11676 відвідувачів онлайн
5 746 41

Оборонні споруди будуються цілодобово. "У разі чого" є позиції, які стримуватимуть росіян, - Сухопутні війська

оборона,київ

Наразі захисники України цілодобово будують лінії оборони на фронті. Йдеться про цілий комплекс оборонних споруд.

Про це повідомив представник Сухопутних військ Володимир Фітьо в ефірі національного телемарафону, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу.

За його словами, йдеться про загороджувальні протитанкові рови, інженерні споруди та лінії оборони.

"Цілий комплекс споруд, які будують цілодобово на всіх ключових точках, які визначило командування. Робота не зупиняється, вона ведеться і на північних кордонах", - сказав Фітьо.

Він зазначив, що у Сил оборони є позиції, які стримуватимуть ворога "у разі чого".

Топ коментарі
+10
Там, де було зроблене із 2014 по 2019 рашисти до сих пір просуваються, як черепахи.
Там, де робив Зєля із Єрмком та Верещучкою, просунулись на сотні кілометрів відразу після вторгнення.
показати весь коментар
29.01.2024 13:02
+9
2,5 роки назад би це робити! Але ж "як тоді будувати дороги?" (с) янетряпка херпідушевич боневтік
показати весь коментар
29.01.2024 12:42
+9
тоді не було часу бо займались розміновуванням Чонгару
показати весь коментар
29.01.2024 12:47
Коментувати
Сортувати:
2,5 роки назад би це робити! Але ж "як тоді будувати дороги?" (с) янетряпка херпідушевич боневтік
показати весь коментар
29.01.2024 12:42 Відповісти
тоді не було часу бо займались розміновуванням Чонгару
показати весь коментар
29.01.2024 12:47 Відповісти
зеленський з єрмаком навіть мусили приймати свій закон, який допомагав їм розміновувати ударними темпами.

Верещучка розказує про цей закон.

https://twitter.com/tarakan9888/status/1739703912364408966
показати весь коментар
29.01.2024 13:07 Відповісти
10 не бажаєте на півдні, наприклад...
показати весь коментар
29.01.2024 12:47 Відповісти
Там, де було зроблене із 2014 по 2019 рашисти до сих пір просуваються, як черепахи.
Там, де робив Зєля із Єрмком та Верещучкою, просунулись на сотні кілометрів відразу після вторгнення.
показати весь коментар
29.01.2024 13:02 Відповісти
На Донбасі.
показати весь коментар
29.01.2024 14:29 Відповісти
На Київщині подякуй своєму преЗЕденту, який стелив асфальт в Чорнобильській зоні для рашистських танків.
показати весь коментар
29.01.2024 14:32 Відповісти
Де це чарівне місце "Там, де було зроблене"?
показати весь коментар
29.01.2024 15:42 Відповісти
Ну порівняй темпи просування рашистів на Донбасі після лютого 2022 і з Криму.
показати весь коментар
29.01.2024 15:50 Відповісти
А там где кроль с авакяном строили? Нормально? Всё в ажуре? На украинской земле стоит?
показати весь коментар
29.01.2024 16:15 Відповісти
Назви хоч одну ділянку оборонних споруд, побудованих при Боневтіку, об яку спіткнулись, затримались рашисти в лютому 2022.
показати весь коментар
29.01.2024 16:20 Відповісти
Ты совсем что ли дебил?
Я про забугорщину.
Любые фазаны с ограждением, за ваши, лоховские.
показати весь коментар
29.01.2024 21:58 Відповісти
А з 2014 року на півдні України встановлено біля 40 000 мін, замінована акваторія Чорного та Азовського морів, заміновано 5 мостів в тому числі Чонгарський (5 різних дублюючих систем підриву) . Трималася необхідна кількість військ і артилерії, зокрема РСЗО.
А з 2019 року пішли розмінування, зняття артилерії і т. п.
З президентського сайту:


https://www.president.gov.ua/

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Офіційне інтернет-представництво

Президент ознайомився з роботою підрозділів морської охорони Прикордонної служби та ДСНС в Азовському морі

