Унаслідок атаки БПЛА на Одесу 17 січня постраждали 5 осіб, з них 4 перебувають у лікарні

Про це повідомили в Одеській міській раді, передає Цензор.НЕТ.
Як зазначається, наразі відомо про п’ятьох постраждалих внаслідок ворожої атаки.
"Вночі 17 січня до лікарні було доставлено двох пацієнтів, а згодом ще двоє. В одного осколкове поранення, інші троє - посттравматичний синдром. Ще одна жінка відмовилася від шпиталізації", - розповів мер Одеси Геннадій Труханов.
Всім пацієнтам надається кваліфікована медична допомога.
Як повідомлялося, росіяни вночі 17 січня атакували Одесу ударними безпілотниками. Є пошкодження житлового будинку.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан