9680 відвідувачів онлайн

Окупанти розстріляли двох полонених українських воїнів: "Полонених не брати! Усіх розстріляти! Нехай не кучкуються". ВIДЕО

Один з прокремлівських військових блогерів опублікував кадри з російського дрона. На них видно, як ворожий командир, побачивши українських полонених на відео, знятому з безпілотника, заявляє: "Полонених не брати! Усіх розстріляти! Нехай не кучкуються". Після цього російські військові спочатку вбили одного полоненого, згодом – іншого. Відомо, що трагедія трапилась біля Алебастрового ставка на схід від села Кліщіївки Бахмутського району Донецької області.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис воєнного злочину окупантів опублікований у соцмережах.

Російський командир під час вбивства українських військових цинічно додав: "Завалили одного, молодці. Розстрілюйте всіх, другого поранено, розстрілюйте його. У полон не брати".

Донецька обласна прокуратура почала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.

Це відео розстрілу українських захисників - не єдиний зафіксований такий злочин. Росіяни не вперше порушують Женевські конвенції.

Топ коментарі
+57
А зеленожопые обезьяны тратят на содержание одной пленной русской свиньи 10000грн в месяц!
показати весь коментар
10.02.2024 17:49
+55
Нажаль так діяти як ми зараз, то діло безперспективне. Треба переносити війну до них, а саме працювати точково, працювати з командирами літаків, кораблів і тд. По простому кажучи залякувати та шантажувати їх сім`ями. Вислати фотку на телефон якомусь майору-підполу як його лічинка дорогу до школи переповзає і все у такому дусі. Він вже у польоті не буде такий бравий. Так, це схоже на терроризм, ну і похер. В нас на карту більше поставлено. Герой України Буданов, треба щось робити, то твоя парафія.
показати весь коментар
10.02.2024 17:54
+48
Ми не воюємо, щоб не бути москалями. Ми воюємо, щоб ми всі не здохли. І якщо треба зачистити росіян, щоб вижили ми. То я обираю нас. Мені начхати на лицарську поведінку, за видумані конвенції (які НІХТО НІКОЛИ НЕ ВИКОНУВАВ ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ) і іншу маячню. Треба стерти російське місто, щоб наше вижило - нема питань. Яку кнопку тиснути? Я натисну.
показати весь коментар
10.02.2024 18:01
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Мабуть, на Троєщині? І де ж я Вас дятлом називав? Чи Ви писали Конституцію? В такому разі можу сказати - погано писали, з закладками для маааскви.
І читайте, будь ласка, до кінця. Якщо президент-наркоман та все зелене ОЗУ (включно з ВО) буде знищено народом, який має на це право, в законі о воєнному стані не буде ніякого сенсу. Його навіть не можна буде продовжити за відсутністю депутатів та президента.
показати весь коментар
11.02.2024 16:57 Відповісти
"Мабуть, на Троєщині?"
Внов не вгадали. І не на Борщагівці.

Щодо дятлів - то ви так називаєте людей, то чому ж ви вважаєте невихованністю, коли так само називають вас?

"в законі о воєнному стані не буде ніякого сенсу."
Точно - у нас же воєнний стан через "зелене ОЗУ", а не через збройний напад твоєї фашиської московії. Спалився ти, ботяра.
показати весь коментар
11.02.2024 17:06 Відповісти
Ну, в сім'ї не без дятла, як кажуть у нас на Борщагівці. (це жарт, не ображайтесь, нічого персонального, руки сами надрукували)
Я називаю "дятлами" (тому що це швидше друкувати, ніж "агент кгб-фсб" або "корисний ідіот") людей, завдяки которим у нас проблеми, Хьюстон.
Не вірите? Почитайте хоча б Конституцію. Підкажу: хоча б розділи про унітарність та про Автономну Республіку Крим. Це "нєуд" по конституційному праву (або медаль від фсб). Це причина того, що захід не знав, як реагувати на цю дічь в 2014. Треба вибачитись перед тим, хто протягнув ще кгб-шну закладку в Конституцію?
А як ви назвете тих, хто ратифікував харківські угоди, наприклад? Ви хочете, щоб я вибачився перед ними, за те, що назвав їх "дятлами"? А чому Ви захищаєте явних зрадників? [censored] ці питання.
І не виривайте мій контекст із моїх рук, я до нього звик. Читаємо повністю:
Якщо президент-наркоман та все зелене ОЗУ (включно з ВО) буде знищено народом, який має на це право, в законі о воєнному стані не буде ніякого сенсу*. Його навіть не можна буде продовжити за відсутністю депутатів та президента.
Ви не хочете продовжувати воєнний стан, я правильно зрозумів?
* не буде сенсу у питанні заборони виборів. Я думав, Ви достатньо розумна людина, щоб це зрозуміти. Чи я помилявся?
Ну а перехід на особистості для вас (загально) - це так типово, коли немає агрументів, що навіть не смішно вже.
показати весь коментар
11.02.2024 18:16 Відповісти
думаю, того командира треба мочконуть у відпустці. Або по дємбєлю, навіть якщо він буде без ніг.
показати весь коментар
10.02.2024 18:08 Відповісти
Підкри рашистьскі!!!
показати весь коментар
10.02.2024 18:16 Відповісти
Эту запись должен знать каждый Украинский солдат, как отче наш . Ни одного ****** не брать в плен, который на нашей земле с автоматом.
показати весь коментар
10.02.2024 18:21 Відповісти
Лечиться очень просто. Полностью утилизуются все буряки до одного, шоп уся бурякия выла на всю пида рассию, шоп для буряков был адын тыкит - до чирваков. 🤣🤣🤣
показати весь коментар
10.02.2024 18:26 Відповісти
Хорошо вам в Германии, спокойно и безопасно.
показати весь коментар
10.02.2024 18:40 Відповісти
Кацапів в полон не брати! В нас і так їх дохолєри. Як виняток ''крупні рибини''.
показати весь коментар
10.02.2024 18:35 Відповісти
Дуже хотілося б щоб оце уйобіще було вже УПАКОВАНЕ і відправлене його орчиці і виводку у вигляді фаршу!!!!
показати весь коментар
10.02.2024 18:40 Відповісти
Помста буде довга за це.
показати весь коментар
10.02.2024 18:45 Відповісти
ніхера.. жванєцька конфєрєнція нє позволяє
показати весь коментар
10.02.2024 19:11 Відповісти
А в цей же час наші миролюбці
https://www.youtube.com/watch?v=5XKoSfyDZQg
показати весь коментар
10.02.2024 18:47 Відповісти
А де те украинские гниды (шо по словам С. Петлюры страшнее русских вшей) которые кудахтали за сруцких миролюбивых братьях? Это именно они и их политика привели к подобному. Засруцкие людоеды известны веками. Вся их история об этом.
показати весь коментар
10.02.2024 18:50 Відповісти
які ще жванєцькі канфєрєнції??? нищити ворога всіма засобами - воно сюди приперло в порушення всіх законів та правил
показати весь коментар
10.02.2024 18:56 Відповісти
Как такое возможно? Это ******, военачальников-командиров которые такое допустили к стенке ставить надо....
показати весь коментар
10.02.2024 19:07 Відповісти
Надіюсь Донецька обласна прокуратура перейшла лінію фронту і почала ловити цих нелюдів . Чи знову пук у воду засудять заочно ?
показати весь коментар
10.02.2024 19:14 Відповісти
Скільки тут зеленого єлєхторату - мізків немає думати не хочуть - отакі і обирали Зеленого ЛідОра .

Народ хоче простих рішень . " РОзстрілять полонених , вбивати жінок і дітей - так само як і вони "

А до чого приведуть ці прості емоційні рішень - ЛОХторат не розуміє.

А приве де це до використання - цих речей в московитьскій -ФСбешній пропаганді : про "фашистов-укробендер " які вбивають мирняк .

І тоді Через це Захід може припинит постачати зброю - що не підтримувати цей "геноцид" .

Скільки Україна протримається без підтримки Заходу ? Питання риторичне .

Отак - бажання ЛОХторату до простих емоцйних рішень - приводить до знищення країни.

