10016 відвідувачів онлайн
5 832 56

Рада не ухвалила жодного рішення та розійшлася. Було лише 109 депутатів, - нардеп "Голосу" Железняк

депутат,вр,парламент,рада,нардеп,голосування

На засіданні Верховної Ради 28 березня зареєструвалися лише 109 депутатів. Рада не ухвалила жодного рішення. Наступного разу має зібратися за два тижні.

Про це повідомив у телеграмі народний депутат від партії "Голос" Ярослав Железняк, інформує Цензор.НЕТ.

"В залі лише 109 депутатів. Чесно говорячи, треба повернути Парламент до нормального графіку роботи. Виглядає це дуже погано", - написав він.

Железняк зазначив, що Рада не проголосувала сьогодні за жоден законопроєкт.

Натомість депутати не підтримали три блокуючих постанови:

  • 9667-1П про уточнення правових засад регулювання Фондом участі банків у системі гарантування вкладів фізичних осіб (17 голосів);
  • 10313П та
  • 10313-1П1 щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист (41 та 41 голосів).

"На цьому засідання у березні завершились. Все… потужно попрацювали", - зазначив Железняк.

Наступного разу парламент має зібратися на засідання за два тижні.

Топ коментарі
+24
Borislav Bereza
@UkrBereza
·
1 год
******* треш! Це Верховна Рада зараз! Де, ці "слуги народу"??? Цікаво, а Володимир Зеленський знає, що його фракція зараз десь гуляє? Уявляю, якщоб наші воїни так само тримали позиції, як ця прислуга ОП працює в залі. Це все, що треба знати про ефективність парламенту часів Зе!
показати весь коментар
28.03.2024 15:36
+14
показати весь коментар
28.03.2024 15:45
+13
Гарна робота в них..А шо скаже молодий, вєрховний лідер, який у 19-му розпустив нормально функціонуючий парламент?
показати весь коментар
28.03.2024 15:30
Коментувати
Сортувати:
Я надіюсь решта не прийшли, бо зустріли людоловів)
показати весь коментар
28.03.2024 15:28 Відповісти
Та правильно війна закінчилась всі стали мільйонерами корупції ноль… то і для чого ті депутати? Що ставити по три з області кожної а не кодло в 400 рил кормити. Війна за вікном, а ******** з парламенту шапіто зробили.
показати весь коментар
28.03.2024 15:29 Відповісти
Ну так сметайте, сметуны. В чем проблема исправить свои про@бы? Уже досметались до большой войны и полной жопы в стране. Сначала навыбирают во власть мусор, а потом репу чухают.
показати весь коментар
28.03.2024 15:48 Відповісти
+
показати весь коментар
28.03.2024 15:51 Відповісти
Зараз вірішується те що було в Омані?
показати весь коментар
28.03.2024 16:01 Відповісти
А плюс Кабо-Верде...
показати весь коментар
28.03.2024 18:37 Відповісти
так не простор чухают, а дають "корисні поради"
показати весь коментар
28.03.2024 16:36 Відповісти
Які ж вони під@р@си.
показати весь коментар
28.03.2024 15:30 Відповісти
Гарна робота в них..А шо скаже молодий, вєрховний лідер, який у 19-му розпустив нормально функціонуючий парламент?
показати весь коментар
28.03.2024 15:30 Відповісти
Так то він ту роботу так і організовує! То ж все по команді з ОПи...
показати весь коментар
28.03.2024 15:34 Відповісти
показати весь коментар
28.03.2024 15:32 Відповісти
Borislav Bereza
@UkrBereza
·
1 год
******* треш! Це Верховна Рада зараз! Де, ці "слуги народу"??? Цікаво, а Володимир Зеленський знає, що його фракція зараз десь гуляє? Уявляю, якщоб наші воїни так само тримали позиції, як ця прислуга ОП працює в залі. Це все, що треба знати про ефективність парламенту часів Зе!
показати весь коментар
28.03.2024 15:36 Відповісти
Він причетний до того що сталась з державою та відповідальний за це
показати весь коментар
28.03.2024 15:52 Відповісти
Тварі!
показати весь коментар
28.03.2024 15:38 Відповісти
Не ображай двірняжок безпородних. Ані тожи жівиє сущіства...
показати весь коментар
28.03.2024 18:39 Відповісти
Оце трудяги. Вирішили від Конгресу не відставати. Тільки забули що війна не в США.
показати весь коментар
28.03.2024 15:39 Відповісти
Зеленський сам прийме всі рішення ))
показати весь коментар
28.03.2024 15:41 Відповісти
Єдина форма правління, яка спасе Україну під час війни - диктатура...
Ця фраза нікому нічого не говорить....
Це той парламент, який має прийняти правління, по закінченню терміну 🤡, на посаді президента України, по Конституції, під час війни....
показати весь коментар
28.03.2024 15:48 Відповісти
угу. і херпіду у диктатори? Ви притомні?
показати весь коментар
28.03.2024 15:52 Відповісти
Це ботоферма ОПи на Цензорі куражиться і її не хлопають як тарганів
показати весь коментар
28.03.2024 15:54 Відповісти
20 травня, наближається!
після 20 траня, опівночі, зе!поц перетвориться на нелегітимного презіка передаста.
показати весь коментар
28.03.2024 15:42 Відповісти
показати весь коментар
28.03.2024 15:45 Відповісти
У Словаччині ходять плитки , що евреі заводять в Україну гроши , щоб у травні зминити одного на другого.
показати весь коментар
28.03.2024 16:17 Відповісти
"Наступного разу парламент має зібратися на засідання за два тижні." - я щось може не так зрозумів. Працюємо раз в 2 тижні і ще прогулюємо цей єдиний раз?
показати весь коментар
28.03.2024 15:54 Відповісти
ну що, пане Зеленитй, де ваша рада? Самий час огососити її розпуск та взяти на себе все керівництво. Але є одне - наприкінці може бути підвалини дома купца Іпат'єва
показати весь коментар
28.03.2024 15:56 Відповісти
А як починали!
Турборежим аж за вухами лящало. Пора розганяти це збіговисько перукарів та візажистів.
показати весь коментар
28.03.2024 16:06 Відповісти
" А как дышал, как дышал ..." -
показати весь коментар
28.03.2024 16:07 Відповісти
Щоб уся країна так працювала.

