7386 відвідувачів онлайн
9 801 74

Питання угоди корупціонерів зі слідством, яка дозволить відкупитися від в’язниці, надійшло від партнерів, - "слуга народу" Арахамія

Голова фракції Слуга народу Давид Арахамія

Голова правлячої фракції Слуга народу Давид Арахамія заявив, що у законопроєкті №11340 питання угоди зі слідством у корупційних правопорушеннях надійшли від міжнародних партнерів.

"Депутати взагалі не піднімали питання угоди зі слідством в корупційних правопорушеннях. Це надійшло від наших партнерів у рамках зобов’язань Ukraine Facility Plan", – цитує Арахамію ЛігаБізнесІнформ, передає Цензор.НЕТ.

Політик зазначив, що сьогодні у першому читанні депутати голосували урядову версію законопроєкту – оскільки Кабінет міністрів визначений перемовником з Європейським Союзом щодо цього плану.

Ukraine Facility Plan передбачає 38,2 млрд євро пільгових кредитних та грантових коштів для фінансування видатків держбюджету "в обмін на реформи".

Також Арахамія повідомив, що депутати отримали перелік письмових зауважень до законопроєкту від Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Вищого антикорупційного суду, котрі і мають користуватися механізмом угоди зі слідством.

"Угода – це право прокуратури, а не обов’язок. Сподіваюсь, що сьогодні ні в кого, особливо в середовищі громадських активістів, немає сумнівів у доброчесності та професійності керівника САП Олександра Клименка", – зазначив "слуга народу".

Також він додав, що фінальна версія законопроєкту всеодно проходитиме "залік" від міжнародних партнерів – і порадив громадянському суспільству, якщо воно вважає документ "зрадою", надати свої аргументи представникам посольств та міжнародних організацій.

Загалом, керівник правлячої фракції упевнений, що "все буде гарно доопрацьовано до другого читання", як це було раніше у подібних ситуаціях.

Топ коментарі
+59
Ваші партнери - за Уралом та в сухумському мавпятнику!
показати весь коментар
18.07.2024 19:00
+39
Эта чурка не раз была замечена на 3,14здеже.
показати весь коментар
18.07.2024 19:03
+32
арахамія порадив громадянському суспільству, якщо воно вважає документ "зрадою", надати свої аргументи представникам посольств та міжнародних організацій.

тобто послав громадянське суспільство *****.
показати весь коментар
18.07.2024 19:03
Коментувати
Сортувати:
А так можна було? - стільки часу згаяли
показати весь коментар
18.07.2024 18:59 Відповісти
рыги бы щедро заплатили....
показати весь коментар
18.07.2024 19:18 Відповісти
https://patrioty.org.ua/society/politsii-khochut-dozvolyty-chastishe-byty-ukraintsiv-elektroshokeramy-shcho-vidomo-pro-novu-initsiatyvu-521963.html Кабмін схвалив розроблений МВС законопроєк т про розширення підстав для застосування електрошокерів поліцією.
показати весь коментар
18.07.2024 19:00 Відповісти
А з ними по іншому не можна! Тільки робить їх разом!!!
показати весь коментар
18.07.2024 19:03 Відповісти
ДНО-ДніщЕ
показати весь коментар
18.07.2024 19:00 Відповісти
Зачекайте, знизу ще не постукали
показати весь коментар
18.07.2024 19:23 Відповісти
с'єзд защітан.
показати весь коментар
18.07.2024 19:00 Відповісти
НІТ!
показати весь коментар
18.07.2024 19:20 Відповісти
Ваші партнери - за Уралом та в сухумському мавпятнику!
показати весь коментар
18.07.2024 19:00 Відповісти
Эта чурка не раз была замечена на 3,14здеже.
показати весь коментар
18.07.2024 19:03 Відповісти
Давай питання поставим інакше. Коли він говорив і не 3,14здів?
показати весь коментар
18.07.2024 20:53 Відповісти
арахамія порадив громадянському суспільству, якщо воно вважає документ "зрадою", надати свої аргументи представникам посольств та міжнародних організацій.

