6656 відвідувачів онлайн
16 980 71

Війська РФ продовжують наступ на Часів Яр та мають певні просування: У місті фактично немає вцілілих житлових будинків

яр,часів

Російські окупаційні війська просунулися східніше міста Часів Яр на Донеччині.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Так, український інформаційний ресурс DeepState оновив свої карти, які свідчать, що окупанти просунулися східніше міста Часів Яр.

Depp State

У звіті Американського інституту вивчення війни (ISW) із посиланням на командира українського батальйону БПЛА повідомили, що російські війська зосереджують свої удари в напрямку Часового Яру, оскільки місто розташовано на панівній висоті.

"31 березня тривали позиційні бої поблизу Бахмута, однак підтверджених змін на лінії фронту не було. Російський військовий блогер стверджував, що російські війська просунулися поблизу Богданівки (на північний захід від Бахмута), хоча ISW не знайшло доказів цього твердження", - зазначили там.

ISW

Водночас кореспондентка Громадського радіо Яніна Львутіна, яка нещодавно вона повернулася з Часового Яру, заявила, що у місті залишаються близько 800 цивільних жителів.

"Наразі окупанти дуже сильно обстрілюють населений пункт. З того, що нам відомо, вони намагаються просунутися ближче до міста. Бажання окупантів — захопити Часів Яр і відрізати дорогу, яка сполучає Бахмут та Часів Яр і йде далі до Костянтинівки.

Зараз окупанти вдаються до комбінованих атак, комбінованих штурмів. Вони використовують активно не лише живу силу, а й техніку. Здебільшого окупанти завалюють місто КАБами та обстрілюють мінометами. Часів Яр дуже сильно зруйнований, фактично немає вцілілих житлових будинків; у багатьох будинках величезні дірки, мабуть, через влучання великокаліберних снарядів", - зазначила вона.

