7752 відвідувача онлайн
53 984 292

Компанія малолітніх мажорів їздить на елітних автомобілях Києвом у супроводі поліції і співає пісню російських фашистів "Я русский". ВIДЕО

У мережі опублікований відеозапис, на якому кілька малолітніх мажорів катаються на елітних автомобілях Києвом, співають російські пісні, зумисне влаштовують затори.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на одному із фрагментів запису видно, що мажорів супроводжує автомобіль патрульної поліції.

Топ коментарі
+66
Поліцеиські як пояснюють цю муиню?
показати весь коментар
10.01.2025 17:00 Відповісти
+58
Так якого вони ще досі з батьками в Україні ?до московії нах...!!! І там хоч на голові ,хочь головою об кремль, і все ...ти урюцкий !!!
показати весь коментар
10.01.2025 17:01 Відповісти
+52
Якщо серйозно то за них воюють найкращі сини України, кладуть своє життя щоб пізніше ці уйобища,разом з батьками грабили Україну і вважали інших рабами
показати весь коментар
10.01.2025 17:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
А тепер скажіть мені , якого хрена ми повинні іти в мясні роти? Щоб ця бидлота жила привольно при будь якому результаті війни?
показати весь коментар
10.01.2025 18:46 Відповісти
При поганому результаті війни жити ви не будете взагалі. Дивно, що ви це не зрозуміли.
показати весь коментар
10.01.2025 19:29 Відповісти
Кролику, читай уважніше. Я, скоріше всього, ні. Але за це бидло на мясо, також - ні
показати весь коментар
10.01.2025 20:06 Відповісти
А за своїх дітей-також НІ?
показати весь коментар
11.01.2025 03:13 Відповісти
ПНХ, ботяра
показати весь коментар
11.01.2025 11:32 Відповісти
Спалився, обісранцю тупий?
показати весь коментар
13.01.2025 01:22 Відповісти
Порошенко, що ти коїш!
показати весь коментар
10.01.2025 18:50 Відповісти
баклановское СБУ стесняется спросить у "взрослых" деток, которые уже ходят, даже без ходунков, но головку ещё не держут...
предки этих соплей - козлы безродные , которые не мешают своим выкидышам жЫдь..
показати весь коментар
10.01.2025 18:52 Відповісти
І чому я не здивований? У 2021-му році в моєму рідному місті я вперше з 2014-го року побачив авто на кацапських номерах, і зрозумів, що це дуже недобрий знак. Менше ніж за рік місто було окуповане.
Для Києва це недобрий знак.
показати весь коментар
10.01.2025 18:52 Відповісти
І чому нікто з водіїв не вийшов і не ******** цей непотреб
показати весь коментар
11.01.2025 05:30 Відповісти
Так іх поліція супроводжує.
показати весь коментар
11.01.2025 05:46 Відповісти
анижедети
показати весь коментар
10.01.2025 18:53 Відповісти
"Майбах" куплений на гроші для ВСУ.
показати весь коментар
10.01.2025 18:54 Відповісти
Зєлін "генофонд", який треба будь що зберегти! Для путіна?
показати весь коментар
10.01.2025 18:56 Відповісти
73% населения регулярно за это голосует. Тупоголовым постоянно хочется либо промосковских бандитов либо промосковских клоунов. А потом отара дебилов верещит- почему нас убивают, почему нас бомбят. Пока тупоголовые не поумнеют, толку не будет.
показати весь коментар
10.01.2025 19:35 Відповісти
показати весь коментар
10.01.2025 19:26 Відповісти
А співають вони -" С чего начинается родина ! "
Нема на них Правого сектору, а сьогодня влада їх підтримує.
показати весь коментар
10.01.2025 19:31 Відповісти
Більше б такого продукту замість цих уйобків з їхними батьками
показати весь коментар
11.01.2025 05:28 Відповісти
ага, і цей продукт з перших днів, я про 2014 рік, кацапню мочить на сході.
показати весь коментар
11.01.2025 08:10 Відповісти
якби не ПС то Крим був би український? оце то ти бзднуло, х...ло посрати було на все, воно хотіло окупувати Кримі і воно б всеодно це зробило, може більше крові б тоді пролилося, і ніякий ПС не є тому причною, ну хіба у твоїй хворій уяві і у кацапських гандонів.
показати весь коментар
11.01.2025 09:16 Відповісти
Цьому "котику" треба показать одірвану ногу або руку якогось кадировця чи кадиковця. Може порозумнішає. Страх _ крила обрізає
показати весь коментар
10.01.2025 19:53 Відповісти
Мразота прокацапська!!! На передок, окопи рити!!!!
показати весь коментар
10.01.2025 19:57 Відповісти
Вилупки манкуртів
нічого не навчить(
показати весь коментар
10.01.2025 20:00 Відповісти
І за цю мразоту гине цвіт України
показати весь коментар
10.01.2025 20:15 Відповісти
Золотий генофонд *****, як сказав корнієнка.
показати весь коментар
10.01.2025 20:27 Відповісти
Тому навіть в армію не беруть.
показати весь коментар
10.01.2025 20:40 Відповісти
Неповнолітні вони.
показати весь коментар
10.01.2025 23:05 Відповісти
може -- неповноцінні: "дітки низької якості (с) ?
показати весь коментар
13.01.2025 13:01 Відповісти
Їх треба піз...ти, а потім до кордону з рашей і копняка під сраку зі славами "ти руській" до руськіх.
показати весь коментар
10.01.2025 20:35 Відповісти
В катапульту
показати весь коментар
11.01.2025 05:36 Відповісти
Ще одне свідчення, що націоналістів в Україні нема. Інакше ці покидьки боялися б. Ну, про те, що української держави нема, давно зрозуміло.
показати весь коментар
10.01.2025 20:44 Відповісти
Як це нема? А ви? Ведіть нас!
показати весь коментар
10.01.2025 21:08 Відповісти
Я не називаю себе націоналістом.
показати весь коментар
10.01.2025 22:00 Відповісти
а ким кацапом
показати весь коментар
11.01.2025 05:32 Відповісти
Поліцаї - дно
показати весь коментар
10.01.2025 20:50 Відповісти
Який президент, такі і мажори....
показати весь коментар
10.01.2025 21:04 Відповісти
Якби преЗедент був "нетряпка", то завтра, батьки цих вилупків, були б вже на нулі !
показати весь коментар
10.01.2025 21:26 Відповісти
А що тоді з'ясовує поліція, якщо сама їх супроводжувала? Шукає відмазку цим оркам?
показати весь коментар
10.01.2025 21:31 Відповісти
Полиция Киева уже нашла всех несовершеннолетних https://t.me/insiderUKR/90289 участников видео