Час дорослішати і перестати бути Зеленським
показати весь коментар
10.02.2024 19:15 Відповісти
я вже не кажу про використанням Пуйлом ядерної зброї - для знищення "укробендер -фашистів ,які унічтожают мірноє насєлініє Рабсєї"
показати весь коментар
10.02.2024 19:22 Відповісти
Над нашою кровью і смертю,зеленоопі насміхаються,ставлять кацапа главкомом-гумор кровавого95к,коли воно щезне?Якщо хоч один кацап залишиться на планеті,все так і буде.Смерть рашепараше.
показати весь коментар
10.02.2024 19:21 Відповісти
Суки! Мені здається, що треба скликати ООН і показувати, показувати всім і на кожному кроці. Ми не такі, ми можемо бути корупціонерами, ще там ким - але ми не маніяки і не вбивці, як можна не давати їсти людині, як можна знущатися з беззбройних.. росіяни - середньовічні неосвічені маньяки, щось не так у них в генах і треба то показувати всим на кожному кроці
показати весь коментар
10.02.2024 19:27 Відповісти
ги-ги.. оон.. ха-ха-ха
показати весь коментар
10.02.2024 19:40 Відповісти
тільки москалю Європа в носі ( в заду) крутить. Польща живе у Європі, але не дуже потурає збоченцям. І ми б могли б так. але какая разніца вже не один раз віддаляла нас від щасливого і мирного життя.
показати весь коментар
10.02.2024 19:40 Відповісти
І як саме розстріл полонених це повинен виправити?
показати весь коментар
10.02.2024 21:42 Відповісти
само відео до кінця не зрозуміле - наші ховаються, а їх убивають всього лише четверо. У них патрони закінчилися? тоді як достатньо стрілити з окопу того, що напівзігнутих наближається до тебе. хіба що всі ранені. чи не постановочне відео випадком? кацапи часто вдаються до подібних провокацій, а корисні дурники та кремлівські боти вкидають коменти, потрібні їхній пропаганді.
показати весь коментар
10.02.2024 19:36 Відповісти
З кацапо-сволотою треба поступати по-їхньому - головне, щоб не постраждали невинні люди!
показати весь коментар
10.02.2024 19:39 Відповісти
Убит навороченный москальский снайпер Тол из Саратова.Он сделал много гадостей,но его настигла Кара украинцев.
показати весь коментар
10.02.2024 19:40 Відповісти
Тошиков правильная фамилия.
показати весь коментар
10.02.2024 19:42 Відповісти
--- Іще у часи завершення середньовіччя матері європейських країн лякали своїх діточок ( НЕ бабайкою ).а --звіротою нелюдів--завойовників із московії... Збереглися і до нині фрески із літописів 16--17 стор. у прибалтів ( Періоду 30-річ. війни за Лівонію...) На останніх зображені витівки звірств мокшо--московитів : на підвішених до гіллячя дерев зовсім голих мучениць-збиткуються пращури--кацапидлів--засипають оголені дівочі тіла- стрілами ...Та мало хто обізнаний : Хто ж відбив у кацапидлів подібні збочення!? Це нещодавня війна в Афгані . ( де рашистський скотячий терор -- напоровся на- азійсько-мусульманського адекват .а саме : привселюдна кострація носіїв РУССКОГО МИРА !!! ( Чи НЕ тому так хутенько СРСР змотався звідтитільки кофта здулась... А свободолюбивий гірський народ АФГАНЦІВ таки зхберіг за собою право пишатися . як .дійсно. ніким НЕЗДОЛАННИЙ народ ... ( Там НЕ ******* і НЕ обожнюють своїх ВОРІЖЕНЬОК. як ми оспівуємо у нашому славні !?!?!? А тим більше: як у нас- НЕ відгодовували. бранців як свиноту на убій ...
показати весь коментар
10.02.2024 20:20 Відповісти
на війні нема правил. перевага у того хто знищить ворога а не візьме у полон
показати весь коментар
10.02.2024 21:41 Відповісти
Нужно искать их в ерефии и убивать их там, пусть даже руками других свошников/зеков, высылать им бабло за это криптой или ещё как, помогать с эвакуацией если не преступники. Объявлять награду за каждого индивида и выплачивать ее кому бо то ни было, хоть Путину лично если доказательства убийства пришлет.
Думаю за 5 тыс уе трубой по черепу дадут любому пилоту там.
показати весь коментар
10.02.2024 22:55 Відповісти
$50k кріптой мексиканськой банді - і лічинку лаврова (наприклад), завтра [censored] в Нью-Йорку. Набагато більш ефективно. Чи у нас ГУР тільки для піару?