Топ коментарі
+20
Кто там нам расказывал что рашисты захватят Авдеевку чтобы выровнять линию фронта и остановятся. Никогда они не остановятся. Потому что кремлевский режим знает что если война закончится то все ети ублюдки вернутся домой и могут устроить гражданскую войну. Так что кремлевскому режиму лучше посылать на войну мужиков чтобы некому было бунтовать. Ето же весь смысл рузкого режима послать войско подальше на войну чтобы не догадались что царь не настоящий
показати весь коментар
01.04.2024 11:57
+13
ну зеленський точно є співучасником нападу! А крім нього співучасниками є і ті що його обрали
показати весь коментар
01.04.2024 12:09
+12
Зараз Зеленскій накаже Сирському, і все буде ще ліпше.
показати весь коментар
01.04.2024 11:51
Коментувати
Сортувати:
Зараз Зеленскій накаже Сирському, і все буде ще ліпше.
показати весь коментар
01.04.2024 11:51 Відповісти
Зараз Зеленський зробить від що у всьому винні польські фермери🤣
показати весь коментар
01.04.2024 11:53 Відповісти
Ничого смишного я не вбачаю!
показати весь коментар
01.04.2024 17:41 Відповісти
То зє ніучом нєувінават?
показати весь коментар
01.04.2024 12:00 Відповісти
Зе просто продав Україну.
показати весь коментар
01.04.2024 12:09 Відповісти
ну зеленський точно є співучасником нападу! А крім нього співучасниками є і ті що його обрали
показати весь коментар
01.04.2024 12:09 Відповісти
готовий перейняти у тебе досвід як треба працювати по методичкам щоб заплатили
показати весь коментар
01.04.2024 12:17 Відповісти
Добре, що хоч зесрань працює не витираючи поту з чола...чи то не піт)))
показати весь коментар
01.04.2024 12:23 Відповісти
Не розумію - чомуж ти так працюєш, та ще й не витираєш невідомо що з чола? Бережи себе...
показати весь коментар
01.04.2024 13:15 Відповісти
Кто там нам расказывал что рашисты захватят Авдеевку чтобы выровнять линию фронта и остановятся. Никогда они не остановятся. Потому что кремлевский режим знает что если война закончится то все ети ублюдки вернутся домой и могут устроить гражданскую войну. Так что кремлевскому режиму лучше посылать на войну мужиков чтобы некому было бунтовать. Ето же весь смысл рузкого режима послать войско подальше на войну чтобы не догадались что царь не настоящий
показати весь коментар
01.04.2024 11:57 Відповісти
Взагалі то Часів-Яр це бахмутський напрямок а не авдіївський, тому проводити паралелі не слід, та й не пам'ятаю я щоб хоч хтось, хоч колись запевняв що рашисти припинять спроби наступу коли в них є така можливість, а візмуть і "зупиняться"! З чого це маючи наміри захопити усю Україну?!
показати весь коментар
01.04.2024 12:04 Відповісти
Если война закончится на восстановлением территориальной целостности Украины, то этот сброд вернется на лаврах победителей и пуло ещё сильнее укрепит власть. Никакой гражданкой там не пахнет, пока военная компания хоть и буксует, но в перспективе есть шансы на успех.
Дебилизм в Украине и "решительность" партнеров показали свет в конце тоннеля для московии.
показати весь коментар
01.04.2024 12:13 Відповісти
це початок третьої світової. нічого не закінчиться.
хочу нагадати що друга світова розкачувалась десять років
показати весь коментар
01.04.2024 12:19 Відповісти
яка третя, ми ж не підемо воювати в Україну, або ви на це сподіваєтеся ?
показати весь коментар
01.04.2024 12:48 Відповісти
Не хвилюйтеся, після України ***** піде до вас, і самі будете за себе воювати. Сцикливе НАТО викаже своє забеспокоєння і на цьому все. От тоді і побачите.
показати весь коментар
01.04.2024 12:56 Відповісти
з якою метою ? тут немає нічого цікавого
показати весь коментар
01.04.2024 13:03 Відповісти
Аякже - нема нічого... одна із- заможних європрейських країн.
показати весь коментар
01.04.2024 13:23 Відповісти
це все повітря або маніпуляції з паперами
тут немає виробництв і копалин.
показати весь коментар
01.04.2024 13:27 Відповісти
логіка дурачка🤣
показати весь коментар
01.04.2024 14:15 Відповісти
Багато хто з вітчизняних оглядачів стверджували що це містечко має важливу роль для логістики і його захоплення ворогом може надати тому переваг для подальшого просування на захід. Тому думаю що саме тут намагання рашистів атакувати можуть бути найактивнішими. Тож дивимось на розвиток подій сподіваємось що ЗСУ вдасться утримати це місто під своїм контролем!!!
показати весь коментар
01.04.2024 11:59 Відповісти
"" - читайте між строк, рішення прийнято.
показати весь коментар
01.04.2024 12:01 Відповісти
Це були слова журналістки а не командування, тому не бачу сенсу читати між строк у працівника ЗМІ коли рішення приймається не пресою, а військовими. Може не варто казати ГОП поки не скакнули?!
показати весь коментар
01.04.2024 12:07 Відповісти
Може й прийнято, але не вигадуйте "між строк".
показати весь коментар
01.04.2024 12:07 Відповісти
Это стало ясно еще пару недель назад. Если нечем воевать, то и чуда не будет.
показати весь коментар
01.04.2024 12:08 Відповісти
Поки в тилу буде безвилазно сидіти півмільйона армія військовослужбовців, на фронті постійно буде відступ.
Скоро і тилу не буде, а їх і далі не будуть відправляти на фронт.
показати весь коментар
01.04.2024 12:13 Відповісти
А лопатами, без зброї, ці півмільона багато навоюють? Ви справді, такі тупі, що не віддупляєте, що прост м'ясом, без ******** зброї і далекобійних ракет, ми ніколи не переможемо?
показати весь коментар
01.04.2024 12:58 Відповісти
Якби у нас справді були одні лопати і не було зброї, то ти б писала свої пости з Лісабону. Зброя є, хоча, її не стільки б, як хотілося. Людей - немає на передку. Якщо що, то я - 128 ОГШБр, Оріхів.
показати весь коментар
01.04.2024 15:08 Відповісти
"Поки в тилу буде безвилазно сидіти півмільйона армія військовослужбовців"

знову ця хуцпа від ухилянтський 3.14здунців.

Я перед тобою навіть вибачусь за ******** якщо назвеш мені хочу одну конкретну бригаду/полк ЗСУ яка "безвилазно сидить" в тилу. Тільки ЗСУ (не нацгвардія) і не штаб, не охорона, не навчальний заклад, не полігон якийсь, не техніки аеродромів і не склад, а конретно механізована, танкова, артилерійська, штурмова чи хоч ТРОшна бригада/полк.

