10936 відвідувачів онлайн
4 494 2

Сили оборони знищили танк, 4 БМП-2, склади БК, міномет та автівку окупантів на Куп’янському напрямку. ВIДЕО

Бійці підрозділу РУБпАК "Фенікс" бригади "Помста" на Куп’янському напрямку знищили танк, 4 одиниці БМП-2, 2 системи зв’язку "Starlink" окупантів, антену, 120-мм міномет та автомобіль окупантів. Було спалено 6 складів боєкомплекту, 2 склади БпЛА і 2 пункти управління та генератор.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис успішної атаки бійців опублікований у телеграм-каналі Держприкордонслужби.

Завантаження...