11599 відвідувачів онлайн
4 284 19

Шпигували для ФСБ під виглядом "квест-гри": СБУ затримала групу підлітків у Харкові. ФОТОрепортаж

У Харкові викрито нову технологію спецслужб РФ. Неповнолітніх втягували у так звані "квест-ігри".

Про це повідомила пресслужба СБУ, інформує Цензор.НЕТ.

Дві агентурні групи складалися із дітей віком 15 та 16 років.

Під виглядом "квест-гри" збирали інформацію для РФ: СБУ викрила підлітків у Харкові

"Неповнолітні виконували ворожі завдання із проведення розвідки, коригування ударів та підпалів. Для маскування підривної діяльності обидва ворожі осередки діяли окремо один від одного.

За "правилами квест-гри" діти отримували від фсб геолокації, після чого їхнім завданням було добратися до точки, зробити фото та відео потрібного об’єкта, а також надати короткий опис місцевості", - йдеться в повідомленні.

Отримані розвіддані агентурна група відправляла своєму спільному куратору з ФСБ через анонімні чати.

Ці дані рашисти використовували для здійснення ударів по Харкову.

Під виглядом "квест-гри" збирали інформацію для РФ: СБУ викрила підлітків у Харкові
Під виглядом "квест-гри" збирали інформацію для РФ: СБУ викрила підлітків у Харкові

Всіх учасників ворожих груп затримала СБУ, коли ті фотографували об’єкти української ППО, що захищає місто.

"Також під час розслідування було викрито ще одне завдання російських агентів – підпали трансформаторів, які забезпечують рух ешелонів ЗСУ у напрямку східного фронту", - зазначили у Службі безпеки.

Організатору однієї з ворожих груп повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 113 Кримінального кодексу України (диверсія, вчинена в умовах воєнного стану). Він перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення.

Наразі тривають комплексні заходи для притягнення до відповідальності інших учасників мережі.

СБУ встановила також особу "зв’язкового" агентурних груп ФСБ. Ним виявився співробітник поліції Краснодарського краю РФ, який співпрацює з російською спецслужбою.

Під виглядом "квест-гри" збирали інформацію для РФ: СБУ викрила підлітків у Харкові

Йому готується заочна підозра за ч. 2 ст. 113 Кримінального кодексу України (диверсія, вчинена в умовах воєнного стану).

Топ коментарі
+25
Ця мерзота повністю розуміла,що робить!Жодна дитина,якщо батьки проукраїнські.не буде такого робити.Це все ви....бки ждунів і у першу чергу відповідати повинні батьки
показати весь коментар
13.12.2024 11:29 Відповісти
+17
"діти" зараз будуть дурачка клеіти?
показати весь коментар
13.12.2024 11:15 Відповісти
+10
Це - майбутнє України! Не чіпайте "діточок"!
показати весь коментар
13.12.2024 11:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"діти" зараз будуть дурачка клеіти?
показати весь коментар
13.12.2024 11:15 Відповісти
Це - майбутнє України! Не чіпайте "діточок"!
показати весь коментар
13.12.2024 11:15 Відповісти
діти від зелених батьків, ті що з 73% зеідіотів.
показати весь коментар
13.12.2024 13:24 Відповісти
Генофонд
показати весь коментар
13.12.2024 11:19 Відповісти
Культ легких грошей за зрадливість зараз на найвищому рівні.
Ліфт зелених слуг не дасть збрехати.
Вчора ти був лише віп ескортицею, чи фотогравом, чи навіть безробітним, або блогером, а сьогодні ти мільйонер, депутат, дипломат, активіст, грантожер, реформатор і навіть борець з корупцією аби вона всю країну накрила сабою як мідним тазом.
І всі кордони не для тебе!
Ти вільний птах!
Сьогодні в раді, завтра в Буковелі, післязавтра в Монако и вся війна до скр%ки!
Головне грай в ці голодні ігри, де не тебе, а ти полюєш на інших(
показати весь коментар
13.12.2024 11:20 Відповісти
з'явилась ще нова пошесть, відеографи та відеографині, які тіпо проФФесійну рекламу і подібну муйню, проФФесійно мобілами знімають, але теж, в тих місцях, як і ці потсани.
показати весь коментар
13.12.2024 11:31 Відповісти
Це капець..що в родинах та школах твориться, якщо діти таке витворяють..

