Україна стабільно проходить опалювальний сезон, дефіциту в енергосистемі немає, - глава Міненерго Галущенко

Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі загальнонаціонального телемарафону "Єдині новини", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Ми повністю тримаємо систему. Маємо всі ресурси для цього – як газу, вугілля і запасів ядерного палива, так і щодо підготовки генерації й об’єктів передачі. Тому ми стабільно проходимо ОЗП", - зазначив він.
Міністр наголосив, що дефіциту потужності в енергосистемі немає, а на випадок надзвичайних ситуацій існує можливість для імпорту електроенергії з-за кордону, зокрема для забезпечення потреб промисловості.
Водночас Галущенко пояснив, що покриття потреб споживання внутрішніми резервами не є дефіцитом.
"Дефіцит – це коли внутрішніх потужностей недостатньо для виробництва електроенергії, яка споживається у конкретну годину. Відповідно, якщо ми говоримо, що нам потрібно задіяти більше гідрогенерації, то називати ситуацію дефіцитом - абсолютно некоректно, тому що гідрогенерація – це внутрішня генерація, яка виробляє електроенергію всередині країни", - розповів він.
Урядовець підкреслив, що забезпечити стабільну роботу системи допомагає, зокрема, ремонтна кампанія минулого року, яка стала наймасштабнішою за всю історію України.
"Завдяки цьому ми додали 2,2 ГВт в систему – це те, що було пошкоджено. І результат цієї кампанії - якраз те, що жодних відключень не відбувається", - резюмував посадовець.
Обожнюю ці канцелярські перлини!
У наявності маємо відсутність наявності...
українським містам булаб ...зда
не приписуй проходження цієї зими по волі природи, собі
***** - руліт .
(школа весняних шашликів)