15 червня 2019 року - 18:31

https://www.president.gov.ua/storage/j-image-storage/13/42/01/993007a3af171f0cd7013c64652bef20_1560617896_extra_large.jpeg https://www.president.gov.ua/storage/j-image-storage/13/42/01/993007a3af171f0cd7013c64652bef20_1560617896_extra_large.jpeg

Під час робочої поїздки до Маріуполя Президент України Володимир Зеленський ознайомився, як відбувається підводне розмінування в акваторії Азовського моря.
показати весь коментар
29.01.2024 13:02 Відповісти


https://www.pravda.com.ua/authors/5e99b741c8c3a/ АНДРІЙ ЄРМАК
керівник Офісу президента України

Шлях до миру. Рік зусиль команди президента Зеленського

ЧЕТВЕР, 10 ГРУДНЯ 2020, 14:00

Наша делегація доклала максимум зусиль, аби погодити у серпні 20 ділянок для розмінування. Потрібно швидко виконувати цей план.

Було домовлено узгодити 3 нових ділянки для розведення сил до кінця березня 2020 року. Нам вдалося принципово погодити 4 нових ділянки на початку вересня. Маємо рухатись далі.
показати весь коментар
29.01.2024 13:07 Відповісти
якби кляті зебіли не здуріли в 2019, то війни би не було
а так визнай, що в тому є і твоя частина провини
вам так кортіло знищити державу
справились, падлюки
показати весь коментар
29.01.2024 13:00 Відповісти
Тоді було інше: "хотьпаржом", "хуженєбудє" і, взагалі, "какаяразніца"...
А от 2,5 роки тому почав "Запад нагнітать", "CNN хуже скабєєвої" стало і так до "готуємось до шашликів на травневі свята".
Тобто я кажу про той період (саме 2,5 роки), коли попередження по неофіційним каналам (хтось каже, що з березня 2021-го) були повністю проігноровані, і Захід був змушений винести це в ЗМІ. Реакція, як пам'ятаємо, була така сама. Навіть після приїзду Директора ЦРУ у січні 2022-го...
показати весь коментар
29.01.2024 13:12 Відповісти
Время назад не открутишь. Сейчас надо сконцентрироваться на укреплениях. Потому что это не только оборона, но и укрепленные плацдармы для контрнаступления. Одно дело прятать технику и пехоту в корчах, и совсем другое на подготовленных местах с прикрытием пво, рэр, рэб и тд. с подтянутой логистикой
показати весь коментар
29.01.2024 12:51 Відповісти
На жаль, це правда: час назад не повернеш. І те, що ці споруди таки будуються, вселяє надію, що це збереже життя не одному нашому воїну.
А скільки б життів було збережено, якби це будівництво почалося б 2,5 роки тому!
Ні мої думки, ні слова не повернуть того, що вже сталося, але про це треба пам'ятати! Хоча б для того, щоб не повторювати цих помилок у майбутньому. Ну і для того, щоб притягнути винних до відповідальності.
показати весь коментар
29.01.2024 13:17 Відповісти
Никакая глухая оборона рашистов не остановит. Как показал Мариуполь, Соледар, Бахмут, Марьинка и Авдеевка рашисты мясными штурмами, артиллерией и авиацией смешают с землей любую оборону. Единственное что рашистам мешает ето наши контратаки в разных частях фронта не давая рашистам сосредоточиться. Именно поетому ***** и требует перемирие чтобы остановить ЗСУ а тем временем накопить боеприпасов и создать ударный кулак в одном месте
показати весь коментар
29.01.2024 12:51 Відповісти
чем контраткувати збираєтеся - піхотою Якою не має ? без артилерії , до якої немає снарядів ? за підтримки авіації якої немає ? -на мініні поля голою сракою ?

Розвелося тут зелеботонаступатєлєй тут
показати весь коментар
29.01.2024 12:57 Відповісти
****** в піхоту щоб контрнаступати. Але я пам'ятаю як ти верещав в темах про мобілізацію, юродлівий.
показати весь коментар
29.01.2024 15:17 Відповісти
А "у разі чого" підуть хлопці наубой?
показати весь коментар
29.01.2024 12:52 Відповісти
Марина Безрукова с 2017 года работала в Укрэнерго, которое одним из первых перевело все закупки на платформу ProZorro.