В нас ж є підрозділи кіберзахисту - вони що, не можуть лекції у школах прочитати??? Головне - наголос на наслідки таких вчинків..і запровадили б премії школярам за викриття подібних каналів..
показати весь коментар
13.12.2024 11:21 Відповісти
Ця мерзота повністю розуміла,що робить!Жодна дитина,якщо батьки проукраїнські.не буде такого робити.Це все ви....бки ждунів і у першу чергу відповідати повинні батьки
показати весь коментар
13.12.2024 11:29 Відповісти
Це тобі внутрішній голос підказав? А що каже Настрадамус із сусідньої палати?
показати весь коментар
13.12.2024 14:06 Відповісти
Нє. Так прикинув що в армії мільйон батьків... Яких додому до дітей не пускають... І жінки там на роботі теж працюють...
І няньок у них скоріш за все нема... І діти ростуть самі...
Але ти близько до серця не бери... Іди пивка налий кружку і випий, п'ятниця ж.
показати весь коментар
13.12.2024 14:15 Відповісти
Це виродки тих кацапських алкодегенератів яких ешелонами як ліміту в Харків завозили на "стройкі народного хозяйства".
показати весь коментар
13.12.2024 11:42 Відповісти
За це ніхто не заплатить... Відповідно і жодних лекцій не буде.
показати весь коментар
13.12.2024 11:44 Відповісти
Олександр, яка кількість шкільних класів в Україні
і яка кількість співробітників у підрозділах кіберзахисту?
показати весь коментар
13.12.2024 12:04 Відповісти
Мої наче онлайн вчаться. Точно не знаю, бо бачу раз в рік... Як важко зробити онлайн 1 урок для всієї школи?
І чому саме співробітник кіберзахисту повинен це робити? Думаю дяді в погонах і формі поліції достатньо...
показати весь коментар
13.12.2024 13:40 Відповісти
Після запровадження премій за викриття таких каналів школярі самі почнуть створювати такі канали і їх "викривати".
показати весь коментар
13.12.2024 13:38 Відповісти
Це треба "лікувати" п*здюлями...
І таким - ЕПІЧНИМИ!
Шоб і срака, і руки боліли...
показати весь коментар
13.12.2024 11:47 Відповісти
БУЛОБ ДОБРЕ ЯКЩО І НАШІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ТАК АКТИВНО ДОЛУЧАЛИСЬ,АБО ХОЧ ТЕЛЕФОНИ ПЕРЕВІРЯЛИ У ПОРУШНИКІВ КОМ.ГОДИНИ.
ЯКЩО ТАКУ ШКОДУ ЗАВДАЮТЬ КАЦАПИ НАШОМУ БІЗНЕСУ, ТО МОЖЕ ВЕЛИКИМ БІЗНЕСМЕНАМ БУДЕ ВИГІДНІШЕ ІНВІСТУВАТИ КОШТИ В ПІДРИВНУ ДІЯЛЬНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ РАШКИ,А СПЕЦСЛУЖБІСТАМ ВІДКИНУВШИ МОРОЛЬНІ СТРАЖДАННЯ НАЙМАТИ ДІТЕЙ НАРКОМАНІВ ТА АЛКАШІВ РОСІЙСЬКИХ ДЛЯ ПІДРИВУ ЇХ З СЕРЕДИНИ, НІЖ ВИТРАЧАТИ ОДНИМ КОШТИ ІНШИМ ЧАС НА РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ КАЦАПІВ???
показати весь коментар
13.12.2024 11:54 Відповісти