості виробляти більше боєприпасів та спорядження, а також те, що у нас ще є на складах".

Голова польського МЗС заявив, що Польща говорить союзникам, що вартість стримування Росії у випадку, якщо вона завоює Україну, буде набагато більшою, ніж вартість постачання Києву зброї для ефективного захисту від її акту агресії.

Сікорський визнав, що Київ і Варшава повинні продовжувати працювати над вирішенням проблем. Він привітав угоду між його урядом та польськими перевізниками про призупинення блокади кордону з Україною.

"Польща не повинна бути країною, яка несе основний тягар витрат на солідарність з Україною від імені всього Євросоюзу... Ці витрати неминучі, ми приймаємо їх, але вони мають бути більш справедливими", - підкреслив міністр. 

Глава МЗС також підтримав план США конфіскувати до 300 мільярдів доларів заморожених російських активів, щоб допомогти відновити Україну, вказавши, що агресор повинен заплатити за завдану шкоду.

Топ коментарі
+22
Я думав що то Україна несе тягар вiйни...
показати весь коментар
17.01.2024 19:07 Відповісти
+12
основний тягар війни несуть українці, так що підключайтеся, якщо ставите питання про справедливість, бо скоро пуйло через свого покемона діЧмона проголосить Польщу штучним утворенням, якого не повинно існувати на історично хрюцких землях
показати весь коментар
17.01.2024 19:11 Відповісти
+12
А хыба Польща несе основний тягар?? Я от регулярно читаю, чим Німеччина допомогає, США до грудня 2023 дуж сильно допомогали, а Польща - ?
Ті Краби, які воють на фронті і дуже нам допомогають- хіба вони їх бескоштовно передали без компенсації?
показати весь коментар
17.01.2024 19:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Почали стрілки переводити. Певно начились у одного Нелоха.
показати весь коментар
17.01.2024 19:03 Відповісти
Ще одні собі ціни не складуть.🤦
показати весь коментар
17.01.2024 19:03 Відповісти
Справедливість повинна мати міцні кулаки, тому варто почати зі снарядів!
показати весь коментар
17.01.2024 19:07 Відповісти
Я думав що то Україна несе тягар вiйни...
показати весь коментар
17.01.2024 19:07 Відповісти
Нажаль, вы не президент....
Он так не думает
Боюсь,он вообще не думает
Моя мама в свое время лечила наркоманов
И говорила ,что долгое употребление наркотиков
Приводит к необратимым изменениям в мозге
Вы это наблюдаете с 2019 года
Не смешно,правда?
показати весь коментар
17.01.2024 19:11 Відповісти
Орбан і фіцо можуть допомогти.
показати весь коментар
17.01.2024 19:10 Відповісти
основний тягар війни несуть українці, так що підключайтеся, якщо ставите питання про справедливість, бо скоро пуйло через свого покемона діЧмона проголосить Польщу штучним утворенням, якого не повинно існувати на історично хрюцких землях
показати весь коментар
17.01.2024 19:11 Відповісти
А хыба Польща несе основний тягар?? Я от регулярно читаю, чим Німеччина допомогає, США до грудня 2023 дуж сильно допомогали, а Польща - ?
Ті Краби, які воють на фронті і дуже нам допомогають- хіба вони їх бескоштовно передали без компенсації?
показати весь коментар
17.01.2024 19:11 Відповісти
а крім крабів, поляки нам більше ніякого озброєння не передали? тож не варто так.. бо з такою риторикою можна всіх союзників втратити..
показати весь коментар
17.01.2024 23:55 Відповісти
Передали: Т-72, в тому числі модивікацію Твардий, ПЗРК, МІГ-29.
У 2022 році допомога від Польші була дуже значна, правда, значну її частину полякам компенсували американці: Абрамси за Т-72, літаки і тд.
У 2023 році допомога від Польші була дуже не значна. Там більше шкоди було з блокуванням українських кордонів, ніж допомоги.
показати весь коментар
18.01.2024 01:06 Відповісти
та й за ту, що передали за весь цей час, варто дякувати і не випоминати їм, що типу вони нам щось винні. чи тішити себе тим, що вони взамін тих совіцьких танків отримали американські абрамси і корейські К-2..
показати весь коментар
18.01.2024 01:32 Відповісти
Ми вдячні. Я про те, що Польща не несе на собі ОСНОВНИЙ тягар, тим більше у 2023 році, коли допомоги з Польщі фактично не було. А от шкоди було дуже багато.
показати весь коментар