С ними и их родителями уже общаются ювенальные органы. После завершения проверки действиям каждому из 6 фигурантов будет дана правовая оценка.
показати весь коментар
10.01.2025 21:43 Відповісти
Група молодих людей, що перекрила рух у центрі Києва, щоб покурити, до https://inforesist.org/ua/skandal-u-czentri-kiyeva-s-mazhorami-policziya-zatrimala-usih-uchasnikiv-video/ затримання продемонстрували власну безкарність. Про це https://t.me/ssternenko/38618 розповів громадський активіст Сергій Стерненко.

Волонтер опублікував кадри, які доводять, що "мажори" після суспільного розголосу ситуації, відчуваючи власну безкарність, телефонували патрульним. Відео один із фігурантів виклав в соцмережі, щоб похизуватися перед своїми підписниками.
показати весь коментар
11.01.2025 14:40 Відповісти
МОЛОДЬ ВИХОВУЄ ТІКТОК *******,А НЕ БАТЬКИ
показати весь коментар
10.01.2025 21:57 Відповісти
Ну, схоже, "Київ за три дня" все таки БУВ ЗАХОПЛЕН!... у 2019-му році.
показати весь коментар
10.01.2025 22:07 Відповісти
Буданов не спи. Починай наводити лад. Бо Буратіна ні на що не здатен.
показати весь коментар
10.01.2025 22:14 Відповісти
Зараз Буданов з Гогіашвілі порадиться що робити та зніме відосик і дасть інтерв'ю...
показати весь коментар
11.01.2025 11:23 Відповісти
Не подскажите КТО назначил министра МВД ? Вопросов к министру , и к тому кто его назначил НЕТ ?
показати весь коментар
10.01.2025 22:17 Відповісти
Там де не працює закон і справедливість - там працює Суд Лінча.
А якщо вже не працює і Суд Лінча - значить народ перетворився на стадо баранів, яке будуть постійно стригти.
Такий народ приречений на вимирання.
Боже! Коли вже наш народ помудрішає і в людей з'явиться Сила Волі побороти цю нечисть...
показати весь коментар
10.01.2025 22:46 Відповісти
ну давай лінчуватель, твій вихід.
показати весь коментар
11.01.2025 08:21 Відповісти
To jest bladstwo!!! Kurwy syny !!
показати весь коментар
10.01.2025 22:50 Відповісти
Пообурювалися у коментах? Пару випустили? Ну і все. І так кожного разу.
показати весь коментар
10.01.2025 22:53 Відповісти
а ти щось реальне зробив, пішов триндюлєй тим виродкам виписав?
показати весь коментар
11.01.2025 08:22 Відповісти
Отак ви всі і живете, атикали... Ніхто з вас НІКОЛИ нічого не робить, окрім базікання.
показати весь коментар
11.01.2025 08:49 Відповісти
тобто сам триндиш і нічого не робиш, а потім кажеш, а ти. покажи приклад, зроби, чи тільки п...іти ротом можеш?
показати весь коментар
11.01.2025 09:14 Відповісти
Я просто констатую факт. А те, як на це реагують атикали, мене абсолютно не хвилює. Діагноз свій ти вже знаєш, ось і живи з ним...
показати весь коментар
11.01.2025 12:47 Відповісти
який факт, бидлан?
показати весь коментар
11.01.2025 16:16 Відповісти
Поки з десяток цих яусруцьких покидьків не розтріляти, толку не буде, виконавців знайдеться предостатньо.
показати весь коментар
11.01.2025 00:16 Відповісти
кацапобидло
показати весь коментар
11.01.2025 00:52 Відповісти
Зараз прийде Жорін, ковтне слину і буде лякати українців бурятами, а цих кацапів він боїться, це ж не українці.
показати весь коментар
11.01.2025 01:16 Відповісти
Жорін, гм, а звідки це прізвище походить?
показати весь коментар
11.01.2025 08:23 Відповісти
Виродки ,що ці малолітні,що їхні батьки,що поліція🤬🤬🤬
показати весь коментар
11.01.2025 03:54 Відповісти
Тим засцяним починає шось вдавати
показати весь коментар
11.01.2025 06:52 Відповісти
Ми самі це допускаємо....
показати весь коментар
