15557 відвідувачів онлайн
5 431 64

Часто неправдива інформація йде нагору. З брехнею в армії треба боротись, - нардеп "Голосу", воїн Костенко

Роман Костенко

Слова головного редактора Цензор.НЕТ Юрія Бутусова про те, що командири ЗСУ досить часто бояться приносити погані новини, - правда. З брехнею в армії потрібно боротись.

Про це заявив секретар Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Роман Костенко в інтерв'ю Radio NV, інформує Цензор.НЕТ.

"Щодо того, що відбувається на фронті і що сказав Юрій (Бутусов. - Ред.), можу підтвердити (не посперечаєшся і можна тільки ще раз підтвердити), що часто неправдива інформація йде нагору. І часто ситуація полягає в тому, що коли на картах генералів ще стрілочки показують в одну точку, де ведуться бойові дії, а війська вже в інших місцях. Проблема часто в тому, я тут погоджуюся, що всі бояться приносити погані новини, створюючи ілюзію, нібито в нас усе добре", - заявив Костенко.

За словами нардепа, ця проблема виникла ще до повномасштабного вторгнення Росії, і він пам’ятає з 2014 року, що "командири, особливо командири-боягузи" не хочуть доповідати про справжню ситуацію, щоб здаватись кращими, ніж вони є, а також бояться реакції старших командирів.

"Бувають суб'єктивні, об'єктивні дані, від яких залежить позиція праворуч, позиція ліворуч, життя людей праворуч, ліворуч, коли ти надаєш достовірну інформацію. Часто бійцям доводиться йти на позиції, і їм ставлять задачу, виходячи з інформації, яка є, - що там ми. А бійці не можуть туди піти або потрапляють у якісь засідки, бо там уже противник. А потім виявляється, що про це знали. Це те, з чим потрібно боротись, - з брехнею в армії, тут я не можу не погодитись. Як би мені прикро не було (я би хотів сказати, що це не так), але вона існує", - наголосив Костенко.

Головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов не раз заявляв про брехню у доповідях військових. Також він розповів, чому Сирський не здатний втримати фронт.

Топ коментарі
+19
Напроти. Починати боротьбу з брехнею треба згори. З президента.
показати весь коментар
02.11.2024 14:56
+16
До чого тут совкові генерали, коли вся брехня народжується в ОПі і Верховного. Де Ви бачили совкових генералів на фронті? Їх там немає. Вони "хворі" і сидять в містах подалі від фронту, точно так як Гундос Потужний і його любимий нарідом 73% - "квартал".
показати весь коментар
02.11.2024 15:01
+14
Як боротися з брехнею, якщо суцільна брехня - це той ареал, в якому існує чинна влада на Банковій і Печерську? А що, хіба не на брехні ЕрЗе зі своїм сонмом слуг уродів захопили владу?