18.01.2024 11:15 Відповісти
поляки мали на увазі основний тягар в порівнянні з європейськими країнами. а ви що, невже подумали, що поляки говорили про основний тягар взагалі? тож не варто перекручувати. і якщо поляки нам поставили спочатку 200 танків, а пізніше ще 300 чи скільки там разом з тими твардими, то звісно, вони мають право таке казати. хто нам ще поставив 500 танків з європейських країн чи навіть США? тож не варто на поляків гнати.. за це тільки дякувати треба. от якби вони поступили так, як інші наші сусіди - угорці, а зараз і словаки, то тоді так - така критика була би доречною. і головне - нас взагалі не стосуються взаємини поляків з американцями і корейцями. до того ж вони за гроші купують абрамси і корейські К-2. а нам віддали ці совіцькі танки безкоштовно, ми за них не платили.
показати весь коментар
18.01.2024 11:29 Відповісти
Словаки нам теж віддали всі свої Т-72 і МіГи і так саме поставляли свої Сюзанни, як поляки поставляли Краби. І так само як і поляки, словаки свою допомогу припинили. І так само як і поляки, словаки почали блокувати кордони.
Єдині хто зберіг об'єми допомоги у 2023 з ЄС - це німці.
показати весь коментар
18.01.2024 11:44 Відповісти
це не аргумент. від слова взагалі... порівняйте всі танки від словаків і всі танки від поляків. порівняли? то хто більше їх передав? словаки? і не варто рахувати надану допомогу по місяцях, роках.. бо з таким підходом це виглядає, що про минулу допомогу ми забули, а зараз якщо її вже нема, то ми можемо обсирати поляків, що мало дають... їбанута якась логіка... з такою їбанутою логікою у нас так і взагалі союзників не залишиться.. Сікорський зробив цю заяву в наших інтересах. зміст її зводиться до того, щоб європейські країни брали з Польщі приклад і збільшували свої поставки зброї в Україну. і там не по місяцях рахують, а рахують взагалі, тобто від початку повномасштабного вторгнення. замість того, щоб подякувати полякам зараз за цю заяву, то ми тут їх обсираємо і ще щось випоминаємо. невдячний підхід і нерозумний.
показати весь коментар
18.01.2024 11:58 Відповісти
Словаччина менша за Польщю і віддала нам всі свої танки взагалі. Поляки віддали всі свої застарілі танки.
І у 2023 поляки нам не допомогали. Тому для чого казати, що вони ніби несуть основний тягар, якщо вони рік ніякого тягаря взагалі не несли, зате блокували нам кордони, наносячи величезну шкоду?
показати весь коментар
18.01.2024 13:15 Відповісти
яка нам нах різниця, менша Словаччина за Польщу чи більша. для нас важлива кількість переданих танків. поляки передали більше за словаків? більше? крапка. і не треба тут вишукувати якісь бичі відмазки, розрахунки, порівняння... це імбецильна логіка. а якщо вишукувати, то... німці скільки танків передали в 2022-му році? а поляки скільки? скільки німці передали нам танків у 2023-му році? а поляки скільки? скільки французи передали танків? а скільки британці передали? і я тут нікого не шпиняю, шо хтось менше передав Україні. Ми маємо бути вдячні за усю передану нам зброю. і не ******* - он поляки в 23-му нам не передали нічого, значить вони гамнюки... це невдячно і по дебільному виглядає.
показати весь коментар
18.01.2024 13:59 Відповісти
Ми вдячні за всю передану нам зброю.
Я лише нагадую, що поляки у 2023 перестали нам допомогати фактично. Замість того - почали шкодити, завдаючи мільярдних збитків нашій економіці і блокуючи поставки комплектуючих для тих же дронів.
показати весь коментар
18.01.2024 14:06 Відповісти
я теж нагадаю. у 23-му році в лютому, коли сформували танкову коаліцію, то поляки за 23-й рік передали нам близько 300 своїх танків, в тому числі разом з тими модернізованими твардими. а в 2022-му, коли поляки нам самі перші передали 200 танків Т-72. ці блокування не взялися самі по собі. і взялися вони в першу чергу не з вини поляків. бо в 2022-му році взагалі не було блокувань... і не потрібно звинувачувати поляків у блокуваннях. зараз вже словаки блокують. румуни блокують. що, тут теж винні поляки? тож не варто нести ахінею..
показати весь коментар
18.01.2024 14:16 Відповісти
"і взялися вони в першу чергу не з вини поляків"

