10640 відвідувачів онлайн
14 986 98

Бойко записав нове відеозвернення після візиту до СБУ: "Я хочу принести извинения...". ВIДЕО

Народний депутат Юрій Бойко, який очолює "Платформу за життя та мир", після допиту в СБУ опублікував у соцмережах новий ролик, в якому вирішив "принести извинения и сказать о том, что мы все должны быть едиными".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, за словами Бойка він вирішив дати пояснення до своєї попередньої заяви через "резкую реакцию в обществе". 

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Нардеп Бойко зробив заяву про "радикалів, які перейменовують міста та зносять пам’ятники" і заступився за російську мову. ВIДЕО

Нагадаємо, 14 грудня Бойко опублікував у соцмережах проросійську заяву про "радикалів, які перейменовують міста та зносять пам'ятники" і "заборону говорити рідною мовою".

У Раду подали постанову про відкликання Бойка з посади члена Комітету з прав людини після його проросійської заяви

Топ коментарі
+54
Куля прийме вибачення...
показати весь коментар
17.12.2024 15:52 Відповісти
+52
Нехай здохне непробаченим!
показати весь коментар
17.12.2024 15:54 Відповісти
+29
показати весь коментар
17.12.2024 15:56 Відповісти

Завантаження...