Щоб побороти брехню - потрібно знести цю владу. Інакше - ніяк.
Як знести - оце вже питання. Хотів би почути про реальні варіанти... Реальні, а не видумані. Тому що в умовах гарячої фази війни я можу нагадати отим "сметунам" (пам'ятаєе ? - єслі не справітца - снєсьом"); але підтримувати їх не буду. Тому що навкруги вдосталь ворогів, Малюк не встигає їх загратовувати...
показати весь коментар
02.11.2024 14:59
Коментувати
Сортувати:
До чого тут совкові генерали, коли вся брехня народжується в ОПі і Верховного. Де Ви бачили совкових генералів на фронті? Їх там немає. Вони "хворі" і сидять в містах подалі від фронту, точно так як Гундос Потужний і його любимий нарідом 73% - "квартал".
показати весь коментар
02.11.2024 15:01 Відповісти
З сирка зроблять цапа-відбувайла і викинуть.хоча він лише виконував накази недонаполеона потужнича який зовсім не розуміється на війні.
показати весь коментар
02.11.2024 15:35 Відповісти
ГШ-це подалі від фронту? Подалі. Управлінські рішення хто приймає? ГШ. Притомні команди бригад які не згодні з цим бардаком швидко"йдуть на підвищення". Мій коментар стерли..Для чого? Це ж сайт Бутусова..Ні? То йдіть ви лісом.
показати весь коментар
02.11.2024 16:23 Відповісти
Для чого поставили сирського ? Для того щоб знищити вертикаль керівництва ЗСУ, щоб врешті знищити ЗСУ, нашу державу і нас ?
показати весь коментар
02.11.2024 16:06 Відповісти
Не мели дурниць. Працює СИСТЕМА, не одна людина, а система вибудувана Головклоуном.
Де Головклоуну приносять " только харошіє новості", де профанація державного управління, де клоуни зачитують патужні відосіки і їм побарабану, що відбувається у реальному житті.
І ця система генерує у виконавцях такуж брехню, безвідповідальність і пофігізм.
Завтра тебе туди втавлять- ти почнеш брехати, викручуватися, красти. Або не забажаєш( таких серед українців 1- 5 відсотоків), звільнешся.
показати весь коментар
02.11.2024 16:36 Відповісти
Напроти. Починати боротьбу з брехнею треба згори. З президента.
показати весь коментар
02.11.2024 14:56 Відповісти
маніловщина.
Легше побудувати сходи на Місяць, ніж дійти до ЄрЗе і порадити (та порадити мало буде; треба - примусти) очолити боротьбу з брехнею.
показати весь коментар
02.11.2024 15:01 Відповісти
цей Костенко глашатай уже три роки,а правди ще й не сказав.
показати весь коментар
02.11.2024 14:57 Відповісти
Так він тиловий рупор, раніше працював у СБУ. У кожному своєму опусі пише - ВОЇН Костенко, питання на яких фронтах? Він був хоч раз у окопах? Всі ці прокурори, сбушніки коли не у кормушкі - піз.дять, а як до корита дориваюиься, так пам'ять зовсім зникає.
показати весь коментар
02.11.2024 17:53 Відповісти
показати весь коментар
02.11.2024 14:59 Відповісти
Хаха Ну можу дати один з своїх акаунтів, потріщимо за життя приватом. Але одразу хочу сказати якщо коротко: зараз це просто майже неможливо. А якщо в теорії можливо, ну наприклад я знаю метод, то ціна виявиться для всіх такою, що сьогоднішнє становище здаться майже перемогою. В 80% настане лівійський сценарій, почитайте як воно там зараз після зносу Каддафі. Або М'янмі. Я найбільш їбанута людина на цьому форумі з ідеями на грані, і запевняю, що це буде злочин проти держави. Якщо серйозно. Бо у цієї влади консенсус щодо неї 1) партнерів, 2) парлам. опозиції, 3) десь 36% лояльного населення.

Єдиний варіант це мирно дотиснути владу саботажем її програм і змусити піти. Не підтримуйте цю владу, не віддавайтесь їй, не підгавкуйте і не підтримуйте навіть гасла і пропозиції, які виглядають привабливо. Ця влада ворог і має бути переобрана на вільних демократичних виборах.
показати весь коментар
03.11.2024 03:19 Відповісти
Це все одно що сказати "треба боротися з корупцією та організованою злочинністю". І те, і друге подолати при ПОВНІЙ ПАСИВНОСТІ народу неможливо. Та й навіщо? Вони так звикли жити і їм так навіть зручно. А якщо зручно, то навіщо щось змінювати?
показати весь коментар
02.11.2024 15:00 Відповісти
що, ви таке кажете?
ви що не читали єрмачину?
ви шо гоните?
у нас нема корупції!
як що б, у нас була корупція, змогли б ми щось....
показати весь коментар
02.11.2024 15:07 Відповісти
З брехнею в армії треба боротись Джерело:

показати весь коментар
02.11.2024 15:50 Відповісти
Президента тримають у світі рожевих поні змушуючи думати, що все чудово. Коли насправді воно аж ніяк не чудово і треба шукати нові рішення.
показати весь коментар
02.11.2024 15:01 Відповісти
а що, у цього зе!дебіла, немає пальчиків?
воно не може набрати цензор?
показати весь коментар
02.11.2024 15:08 Відповісти
Пальчики є, але когось треба ткнути носом у факти, і робити це голосно і дратуючи. У нас без галасу, протестів, революцій, та іншого ппц взагалі нічого не робиться. От забудовник будує забудову на київських пагорбах знищуючи парк, невже він дєбіл? Ні звісно, просто у нього інші інтереси, і змусити його звідти піти чи виконувати норми закону, може тільки розголос, ор натовпу в тисячу горлянок, поліція, і все оце.
показати весь коментар
03.11.2024 01:09 Відповісти
Проблема в тому що коли заступники постійно брешуть керівнику і це відбувається на протязі довгого періоду, тут два варіанти або він повністю некомпетентний, або він все знає але його влаштовує ситуація.

Це ж не відбулось за один день, вони тільки сьогодні почали брехати.

