11615 відвідувачів онлайн
2 665 69

Глава МЗС Бельгії назвала реформи, від яких залежить швидкість вступу України до ЄС: Верховенство права, боротьба з корупцією, права нацменшин

Глава МЗС Бельгії назвала реформи, від яких залежить швидкість вступу України до ЄС: Верховенство права, боротьба з корупцією, права нацменшин

Темпи переговорів щодо вступу України до ЄС залежатимуть від виконання Києвом пакета реформ та прогресу у впровадженні основних норм і правил Євросоюзу.

Про це розповіла глава МЗС Бельгії Аджа Лябіб на Міжурядовій конференції в Люксембурзі, пише "Європейська Правда", інформує Цензор.НЕТ.

За словами дипломатки, Європейський Союз очікує, що Україна впроваджуватиме необхідні реформи і досягатиме "відчутного прогресу" у фундаментальному кластері.

"ЄС очікує, що Україна продовжить демонструвати надійність обіцянок і політичної волі, впроваджуючи необхідні реформи і досягаючи відчутного прогресу у фундаментальному кластері. Активна участь громадянського суспільства у процесі реформ залишається важливою для досягнення успішного їх впровадження у довгостроковій перспективі", - наголосила Лябіб.

Очільниця зовнішньополітичного відомства Бельгії перелічила реформи, від виконання яких залежать темпи переговорів про членство України в ЄС.

За її словами, Україна має надалі реформувати сферу верховенства права і базових прав людини, а також посилювати демократичні інституції, продовжувати реформу держуправління та наближатися до економічних критеріїв ЄС.

Крім цього, дипломатка зауважила, що особливу увагу необхідно приділити судовій реформі, боротьбі з корупцією, а також захисту і недискримінаційному ставленню до нацменшин.

"Щоб забезпечити незворотність прогресу у всіх цих сферах та повноту й ефективність реформ, Єврокомісія продовжить ретельно відстежувати прогрес і регулярно звітувати Європейській раді", - додала Лябіб.

Нагадаємо, що сьогодні, 25 червня, у Люксембурзі, 25 червня, відбулася перша Міжурядова конференція, яка дає офіційний старт перемовинам про членство України в Європейському Союзі.

Топ коментарі
+14
Перші два для Зельоних непереборні перешкоди. А третю приймуть аж бігом, включивши кацапський язик до домінуючого в Україні.
показати весь коментар
25.06.2024 22:28
+12
Вже в тих нацменшин стільки прав що вони вже державною мовою не володіють
показати весь коментар
25.06.2024 22:41
+10
В Україні є проблеми лише в етнічних українців, а не у нацменшин!
А про верховенство права і боротьбу з корупцією - це такий тролінг?
показати весь коментар
25.06.2024 22:34
Коментувати
Сортувати:
Перші два для Зельоних непереборні перешкоди. А третю приймуть аж бігом, включивши кацапський язик до домінуючого в Україні.
показати весь коментар
25.06.2024 22:28 Відповісти
Не для того парочка мародерить..
показати весь коментар
25.06.2024 22:36 Відповісти
швидкість вступу в ЄС залежить від верховенства права і боротьби з коррупцією 🤣😂😂 Україна НІКОЛИ не вступить в ЄС
показати весь коментар
25.06.2024 23:35 Відповісти
Шансів в України 0,0!!!
показати весь коментар
25.06.2024 22:29 Відповісти
А права кацапських меншин теж?
показати весь коментар
25.06.2024 22:31 Відповісти
Стефанішина колись заявила, що в нас такої меншини не існує.
показати весь коментар
25.06.2024 22:42 Відповісти
Перестати призначати на будь які посади і уникати бізнес стосунків з особами які носять кацапські прізвище і "стається диво" - кацапи різко "натуралізуються" і змінять прізвища на українські. А там уже пару кроків до повної української ідентичності. Саме так русифікувала імперія.
показати весь коментар
26.06.2024 02:03 Відповісти
Проблем нет ни с одним пунктом, только коррупцию мы решили не победить, а возглавить
показати весь коментар
25.06.2024 22:31 Відповісти
де ви бачили "вєрховєнство права" в Україні? "вєрховєнство права" - це й про пакування громадян в "бусікі" під улюлюканьє місцевої бидлоти також!!
показати весь коментар
25.06.2024 23:37 Відповісти
Если коротко сказать . Прекратите ******* ! С Зелёными ушлёпками Украина НЕ вступит в ЕС. Неужели кто-то поверит , что они перестанут , ******* ?
показати весь коментар
25.06.2024 22:32 Відповісти
В Україні є проблеми лише в етнічних українців, а не у нацменшин!
А про верховенство права і боротьбу з корупцією - це такий тролінг?
показати весь коментар
25.06.2024 22:34 Відповісти
Щоб забезпечити незворотність прогресу у всіх цих сферах та повноту й ефективність реформ, Єврокомісія продовжить ретельно відстежувати прогрес і регулярно звітувати Європейській раді", - додала Лябіб.