А з ЧИЄЇ??? Те, що москвіти купили якихось поляків і організували блокування України - не вина поляків??? Ти взагалі неадекватне?

"зараз вже словаки блокують. румуни блокують. що, тут теж винні поляки?"

Так, тут теж винні поляки, які показали приклад того, як вигідно продаватися за московські гроші і шантажувати блокування України, вибиваючи плюшки, які часто вщагалі ніяк не пво'язані з Україною - як оті фермери, які блокуючи кордони України вимагають....не підвищувати ціні на дизель і дотації їм збільшити!
показати весь коментар
18.01.2024 15:08 Відповісти
на відміну від тебе, я цілком адекватний. хочеш так показати гонор, то писдуй на польський кордон і не пропускай жодної фури з Польщі в Україну.. і поверни полякам 500 танків і іншу зброю, яку вони нам надали. інформація про те, що за блокуванням кордону перевізників появилась десь восени 2023 року. і дуже повно було інформації в мережі, коли українське зерно почало неконтрольовано появлятися на польському ринку ще у 2022-му році восени. потім такої інформації ставало все більше. потім пішли страйки польсбьких фермерів і тільки вже у 2023-му поляки перекрили кордон для нашого зерна... це ж є все в мережі. можна знайти. а хто постійно моніторив усі новини, то може навіть і не шукати, бо все пам'ятає....

і так, в тому, що поляки купували наше зерно винні ми теж. не менше за поляків, а навіть більше. бо. на двосторонньому міжурядовому рівні нами і поляками було погоджено тільки транзит зерна до польських портів, щоб вивозити його далі за кордон до наших покупців в Африці, Азії, інших країнах світу. домовленість була тільки про транзит, а наші бариги порушили цю домовленість і паралельно з транзитом почали завалювати ринок Польщі дешевим зерном... і ми тут не винні - це ж поляки купували його в нас. ми тут ні до чого - тупі бичі відмазки. які потім і привели до блокування.
показати весь коментар
18.01.2024 15:36 Відповісти
Та ні, ти геть неадекватний.
Бо транзит зерна жодним чином ніяк не пов'язаний з блокуванням.
У блокувальників не було у вимогах нічого, пов'язанного з українським зерном - навіть натяку!
У блокувальників в вимогах було обмежити допуск українським перевізникам в ЄС, щоб ринок перевозок був за поляками.
А у інших блокувальників - фермерів - заборонити ще якийсь українській товар до ввозу у Польщу (що є прямім порушенням правил СОТ і ЄС і взагалі недружнім актом, бо ми їм нічого не забороняємо), а інші вимоги з Україною взагалі не було пов'язані - субсидії фермерам і комперсанція дизпалива - Україна тут взагалі ні до чого була і ніяк взагалі не винна - всі 100% вини там були на поляках, які просто взяли Україну у заручники за московські гроші.
показати весь коментар
18.01.2024 16:08 Відповісти
блокування перевізників - це вже похідне. воно почалося десь в кінці літа 23-го. а зерно заблокували нам ще навесні 23-го. тож якщо ти не слідкуєш за хронологією подій в новинах, то краще не займайся тут маніпуляціями. в 22-му році в мережі було повно новин про те, що українське зерно заливає ринок Польщі. хоча згідно транзитної угоди не мало так бути.
показати весь коментар
18.01.2024 16:19 Відповісти
Ще раз - Україна не має ніяких важелів для того, щоб контролювати продаж зерна ділками на території ПОЛЬЩІ. Зерно йшло транзитом і те, якісь ушлі польські ділки його перекупали у портах у якихось ушлих українськіх ділкив - не є виною України!