А щодо такого "А бійці не можуть туди піти або потрапляють у якісь засідки, бо там уже противник. А потім виявляється, що про це знали."
То яка це брехня, в любу війну такого командира звинуватили б в зраді а не брехні, коли ти знаєш що там ворог і посилаєш бійців в сліпу то це є стаття ККУ а не просто брехня.
показати весь коментар
02.11.2024 16:15 Відповісти
"Бідний Зєля не знає правду про фронт, тому й не може прийняти правильне рішення". Ви що, дійсно так думаєте? Та він взагалі ніколи і не думав, бо там нічим думати. Там в нього полова в голові. Але... 73% насєлєнія зумів начибушити в 2019. Так, що виходить я неправий. Ну що ж, тоді хай насєлєніє думає, що оточення Зєлі погане, а сам Зєля кльовий чувак.
показати весь коментар
02.11.2024 19:51 Відповісти
А як можна боротися з державною політикою останніх 6 років? Армія просто віддзеркалила стан речей в державі.
показати весь коментар
02.11.2024 15:03 Відповісти
нууу...
скажу правду!
більшість проголосувавши за зе!гніду, зараз в окопах.
і більшість проголосувавши за зе!гніду зараз в окупації.
більшість проголосувавши за зе!гніду зараз загинуло.
показати весь коментар
02.11.2024 15:12 Відповісти
Армією повинен керувати патріот Украіни , а не Сирський ,
якого батьки і рідний брат живуть на росії і розповідають всім про те,
що ніби то не знають , що іх син в нашій краіні ,
повний бред !!
показати весь коментар
02.11.2024 15:04 Відповісти
в мене таке відчуття що сирського спеціально тримали в Україні кацапи щоб потім він очолив капітуляцію.ще в молодості в цього чучєла при службі в м.Лубни була клякуха - БЕЗДАРНИЙ АЛКОГОЛІК.
показати весь коментар
02.11.2024 17:46 Відповісти
Ше рік назад писав - рота чи батальион відступили і мовчать а кацапи ж ідуть по п"ятах і луплять суміжні підрозділи в бочину
показати весь коментар
02.11.2024 15:14 Відповісти
Вимогу не приховувати і не спотворювати службову інформацію, яку повідомляєш, доповідаєш усно чи письмово командиру, начальнику по службі в процесі виконання службових обовʼязків (вимога "не брехати"), необхідно терміново внести у статути ЗСУ. та кодекси.
Вважати порушення вимоги "не брехати" - злочином.
Передбачити покарання - відсторонення від посади, пониження у званні, грошові штрафи, позбавлення волі.
показати весь коментар
02.11.2024 15:16 Відповісти
Воїн Костенко. Потужно.
показати весь коментар
02.11.2024 15:18 Відповісти
Вся брехня почалася з Марафону, а зараз маємо наслідки в армії.
показати весь коментар
02.11.2024 15:20 Відповісти
та нігуя - зеля зразу ж зробив в армії реформу керівних кадрів ЗСУ.поставили всих прокацапів.
показати весь коментар
02.11.2024 17:48 Відповісти
ДЛя этого раньше в армии были особисты и начальники по боевой подготовке.
показати весь коментар
02.11.2024 15:29 Відповісти
Риба гниє з голови.
показати весь коментар
02.11.2024 15:31 Відповісти
"Якщо ми фінансуватимем ЗСУ то ми не зможемо будувати дороги".
показати весь коментар
02.11.2024 15:40 Відповісти
Р.Костенко толковий СБУ-шник.
показати весь коментар
02.11.2024 15:41 Відповісти
Тому що вові до вподоби гарні новини, вова не хоче засмучуватись, ... не засмучуйте вову...
показати весь коментар
02.11.2024 15:48 Відповісти
А що робити, коли нахабно бреше "верховний головнокомандувач" Зеленський?
А бреше він регулярно.
показати весь коментар
02.11.2024 15:50 Відповісти
З звільненям Залужного Армія деградує.
показати весь коментар
02.11.2024 15:52 Відповісти
А як можна взагалі ставити на будь які посади брехунів? Ну є ж якісь " тести" або штучно вигадані скажімо завдання по яких можна виявити брехуна. Скажімо спочатку виявити місцезнаходження підопічного а потім зв'язатися і перепитати де він і чим зайнятий. Як для прикладу. Якщо він бреше навіть по " мєлочах", то де гарантія що він не буде брехати в більш серйозних речах. Є багато ознак по яких можна поділяти з яким фруктом маємо справу. Ха ха ха.
показати весь коментар
02.11.2024 15:56 Відповісти
Це легко робиться, поліграф. В приватбанку, колись працівники періодично проходили поліграф і там виявляли багато скритих порушень.

