3457 відвідувачів онлайн
5 241 42

Європа може залишитися без допомоги США у разі великої війни, - голова Rheinmetall Паппергер

паппергер

Голова німецького оборонного концерну Rheinmetall Армін Паппергер вважає, що Європа може лишитися сама у разі великого військового конфлікту, оскільки США зосередяться на Азії.

Про це він заявив в інтерв'ю Financial Times, інформує Цензор.НЕТ.

"США більше зосереджені на Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, ніж на Європі", - зазначив він.

За словами Паппергера, якщо "дуже ризикована ситуація" в регіоні призведе до повномасштабного збройного конфлікту, "США зосередяться на Азії, і тоді Європа залишиться зовсім одна".

Також, за його словами, якщо Дональд Трамп стане президентом США, "тиск на Німеччину буде більшим". Проте перегони за відновлення військової могутності країни триватимуть незалежно від того, хто опиниться в Білому домі.

Голова Rheinmetall заявив, що протягом останніх десятиліть лідери Європи вважали само собою зрозумілим, що США прийдуть на допомогу континенту в разі військової загрози, але "цього більше не станеться".

Водночас оборонний потенціал США зіткнувся з власними проблемами, серед яких Паппергер назвав зростаючу політичну поляризацію.

"Великим завданням для наступного президента США буде зближення двох партій. Погано, коли найбільша економіка світу – і найбільша оборонна потуга – є розколотою нацією", – наголосив він.

Топ коментарі
+6
А шо він не так сказав? Загроза реальна і лише придурки та«нашашличники» цього не розуміють.
показати весь коментар
01.04.2024 12:57
+5
И как будете решать это проблему? Начнете перевооружаться, запустите заводы? Или опять соберетесь на заседание почесать языками?
показати весь коментар
01.04.2024 12:56
+4
А хто повинен розповідати, таксист чи перукар?
показати весь коментар
01.04.2024 12:54
Коментувати
Сортувати:
Та на вас ніхто нападати і не збирається, чого ви обісрались? От нам, схоже, таки жопа - в самий розпал пляжного сезону
показати весь коментар
01.04.2024 12:47 Відповісти
Путін збирається напасти на страни Балтії, на Молдову, і можливо на Польщу з Румунією.
показати весь коментар
01.04.2024 12:56 Відповісти
Так вем та опа вже із моменту приходу до влади карлика пуйло. Вжемчверть століття минуло, поки ти прокинувся
показати весь коментар
01.04.2024 20:25 Відповісти
Welcome 2 reality, baby
показати весь коментар
01.04.2024 12:48 Відповісти
Европа під загрозою...