Тобто, ми будемо спостерігати. Хоч 100 років, хоч 200. Писати звіти. Отримувати кошти. Розказувати про наш гуманізм. Далі Києва заходити не будемо. І там лише у владні кабінети. Так що, хлопці, ви там не забувайте про нас - грабуйте, керуйте, але про нас не забувайте (багато ми не будемо просити).
показати весь коментар
25.06.2024 22:34 Відповісти
Звертаючись до вовків - будь ласка, забезпечте права вівців - вовки: обовязково! дамо право вибирати між вовною і мясом! вже сьогодні!
показати весь коментар
25.06.2024 22:37 Відповісти
Все мімо. Тепер ми - "ж15"?
показати весь коментар
25.06.2024 22:38 Відповісти
При цій владі такі умови виконати буде не можливо!
показати весь коментар
25.06.2024 22:39 Відповісти
Так. Це утопія
показати весь коментар
25.06.2024 22:52 Відповісти
У перекладі з дипломатичної: «Х#р вам, а не ЄС!»
показати весь коментар
25.06.2024 22:40 Відповісти
Взагалі-то нам потрібне НАТО.
А ЄС з Орбанами, Фіцо, Боррелями і іншими Люля Кебабами - не дуже.
показати весь коментар
25.06.2024 23:55 Відповісти
В руслі всього, що відбувається останнім часом, хрін його знає, що нам треба. Нато також на волоску висить.
показати весь коментар
26.06.2024 05:51 Відповісти
Господи Боже, дуже рідко просила тебе, може якось перенесеш Аджа Лябіб в українське село на українську пенсію, можна і не довічно, навіть на рік досить буде - а ще хай будуть там у неї сини дорослі, котрих заберуть на війну - ну щоб повний комплект...
показати весь коментар
25.06.2024 22:40 Відповісти
А це ЄС довів Україну і пенсіонерів до такого стану?
показати весь коментар
26.06.2024 06:20 Відповісти
Вже в тих нацменшин стільки прав що вони вже державною мовою не володіють
показати весь коментар
25.06.2024 22:41 Відповісти
У ЗЄвлади є шанси хибащо з нацменшинами.
показати весь коментар
25.06.2024 22:44 Відповісти
Ось чому я проти Заходу - повірити не можу, що вони нічого не бачать, не ідіоти же - тоді вони найогидніші лицеміри у цій частині Галактики - співучасники всіх вбивств і геноцидів - що при сталіні, що потім, що в 90-і, що зараз...
показати весь коментар
25.06.2024 22:44 Відповісти
Угу, то не рашка, то захід винний.
показати весь коментар
25.06.2024 22:48 Відповісти
Спершу винні ви - що не маючи в голові хисту чи бажання дивитися правді у вічі штовхаєте тут пропаганду
показати весь коментар
25.06.2024 23:00 Відповісти
Особливо сподобалось про нацменшини!!!! А скільки Бельгія або інша краіна ЄМ відкрила шкіл, інститутів університетів з арабською, суахілі, або якоюсь африканською мовою викладання????
Ой - а як жиш нацменшини, *****????!!!!
показати весь коментар
25.06.2024 22:52 Відповісти
*краіна ЄС
показати весь коментар
25.06.2024 22:55 Відповісти
а навіщо їм відкривати арабські чи африканські школи - ці групи населення не є нацменьшинами в Бельгії, їх там зникаюча мала кількість... в Бельгії офіційно визнано 3 групи населення - нідерландськомовна, франкомовна та німецькомовна групи, всі мови є офіційними мовами країни! в них є свої школи, університети тощо... отже порівнюй...
показати весь коментар
25.06.2024 23:43 Відповісти
Авжеж "зникаюча мала кількість"🤣🤣🤣🤣
Отже в Україні треба зробити кацапску державною,патамушта узкаізичниє ваюют, і в Бельгіі і Швейцарії многа язикофф!! Я вгадав??
показати весь коментар
25.06.2024 23:57 Відповісти
в Україні кацапомовних величезна кількість! є якісь заперечення на цей нюанс?
хтось винен в тому, що громадяни України не хочуть вчити українську, а бажають продовжувати спілкуватися кацапською?
показати весь коментар
26.06.2024 00:01 Відповісти
Винна влада яка до цього допустила, а отже стадо імбіцилів, які іі обрали!!
Отримаєш громадянство будь якоі провідноі краіни ЄС без знання державної мови???? Є якісь запереченя??
показати весь коментар
26.06.2024 00:16 Відповісти
так, отримати громадянство Бельгії можна знаючи одну з державних мов - нідерландську, французьку або німецьку...
показати весь коментар
26.06.2024 00:19 Відповісти
Ти шо - тормоз?? Украінську розумієш - бєзславаря??
показати весь коментар
26.06.2024 00:25 Відповісти
та гальмо тут ти! тобі дебілу в 3-ій раз кажуть - що мають рахуватися з правами меньшин!
якщо переважна кількість населення України розмовляє кацапською - то кацапська має бути державною мовою! що тобі в цьому не зрозуміло, даун?
показати весь коментар
26.06.2024 00:29 Відповісти
З чого ти взяв, що кацапською говорять більшість!? Відповідно до законів України кожен громадянин України має знати та послуговуватись українською мовою, також є рішення КСУ від 14 липня 2021 року де чітко написано, що москворотість не надає жодних мовних прав та українська могє однією зі складових частин української державності, тому ніяких других мов в Україні не може бути апріорі. Тобі зрозуміло?
показати весь коментар
26.06.2024 11:00 Відповісти
відповідно до яких законів України кожен громадянин України має знати та послуговуватись українською мовою? тобі зрозуміло питання?
показати весь коментар
26.06.2024 11:03 Відповісти
https://ccu.gov.ua/novyna/kozhen-gromadyanyn-zobovyazanyy-volodity-************-movoyu-ksu-********-moloda-15072021 Відповідь зрозуміла чи популярно повторити?
показати весь коментар
26.06.2024 11:09 Відповісти
не відкривається твоє посилання!
наведи номери законів України які зобовʼязують всіх "громадянин України має знати та послуговуватись українською мовою"