тобто послав громадянське суспільство *****.
показати весь коментар
18.07.2024 19:03 Відповісти
Нет.
Он послал граждан на прямую обращаться в зарубежные представительства.
Можете контакты с Албанией налаживать, можете свои услуги Греции предложить.
показати весь коментар
18.07.2024 19:30 Відповісти
Я, ввжаю документ ЗРАДОЮ!! Представникам ЯКИХ посольств і міжнародних організацій передавати своі аргументи??
показати весь коментар
18.07.2024 19:05 Відповісти
Треба ліквідовувати зельонских - фізично!! Але це не я придумав, це мені порадили представники міжнародних організацій, як би шось!!!!
показати весь коментар
18.07.2024 19:12 Відповісти
Ага, мало не забув, і ше представники посольств - те саме казали!!
показати весь коментар
18.07.2024 19:17 Відповісти
Та це просто пізданули піздуни шо мол це не ми це сишиа з Європою нас заставили . А яка? Організація ? -
а вони дадуть відповідь союз прастітуток Англії та союз роверистів сишиа.
показати весь коментар
18.07.2024 19:13 Відповісти
Любых, представленных в Украине.
"Хочешь деда выдвигай в губернаторы, хочешь бизнес начинай с иностранцами."
показати весь коментар
18.07.2024 19:32 Відповісти
У меня одного лица хламидии и стефанчука вызывают рвотный рефлекс?
показати весь коментар
18.07.2024 19:08 Відповісти
Та ні не визивають - Коливан як Коливан, макака як макака. Тебе що, від макак тошнить?)
показати весь коментар
18.07.2024 20:55 Відповісти
від макак - ні, від арахаміі - так.
показати весь коментар
18.07.2024 23:27 Відповісти
Віримо. Я повірив.
показати весь коментар
18.07.2024 19:10 Відповісти
Та вiн навiть не збрехав. Тiльки не сказав вiд яких його "міжнародних партнерів", це надiйшло - вiд тих хто сидить на Старiй площi, в Москвi.