Чекаю.
показати весь коментар
01.04.2024 17:28 Відповісти
Зате, на білоруському напрямку , наше 100 - тисячне ударне угрупування військ вже два роки успішно стримує ворога , там ворог ні на метр не просунувся через кордон.
показати весь коментар
01.04.2024 12:07 Відповісти
Коли звільнився міністр оборони воюючої країни, він виїхав за кордон, можливо і продав всі секрети ворогу, хто його випустив? Його років 10 не можна було випускати.
показати весь коментар
01.04.2024 12:12 Відповісти
А хто заважав йому робити те, про що ви пишете, до звільнення? Чи вважаєте, йому вистачило яєчок по 17?
показати весь коментар
01.04.2024 12:38 Відповісти
які секрети він може розказати? шо ти ховаєшся від тцк а американці не голосують допомогу?
показати весь коментар
01.04.2024 16:37 Відповісти
Знову щось просИріли?
показати весь коментар
01.04.2024 12:13 Відповісти
П-дуй на фронт
показати весь коментар
01.04.2024 12:15 Відповісти
Де зелений творожок там завжди перемога!
показати весь коментар
01.04.2024 12:23 Відповісти
Стає очевидним, що мільйонна армія тільки на папері і в хворій уяві Зелі.
В реальності тільки 300 тисяч солдат, які намагаються стримувати окупантів на фронті.
Ротації майже не має, а втрати поповнюють тільки за рахунок бідолаг, зловленими ТЦКшниками.
Зате, мєнти, прокурори, чиновники, депутати, судді, держслужбовці, ітд... які в першу чергу мали би захищати Україну й йти на фронт, срали на Україну і не йдуть воювати, хоча живуть за рахунок держави та на податки від людей.
показати весь коментар
01.04.2024 12:27 Відповісти
А ще кількамільонна армія диванних експертів дуже уважно за усим цим слідкує...
показати весь коментар
01.04.2024 14:17 Відповісти
правильно ти себе описав
показати весь коментар
01.04.2024 15:38 Відповісти
Брехня. Півмільйона солдат - в тилу. І це без решти силовиків.
показати весь коментар
01.04.2024 15:10 Відповісти
показати весь коментар
01.04.2024 12:28 Відповісти
Сенсационное расследование: спецслужбы РФ применяют секретное оружие, воздействующее на здоровье американских чиновников и дипломатов

АВТОР:
https://www.9tv.co.il/Author?id=2253 https://www.9tv.co.il/Author?id=2253 ИННА ЛЕВИЦКАЯ

,


ЖУРНАЛИСТ, РЕДАКТОР


I


1 АПРЕЛЯ 2024


12:07

Сотрудники войсковой части 29155 Главного разведывательного управления Генерального штаба Минобороны РФ (ГРУ) могли воздействовать секретным оружием, вызывающим так называемый "гаванский синдром", на американских дипломатов, чиновников и разведчиков. К такому выводу пришли авторы https://theins.ru/politika/270420 расследования , проведенного изданием "Инсайдер", немецким журналом "Шпигель" и передачей "60 минут" американского канала CBS News.

"Гаванский синдром" получил свое название после одного из самых масштабных инцидентов, произошедшего в 2016 году в кубинской столице. Тогда многие американские и канадские сотрудники местного консульства столкнулись со странным явлением: им внезапно становилось плохо, они испытывали сильное давление (иногда боль) в ушах, приступ тошноты и паники, ощущение странных звуков - либо громкого шума, либо очень высокого звука, похожего на стрекотание кузнечика. Последствия преследовали их месяцами или даже годами: затуманенное сознание, проблемы с концентрацией, внезапная потеря равновесия на ровном месте, гиперакузия, проблемы со сном.

"Со временем стало ясно, что нечто подобное повторяется с американскими дипломатами, чиновниками и разведчиками по всему миру, зачастую прямо на территории консульств. Медицинские тесты позволили во многих случаях обнаружить объективные доказательства следов травмы некоторых участков головного мозга и тем самым исключить психосоматику. Из общего числа собранных за последние годы жалоб американских госслужащих (более тысячи) как минимум несколько десятков были хорошо проверены и доказаны, и происходили они по всему миру - от Европы (включая Россию) до стран Юго-Восточной Азии и Латинской Америки, с 2014 года и до сих пор. Что вызывает такой эффект, пока не установлено, но главная рабочая версия - импульсное микроволновое излучение", - указали расследователи.

Они обнаружили, что время и место подобных инцидентов коррелируют с поездками ГРУ-шников из войсковой части 29155. Две жертвы видели сотрудников 29155 перед атакой или сразу после нее и опознали их по фотографии. Также выяснилось, что связанная с ГРУ Военно-медицинская академия изучала клинические эффекты, вызываемые "гаванским синдромом", а один из ключевых участников группы 29155 получил государственный заказ на разработку "акустического оружия".

https://popup.taboola.com/ru/?template=colorbox&utm_source=9tv-9tv&utm_medium=referral&utm_content=thumbnails-mid-article:thumbnails-mid-article:

https://popup.taboola.com/ru/?template=colorbox&utm_source=9tv-9tv&utm_medium=referral&utm_content=thumbnails-mid-article:thumbnails-mid-article:

Власти США пока не признали случаи "гаванского синдрома" реальным заболеванием, вызванным внешним воздействием, а жалобы объясняли психическим расстройством.

Авторы расследования заключили, что хотя прямых улик в пользу причастности ГРУ к использованию "акустического оружия" нет, после появления новых данных "американские власти могут переосмыслить свое отношение к "гаванскому синдрому". На это надеются и пострадавшие.