11.01.2025 06:55 Відповісти
Чиї це діти?! Хіба звиклого слюсара, або будівельника, або гідравліка, зараз такий час, час можливостей, всі президенти, тільки хапай птицю за хвіст.
показати весь коментар
11.01.2025 07:21 Відповісти
Ha фронт мажорів!!!!! А того я русьььькій - рити окопи руками!!!!!
показати весь коментар
11.01.2025 07:40 Відповісти
таке враження воювати за Україну це покарання. краще їх втопити, повісити чи розстріляти.
показати весь коментар
11.01.2025 07:51 Відповісти
ОНИ ДРУГ ДРУГА МОГУТ ЗАСТРЕЛИТЬ ИЛИ ДАЖЕ ВЗОРВАТЬ !)
показати весь коментар
11.01.2025 07:53 Відповісти
В кінці написано "Чиї ж це діти"? Це не діти, це виродки підарасів.
показати весь коментар
11.01.2025 10:15 Відповісти
По моему, в публичный доступ ничего похожего не выходило даже по Виктору Януковичу младшему и Андрею Ющенко
показати весь коментар
11.01.2025 10:22 Відповісти
Пишуть що мєнти вже провели роз'яснювальну "роботу" але повернуться ці "мажори" на вулиці Києва і вже завтра на подібному збіговиську будуть розказувати "как оні мєнтов поімелі" а мєнти займуться звиклою для себе роботою допомагати ТЦКашникам відловлювати рабів і відправляти на фронт віддавати свої життя за безбідне існування таких покидьків!
показати весь коментар
11.01.2025 10:28 Відповісти
Якщо ті лічинки москальських підорів, які виконували місію агентів впливу ворога під час війни не опиняться за гратами на тривалі терміни, або їх тушки не знайдуть десь в зеленці чи поїдені раками, то Малюку краще застрелітись.
показати весь коментар
11.01.2025 10:32 Відповісти
Єто жє дєточкі тих папанєк,які в Зраді голосують в унісон з шайкою ЗЄльоних ублюдків...
показати весь коментар
11.01.2025 10:45 Відповісти
Навіть важко уявити який фурор зчинився в їхній спільноті після оприлюднення цього скандалу. Для них це шалений успіх і привід похизуватися серед своїх. А от 60 годин громадських робіт могли б трохи виправити цю ситуацію і попсувати їхні акції.
показати весь коментар
11.01.2025 11:07 Відповісти
Всі медійні підараси дружно засунули язики в сраку і мовчать, не хотять на фронт .
показати весь коментар
11.01.2025 11:07 Відповісти
Смело ходят по тому что в раше и видят украинцы либерала демократы, трогатъ и темболее сажать не будут. В раше за такое 15 лет вот и законы не нарушают. Украину почему страну от этих сепаров не охраняют, они уже совершенно летние
показати весь коментар
11.01.2025 12:11 Відповісти
Українці! Не плутайте, як московити навмисне це роблять, поняття "руський", з поняттям "росіянин"(кацап, москаль, московит,,,свиня, підер, орк.....). Бо "руський"- наше поняття. А от за все інше треба око на сраку натягнути!
показати весь коментар
11.01.2025 13:13 Відповісти
Без паніки, панове! Відео, це настрої маргиналів. Це хохли, котрі колись могли стати українцями, обрали ж безликість "русскіми" бути. Таких хохлів незлічити і то сувора правда. Добро у тім, що тих , хто обирає українство всерівно більше з кожним роком. Це важкі потуги, однак поступ не спинити. Хтось обирає "русскій мір", а хтось українську https://www.youtube.com/watch?v=wYN1fxCejtY Підтримати маємо, бо зросійщення дало коріння!
показати весь коментар
11.01.2025 14:27 Відповісти
Вірус "Терпила" поширюється в Україні ? Ці заражені "русским" лікуванню не піддаються ,то вирішити тільки каардинально і назавжди ...
показати весь коментар
11.01.2025 15:41 Відповісти
Кто ихние родители интересно?
показати весь коментар
11.01.2025 16:09 Відповісти
прокурори-колясочники