Тільки в цьому процесі важливо щоб його не втопили в багні, може включитись корупційна складова та ті порушення не підуть нікуди, керівництво просто закриє очі або ще поліграфологу занесуть і результат буде як треба. Це все залежить від вищого керівництва, можна зробити поліграф під камерами, звіт разом з даними в загальну систему, раптовий аудит програмного забезпечення на зміну коду і корупційна складова підніметься на високий рівень.

Просто у нас багато ініціатив потопали в корупції, колись оцінку перенесли з перевіркою в Києві, але ті хто там мав перевіряти мали розподілену мережу по Україні через яку їм завозили гроші і правильні оцінщики на місцях, занижували оцінку за відкати.
Те саме із здачею на права правил дорожнього руху, де сідаєш за правильний компютер і той рахує всі відповіді вірні, і вроді все зроблено чудово, камери, програми і т.д. але результат х...ня
показати весь коментар
02.11.2024 16:46 Відповісти
Ну поліграф це технології і як нормальний засіб для з'ясувань і висновків. Але ж можна ще навіть з учебки виявляти брехунів. Скажімо дав завдання присідати 50 разів. І ніяк його не контролювати в плані тиску і якихось там роз'яснень. Якщо воно брехло, то присяде скажімо 48, а якщо якийсь фанат то зробить 51 скажімо. І десь щоб він не бачив за ним рахувати . Тобто крадькома. Так на протязі якогось часу. З часом буде видно як він виконує елементарні накази. Якщо лінтяй і буде недопрацьовувати, то це погано. Якщо перепрацьовувати, також погано. Як тоді можна довіряти важливі задачі? Щось неважливе можна. Тобто простими методами можна зробити висновок як працюють поля його мозку. Якщо людина схильна до брехні, то це ж можна виявити. Ха ха ха.
показати весь коментар
02.11.2024 17:01 Відповісти
700 тисяч москалів утилізовано, а вони всі наступають. Раніше я не розуміла як таке можливо. Тепер зрозуміло.
показати весь коментар
02.11.2024 15:57 Відповісти
Їх від початку було більше мільйона. Потім мобілізація тисяч 400. Потім кожен місяць підписаних контрактів більше 30 к. От і рахуйте. Ха ха ха.
показати весь коментар
02.11.2024 16:06 Відповісти
Так може знизу не кажуть правду, тому що знають, що над ними, які неадекватно реагують на погані новини?
Достатньо подивитись на вираз обличчя Сирського. Люди таких по-справжньому не поважать, таким не довіряють, а остерігаються.
До Залужного хотіли підійти, поспілкуватись, сфотографуватись з ним. Напевно, з ним легше було поділитись проблемами.
Сирський чужий.
показати весь коментар
02.11.2024 16:09 Відповісти
Делов-то, оставить только зомби-марафон, остальное отключить и запретить.
показати весь коментар
02.11.2024 16:17 Відповісти
Головне що є пропагандистська так звана "курська операція " а що відбувається на інших напрямках фронту нашим зєльоним "статехам" до одного місця.
показати весь коментар
02.11.2024 16:18 Відповісти
А хіба в курській операції справа? Може справа в тому що не було жодних фортифікацій у всій Донецькій області. Не буде фортифікацій в інших областях, може бути те саме. А якби с курської області пішли на Суми, так як на Харків? А що Чернігів у безпеці? Не на пенсії тридцятирічним гроші виділяти і утримання суддям, а будувати фортифікації і купляти хоча б ппо. Київ знову кладе 2 км. дороги за 1 млрд. От в чому перша проблема. В тилу все добре будуємо фонтани і стадіони. Військовослужбовці ж такі самі у доповідях. У вас там все добре, то й вони хочуть бути також успішними, тому також рапортують що все добре. Ха ха ха.
показати весь коментар
02.11.2024 17:13 Відповісти
Може вже досить розповідати зєліні казочки ,як "кацапи мали йти на Суми ,а ми їх попередили"( до речі ,а фортифікації на Сумщині є ? ,бо коли наші будуть відходити з Курщини ,то слідом за ними ломануться кацапи ,а ЗСУ не буде за чим і закріпитись,от тоді дійсно кацапи можуть і захопити Суми) ,коли бригади ЗСУ зайшли на територію Курщини ,ніякого угрупування кацапів ,яке начебто мало наступати на Суми та небуло ,а були звичайні тилові частини з строковиків ,яких наші і взяли в полон. А про тридцятирічних прокурорів -інвалідів я і без вас знаю ,так як і про всі наші "порядки" в тилу . До речі ,чим ми відрізняємось від кацапів ,так само рапортуємо і лижемо зад начальству ,ось така от "українська ідентичність " як каже наш гівномарафонівський агітпроп.
