8565 відвідувачів онлайн
3 413 19

Верховна Рада очікує нову версію урядового законопроєкту щодо мобілізації орієнтовно 6 лютого, - ЗМІ

вр,парламент,рада,верховна

Про це повідомляє Українська Правда із посиланням на депутатів у різних політсилах, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що Кабінет Міністрів хотів перевнести законопроєкт в Раду ще в день відкликання першої версії, 11 січня. Однак цьому завадили процедурні проблеми, оскільки у парламенті вже зареєстровано кілька альтернативних законопроєктів щодо мобілізації.

Відповідно, щойно новий законопроєкт уряду зайде у ВРУ, то отримає інший порядковий номер. А парламенту доведеться спершу розглянути уже зареєстровані проєкти.

16 січня юристи Міноборони передали напрацювання щодо нового законопроєкту на вивчення голів усіх фракцій.

"Ми, м'яко кажучи, розгнівані, бо не бачимо особливого покращення тексту. Незрозуміло, що реально там переписали. Ну ніяк не зберемо ми голосів під інші формулювання того самого, що було в першій версії. Треба його реально переписати", - розповів один із депутатів монобільшості.

11 січня голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що за результатами наради у парламенті за участі головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, начальника Генштабу Сергія Шаптали й міністра оборони Рустема Умєрова законопроєкт про мобілізацію повернули назад на доопрацювання.

Раніше міністр оборони Рустем Умєров заявив, що команда міністерства вже підготувала нову редакцію законопроєкту про мобілізацію із врахуванням пропозицій народних депутатів.

Топ коментарі
+10
Щоб так мародерів, сепарів і казнокрадів ловили як ухилянтів
показати весь коментар
18.01.2024 14:43 Відповісти
+9
показати весь коментар
18.01.2024 14:42 Відповісти
+3
А де же їх грьобаний ТУРБОРЕЖИМ?
Чи "у турборежимі" вони можуть тільки КРАСТИ?!
показати весь коментар
18.01.2024 14:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А куди поспішаєте ? Там на фронті прчекають !
показати весь коментар
18.01.2024 14:39 Відповісти
вам не терпиться ?
показати весь коментар
18.01.2024 14:42 Відповісти
країні не терпиться.

поки нема нормального закону, ТЦК ловлять 59-річніх пердунів, які тільки на м'ясо і годяться
показати весь коментар
18.01.2024 15:07 Відповісти
Вони i пiсля приняття закону це будуть робити, тiльки вже на законних пiдставах i без ментiв будуть зупиняти та у буси пакувати.
показати весь коментар
18.01.2024 16:56 Відповісти
Це ви до Конгресу звертаєтеся чи до ЄС?
показати весь коментар
18.01.2024 14:57 Відповісти
Спіхуни, суспільство очікує законопроект про заборону сатанистів упц мп і заборрну підороязичія які всіляко саботуються zeмразями!!!
показати весь коментар
18.01.2024 14:42 Відповісти
показати весь коментар
18.01.2024 14:42 Відповісти
нема у нього вже ніяких фанатів
пара сотень уібанів залишилось та влада всіх рівнів
а от чиновників та їх оточення, дохрена
показати весь коментар
18.01.2024 15:08 Відповісти
А де же їх грьобаний ТУРБОРЕЖИМ?
Чи "у турборежимі" вони можуть тільки КРАСТИ?!
показати весь коментар
18.01.2024 14:43 Відповісти
Щоб так мародерів, сепарів і казнокрадів ловили як ухилянтів
показати весь коментар
18.01.2024 14:43 Відповісти
Так то ж можна на себе вийти.
показати весь коментар
18.01.2024 15:24 Відповісти
Значить, закручування гайок по максимуму відкладається на кілька тижнів...
показати весь коментар
18.01.2024 14:49 Відповісти
Верховна Рада очікує нову версію урядового законопроєкту щодо мобілізації

Верховна Рада очкує!
показати весь коментар
18.01.2024 14:51 Відповісти
Частину депутатів, міністрів, їх родичів---терміново на передок. Думаю.що після цього буде турборежим" для допомозі ЗСУ,
показати весь коментар
18.01.2024 15:04 Відповісти
Строк повноважень ВР сплив. Що там каже закон?
показати весь коментар
18.01.2024 15:06 Відповісти
мы будем вынуждены вернуться к всеобщей воинской обязанности с 20 лет.....
показати весь коментар
18.01.2024 15:19 Відповісти
давай сразу к всеобщей воинской повинности
показати весь коментар
18.01.2024 15:27 Відповісти
Не дочекаються.
показати весь коментар
18.01.2024 16:49 Відповісти
Я думал на 16 января перенесут...