І блокування транзиту зерна - це одне, а перекриття кордонів, про яке я й писав - це геть інше - і у тому перекритті кордонів не українська провина, а майже виключно польска! І саме це перекриття кордонів, яне нанесло Україні багатомільярдні збитки і перекрило ввіз комплектуючих до дронів - я й писав!
показати весь коментар
18.01.2024 16:30 Відповісти
має. товар, тобто зерно - це власність українських зернобариг. і ті бариги мають працювати виключно в рамках транзитної угоди. порушують? тоді нах з ринку. накласти штраф. все вирішується на рівні урядових делегацій. є прописана угода - її потрібно виконувати. ділок - не ділок. пох. виконуй. не виконав - санкції.. все просто. а дальші перекриття кордонів - то вже все похідне після тих срачів наших чиновгиків із польськими чиновниками... ситуація вже накалилась, а потім вже і кацапи підключились і ще більше то все розігнали.. а кацапи вміють і ******* підлити масла в вогонь, щоб ще більше нас пересрати з поляками... добре, що нас зараз з поляками об'єднує спільна ненависть до кацапів. навіть ті срачі між нами і полякамитухнуть на тлі нашої спільної ненависті до кацапні.
показати весь коментар
18.01.2024 16:50 Відповісти
І так, держава Україна ніяк жодним чином не може контролювати те, що на території Польші хтось продавав українське зерно, а не відправлял його все в Африку. Тому ставили те у провину Україні - повна маячня.
показати весь коментар
18.01.2024 16:09 Відповісти
може. і повинна. якщо зерно їде з України в порт, то воно там має розвантажуватись в порту і вантажитись на корабель. всі ці речі мають бути прописані в транзитній угоді. покупець зерна є, наприклад, Єгипет, власник зерна - Україна, тобто зернойтрейдер (український чи офшорний від якогось олігарха і т.д.), а транзитер - це компанія, яка перевозить це зерно по територї Польщі до портів. вона тільки перевізник (перевізник не має права скидати зерно направо чи наліво. це тільки може зробити вантажовласник, перевізник виконує лише функцію перевезення) всі ці речі були прописані в цих угодах так, щоб українське зерно не потрапляло на внутрішній ринок Польщі, а йшло туди, звідки його замовили, наприклад, з Єгипту. і те, що те зерно не все потрапляло в порти, а осідало десь в Польщі по дорозі до портів і викликало збурення, спочатку у польських фермері, а потім пішло-поїхало.. наші урядовці навіть могли і не знати цього всього і це по факту їх підставили ці зернові бариги. ну з іншого боку - це і є функція влади, щоб приструнити тих бариг працювати в рамках тої угоди....

