8 637 27

Росія ввела в експлуатацію ще один літак А-50, але він літає значно далі від лінії фронту, - британська розвідка

рф,а-50

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки.

Новий літак А-50 експлуатується лише над сушею на території Росії в районі Краснодарського краю, далі на схід від України.

"Ця діяльність свідчить про зниження схильності до ризику щодо літаків і спробу зберегти A-50, що залишився, із втратою його загальної ефективності над Україною", - йдеться в повідомленні.

У британській розвідці зазначають, що досі відсутня офіційна заява Росії. І це, ймовірно, показує мовчазне визнання РФ успішної операції ГУР.

Нагадаємо, раніше головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний підтвердив знищення російського літака ДРЛО А-50 та повітряний пункт управління противника Іл-22.

Топ коментарі
+11
Ну пусть немного полетает.....
Чтобы было о чем в АДУ вспоминать
показати весь коментар
19.01.2024 12:26 Відповісти
+10
От би було класно як би і цей знищили ,адже в рашистів таких літаків залишилось вісім з яких три на ремонті.
показати весь коментар
19.01.2024 12:33 Відповісти
+8
Уявляю як очко грає у нового екіпажу борта))) герої хєрові.... От було б добре, якби їх там дістали над болотами.
показати весь коментар
19.01.2024 13:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну пусть немного полетает.....
Чтобы было о чем в АДУ вспоминать
показати весь коментар
19.01.2024 12:26 Відповісти
От би було класно як би і цей знищили ,адже в рашистів таких літаків залишилось вісім з яких три на ремонті.
показати весь коментар
19.01.2024 12:33 Відповісти
Это как флеш-рояль, джекпот и все взятки с джокером одновременно.
Это уже не боевые действия, это ВЫЗОВ, это брошенная перчатка профессиональной гордости!!
Ну!? Кто станет "Королем Азовского Покера"?
показати весь коментар
19.01.2024 12:33 Відповісти
показати весь коментар
19.01.2024 12:36 Відповісти
О, тепер симетрично за мапою. А то наші союзники над Румунією літають а нахабні москалі аж над нашим Азовським морем кружляли!
показати весь коментар
19.01.2024 12:38 Відповісти
Якщо так, то з Краснодару теж не видно, що за Форосом в бік Одеси.
показати весь коментар
19.01.2024 15:11 Відповісти
Нехай над хабарАвскАм ілі владівАстокАм літають, ми не проти...
показати весь коментар
19.01.2024 12:40 Відповісти
Це десь 250 км, результативність набагато менша. Жаль дістати нема чим.
показати весь коментар
19.01.2024 12:46 Відповісти
Скоро буде
Ф-16
показати весь коментар
19.01.2024 13:02 Відповісти
Цікаво, той "новий" борт крім літати ще щось реально може?
показати весь коментар
19.01.2024 12:58 Відповісти
Принаймні екіпажу "нового" потрібно кілька місяців, щоби вийти на рівень зниклого попередника.
показати весь коментар
19.01.2024 13:09 Відповісти
Місяців? Аби не років.
показати весь коментар
19.01.2024 13:12 Відповісти
Ви думаєте, що цей "новий" літак стояв без екіпажу десь в коморі? Звісно в нього є навчений екіпаж.
показати весь коментар
19.01.2024 13:18 Відповісти
Не пишіть їм таке,вони думають там чмоні і тому подібне.Кацап нічого не вміє,скоро кофе в Криму...з держаком від лопати.Не будіть їх...хай пишуть і тішаться.
показати весь коментар
19.01.2024 13:26 Відповісти
Це вам хто сказав?Таким як ви,вже навіть генерали кажуть що противник сильний,мовчу за простих піхотинців.А у вас ще в голові,чмоні і тп.
показати весь коментар
19.01.2024 13:23 Відповісти
Може...не Авакс НАТО,але може.Після втрати,цей кацап буде з дальнього моніторити.Хочу нагадати,що раніше машини партнерів(Бпла) підлітали ближче до Криму...після того як кацапи його шугнули, близько не підходять.
показати весь коментар
19.01.2024 13:31 Відповісти
Очікувано було продовження ракетних атак рашистів десь через тиждень, максимум два після останнього обстрілу початку січня.
Але, гоп... Аж раптом збили головного навідника - ворожий А-50. І не стало більше атак.
Це як у бІйці різко провести зверху вниз розщепіреними пальцями по очах супротивника. І яким би він дужим не був, це враз його зупинить.
показати весь коментар
19.01.2024 13:05 Відповісти
У вас такі алігорії,вам би книжки писати,для дітей.Ви мене вибачте,ви хоть розумієте що пишите?Ви підвязуєте роботу А 50 до ракетних обстрілів кацапа?Вони без нього можуть.... Вивчіть матчасть,таке читати,просто жах...
показати весь коментар
19.01.2024 13:35 Відповісти
В теорії це так. Але на практиці все виглядає зовсім інакше: пригадайте історію із ушкодженням А-50 на аеродромі Мачулищі в Білопусі. Після його кружлянь вздовж кордону з Україною через пару днів слідувала масована ракетна атака по всій території України. А от після того, як від відлетів геть з ушкодженою антеною обстріли припинились.
Якщо рашисти проведуть в найближчий тиждень масовану ракетну атаку, тоді ви -праві, а якщо атак не буде з місяць-два, то я.
показати весь коментар
19.01.2024 14:02 Відповісти
Дай Бог щоб ви були праві.
показати весь коментар
19.01.2024 14:20 Відповісти
Думаю, основне його завдання, як і будь-якого літака ДРЛС, виявлення низколетящих (у бік моста і портів) крилатих ракет і дронів.
показати весь коментар
19.01.2024 13:37 Відповісти
Уявляю як очко грає у нового екіпажу борта))) герої хєрові.... От було б добре, якби їх там дістали над болотами.
показати весь коментар
19.01.2024 13:07 Відповісти
А с чего кацапы решили, что предыдущий кацаполёт достали на предельной дистанции?
показати весь коментар
19.01.2024 13:07 Відповісти
А потім щось прилетить, як останньому.
І наступний вже буде експлуатуватися над Красноярським краєм. Там суші ще більше!
показати весь коментар
19.01.2024 13:14 Відповісти
ему тоже кизда будет....
показати весь коментар
19.01.2024 13:28 Відповісти
Поближче до nigapcької певео тримається...
... Щоб не промахнулася!
показати весь коментар
19.01.2024 13:37 Відповісти