1 554 4

У буферній зоні Запорізької АЕС окупанти встановили протипіхотні міни, - МАГАТЕ

заес,аес,запорізька

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

Міни на периферії станції минулого разу були виявлені інспекторами МАГАТЕ у липні 2023 року - вибухівку було закладено у закритій зоні, недоступній для оперативного персоналу АЕС.

"Наявність такої вибухівки на об'єкті суперечить стандартам безпеки МАГАТЕ та посібникам з ядерної безпеки та створює додатковий психологічний тиск на персонал станції", - наголосили тоді в агентстві, додавши, що вибух цих мін не повинен вплинути на системи ядерної безпеки АЕС.

У листопаді 2023 року міни було прибрано. Нині вони з'явилися знову. Із чим це пов'язано, не повідомляється.

Коментувати
Сортувати:
Оце робота МАГАТЕ! Щось побачили......
показати весь коментар
20.01.2024 00:11 Відповісти
Вони думали, що кацапи там квіточки посадять.
показати весь коментар
20.01.2024 08:33 Відповісти
Нема прощення зеленим виродкам за здачу півдня ворогу
показати весь коментар
20.01.2024 00:44 Відповісти
А КТО ИМ ПРОДОВОЛЬСТВИЕ ЗАВОЗИТ !?
показати весь коментар
20.01.2024 04:49 Відповісти