10137 відвідувачів онлайн

Україні необхідно ще мінімум 100 машин розмінування та близько 5000 піротехніків, - Клименко

розмінування

Україні потребує ще мінімум 100 машин розмінування. Сьогодні працює 33 машини та понад 1500 підготовлених саперів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на заяву очільника Міністерства внутрішніх справ Ігоря Клименка.

"В Україні щодня розміновують територію понад 1500 підготовлених саперів та 33 машини механізованого розмінування. На три квадратних метри замінованої території може бути п'ять та більше мін — протитанкові та протипіхотні", - повідомив міністр.

Як зазначив Клименко, МВС намагається знайти інноваційні підходи щодо розмінування полів. За допомогою безпілотників проводять розвідку територій, визначають забруднені ділянки.

"Наразі необхідно ще мінімум 100 машин механізованого розмінування та близько 5000 піротехніків, які здійснюватимуть подальше розмінування", - додав очільник МВС.

РОЗМІНУВАННЯ УКРАЇНИ

Нагадаємо, у грудні 2023 року Литва презентувала оновлену концепцію "Коаліції з розмінування", яка містить як елементи "гуманітарного розмінування" звільнених окупованих територій, так і "бойового розмінування" на лінії зіткнення з ворогом.

Віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що розробники з кластера Brave1 створюють інноваційну технологію розмінування зі штучним інтелектом.

Станом на лютий 2024 року 30% території України залишаються забрудненими вибухонебезпечними предметами.

За даними ВМС, для розмінування Чорного та Азовського морів після завершення активних бойових дій знадобиться до 5 років.

Уряд планує розмінувати 100% території України за 5-7 років після завершення війни

Майже 40 країн та організацій-партнерів погодили виділення приблизно $250 млн на гуманітарне розмінування України.

Топ коментарі
+2
Мінувати треба, а не розміновувати, шукати та скуповаувати міни по всьому світу, щоб ворог не проривався як у Авдіївці, а підривався на мінах
показати весь коментар
01.03.2024 17:11
+2
Україні потрібно 100 літаків і 5000 ракет середньої дальності.
Розміновувати будемо пізніше.
показати весь коментар
01.03.2024 17:31
+1
Це і є черговий «результат», отого шарапова від єрмака…
А де гроші, Зін …
показати весь коментар
01.03.2024 17:00
Коментувати
Сортувати:
А грошей, що вже не потрібно?
показати весь коментар
01.03.2024 16:59 Відповісти
А до чого тут Клименко?!
МВС?!

Це вправа військових.

Для чого він виліз?
Щоб по піаритися та заявити що хоче грошей!
Нам треба…це…нам треба те..,
дайте…

А як там справи з відправкою на фронт поліції? Тисячі поліцейських кошмарчть людей у тему.
Про це кліменко не розповідае.

Бо він типовий бездарний @Слуга Народу@!
а точніши- Слуга « Влади».
показати весь коментар
01.03.2024 17:55 Відповісти
Це і є черговий «результат», отого шарапова від єрмака…
А де гроші, Зін …
показати весь коментар
01.03.2024 17:00 Відповісти
Спитайте у цих ********* за 80 порізаних розмінувальників у грудні 2021 року.
показати весь коментар
01.03.2024 17:07 Відповісти
80 порізаних розмінувальників у грудні 2021 року.

Ви маэте за КМТ-7 та КМТ-8?
Ну тоді я можу нагадати як ще за часів Кучми різались на металобрухт десятки БАТ 2М, ІМР 2 .... І це продовжувалось і за часи Ющенка, Януковича Порошенко і Зеленського. Таким чином війська майже не мають цих інженерних машин розгородження.
показати весь коментар
01.03.2024 17:14 Відповісти
За тих часів нікого захід не попереджував що ось-ось буде масштабне вторгнення. У грудні вся верхівка вже про все знала.
показати весь коментар
01.03.2024 17:18 Відповісти
Втрата мінних тралів не така й страшна річ. Бо якщо КМТ 7 навішен на танк, то при наїзді на міни механік-водій після першого підриву отримує легку контузію, піля другого вже серйозну. На третьому йде вже кров з вушей....
і далі стоп машина.
показати весь коментар
01.03.2024 17:40 Відповісти
*****, пане міністр!!!
україні треба крузаки для мвс
штани бентлі
україні треба призвати кривих-горбати
а здорових забеспечити бронею.
я про чиновників, тих хто допомагає їм красти та Ваших підлеглих
тобто лохторат зе!
а Ви про якусь техніку.
не на часі техніка та специ.
рейтинг падає...
показати весь коментар
01.03.2024 17:08 Відповісти
Мінувати треба, а не розміновувати, шукати та скуповаувати міни по всьому світу, щоб ворог не проривався як у Авдіївці, а підривався на мінах
показати весь коментар
01.03.2024 17:11 Відповісти
Україні потрібно 100 літаків і 5000 ракет середньої дальності.
Розміновувати будемо пізніше.
показати весь коментар
01.03.2024 17:31 Відповісти
Губа не дура, лопати є!
показати весь коментар
01.03.2024 18:02 Відповісти