показати весь коментар
11.02.2024 01:18 Відповісти
Что касается пленных, то если сами навстречу идут, сами сдаются и тд, то брать надо. А вот рисковать здоровьем и жизнью в процессе взятия пленных, или их транспорта, уговаривать, не надо, разве что если гранаты кончились. Спасение утопающих, дело рук утопающих.
показати весь коментар
10.02.2024 23:04 Відповісти
А РОССИЯН МОЖНО И УЛЬТРОЗВУКОМ УБИВАТЬ !!!
показати весь коментар
11.02.2024 02:25 Відповісти
кацапи,щоб ви всі виздихали! щоб ваші баби здохли в муках не людських!
зеленський,може ти підар вже підеш зі своїм кварталом на війну!
показати весь коментар
11.02.2024 06:41 Відповісти
це ти з окопа перднуло?
показати весь коментар
11.02.2024 09:22 Відповісти
Украйнцы,почему Курбанова, Даша Счаслива, Влащенко и многие другие вечно берут интервью у хороших русских?Все эти русские проекты кремля и ФСБ. Вам навязывают мысль ,что в будущем никуда неденетесь и будете опять дружить с ними , как все забыли после голодомору ,высилках и всего другого, что творили с вами русские .Неверте им.Защищайте не только тело но и мозг от этой нечисти!
показати весь коментар
11.02.2024 11:17 Відповісти
Тут вообще не вопрос почему. Потому, что им кого-то нужно выпускать в эфир. И так один Свитан везде. Украинцев умных, которые согласны давать длинные интервью, столько в тылу нет, чтобы заполнить время.
показати весь коментар
11.02.2024 11:55 Відповісти
Я вважаю, у нас їхніх орків достатньо для обміну. Два табори вже кормимо, одягаємо, та св. Миколайчик до них приходить. Поки кацапи їх не обміняють усіх, інших брати не треба.
показати весь коментар
11.02.2024 11:52 Відповісти
Фейгин, Жирнов,професор Соловей -это что? Наш мозг направлено дурят .На это тратятся ваши денги. Курбанова очень мило пообщалась с проектом кремля и побежала в студию Ппямого вести эфир .Разве вроде патриотичнный канал может так делать? Надо хоть немножко думать.
показати весь коментар
11.02.2024 12:40 Відповісти
Всі, хто закликає брати приклад з кацапів, або провокатори, або дурні.
Є приклад Ізраїлю, всі розумні здатні зробити висновки. Яку хвилю антисемитизму у всьому світі викликала невибіркова зачистка Гази. А ізраїльське лоббі у всьому світі на порядок сильніше за українське. І ніяк завадити цій хвилі не змогло.
показати весь коментар
11.02.2024 13:11 Відповісти
абідна стало за лішнєxромосомниx саатєчєствєнніков?
показати весь коментар
11.02.2024 15:18 Відповісти
Твої лішнехромосомні саатєчєствєнники дуже зацікавлені, щоб Захід припинив допомогу Україні. Різні корисні ідіоти такери карлсони тільки і чекають, щоб роздути про "кривавих неонацистів, які розпинають рускоязичних мальчиків в трусиках"
показати весь коментар
11.02.2024 16:03 Відповісти
Хоть бы бахнули российского военного пленного после такого на видео ,не одно видео как они расстреливают,есть как режут яйца и голову,российских военных нужно уничтожать тыба блин сидят 2 года оккупируют,расстреливают пленных,а могилы в изюме ,Мариуполе и бучи,до чего же издеваются над украинским народом
показати весь коментар
11.02.2024 13:28 Відповісти
На границе с Украиной поляки ломают грузовики и рассыпают зерно: момент попал на видео
https://24tv.ua/ru/blokirovanie-granicy-polshi-i-ukrainy-poljaki-rassypajut-zerno-video-24-kanal_n2492429
показати весь коментар
11.02.2024 20:07 Відповісти
Тверезий аналіз останніх подій:

https://youtu.be/rD-PkpX8xoY?si=mye4ggfcP7UCxtV1
показати весь коментар
12.02.2024 08:41 Відповісти
Емоційно я розумію тих дописувачів що у своїх коментарях пропонують робити те саме із рашистськими полоненими, а розумом не підтримую, бо так само можна й у побуті робити і виправдовувати власні злочини чужими. Але тоді чим ми самі будемо кращими за наших ворогів, злочинців, хабарників і т.д.?!
показати весь коментар
12.02.2024 10:05 Відповісти
Сторінка 3 з 3