Бойко записав нове відеозвернення після візиту до СБУ: "Я хочу принести извинения...". ВIДЕО
Народний депутат Юрій Бойко, який очолює "Платформу за життя та мир", після допиту в СБУ опублікував у соцмережах новий ролик, в якому вирішив "принести извинения и сказать о том, что мы все должны быть едиными".
Як повідомляє Цензор.НЕТ, за словами Бойка він вирішив дати пояснення до своєї попередньої заяви через "резкую реакцию в обществе".
Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Нардеп Бойко зробив заяву про "радикалів, які перейменовують міста та зносять пам’ятники" і заступився за російську мову. ВIДЕО
Нагадаємо, 14 грудня Бойко опублікував у соцмережах проросійську заяву про "радикалів, які перейменовують міста та зносять пам'ятники" і "заборону говорити рідною мовою".
У Раду подали постанову про відкликання Бойка з посади члена Комітету з прав людини після його проросійської заяви