показати весь коментар
02.11.2024 17:58 Відповісти
Розкажіть про казочки мешканцю Сум, по якому б'ють щодня не те що кабом, а артою. Віч на віч. От побачим що він вам скаже. Замість трендіти про Суми подивіться у своєму населеному пункті що готове до оборони. Ніхрєна звичайно. А що особисто ви зробили для тієї оборони. Тріндьож про Суми? Може хтось з вашого керівництва чи голови громади відмовився хоч від однієї премії на користь побудови фортифікації? Жоден. Цивільні розберіться спочатку самі з собою і з своїми головами для початку, а потім вже трендіть як той самий бубочка. Чим ваше риторика про Суми і курщину відрізняється від кацапської? Нічим. Суми ніхто не бомбить і на курщині нікого немає. Самі собі солдати щось там вигадали. Ха ха ха.
показати весь коментар
02.11.2024 18:40 Відповісти
Поки наші не поперлись на Курщину ( створити зону безпеки ,як казав зєля ) ,хіба Суми обстрілювали і бомбили майже цілодобово ,а в Києві щоденні прильоти дронів ,хоча до "курської операції" прильоти дронів були максимум раз на тиждень ,а тепер кожної дня ), ,і ці свої питання ставте до зєвлади ,а не до мене ,до війни вони займались великим крадівництвом ,збирались на травневі шашлики і раптом прийшла війна ,а винуватими виявились прості українці ,а ви шановний менш дивіться зєліні відосики і гівномарафон.
показати весь коментар
02.11.2024 19:58 Відповісти
Ось я вам пишу ,в Києві знов оголосили тривогу ,хіба таке було до "курської операції " роздраконили кацапів і ось тепер і маємо , спочатку дронами знекровлять наше ППО , а потім полетять ракети ,тільки вже не буде чим відстрілюватись ,Молодці зєльониє "стратєгі ",ще й фронт розтягли на додаткових 300 кілометрів.
показати весь коментар
02.11.2024 20:04 Відповісти
Ну нарешті вчепилася кацапська консерва. По мені з 15 року все литить. І я скажу тобі за свою шкуру. Після курської операції в мене менше кацапської аеророзвідку. Персонально в моєму квадраті. А взагалі то це правильно що перед тим як писати , то треба розказати хто ти і чим займаєшся. В Україні для мене війна почалася не з курська, а з 14 року. Більше прильотів персонально у тебе, то поквапся про про для себе. Досить лицемірства. Більшість турбують лише їх пенсії, зарплати і щоб прилітало десь там , лише не по них. Всі ви такі самі як і зелена бубочка. Ніякої різниці. А особисто я драконів кацапа і дракон ти буду. І мені пофіг що по тобі щось там прилетить. В тебе є там метро. Спустишся і нічого не станеться. Поживні в метро не похуднеш. Ха ха ха.
показати весь коментар
02.11.2024 20:15 Відповісти
В тому районі ,де я живу немає метро . Правильно більшість турбує своє життя , нас так навчила рідна держава , яка ніколи не цікавилась як людина живе , чи вистачає їй коштів на життя ,а як захворіє ,чи є за що лікуватись в нас же "безкоштовна " медицина , і раптом почалась війна і ця держава згадала ,що в нас є якийсь" обов"язок , захищати" країну правда це стосується тільки бідняків ,а багаті або втекли за кордон ,або відкупились ,або забронювались ,ось таке от "ліцемірство " і мені пофіг що ти про мене думаєш і якою "консервою " мене називаєш. подивись краще на себе в дзеркало ,,мені 54 роки ,я за своє життя і не таких як ти розумників бачив.
показати весь коментар
02.11.2024 20:46 Відповісти
Я також за своє життя таких розумників бачив. Мені не набагато менше. Якщо ти ніяким боком не причетний до оборони, то з якого дива пишеш про курськ, Суми і інші військові справи? Немає метро, то викопай. Обов'язки не для тебе це зрозуміло. То до чого щось з когось питати? Візьмеш участь хоч в одній операції, тоді може твоє ниття буде чогось варте. Хочеш коштів, то іди у бізнес. В чому проблеми? Молодець що визнаєш, що для тебе твоя сорочка ближче. Тільки за тебе твоєю обороною ніхто займатися не буде і не збирається. А особисто я ще й би на брянську операцію націлився б. Ресурсів малувато. Ха ха ха.
показати весь коментар
02.11.2024 21:07 Відповісти
показати весь коментар
02.11.2024 21:13 Відповісти
Ну от. Вже і посмішка з'явилася. Значить не все так погано. Ха ха ха.
показати весь коментар
02.11.2024 21:24 Відповісти
Головне ,щоб в тебе все було добре , Ха ха ха
показати весь коментар
03.11.2024 16:10 Відповісти
Ну, ****! Опьять ці довбані боярє. Скільки можна? А царь у нас хааарошій