Пора згадувати Люксембург Розу...
показати весь коментар
01.04.2024 12:49 Відповісти
лозунгі Гітлера заграли новими барвами по россіські😁
показати весь коментар
01.04.2024 12:53 Відповісти
У нас є законно вибраний президент.А от з 20-го травня він стане виконуючим обов"язки президента.Так записано в конституціі,де чітко визначено термін президентства і водночас сказано,що "президент виконує обов"язки президента до вступу в посаду нового".А статус "виконуючого обов"язки" хиткий і невизначений,залежний від багатьох обставин.
показати весь коментар
01.04.2024 13:03 Відповісти
Имелось ввиду власть в Европе. Так как в Чехии президентом стал бывший генерал.
показати весь коментар
01.04.2024 13:09 Відповісти
Голова концерну який виробляє зброю, розповідає про велику війну🤣🤣🤣🤣
показати весь коментар
01.04.2024 12:52 Відповісти
А хто повинен розповідати, таксист чи перукар?
показати весь коментар
01.04.2024 12:54 Відповісти
наприклад міністр оборони
показати весь коментар
01.04.2024 12:55 Відповісти
Борис Пісторіус вже неодноразово робив заяви про можливий великий конфлікт. Вважаєте, що лише у нього ексклюзивні права на це?
показати весь коментар
01.04.2024 12:59 Відповісти
на подібні заяви є право тільки у влади.
показати весь коментар
01.04.2024 13:01 Відповісти
Це було звичайне інтерв'ю, де він висловив свою думку. Не більше і не менше.
Право робити офіційні заяви, дійсно, є лише у окремих людей, що мають такі повноваження.
показати весь коментар
01.04.2024 13:07 Відповісти
зі сторони це виглядає смішно. тому що здається що він бажає війни бо наицьому можна непогано підзаробити
показати весь коментар
01.04.2024 13:27 Відповісти
Ми не можемо "залізти йому в голову", може й справді хоче.
показати весь коментар
01.04.2024 13:31 Відповісти
"він бажає війни бо наицьому можна непогано підзаробити"
Тю, так за вашою курячою логікою всі тоді мають взяти, і відмовитися від продукції Rheimetall, лише задля того, щоб покарати клятого капіталіста, що б він не заробив, курво, нічого, й взагалі, збанкрутував вам на втіху! От тоді всім відразу стане дуже безпечно, і війна сама розмокчеться як ті шрами та пухлини після сеансу Кашпєровского.
показати весь коментар
01.04.2024 14:24 Відповісти
образи від кугутів як ти я не коментую
показати весь коментар
01.04.2024 14:27 Відповісти
шож ви, пане Забрать _і_падєліть, здали назад, як тільки-но вас спалили за совкодрочкою в публічному місці???
показати весь коментар
01.04.2024 16:42 Відповісти
"на подібні заяви є право тільки у влади."
Дуже дивний висновок з вашого боку. Цікаво, звідки ви те взяли???
Заяви голови Rheinmetall виглядають абсолютно логічними в ситуації зростання світової безпекової нестабільності та посилення попиту на засоби безпеки в усьому світі. А оскільки замовниками таких виробників зброї, як Rheinemetall є уряди країн, то й цілком адекватно привертати увагу суспільства, та зайвий раз нагадати про важливість підтримки фінансування відповідних програм на належному рівні. Наприклад я, як і будь-який інший акціонер Rheinmetall AG, лише схвалюємо такого роду звернення та ініціативи керівництва конецерну, бо зацікавленність у зростанні прибутків компанії є нашим спільним інтересом.
показати весь коментар
01.04.2024 13:55 Відповісти
це ваша думка, а то моя.
дискутувати не буду бо не хочу писати
показати весь коментар
01.04.2024 14:01 Відповісти
А шо він не так сказав? Загроза реальна і лише придурки та«нашашличники» цього не розуміють.
показати весь коментар
01.04.2024 12:57 Відповісти
Наступила эпоха фриков. Трамп просто ее 100% представитель.
показати весь коментар
01.04.2024 12:55 Відповісти
Все правильно сказав "Голова німецького оборонного концерну Rheinmetall Армін Паппергер" 👍
Si vis pacem, para bellum
показати весь коментар
01.04.2024 12:56 Відповісти
И как будете решать это проблему? Начнете перевооружаться, запустите заводы? Или опять соберетесь на заседание почесать языками?
показати весь коментар
01.04.2024 12:56 Відповісти
Новий танк Райнметала "Пантера"
показати весь коментар
01.04.2024 13:12 Відповісти
НАТО вирішило що Рейнметал поставить снаряди на всю Європу, включаючи Україну ? А інші будуть займатись виробництвом ... пива та коли ?
показати весь коментар
01.04.2024 13:05 Відповісти
з одного боку він правий, штати не збираються впрягатися у велику війну в Європі. з іншого боку, якшо штати встрягнуть у велику війну, наприклад, з Китаєм, хто з європейських "союзників" кинеться їм на допомогу? ну крім Британії.
показати весь коментар
01.04.2024 13:07 Відповісти
хоча про шо це я, яка ше війна з катийцями, коли паркан із Мексикою не побудований?! а там ще й паркан з Канадою не за горами.
показати весь коментар
01.04.2024 13:16 Відповісти
В тому регіоні є своє НАТО . Називається АНЗЮС.
показати весь коментар
01.04.2024 13:29 Відповісти
а хто у них замість угрів?
показати весь коментар
01.04.2024 15:26 Відповісти
Нова Зеландія
показати весь коментар
01.04.2024 16:43 Відповісти
Це не розкол. США впервые узнали что такое демократия в стиле "совок".
показати весь коментар
01.04.2024 13:07 Відповісти
все до цього і йде
показати весь коментар
01.04.2024 13:09 Відповісти
Ха! я про это еще в затертом 2002 году писал! Эпоха двоечников не только на "пост СССр обрушилась! Теперь "телеса" накопившие жир свои "беньки" раскрыли!
показати весь коментар
01.04.2024 13:11 Відповісти
🔥 На росії палає військовий завод «Уралмаш» - чорні клуби дима видно з різних куточків Єкатеринбурга