У буферній зоні Запорізької АЕС окупанти встановили протипіхотні міни, - МАГАТЕ

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.
Міни на периферії станції минулого разу були виявлені інспекторами МАГАТЕ у липні 2023 року - вибухівку було закладено у закритій зоні, недоступній для оперативного персоналу АЕС.
"Наявність такої вибухівки на об'єкті суперечить стандартам безпеки МАГАТЕ та посібникам з ядерної безпеки та створює додатковий психологічний тиск на персонал станції", - наголосили тоді в агентстві, додавши, що вибух цих мін не повинен вплинути на системи ядерної безпеки АЕС.
У листопаді 2023 року міни було прибрано. Нині вони з'явилися знову. Із чим це пов'язано, не повідомляється.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
Luk Viktor
показати весь коментар
20.01.2024 00:11 Відповісти Мені подобається 3 Посилання Андрей Моисеенко #582126
показати весь коментар
20.01.2024 08:33 Відповісти Мені подобається 3 Посилання Oleg Zaporogec
показати весь коментар
20.01.2024 00:44 Відповісти Мені подобається 5 Посилання ПРАВДИВЫЙ
показати весь коментар
20.01.2024 04:49 Відповісти Мені подобається 0 Посилання