ПІДСРАЧНИКИ від ПРІЦКЕР ?Призначена людина часів реформ ПОРОШЕНКА! Чекаємо повернення до влади Зеркаль !ГЕТЬ МАРОДЕРІВ ЄРМАКА!

Новопризначена керівниця АГЕНЦІЇ оборонних закупівель - А ДЕ бувший керівник ДЕНИС ШАРАПОВ МАРОДЕР ЄРМАКА? На адвокатських курсах чи в Москву до Цемаха готується ?
У списках прізвищ останніх розслідувань СБУ ШАРАПОВА немає.
У пошуковику ГУГЛ остання згадка про ШАРАПОВА ,ГОЛОВНОГО ЄРМАКІВСЬКОГО МАРОДЕРА В МО , курував Агенцію оборонних закупівель до 18 вересня 2023 року , ще два тижні після приходу міністром Умерова.
показати весь коментар
29.01.2024 12:53 Відповісти
СБУ зазначає., що усі розслідування розграбувань в МО ініціював Умеров- так куди він подів ШАРАПОВА , скандально відомого корупційного торгівця зброєю ще з часів Януковича? Потім спільний бізнес з Єрмаками ( татком Мародера Андрюші Єрмака кремлівським ГУРівцем та його дружбаном таким же офіцером ГУР з Рашки Емануїхловим , та самим Андрієм Єрмаком )
показати весь коментар
29.01.2024 12:59 Відповісти
показати весь коментар
29.01.2024 12:59 Відповісти
Розпродала МАРОДЕРНЯ новітню будівельну техніку та на офшори грошенята кинули разом з намародереним під час двох років війни?
показати весь коментар
29.01.2024 13:02 Відповісти
Може і не розпродали, але зажали її дати для потреб оборони.
показати весь коментар
29.01.2024 13:17 Відповісти
Це нетой касьянов ,що закликав голосувати за *********** Боневтіка Першого ?
показати весь коментар
29.01.2024 14:33 Відповісти
показати весь коментар
29.01.2024 13:24 Відповісти
Там же Сенины споруды где то были? или уже не вернешь:ВСЕ УКРАДЕНО ДО НАС?..Начинаем по-новому!...Вопросов:Куча! а Пункти незламаности-кто то проверял на ударопрочность? или так: бабки на кармане,братская могила-готова. и пр....СУКИ!:Хоть во время войны перестаньте жерти!
показати весь коментар
29.01.2024 13:33 Відповісти
И еще;Бомбосховища,в Україні-по=будовані в 50-х!Від бомбових і мінометних ударів,згідно з тенденціюю 1940-х!При ракетних ударах(700-1200 кг ):ЦЕ БРАТЬСКА МОГИЛА!(Всі лічильники-знають і заганяють населення,але не будують нового,будують шляхи,які-***********...Сумно!
показати весь коментар
29.01.2024 13:38 Відповісти
Це гарне суперництво буде з великим крадівництвом.
показати весь коментар
29.01.2024 13:40 Відповісти
Ви як хочте, а я цьому повідомленню не вірю. Хто цю передачку зафігасив? Єдиний шмарафон? І хто там відрапортував? Супохутні війська сирського? От коли збудують 500 км в 4 ряди з килимним мінуванням, як в суровікіна - тоді повірю.
А поки що вангую, що вся та музейна техніка, яку побачив Касьянов, зламається за тиждень, і все на тому закінчиться. Головне, щоби телевізійники встигли відзняти бравурні відосики, а далі - хоч трава не росте.
показати весь коментар
29.01.2024 14:05 Відповісти
Брехня, немає ніяких укріплень. Є імітація окопів
показати весь коментар
29.01.2024 20:06 Відповісти
цензор нет)))))))))))))))))
непрогандоны))))))))))))
без ценза, всё, ваще всё.))
показати весь коментар
29.01.2024 22:06 Відповісти