"Зачем Кремлю могли понадобиться такие атаки? Точного ответа никто не знает, но из разговоров с дипломатами ясно, что эта стратегия возымела свой эффект: многие сотрудники не хотят работать по российскому направлению, понимая, что могут стать инвалидами и при этом даже не получить должной помощи ― ведь многие из пострадавших сталкивались с тем, что их жалобы списывали на психическое расстройство", - указали расследователи.

"Теперь, после того как в результате нашего расследования обнаружено много прямых указаний на связь инцидентов с операциями войсковой части 29155 ГРУ, американские власти могут переосмыслить свое отношение к "гаванскому синдрому" и начать полноценное расследование инцидентов. На это надеются и сами пострадавшие ― не только потому, что им не нравится, когда из них делают сумасшедших, но и потому, что они понимают: если власти США не будут реагировать на эти инциденты, те будут продолжаться", - резюмировали авторы расследования.
показати весь коментар
01.04.2024 12:28 Відповісти
73 %
показати весь коментар
01.04.2024 12:50 Відповісти
тобто стабілізація фронту посилюється? з кожним днем стає краще, ніж 3 місяці тому? я правильно зрозумів зеленого ********?
показати весь коментар
01.04.2024 12:47 Відповісти
Зато США передали Израилю 25 новейших Ф-35, а Украине и одного нельзя, ведь они начнут щелкать росавиацию с фабами как орехи с и Кремлевский режим расстроиться, а этого оочень не хочет ни Салливан ни Папа ни Европейские буржуи.
показати весь коментар
01.04.2024 12:47 Відповісти
Без нормальної ******** зброї та авіації, ніхто лінію фронту вже не втримає, хоч усе населення туди кинуть. Було два роки, щоб запустити свій впк, але був тільки зелений піздьож і попрошайництво. А тепер, коли основний партнер (США) показали дулю, шансів заткнути повзучу орду немає.
показати весь коментар
01.04.2024 13:02 Відповісти
Як ти вже заїбала, експерт з ******! Нарешті ця зелена наволоч почала будувати реальні укріплення, хай навіть вони ******** половину грошей. Якщо ми тримали кацапів два роки без укріплень, то тепер точно стримаємо з укріпленнями. Щось мені підказує, що ти - грьобаний кацапський агент.
показати весь коментар
01.04.2024 15:15 Відповісти
При Сыркине НЕ удивлюсь, если Часов Яр скоро сдадут. Понятно же чтобы СПАСТИ этот город, нужно собрать все оставшиеся "Леопарды" и ударить по линии Яковлевка - Соледар - Бахмут.
Это сразу рашиских свино-сабак заставит обосраться. Но Сыркин - агент ху.ла. Так что Часов Яр ....Аминь.
показати весь коментар
01.04.2024 13:57 Відповісти
Ну прямо Велінгтон! Не вистачає вас тут!
показати весь коментар
01.04.2024 14:19 Відповісти
Як сирський став великим руководітелем є просування по всьому фронт,у нього такий план.
показати весь коментар
01.04.2024 14:20 Відповісти
а ми далі ржем що в них втрати великі

Втрати то в них великі але у них і результат хоч мінімальний але є

А в нас нема ніхрена
показати весь коментар
01.04.2024 14:47 Відповісти
Якщо вже розказують що майже немає вцілілих будинків то значить готують до здачі. Таке розказували і про Авдіївку, Бахмут. Так тоді все, де немає будинків, можно здавати.
показати весь коментар
01.04.2024 15:25 Відповісти
Было время, идиоты здесь волали 'зачем держать Бахмут, надо отходить!'. Ну вот за этим - Часов Яр. Кацап возьмет Часов Яр, открывается дорога на Константиновку и Краматорск. В Краматорске делают Богданы, например , если кто не в курсе.
показати весь коментар
01.04.2024 15:26 Відповісти
Коли в статті пишуть що в місті немає вцілілих будинків то значить його скоро будуть здавати. Логіка мол нічого вцілігого немає, навіщо тримати.
показати весь коментар
01.04.2024 17:05 Відповісти
Зате є 800 ждунів...
показати весь коментар
02.04.2024 04:04 Відповісти
А проСирський розповідає про стабілізацію фронту.
показати весь коментар
01.04.2024 17:53 Відповісти
То "стабілізація" існує лише у світі кокаїнових фантазій його Верховного начальника, Зєрьмака.
показати весь коментар
02.04.2024 07:58 Відповісти
А Я ДУМАВ ЩО ТАМ В ДОМАХ ВЕЛИКІ ДИРКИ БО ЩУРИ В ОБОРОНЦІ ПРОЇЛИ !!!
показати весь коментар
01.04.2024 23:29 Відповісти