Ну i це такий пас Трампу щоб вiн припинив постачання зброï, бо все розкрадуть, вiн вже цей аргумент багато раз застосовував.
показати весь коментар
18.07.2024 19:12 Відповісти
Агрохімія, твій ЗеЛідор на весь світ заявив що корупції в Україні нема, він її переміг
показати весь коментар
18.07.2024 19:13 Відповісти
КРАСТИ ЩЕ БІЛЬШЕ!!! @Рахітамія
показати весь коментар
18.07.2024 19:14 Відповісти
Хоч би почервонів, коли пиз@ить
показати весь коментар
18.07.2024 19:15 Відповісти
сделка со следствием и откуп - разные вещи..чорт .....
показати весь коментар
18.07.2024 19:17 Відповісти
А партнери,часом,не на луб"янці сидять? Ой.не дурак гетьманцев,не дурак. Зрозуміло,що в розмір хабара тепер буде входити і розмір майбутнього штрафу!
показати весь коментар
18.07.2024 19:21 Відповісти
Вірю! Арахамії? - вірю! Глянте, яке чесне рило!
показати весь коментар
18.07.2024 19:23 Відповісти
С каких пор беня стал импортным партнером?
показати весь коментар
18.07.2024 19:25 Відповісти
у нього 2 іноземних паспорта
показати весь коментар
18.07.2024 22:48 Відповісти
Та шо вы говорите? И это не мешает ему сидеть в украинской тюрьме?
показати весь коментар
19.07.2024 01:17 Відповісти
Думаю,наоборот,ему передают гуманитарку из Израиля и Швейцарии)там вся его родня
показати весь коментар
19.07.2024 23:06 Відповісти
Это значит одно - его не лишали украинского гражданства, зепи*дешь.
показати весь коментар
20.07.2024 13:15 Відповісти
Та а шо? Зеленьський і його посіпаки перший раз дзюрять в очі іліхторату?
Вони скільки при владі, тим і займаються що систематично брешуть і все сходить з лап
показати весь коментар
18.07.2024 19:26 Відповісти
А скільки штраф за ліквідацію мавпи і взагалі можна увесь прайс покпзати?
показати весь коментар
18.07.2024 19:34 Відповісти
бреше падлюка.....
показати весь коментар
18.07.2024 19:34 Відповісти
міжнародні? це рашка і беларусь,іран, еретрія.індія.
показати весь коментар
18.07.2024 19:41 Відповісти
Це брехлива курва .
показати весь коментар
18.07.2024 19:42 Відповісти
Араноухау
показати весь коментар
18.07.2024 19:45 Відповісти
Твої партнери,у тамбові,під мостом,коня доїдають
показати весь коментар
18.07.2024 19:54 Відповісти
Ага, від партнерів. Типу, як розказували про бажання МВФ, коли ті говорили про боротьбу з монополізмом на енергоринку, а урядовці розказували що це потрібно розуміти, як вимогу підвищити тарифи.
показати весь коментар
18.07.2024 19:56 Відповісти
Раз Хламідія біля мікрофону-значить бреше. Бабло вже вперед взяли,формуючи списки. Практика набута при перерахунку авторитетних бізнесменів.
показати весь коментар
18.07.2024 19:59 Відповісти
А партнерів тих Арахламідія, мабуть, знайшов у якомусь гей-клубі.
показати весь коментар
18.07.2024 20:00 Відповісти
Тамбовский волк тебе партнёр и не только тебе.
показати весь коментар
18.07.2024 20:03 Відповісти
Каких? Могилевич, коломоич, абрамович, ротенберг...
показати весь коментар
18.07.2024 20:13 Відповісти
Перечитв форум. Жодної раціональної думки! Не вже ви, тупоголові, не розумієте? Якщо опустити планку- треба буде пнресаджати пів-України!
показати весь коментар
18.07.2024 20:13 Відповісти
Та куди нам до тебе, яйцеголовий.
показати весь коментар
18.07.2024 20:35 Відповісти
конфискация всего и у родственников...рационально?
показати весь коментар
18.07.2024 21:40 Відповісти
Більше ніж пів Украіни((бо 5у частину держави ми вже просрали(((
показати весь коментар
18.07.2024 22:52 Відповісти
Арахамія думає, що ніхто не знає, що його партнери це МедведчукШуфричРабіновичБойко і інші гниди. Колегами Арахамії є ЄрмакТатаровПодолякГетьманцев і інші ОПариші, що працюють в інтересах РФії. Арахамія і його однодумці розгядають Україну як дійну корову, а народ як овець яких треба стригти податками які пртім розкрадают. Цей закон хотять прийняти в інтересах злодіїв близьких до влади щоб захистити їх від покарання.
показати весь коментар
18.07.2024 20:16 Відповісти
Хто така абрамхімія іноземець осетин гр росії виходить яке вона має право бути взагалі в парламенті ця істота їзде у відень до фірташа у 22 вела з кацапами перемовини у нас не парламент збіговисько уродів помічник депутата 136 т гр на який нам депутат дебіл змільйонним окладом ще 10 помічників розігнать всю псюрню майно забрать на військо не пускать за кордон особин ч статі на фронт і нехай пискне
показати весь коментар
18.07.2024 20:27 Відповісти
Громадянство йому надав Порошенко,у якого він теж був сраколизливим псом
показати весь коментар
18.07.2024 22:54 Відповісти
То не ми, то партнери не хочуть,щоб ми з корупцією боролися.
І так далі.
Тарифи підняти, то партнери.
Все партнери, то не ми. Ми млять білі та пухнасті
показати весь коментар
18.07.2024 20:32 Відповісти
Сочинський чорт не хочете пояснити чому ОПа і ціла фракція арахамій не почула наполегливі, неодноразові прохання партнерів призначити незалежного очільника Рахункової палати, яка контролює витрачання бюджетних коштів, велику частину яких надають західні партнери.

І поставили на цю посаду подружку зеленського з Кривого Рогу.
показати весь коментар
18.07.2024 20:37 Відповісти
По многочіслєним пісьмам товаріщей...
показати весь коментар
18.07.2024 20:43 Відповісти
Давно не було чутно, знову всплила волохате какашка.
показати весь коментар
18.07.2024 20:54 Відповісти
Приплыл по океяну
Из Африки матрос,
Малютку обезьяну
Он в ящике привез.
Сидит она, тоскуя
Все ночи напролёт
И песенку такую
По-своему поёт:

На теплом светлом юге,
На родине моей
Весёлые подруги
Играют меж ветвей.
Чудесные бананы
На родине моей,
Живут там обезьяны
И нет совсем людей (с)
показати весь коментар
18.07.2024 21:00 Відповісти
Якщо подивитись на це з тієї стороно що так званий анти"корупційний" суд відпустив всіх топ корупціонерів без покарання то ці виплати будуть хоч якимось поверенням вкрадених коштів...