ладно, то все виходить за рамки цієї новини і ці срачі можна проводити до безкінечності...
а головна суть в цій новині - це заява польського міністра Сікорського на сніданку у Давосі про те, щоб спонукати інші країни збільшити допомогу Україні, бо полякам здається, що вони надали допомоги Україні більше, ніж французи, італійці, чехи, словаки (про Німеччину тут взагалі некоректно згадувати, бо німці зараз вупше красавчики - від шоломів і амуніції у 2022-му зараз тягнуть весь цей локомотив, майже не відстаючи віл США і вже набагато випереджаючи Британію, Францію, інші країни). і за цю заяву, яку він зробив в інтересах України, деякі обмежені наші дописувачі тут на форумі, в тому числі і ви, почали срати на поляків, бо подумали, що як так - весь тягар війни несе Україна, а тут якийсь "пшек" довзволяє собі робити подібні заяви... то прочитати спочатку потрібно уважно всю новину, перш ніж щось коментувати (в даному випадку просто обісрати поляка, який за нас топив у цій своїй заяві).
показати весь коментар
18.01.2024 16:39 Відповісти
Боже, яке кончене...Не може Україна контролювати розвантаження в ПОЛЬСКИХ портах! Бо це ПОЛЬСКІ порти!
показати весь коментар
18.01.2024 18:21 Відповісти
ти якесь недалеке реально. якщо твоє зерно ******** в порту і воно не попало до покупця, який тобі за нього заплатив, то ти шо робити будеш? напевно будеш шукати своє зерно і тих, хто його вкрав.. чи плюнеш і повезеш нове зерно в порт для цього єгипетського покупця? я думаю, шо будь-який бізнесмен звернеться із заявою в правоохоронні органи, шо його зерно ********. це ж не голка в копиці сіна. все знайдеться. якщо звернутись із заявою. а якщо такої заяви нема, то тоді той власник в курсі де його зерно ділось, а значить його не вкрали, а купили в того зернотрейдера. відповідно в рамках угоди про транзит, ти не маєш права продавати його в Польщі, а лише транзитувати до Єгипту через польський порт. чи до тебе таке не доходить. ****, як тобі ще пояснити, хер тебе знає. невже ти справді таке тупе?
показати весь коментар
18.01.2024 18:56 Відповісти
Недалеке тут тільки ти. Бо ти звинувачуєш Україну у тому, що зробили пара польских і пара українських бариг. Хоча це все було на території Польщі і польскі бариги там так само брали участь.

Причому ти одне прив'язуєш до іншого, хоча жодного зв'язку між транспортуванням зерна, всі пітання з яким були вирішені ще влітку і блокування кордону польскими перевізниками з ророссійских партій - геть не пов'язане з зерном!
Тобі просто немає як перевести провину у цьому на Україну, тому ти намагаєшся виправдати одну подію - іншою.
показати весь коментар
19.01.2024 01:14 Відповісти
ні, недалеке тут саме ти. якби не було тої ***** з зерном, то 100% і не було би блокування перевізників. звісно, що та ***** з зерном була на території Польщі, бо і транзит зерна здійнювався через територію Польщі. які би там не були польські бариги - то не наші взагалі справи і проблеми. нам потрібно слідкувати за своїми баригами, в першу чергу на території Польщі в рамках транзитної угоди. бо транзитну угоду підписували не бариги, а урядові делегації, і, відповідно, спрос за порушення тразитної угоди тільки з урядових делегацій. є угода. в ній прописані умови. прописаний транзит. значить тільки транзит. значить не продавати зерно польським баригам і не порушувати умови угоди. польський барига не купить зерна, якщо наш барига йому його не продасть. а в рамках транзитної угоди наш барига не мав повноважень продавати своє зерно полякам. тільки транзит.. ти прийшов до сусіда в гості, то і ведеш себе в домі сусіда як гість, а не як господар. так і тут. поляки дозволили нам транзитувати зерно через свою територію на певних умовах. тож не варто було ці умови порушувати. і замість того, щоб розібратись в цій ситуації і штрафанути тих бариг, які порушили рамки урядової угоди, наші чиновники почали гнути пальці і бикувати, кивати на польських бариг... точно так само, як ти тут розпинаєшся типу наші - святоши, а поляки - гамно..
показати весь коментар
19.01.2024 02:03 Відповісти
" то 100% і не було би"