тобі зрозуміло питання?
показати весь коментар
26.06.2024 11:14 Відповісти
У мене відкривається. Береш вводиш в пошуковці громадяни України мають послуговуватись українською мовою рішення КСУ від 14 липня 2021, читаєш, там все написано.
показати весь коментар
26.06.2024 11:18 Відповісти
так почитай що саме ухалив КС стосовно і кацапської мови, як мови меншини
показати весь коментар
26.06.2024 11:31 Відповісти
Ти мені тут дурочкв не клей, в рішенні чітко вказано, що українська мова одна з ознак державності і, по суті, ті хто не хочуть говорити українською мовою ставлять під сумнів українську державність, а щодо твоєї усруської балачки є рішення КСУ 3.6.1 у ньому також все чітко написано яка рідна мова українців та де можна послуговуватись іноземною.
показати весь коментар
26.06.2024 11:38 Відповісти
*дурочку
показати весь коментар
26.06.2024 11:39 Відповісти
не розумію нащо ти вліз зі своїми посиланнями на рішення КСУ, ще раз, для тих хто в танку - мова йшла про Бельгію, в якій німецькомовна громада налічує 0,6 відсотка від загальної кількості громадян і німецька мова є державною мовою...
згідно з опитуваннями 2001 року в Україні на кацапській мові розмовляють 29 відсотків населення... в ******** умовах, можливо, набагато меньше, але явно не меньше за 0,6 відсотка а, відповідно, до твердження глави МЗС Бельгії, має бути враховано право нацменшини кукарєкать хоть на підзаборном язьікє
показати весь коментар
26.06.2024 11:49 Відповісти
Он як ми заговорили "нащо ти вліз з посиланнями на КСУ", ти ж сам почав вищати про другу кацапську та вимагати показати закони, а мені до сраки, що там у Бельгії, головне те, що в Україні одна державна мова, а саме - українська, бо українську державу заснували українці, про другу державну будеш хрюкати у себе в Італії, он хай зроблять другу німецьку мову, то тебе італійці пошлють туди ж куди тебе посилають українці з твоєю рюзге балачкою.
показати весь коментар
26.06.2024 12:00 Відповісти
хрюкатєль, до чого тут італійці? вони що, якісь вимоги висувать Україні?
тобі, хрюкатєлю, в котре наголошую, що висувала вимоги Бельгія, яка хоче врахування прав нацменшин! що тут незрозумілого? чи ти розумово відсталий?
показати весь коментар
26.06.2024 12:05 Відповісти
Даун, мені пофіг чого там хоче Бельгія. Для ображеного природою повторю, будеш хрюкати про другі державні у себе в Італії.
показати весь коментар
26.06.2024 12:11 Відповісти
от і відповідь, чому Україна ніколи не буде ні в ЄС ні в НАТО!
твій куток - хробачий союз з кацапами
показати весь коментар
26.06.2024 12:18 Відповісти
Ой, що ж тепер робити!? 😁 Мене дуже хвилює думка якого дебіла який не злазить з панського прутня.
показати весь коментар
26.06.2024 12:34 Відповісти
Доречі, тобі хохлу до кацапів як до неба рачки, якими б вони не були вони говорять своєю балачкою і не хрюкають, а покажи закон який би змушував нас хрюкати на своїй балачці, а от хохлам потрібно спеціально закони щоб змушували їх говорити рідною мовою, наскільки я знаю в Угорщині немає жодного закону який би змушував говорити угорською але всі угорці самі говорять своєю рідною мовою, а хохлам треба закони, ниці істоти 🤮
показати весь коментар
26.06.2024 12:42 Відповісти