показати весь коментар
02.11.2024 17:12 Відповісти
Щодо нардепа Костенка, то нардеп-воїн заучить, як генерал-майор. Він є у статусі нардепа, а не воїна. От інший нардеп Забродський відмовився від статусу депутата і став воїном. Це ж зрозуміло, що одночасно бути нардепом і воїном - абсурд. Ти або хороший воїн, або хороший нардеп. Або ж не допрацьовуєш і там, і там. Костенко все-таки воїн по вихідних. А працює депутатом.
показати весь коментар
02.11.2024 17:22 Відповісти
От цікаво чи Забродському також постійно брешуть якісь там сержанти? Чи він може також бреше.? Сержант бреше майору, майор полковнику, полковник генералу, генерал генштабу, а генштаб депутатам верховної ради. Але ж депутати на варті. І розкусили підступний план сержантів . Хоч би не писали би про таке. Бо поки генералу скажуть де водити пальцем по карті, то вже фактично водити тим пальцем треба вже в іншому місці. Написано так що генерали виявляється не володіють реальними обставинами, а з запізненням. А з ще більшим запізненням узнають депутати. Якось тоді кумедно виглядають що генштаб, що депутати. Але скоріш за все такий стан речей насправді їм подобається. Ха ха ха.
показати весь коментар
02.11.2024 21:49 Відповісти
Якби брехали Забродському, а тим паче - якби він брехав те, що хочуть почути нагорі, то він і далі був би у армії, а не поза нею. Нагадаю, що його викинули разом із Залужним і іншими, як неугодних для Єрмака/Зєлєнского. Нагчдаю також і таке: Рейд 95-ї бригади, також Рейд Забродського - рейд підрозділів https://uk.m.wikipedia.org/wiki/95-%D1%82%D0%B0_%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B0_%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BD%D0%BE-%D1%88%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B0_(%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0) 95-ї окремої десантно-штурмової бригади з 19 липня по 10 серпня 2014 під час https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0_%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%85%D0%BE%D0%B4%D1%96_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 війни на сході України . Разом з підрозділами 95 ОДШБр, на різних етапах рейду взаємодіяли підрозділи https://uk.m.wikipedia.org/wiki/25-%D0%B0_%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%BD%D0%BE-%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BD%D0%B0_%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B0_(%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0) 25 ОПДБр , https://uk.m.wikipedia.org/wiki/30-%D0%B0_%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B0_%D0%BC%D0%B5%D1%85%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B0_%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B0_(%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0) 30 ОМБр та https://uk.m.wikipedia.org/wiki/51-%D0%B0_%D0%BC%D0%B5%D1%85%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B0_%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B0_(%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0) 51 ОМБр . Згідно з офіційною інформацією, в ході рейду було пройдено близько 470 км, з яких 170 км тилами ворога. Під час рейду десантники 95 ОДШБр вступали у збройні зіткнення з підрозділами https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D1%96_%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B8_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97_%D0%A4%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97 ЗС РФ . Найважливішим досягненням стало розблокування та створення коридору для виходу з оточення підрозділів на кордоні. Завдяки вмілим діям десантників і піхотинців, з оточення вийшло 3 тисячі осіб та понад 250 одиниць технікиhttps://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B9%D0%B4_95-%D1%97_%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B8#cite_note-:2-16 [16] .
показати весь коментар
03.11.2024 10:15 Відповісти
В порядку цієї брехливої політики, поки Петро Порошенко на фронті роздає волонтерську допомогу ЗСУ https://t.me/PresidentPoroshenko/11153 внутрішні вороги України вчора-сьогодні арештували рахунки підприємств Петра Порошенка , про що він особисто повідомляє в пості за вищенаведеною ссиллю.
показати весь коментар
02.11.2024 23:08 Відповісти