Та невже? Звідки тобі, йолопу, відомо, що було б і чого б не було? Як водії з пророссійської партії взагалі дотичні до того, що кілька польских бариг скупили українське зерно?
показати весь коментар
19.01.2024 02:06 Відповісти
вже. не потрібно бути великим інтелектуалом, щоб зрозуміти - не вирішення попередніх косяків завжди приведе до появи нових... не поляки перші почали ту всю *****. а наші. тому і вина на наших. хто перший почав, той і винен. підписали угоду про транзит. то транзитуйте. і не лізьте далі за рамки угоди... вилізли. ще й на польських бариг стрілки перевели... і поляків це заїло. були б на місці поляків інші, точно так само поступили би, бо національні інтереси - це пріоритет.... а кацапи вже набагато пізніше підключилися і почали підливати масла в вогонь. при зернових махінаціях не було ніяких кацапів, там ми самі обісралися..
показати весь коментар
19.01.2024 02:32 Відповісти
і не треба в цій ситуації геть усе на кацапів валити. зараз урядові делегації розберуться і приберуть ці блокування. разом з тими кацапськими водіями.. тут уряди рішають, а не кацапи. коли на урядовому рівні все врегулюється, то кацапи йдуть нах уй.
показати весь коментар
19.01.2024 02:36 Відповісти
І так, шкода у 2023 була на всіх рівнях - у тому числі і саботаж ремонтування української бронетехніки від поляків - коли вони викатити такі розцінки, що ремонт танка виходив в них в 5 раз вище, ніж у Німеччині. Пів-мільона доларів лише за попередній огляд - тобто - до ремонту!
показати весь коментар
18.01.2024 14:11 Відповісти
це була відповідь на нашу невдячність і бикування з зерном. нагадаю. в 2022-му поляки взагалі нічого не блокували.. до тих пір, поки ми не обісралися з зерном. проте замість того, щоб все вирішити, ми почали гнути пальці і скаржитись в Єврокомісію чи в СОТ. яка мала бути на то реакція поляків? підкреслюю, в 2022-му році не було ніяких блокувань. і тут ще питання на кого срати за ці блокування. на поляків? чи на себе в першу чергу?
показати весь коментар
18.01.2024 14:21 Відповісти
"до тих пір, поки ми не обісралися з зерном"
А в чому саме ми обісралися? Те, що хтось з поляків купував українське зерно - це значить, що ми обісралися??? В чому це виражалось?

