Авіація та ракетні війська протягом 17 січня уразили 8 районів зосередження окупантів, 5 ЗРК, 2 станції РЛС, 2 засоби ППО та 2 артзасоби, - Генштаб

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється у офіційному фейсбуці Генштабу ЗСУ.
У повідомленні зазначається: "Протягом доби авіація Сил оборони завдала ударів по 7 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, 1 пункту управління та по 5 зенітно-ракетних комплексах противника.
Також силами та засобами протиповітряної оборони України знищено одну керовану авіаційну ракету Х-59.
Підрозділами ракетних військ завдано ураження по 1 району зосередження особового складу, 2 радіолокаційних станціях, 2 засобах протиповітряної оборони, 2 артилерійських засобах та 1 складу боєприпасів противника".
Армия не перестает удивлять
Так блестяще воевать при недостатке снарядов
При таких морозах
Геройские у нас ЗСУ!
БОЖЕ, БЕРЕГИ ИХ ВСЕХ!!!!!!!