9474 відвідувача онлайн
7 292 30

Міністр оборони Британії Шеппс: РФ змушена обмежувати свій флот портом. Та навіть там кораблі Путіна тонуть

грант,шеппс,шаппс

Міністр оборони Британії Грант Шеппс відреагував на ураження російських кораблів в окупованому Криму.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланям на твіттер Шеппса.

"Незаконна окупація України Путіним, що триває, завдає величезних збитків Чорноморському флоту Росії, який зараз функціонально неактивний. Росія плавала Чорним морем із 1783 року, але тепер змушена обмежувати свій флот портом. Та навіть там кораблі Путіна тонуть!" - написав він.

Нагадаємо, пізно ввечері 23 березня три ракети Storm Shadow прилетіли у вузол зв’язку Чорноморського флоту Росії у Севастополі. Пізніше стало відомо, що Сили оборони України успішно уразили російські великі десантні кораблі "Ямал" та "Азов", центр зв'язку, а також декілька об'єктів інфраструктури ЧФ РФ у тимчасово окупованому Севастополі.

Топ коментарі
+17
тонкий англійський тролінг )))))
показати весь коментар
24.03.2024 17:12
+17
Нашим малюкам уже в Черном море тесно. Пустите нас в Балтийское море мы там тоже порядок наведем
показати весь коментар
24.03.2024 17:14
+16
показати весь коментар
24.03.2024 17:10
Коментувати
Сортувати:
Кораблі на приколі?
показати весь коментар
24.03.2024 17:10 Відповісти
хто на приколі, хто і НА кілку

знущається сер над лаптєластими
показати весь коментар
24.03.2024 18:08 Відповісти
показати весь коментар
24.03.2024 17:10 Відповісти
Klasse!
показати весь коментар
24.03.2024 17:28 Відповісти
Ya! Ya! Naturlich!

показати весь коментар
24.03.2024 18:19 Відповісти
Їбать вумний дядько!
показати весь коментар
24.03.2024 17:10 Відповісти
тонкий англійський тролінг )))))
показати весь коментар
24.03.2024 17:12 Відповісти
девіз "міста рузьких мораков" Севастополя:

Одеть кальсоны!
Открыть кингстоны !
показати весь коментар
24.03.2024 18:11 Відповісти
Москалі-то плавали з 1783 року, але з перервами Наприклад, у 1854 і 1919 ці "перерви" були саме завдяки британцям...
показати весь коментар
24.03.2024 17:14 Відповісти
Нашим малюкам уже в Черном море тесно. Пустите нас в Балтийское море мы там тоже порядок наведем
показати весь коментар
24.03.2024 17:14 Відповісти
Традиція ніяк не порушена - самотопи зразку Кримської війни 1853-56, потім руско-японської 1904- -1905, тепер знову Севастопіль.
показати весь коментар
24.03.2024 17:16 Відповісти
В 1904-1905 флот кацапів хоч вийшов в море і дав бій - а в 1853-1856 флот кацапи тупо втопили навіть не знявши гармат з кораблів .
показати весь коментар
24.03.2024 17:33 Відповісти
рашен-ескадра йшла до Цусими з Балтики через всю Европу та Африку, поза Суецким каналом, вуголь, воду, провізію їй ніде не давали, внаслідок чого все везли з собою під екваторіальним сонцем, викликаючи жорсткий гумор у світової преси та перегрузку корит, хвороби викашували чудо-моряків, Так що невідомо, що краще.
показати весь коментар
24.03.2024 17:50 Відповісти
Ви це серйозно - а про кораблі шо були в Порт-Артурі ви забули чи шо .
показати весь коментар
24.03.2024 18:01 Відповісти
Я тільки про учасників Цусими з боку московщини без врахування самотопів Порт-Артуру. Ці топилися окремо. До речі вираз "самотоп" саме звідці.
показати весь коментар
24.03.2024 18:05 Відповісти
"В 1904-1905 флот кацапів хоч вийшов в море і дав бій - а в 1853-1856 флот кацапи тупо втопили навіть не знявши гармат з кораблів . " - перечитайте це ше раз. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE-%D1%8F%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0 - а також почитайте це.
показати весь коментар
24.03.2024 18:09 Відповісти
Нащо читати те, що загальновідомо і ніким не оспорюється крім триєдиних та хоругвеносних.
показати весь коментар
24.03.2024 18:52 Відповісти
Тонуть тому що тяжчі за воду
показати весь коментар
24.03.2024 17:17 Відповісти
-А где ордынский чф?... -Он утонул... и глупая улыбка
показати весь коментар
24.03.2024 17:33 Відповісти
А третій розвідувальний куди діли?
показати весь коментар
24.03.2024 17:40 Відповісти
показати весь коментар
24.03.2024 17:43 Відповісти
В івана зачіпило ''хурса''. Тепер іван буде взагалі без ''хурса'')
показати весь коментар
24.03.2024 18:32 Відповісти
Цей Іван Хурс був на флоті, як А-50 в небі. Один на все Чорне Море. Був. Вартий обох БДК разом узятих.
показати весь коментар
24.03.2024 22:22 Відповісти
обидва ці БДК, і "ямал" і "азов" давно стоять на ремонті, і навряд чи їх тепер взагалі вдасться відбуксирувати колись до Новросійська, бо 1) нічим, а 2) потопимо їх нахєр разом з буксирами.
показати весь коментар
24.03.2024 18:56 Відповісти
Дякуємо пану міністру великої держави за надання таких смачнюніх гостинців. Вони заходять, наче ніж у болотяну *************** душу. Це позиція справжніх світових лідерів.
показати весь коментар
24.03.2024 18:15 Відповісти
- Жора, плюнь за воротник, люблю шторм. )))
показати весь коментар
24.03.2024 18:16 Відповісти
Найкращий вихід для кацапського флоту - це вивести його повністю з Чорного моря і забути, що він там колись був.
показати весь коментар
24.03.2024 18:39 Відповісти
Недавно бачив десь карикатуру: Сидить Путін перед тазом з водою На ньому написано "Блек Сі" ("Чорне море") І Путін по ньому пускає паперові кораблики...
показати весь коментар
24.03.2024 19:15 Відповісти
За кого кого, а за Британію не встидно, на цьому фоні сша обісралися по повній
показати весь коментар
24.03.2024 19:33 Відповісти
Владычица морей - такая оценка дорогого стоит!
показати весь коментар
24.03.2024 22:34 Відповісти