Цікаво, Стенфанчук їм табеля підписує ??
показати весь коментар
28.03.2024 16:06 Відповісти
не, остальные пошли в военкомат- на фронт записываться
показати весь коментар
28.03.2024 16:14 Відповісти
ну так покажи стефанчуку круг домашней колбасы- поставит галочку
показати весь коментар
28.03.2024 16:16 Відповісти
..дермак, як самий *********** менеджер рветься до своєї одноосібної влади....
а недієздатному з 2019го року Гаранту хаосу Зєлє - как-то пофігу усе... воно давно вже мріє злиняти на "усі мільярди-намародереного кудись на непомітні нещодавно придбані острови".. - Вирок-2019 в усій своїй красі ще бІльше продемонструє себе і так само зникне для рибок-гупій-2019
показати весь коментар
28.03.2024 16:08 Відповісти
Рада під час війни не потрібна зовсім
показати весь коментар
28.03.2024 16:09 Відповісти
Ось так працюють. Лише третина на роботу ходять, а тепер на канікули. Для простого наріта навіть свята вже третій рік відмінили
показати весь коментар
28.03.2024 16:10 Відповісти
А скільки ще ці бездарі і дармоїди будуть на нашій шиї????
показати весь коментар
28.03.2024 16:10 Відповісти
БУДІВЛЯ ВЗРАДИ МАЄ БУТИ ОТОЧЕНА СБУ І, МІЛІЦІЄЮ .і більше не допускати ні одного де3,14здата в ВРаду,до виголошення судом вироку кожному 2зрада нац інтересів України і її народу,конфіскація і пожиттєвий термін
показати весь коментар
28.03.2024 16:12 Відповісти
109? Остальные поняли, в какое дерьмо вляпались и решили что, ну его на-хер. Лучше держаться подальше от дерьма.
показати весь коментар
28.03.2024 16:13 Відповісти
рада хлюздит, конец нехороший ей снится
показати весь коментар
28.03.2024 16:13 Відповісти
показати весь коментар
28.03.2024 16:15 Відповісти
Якщо 109 у залі, то інши на фронті? Жарт
показати весь коментар
28.03.2024 16:18 Відповісти
я так понимаю- крысы бегут с корабля им там виднее, это народ на марафоне сидит
показати весь коментар
28.03.2024 16:28 Відповісти
Нажаль криси тепер керують ВР
показати весь коментар
28.03.2024 16:34 Відповісти
Цікаво вони усі працюють у себе на округаг чи по дипломатичних візах загоряють на пляжах?
показати весь коментар
28.03.2024 16:33 Відповісти
Бикують бриги від Херпіду. Знають що війна і їх розганяти не будуть, а самі ці мародери і бездарь нікуди не підуть. Нарід 73% зробив себе сам і назавжди. Буває, коли замість розуму працюють вуха.
показати весь коментар
28.03.2024 16:34 Відповісти
що моносброд прогуляв роботу то зрозуміло, але ж депутатів зараз біля 400...тож цікаво прогульників по фракціям знати....
показати весь коментар
28.03.2024 16:38 Відповісти
Вороги завжди діють в інтересах ворожої країни. Закономірність не має викликати здивування
показати весь коментар
28.03.2024 16:55 Відповісти
Швидше за все, всі нар-дипутати всією своєю масою пішли до рекрутингового центру, де де підбирають собі військову спеціальність. Для захисту Вітчизни від російських фашистів окупантів. Ну а де ці обранці ще можуть перебувати під час війни?
показати весь коментар
28.03.2024 17:05 Відповісти
Так самі ж казали, що частина депутатів хоче скласти мандати, але їм не дають цього зробити. От вони і вирішили забити на засідання та саботувати роботу, бо з примусу працювати не мають жодного бажання. Те саме буде і на фронті, коли більшість буде складатися з відловлених та насильно зігнаних мобіків - тікатимуть, не виконуватимуть накази і т.п. Чим далі - тим "веселіше".
показати весь коментар
28.03.2024 17:13 Відповісти
А зряплату, уверена, исправно получают... Суки...🤬
На кой тогда эта Рада? Распустить и создать в условиях войны какой-то координационный центр. Так и будете тянуть резину?! Терпилы?
показати весь коментар
28.03.2024 17:14 Відповісти
Маємо , що маємо. Така країна -Україна.
показати весь коментар
28.03.2024 17:17 Відповісти
Некоторые наивные или совсем глупые люди здесь иногда спрашивают, как это так, почему Американский конгресс идет в отпуск не принимая важных решений по Украине? Да вот поэтому тоже. Если депутатов Рады, которые сейчас должны и ночевать там, не говоря о том, что обязаны работать без выходных, ничего не колышет, то с какого перепугу будет чесаться Конгресс
показати весь коментар
28.03.2024 18:08 Відповісти
А шо такое ? Боятся принимать закон про могилизацию ?
показати весь коментар
28.03.2024 22:43 Відповісти