3262 відвідувача онлайн
7 649 18

Rheinmetall планує вийти на показник у 700 000 артилерійських боєприпасів до 2025 року

боєприпаси,снаряди

Німецький оборонний концерн Rheinmetall нарощує виробництво артилерійських боєприпасів і хоче виготовити близько 700 000 одиниць до 2025 року.

Про це заявив глава Rheinmetall Армін Паппергер, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Handelsblatt.

За його словами, Rheinmetall масштабно розширює свої виробничі потужності з виготовлення артилерійських снарядів.

"Ми перебуваємо в процесі подвоєння або навіть потроєння наших потужностей з виробництва пороху в окремих місцях, наприклад, тих, які необхідні для метальних зарядів для артилерійських снарядів", - зазначив глава компанії.

До наступного року Rheinmetall зможе виробляти достатньо продукції для поставок до Європи.

Як наголосив Паппергер, до 2025 року концерн хоче виробляти до 700 тисяч артилерійських снарядів на рік.

Окрім заводів в Іспанії та Угорщині, ядром розширення стане завод Rheinmetall в Унтерлюссе в Нижній Саксонії.

Допомога Україні 

Паппергер планував запустити розширення виробництва в понеділок разом з канцлером Олафом Шольцом. Канцлер раніше лобіював нову допомогу Україні в США.

Підтримка України там перебуває під загрозою ослаблення через внутрішньополітичні конфлікти між демократами та республіканцями. На думку Паппергера, це може стати серйозною проблемою для безпеки Європи.

"Нам і Україні потрібні американці, у яких є великі резерви", - додав глава Rheinmetall.

Топ коментарі
+1
скільки з них дадут/продадуть Україні?
показати весь коментар
12.02.2024 16:30
+1
В 2025-му вони вже будуть не потрібні...
показати весь коментар
12.02.2024 17:04
Коментувати
Сортувати:
скільки з них дадут/продадуть Україні?
показати весь коментар
12.02.2024 16:30 Відповісти
Немцы зашевелились!
показати весь коментар
12.02.2024 16:49 Відповісти
просто немає слів... а шо нам робити зараз і як встояти до 2025 року коли гіпотетично з`являться ці снаряди?! до 2025 року, враховуючи зусилля нашої зеленої влади, може вже не ************ ці снаряди, бо воювати в Україні буде нікому...
показати весь коментар
12.02.2024 16:49 Відповісти
В одну руку шматок асфальту, в іншу томос і вперед на амбразуру!
показати весь коментар
12.02.2024 18:01 Відповісти
підбери свої зелені шмарклі і на фронт - країну захищати, бо твої "слуги народу" нездатні
показати весь коментар
13.02.2024 11:59 Відповісти
Переважна більшість дегенератів котрі скиглять про зебілів бояться признатися але самі ходили і голосували за це гівно,тепер роблять вигляд що завжди їх ненавиділи таким чином намагаються виправдатися перед іншими бо розуміють що натворили. А на рахунок фронту, можеш підняти свою сраку з пропердженого дивану і сама піти на йто же фронт, жінок там купу воює, чому сидиш поки тебе хтось має захищати? Підняла сраку і вали на фронт,швиденько, спокутуй свою провину в тому що привела до влади гівно!
показати весь коментар
13.02.2024 12:06 Відповісти
ніколи не голусувала за г івно, мені по барабану шо ти несеш, бо твоя задача тут нагидити і накидати на вентилятор шоб в твоєму лайні були всі, я можу довго тобі відповідати, але це не має сенсу, ти гнобиш людей але не висловлюєш свою особисту думку з причини, що її нема, ну не змогло народитись в твоїй голові шось подібне на думку, та й такі як ти - боягуз звичайний, а про фронт, то це виглядає кумедно - здоровий мужик посилає на фронт жінку якій до пенсії пару років. я на фронті можу згодиться тільки як природня перешкода для ворогів, не багато з мене користі, а ти схоже з тих хто випихне і рідну мати воювати, але сам не піде... так хто кого захищає в цьому житті? мамина, ти царапинка
показати весь коментар
13.02.2024 12:53 Відповісти
"ніколи не голусувала за г івно" --- брешеш

"мені по барабану шо ти несеш" --- якщо було б по барабану то ти би мені свої висери не строчила,а просто проігнорувала,а якщо ще й образити в кожному з цих висерів намагаєшся то слова "мені по барабану шо ти несеш" це ще одна брехня.

"здоровий мужик посилає на фронт жінку якій до пенсії пару років" --- звідки ти знаєш,що я не на фронті? Звідки ти знаєш,що я здоровий? І звідки я можу знати,що ти жінка якіій до пепнсії пару років якщо ти уже два рази збрехала,то причин тобі вірити уже по суті і не має
показати весь коментар
13.02.2024 13:14 Відповісти
Назвався Андрієм, а на справді Альона? ))) не підгорай)) не треба мені затикати рота, я вільна людина і не тобі, особі яка не визначилась у цьому житті (чи то чоловік, чі жінка, чи ти хворий, чи на фронті, чи ображений ти, чи хочеш образити) так, не тобі вказувати комусь коли і що говорити. Ми обидва знаем правду, я жінка якій багато років а ти недолуге непорозуміння, що пише коментарі за гроші і не має совісті
показати весь коментар
13.02.2024 14:24 Відповісти
Корейський кон-чен-ий ,до того часу ,рашисту, напильниками корейців виточить з 5 мульйонів....
показати весь коментар
12.02.2024 16:59 Відповісти
німці вміють працювати і не ******* нероб
показати весь коментар
12.02.2024 17:00 Відповісти
В 2025-му вони вже будуть не потрібні...
показати весь коментар
12.02.2024 17:04 Відповісти
чому? думаєш кацапи окупують Німеччину?
показати весь коментар
12.02.2024 20:13 Відповісти
Це тільки радянські армії сидять в окопах і їм потрібні снаряди мільйни штук...
Подивіться як воює США та НАТО останні війни. Спочатку утюжаться штаби та бункери з фюрерами. У РФ якщо путін здохне то їм буде не до війни, там почнеться пєрєдєл.
показати весь коментар
12.02.2024 21:35 Відповісти
ну останню війну в Афганістані США програло
... і попередню в Сирії та Іраку не можна назвати перемогою
... ЄДИНА перша и остання війна НАТО - це війна в Югославії
Подивився - і що?
показати весь коментар
13.02.2024 11:39 Відповісти
Непогано. Майже половина від того, що виробляє Південна Корея. Буде колись.
показати весь коментар
12.02.2024 17:24 Відповісти