а стосовно того "як я заговорив", то рішення КСУ стосувалося закону про забезпечення існування української мови і там йдеться про її застосування в офіційному та публічному колі, де "публічне" стосується надавачів послуг! жодних обовʼязків, забезпечиних якимись законами, для звичайних громадян не існує, тобі це зрозуміло, хрюкатєль?
показати весь коментар
26.06.2024 12:08 Відповісти
Даун, однією з сфер публічного життя є спілкування між людьми, як би ти не хрюкав та не маніпулював в КСУ все написано чітко яка мова державна, яка рідна в українців та яка є однією кскладових державності.
показати весь коментар
26.06.2024 12:15 Відповісти
рішення КСУ стосується закону про забезпечення української мови!
а не про твої вологі полюції, даун, афідерзейн
показати весь коментар
26.06.2024 12:16 Відповісти
Та ти що!? 😁 Ну шуруй обісранка.
показати весь коментар
26.06.2024 12:31 Відповісти
Да, з ТЦК, с судами ,с полицией верховенство права ..... нам не видать !!!
показати весь коментар
25.06.2024 22:52 Відповісти
Україна - це країна телефонного права! з такими вихідними данними потрапити в ЄС та НАТО Україна не зможе НІКОЛИ!
показати весь коментар
25.06.2024 23:59 Відповісти
Ця пані має наувазі і ******** із Закарпаття, що в кишені крім українського, носять ще і мадярський паспорт. Україна проїбала більшу частину Донбасу і Крим, коли закривала очі на зневажання української мови на цих територіях. Якщо влада буде лизати дупло орбанам і сіятрам, проїбе і Закарпаття.
показати весь коментар
25.06.2024 22:53 Відповісти
+100500%%
показати весь коментар
25.06.2024 23:00 Відповісти
Так тепер, усі оті дурні гроші, що набарижили слуги з 2019 року з ВРУ, як катлєта по тумбочкам та під кроватями, треба здати Зеленському, щоб він міг виконати вимоги для вступу України до ЄС??
Так у зеленського з ОПУ, строк годності, завершився, ще 21 травня ц.р.?!?! А грошей по квартирам, розсовано у отих з ВРУ служок, як грязі… Катлєта, як приклад їх сьогодення!!
Щось треба Оманським слугам робити, бо час їх завершено, а гроші не вивезти з України!!!
Хіба що задонатити, на Захисників України!
показати весь коментар
25.06.2024 23:07 Відповісти
Деякі нацменшини мають такі права, що законопатили собою всю держвертикаль.
Аи бюджет України вважають своїм.
І до них питань нема.
показати весь коментар
25.06.2024 23:41 Відповісти
Якщо все буде i далi так, як воно зараз є, то будемо перманентним кандидатом на вступ, як- от Турцiя.
показати весь коментар
26.06.2024 00:15 Відповісти
Туреччина, а не турція.
показати весь коментар
26.06.2024 11:01 Відповісти
Цим ЄС постійно дурять українців
порошенко прийшов до влади категоричними обіцянками вступу в ЄС
знаючи, що цього ніколи не буде
бо росія не хоче.
карлик розізлився , що ми не хочемо в таможенний союз-
його дєтіще
і все робить для того, а щоб знали тепер!
мстива і підла тварь.
ЄС міг бути, якби Чорновола не вбили.
показати весь коментар
26.06.2024 06:36 Відповісти
ЄС створювався як продовження і м'яке тихе насадження Радянського Союзу Європі.
Плани не завершено, бо зник сам Рядянський Союз.
Але бюрократія ЄС нікуди не зникла і підігрує росії.
показати весь коментар
26.06.2024 09:12 Відповісти
права педиков это главное, а права пенсионеров можно игнорировать, пусть умирают, освобождая землю
показати весь коментар
26.06.2024 07:33 Відповісти
Верховенство права? Цікаво як це може виконати теперішній президент, який знехтував це право і який е фахівцем права?
показати весь коментар
26.06.2024 07:41 Відповісти