"замість того, щоб все вирішити, ми почали гнути пальці і скаржитись в Єврокомісію чи в СОТ"
То поляки порушили правила ЄС і СОТ. Не ми порушили, а поляки! І ми намагалися спочатку домовитись без СОТ і ЄС - але поляки бикують.
Так само як і на кордоні - з Польші до України можна вести що завгодно - ми не обмежуємо поляків, а от поляки забороняють українцям бутерброд провести до Польщі! Заборонено перевозити будь-що, що виробляється у Польщі - будь-що молоковмісне, горіхи, зернові і тд! При тому ми дозволяємо полякам ВСЕ, а польські покидьки - у дітей відбирають снеки на кордоні, кажуть - їдьте зараз у ПОЛЬСКИЙ магазин і там купуйте все. А така як ти шльондро все на Україну гонить, перед панами прогинається.
показати весь коментар
18.01.2024 15:03 Відповісти
ми порушили спочатку угоду про тразит зерна. далі вже пішло поїхало і потягнуло за собою усі інші проблеми... які потрібно було вирішити ще в самому зародку - розібратись з тим зерном, не нагнітаючи ситуації... бо на фоні передачі великої маси зброї Україні, поляки замість вдячності з боку України отримали від України порушення угоди про транзит зерна, а потім і бикування наших зернотрейдерів, а потім вже наших чиновників і аж до виступу Вови на Генасамблеї ООН, де він по суті вилив купу лайна на Дуду. так не робиться. я не на Україну гоню, імбециле, а на наших чиновників, які довели до цього..... і тут не про прогинання мова, а про виконання домовленостей (угода про транзит зерна) без порушень.
показати весь коментар
18.01.2024 15:46 Відповісти
Як блокування кордону польскими ПЕРЕВІЗНИКАМИ пов'язано з тим, що польскі бариги домовились з українськими і продавали українське зерно у Польші??
Ти взагалі неадекватне там, у тебе в усьому винна Україна - навіть у тому, у чому провини України взагалі не було!
Хотіли наказати когось - потрібно було наказувати своїх ПОЛЬСКИХ бариг, які домовлялися і скуповували це зерно, а не державу Україна, яка цього на території Польщі ніяк не могла контролювати!
показати весь коментар
18.01.2024 18:24 Відповісти
як ти там казав вище - да, румуни, словаки взяли приклад з поляків і тоже почали блокувати кордон, а тому поляки винні у тому, що вже румуни із словаками блокують свої кордони... ти ж писав таке.. це ж не я придумав. ну так само і тут - не вирішення проблеми із транзитом зерна і подальше розпалювання тих скандалів з часом і призвело до того, що вже і польські перевізники почали блокувати кордони. ось тобі і зв'язок.... не задавався питанням чого в 2022-му не було ніяких блокувань і зерно до пори до часу нормально возили до польських портів.... поки не обісралися... а коли обісралися, то винні поляки... якби поляки були такі ******, то взагалі хер відкривали би нам кордон для перевалки зерна... наприклад, як мадяри. сказали, що ***** зброї Україні не дадуть і не дають.... а тут дали 500 танків, купу іншої зброї, відкрили кордон для біженців, для товарів, для зерна... і опа *****, винні поляки потім... бо блокують. бо не дають більше. то вже треба їх з гамном мішати, а наші бариги свтяті, не можуть в Польщі вконтролювати своє зерно.. маячня якась. і не пиши мені більше ту тупу свою дичину, бо ти вже реально заїбав..
показати весь коментар
18.01.2024 19:08 Відповісти
ось воно що? тобто весь цей час, поки Україна стікає кров'ю, ви могли виробляти ***********, але вам западло це робити самотужки?? ******* в нас партнери й сусіди (((
показати весь коментар
17.01.2024 19:16 Відповісти
Ти диви. Не може він виносити важкість. Ну добре. Вимруть українці. Ти **** будеш лоб у лоб воювати з росіянами.
показати весь коментар
17.01.2024 19:16 Відповісти
не росіяни , а рашисти . Рашисти !!!. Навчіться нарешті писати , що вони ті звіронелюди заслуговують
показати весь коментар
17.01.2024 22:01 Відповісти
«Основний тягар війни» ….
вони там дійсно берега поплутали
показати весь коментар
17.01.2024 19:19 Відповісти
Це натяк на те що Польща допомагає найбільше з усіх країн ЄС , чи що ? Так тут , згідно статистики - лідер Німеччина .
показати весь коментар
17.01.2024 19:20 Відповісти
Поляки відправляли нам свої PT-91 Twardy ще коли Бундесвер нам каски відправляв.
показати весь коментар
17.01.2024 20:11 Відповісти
Піди у ***** справедливості попроси. Він її тобі достобіса за комірець насипле. Ідіот сраний.
показати весь коментар
17.01.2024 19:22 Відповісти
Міністр закордонних справ Польщі заявив,що Польща і надалі буде допомагати Україні, але також в достатній мірі цю допомогу мають здійснювати і інші країни Європи. Але прибігає пацієнт палати №6 Зелений Змій якому щось не сподобалося і називає міністра "Ідіотом сраним"
показати весь коментар
17.01.2024 19:40 Відповісти
Троль ти що перекинувся на прапорець Нідерландів вже ?
показати весь коментар
17.01.2024 22:07 Відповісти
показати весь коментар
18.01.2024 10:15 Відповісти
Судячи по заблокованих кордонах з Україною і НЕ заблокованих кордонах з росією, ще невідомо на чиїй стороні та Польща воює...
показати весь коментар
17.01.2024 19:23 Відповісти
а на чиїй стороні воює PT-91 Twardy?!! З твого боку чи з боку України?!
показати весь коментар
17.01.2024 20:09 Відповісти
Для початку розберіться з ініціаторами блокад.
А тоді поговоримо про основний тягар.
показати весь коментар
17.01.2024 19:25 Відповісти
Хто б що не казав,а )(уйло напав на Україну,а не на Польщу!
показати весь коментар
17.01.2024 19:33 Відповісти
ВВП а тим більше ******* технологічні можливості / а особливо в военних сферах, та технологіях/ ЕС та країн НАТО та США в 100 разів більші та технолгічнішші самої кацапіїї..- чого так бздите..., чи вся ця "компанія" тільки в угоду того щоб " тормознути та відкинути " кацапію на десятиліття назад... ??? - а "ціну" -знищення України , та всього іншого когось цікавить....
показати весь коментар
17.01.2024 19:46 Відповісти
СПРАВЕДЛИВІСТЬ-Поляки не хочуть випускати стільки для України стільки ,скільки можуть,і оправдують це небажання лицемірною брехнею...
показати весь коментар
17.01.2024 19:51 Відповісти
Той "тягар" гарно оплачується. Ще ні один виробник зброї за ці два роки не збанкрутів. Про яку справедливість говорить пан? Радій що монополіст і розширюй виробництво.

