Росія ввела в експлуатацію ще один літак А-50, але він літає значно далі від лінії фронту, - британська розвідка

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки.
Новий літак А-50 експлуатується лише над сушею на території Росії в районі Краснодарського краю, далі на схід від України.
"Ця діяльність свідчить про зниження схильності до ризику щодо літаків і спробу зберегти A-50, що залишився, із втратою його загальної ефективності над Україною", - йдеться в повідомленні.
У британській розвідці зазначають, що досі відсутня офіційна заява Росії. І це, ймовірно, показує мовчазне визнання РФ успішної операції ГУР.
Нагадаємо, раніше головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний підтвердив знищення російського літака ДРЛО А-50 та повітряний пункт управління противника Іл-22.
Топ коментарі
Чтобы было о чем в АДУ вспоминать
Это уже не боевые действия, это ВЫЗОВ, это брошенная перчатка профессиональной гордости!!
Ну!? Кто станет "Королем Азовского Покера"?
Ф-16
Але, гоп... Аж раптом збили головного навідника - ворожий А-50. І не стало більше атак.
Це як у бІйці різко провести зверху вниз розщепіреними пальцями по очах супротивника. І яким би він дужим не був, це враз його зупинить.
Якщо рашисти проведуть в найближчий тиждень масовану ракетну атаку, тоді ви -праві, а якщо атак не буде з місяць-два, то я.
І наступний вже буде експлуатуватися над Красноярським краєм. Там суші ще більше!
... Щоб не промахнулася!