Верховна Рада очікує нову версію урядового законопроєкту щодо мобілізації орієнтовно 6 лютого, - ЗМІ

Про це повідомляє Українська Правда із посиланням на депутатів у різних політсилах, передає Цензор.НЕТ.
Зазначається, що Кабінет Міністрів хотів перевнести законопроєкт в Раду ще в день відкликання першої версії, 11 січня. Однак цьому завадили процедурні проблеми, оскільки у парламенті вже зареєстровано кілька альтернативних законопроєктів щодо мобілізації.
Відповідно, щойно новий законопроєкт уряду зайде у ВРУ, то отримає інший порядковий номер. А парламенту доведеться спершу розглянути уже зареєстровані проєкти.
16 січня юристи Міноборони передали напрацювання щодо нового законопроєкту на вивчення голів усіх фракцій.
"Ми, м'яко кажучи, розгнівані, бо не бачимо особливого покращення тексту. Незрозуміло, що реально там переписали. Ну ніяк не зберемо ми голосів під інші формулювання того самого, що було в першій версії. Треба його реально переписати", - розповів один із депутатів монобільшості.
11 січня голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що за результатами наради у парламенті за участі головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, начальника Генштабу Сергія Шаптали й міністра оборони Рустема Умєрова законопроєкт про мобілізацію повернули назад на доопрацювання.
Раніше міністр оборони Рустем Умєров заявив, що команда міністерства вже підготувала нову редакцію законопроєкту про мобілізацію із врахуванням пропозицій народних депутатів.
поки нема нормального закону, ТЦК ловлять 59-річніх пердунів, які тільки на м'ясо і годяться
пара сотень уібанів залишилось та влада всіх рівнів
а от чиновників та їх оточення, дохрена
Чи "у турборежимі" вони можуть тільки КРАСТИ?!
Верховна Рада очкує!