Чи це на випадок, якщо партнери Україну сдадуть і до Вісли прийде гнила, викохана Меркельшей, мутація ботокса і можна буде відмазатись - " - а що - ми не одні!! інші теж озброювали Україну!". ??

Бо вже трохи дивно, як вони кивають один на одного - "нехай США спочатку дасть Абрамси тоді ми Леопарди!" і таке інше. Скоро почнеться цирк з Ф-16. Дадуть як Хаймарсів - 4 штуки. Колись. Невідомо якої модифікації. Невідомо з яким обвісом.
показати весь коментар
17.01.2024 20:06 Відповісти
Основний тягар несе наступний, ближній до раzzii. Польща, Германія..............Португалія........ США
показати весь коментар
17.01.2024 20:18 Відповісти
Якщо взяти за основу документ республіканців
https://foreignaffairs.house.gov/wp-content/uploads/2023/11/Proposed-Plan-for-Victory-in-Ukraine.pdf

то польша дійсно по відношенню до ВВП, не на останьому місці
Lithuania - 1.82% of GDP
Estonia - 1.78% of GDP
Norway - 1.71% of GDP
Denmark - 1.66% of GDP
Latvia - 1.6% of GDP
Slovakia - 1.37% of GDP
Poland - 1.27% of GDP
........
United Kingdom - 0.49% of GDP
Malta - 0.46% of GDP
Ireland - 0.39% of GDP
United States - 0.33% of GDP
показати весь коментар
17.01.2024 20:20 Відповісти
Да какое "бремя войны", за всё заплатит расея, триста тыщ миллиардов расейских активов заморожены в европейских банках, что, поляки не хотят заработать, что-ли? Кинуть им полмиллиарда, этого вполне хватит им на изготовление боеприпасов..
показати весь коментар
17.01.2024 20:20 Відповісти
Re: триста миллиардов.. )
показати весь коментар
17.01.2024 20:22 Відповісти
Це жесть. З шольцами все давно зрозуміло, чому вони допомагають нехотя - поламали українці плани Меркель засунути Європу під каблук з допомогю *****, заплативши Україною, але поляки?, хоча це мабуть вроджене. Можуть, але западло стало, якби не продешевити бояться, хочеться виторгувати якоїсь більшої вигоди. Казала, балакала, потім сіла і заплакала. З усіх сторін сусіди змагагаться між собою, хто з них більший покидьок чи зрадник, але хочуть щоб українці вважали їх браттями.
показати весь коментар
17.01.2024 20:36 Відповісти
Ну дай хоч один снаряд уже
показати весь коментар
17.01.2024 20:36 Відповісти
Не треба було казати - бо тут сидять підгнидки гниди - їм, по вказівки дерьмака, потрібно кричати - всі хрінові - один зеленский - патріот - бо всіх кликав на травневі свята та шашлики - для українців то святе - тому і обрали свого лідера.
показати весь коментар
17.01.2024 22:14 Відповісти
Всі повелись на тупий заголовок статті, я в шоці
показати весь коментар
18.01.2024 01:25 Відповісти
Украіна несе найбільший тягар війни, але інші все ж таки теж допомагають і теж по своєму несуть тягар війни. Хоча інколи і шкодять Украіні також. Але все ж таки з Польшою, Німеччиною, Францією та США краще ніж без них.

Які б поляки не були, але проти Росіі вони наш союзник, але в рамках вступу в ЄС - ми іх великий конкурент, це факт. І в єкономіці ми будемо бодадись, в справі війни проти Росіі будемо одним фронтом.
показати весь коментар
18.01.2024 13:34 Відповісти