Але з моральної точки зору коли тим же СЗЧ за не виконання абсурдних деколи наказів дають по 5 років а корупціонер може відкупитись за кошти вкрадені у держави то це повн... ****...ц і пробиття нового дна....

Взагалі на час військового стану корупцію треба прирівняти до держзради, та масового вбивства .... тому що це так і..... є кожний вкрадений міліон.... це нехватка *********** або ракет та загибель військових і мирного населення
показати весь коментар
18.07.2024 21:08 Відповісти
Дивна логіка - "хоч чкимось поверненням". Ви розумієте, що після такого красти почнуть повально, а це час і життя, які країна втрачатиме. Насправді, життя повинні втрачати крадії, бо їх якась невелика частка, а не ті, хто їх захищає. І закон треба було приймати на введення смертної кари за корупцію у період воєнного стану
показати весь коментар
18.07.2024 23:31 Відповісти
Типу зараз крадуть не повально... більше вже просто красти немає що... було б крали більше
показати весь коментар
19.07.2024 00:03 Відповісти
Хламідія, яка відповідає за майнінг урвати в команді криворізького юриста недоучки видумує як викрутитися із своєю ларьочною дипломатією. Шо ви наголосували?
показати весь коментар
18.07.2024 21:14 Відповісти
Моде вонищось відчувають що таке приймають всі хто голосуватиме корупціонери усіх слід на шибеницю разом з сім,єю
показати весь коментар
18.07.2024 21:45 Відповісти
Піздюк ця падло абхазька!!!
показати весь коментар
18.07.2024 21:53 Відповісти
От цікаво а чи перевіряла контррозвідка, СБУ і інші служби оцю абхазьку бібізянку. Чи немає часом родичів в "пятнашкє" яка воює проти ЗСУ. Абхазія це один терористичний картель де всі зв'язані не тільки родинними зв'язками , а і по лікті в крові. Оця бібізянка сто відсотків працює зв'язковою шльондрою з кацапами. Ха ха ха.
показати весь коментар
18.07.2024 21:57 Відповісти
Ze - це окремий гендер, виявляється...

показати весь коментар
18.07.2024 22:03 Відповісти
А потім завжди можна мказати, що це вирвано з контексту.
показати весь коментар
18.07.2024 22:19 Відповісти
Хитрожопа макака тут взагалі нідочого
показати весь коментар
18.07.2024 23:06 Відповісти
А чого так сором'язливо не назвав конкретних партнерів, які таке порадили? Чи не орбан з фіцо? Давай імена, сук@ абхазька
показати весь коментар
18.07.2024 23:24 Відповісти
Логічно було думати, що під час війни значно посилять відповідальність за корупцію, бо гріх, соромно і на шкоду державі. Але зеслуги виявились безбожниками, захищаючи при цьому московську церкву. Без совісті, бо гинуть люди. Шкідниками обороноздатності, бо крадуть і зменшують ресурси держави.
показати весь коментар
19.07.2024 00:16 Відповісти
Вʼязниця та конфіскація для корупціонерів! Івідкуп не потрібно в Раді вигадувати. Інакше корупція розквітне з такими депутатами, які на майбутнє для себе ці закони й прописують!
показати весь коментар
19.07.2024 02:26 Відповісти
"И в борьбе с зеленым змеем побеждает змей"
показати весь коментар
19.07.2024 08:42 Відповісти
"передбачити можливість укладання угоди в особливо тяжких злочинах, віднесених до підслідності НАБУ, за умови повного або часткового відшкодування збитків; Джерело: https://biz.censor.net/n3500329
показати весь коментар
19.07.2024 09:28 Відповісти
https://www.ukrainefacility.me.gov.ua/ скачати план можна досить легко. Але я ніде не знайшов, навіть теоретично таких вимог.
Але там є таке секція 2, розділ 4: "Як зазначено у статті 3(2)(d) Регламенту, боротьба з корупцією та відмиванням коштів є конкретною ціллю Ukraine Facility. Запобігання, виявлення та протидія корупції також має вирішальне значення для захисту фінансових інтересів ЄС. Таким чином, реформи доповнюютьзаходи із запобігання, виявлення, розслідування та виправлення порушень і шахрайства, що
впливають на фінансові інтереси ЄС, які Україна взяла на себе зобов'язання здійснювати,
отримуючи підтримку в рамках програми Ukraine Facility."
показати весь коментар
22.07.2024 18:16 Відповісти